Stały Partner. Sex-częstotliwość? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 11:52   #91
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Stały Partner. Sex-częstotliwość?

patiasym kaguya

ja z moim tz, sama sie nam dziwie... jestesmy razem od 7 miesiecy (wiem, krotko!), mieszkamy razem od 4 miesiecy (wiem! szybko!). dodam ze znalismy sie wczesniej juz jakies dwa lata (ja bylam zajeta on singiel).
no i od tych 7 miesiecy codziennie 3 razy dziennie! (dobra, sa dni ze raz, moze pare razy sie zdarzylo ze nic.. ale zdarza sie i po 5-6 razy) ja wcale nie narzekam, inicjujemy seks oboje, mamy takie temperamenty i taka ochote na siebie nawzajem. ciekawe ile to potrwa? myslalam ze sie zmieni jak zamieszkamy razem ale nie
ja zawsze mialam duze potrzeby ale 1 dziennie albo raz na dwa dni by mi tez wystarczylo. on za to mowi ze jak byl sam to raz dziennie MUSIAL zrobic sobie dobrze sam bo jak nie to sie po prostu czul niedobrze, byl nerwowy, nie mogl sie skupic i GLOWA GO BOLALA!

ah, co za facet
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:13   #92
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Stały Partner. Sex-częstotliwość?

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
patiasym kaguya

ja z moim tz, sama sie nam dziwie... jestesmy razem od 7 miesiecy (wiem, krotko!), mieszkamy razem od 4 miesiecy (wiem! szybko!). dodam ze znalismy sie wczesniej juz jakies dwa lata (ja bylam zajeta on singiel).
no i od tych 7 miesiecy codziennie 3 razy dziennie! (dobra, sa dni ze raz, moze pare razy sie zdarzylo ze nic.. ale zdarza sie i po 5-6 razy) ja wcale nie narzekam, inicjujemy seks oboje, mamy takie temperamenty i taka ochote na siebie nawzajem. ciekawe ile to potrwa? myslalam ze sie zmieni jak zamieszkamy razem ale nie
ja zawsze mialam duze potrzeby ale 1 dziennie albo raz na dwa dni by mi tez wystarczylo. on za to mowi ze jak byl sam to raz dziennie MUSIAL zrobic sobie dobrze sam bo jak nie to sie po prostu czul niedobrze, byl nerwowy, nie mogl sie skupic i GLOWA GO BOLALA!

ah, co za facet
pozazdrościć ale mi to przeszło teraz nie mogę się nie masturbować nawet tydzień pewnie jemu też przejdzie aczkolwiek będzie to robił dla przyjemności a nie z napięcia
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.