czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 16:35   #1
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11

czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2


witam

Błagam o jakąś pomoc, co robić żeby blizny rozjaśnić?? dwa zabiegi laserem frakcyjnym co2 nic nie daly praktycznie, blizny sa czerwone wypukle i zgrubiale co stosowac?
cepan, cicalfate, veraderm, cicaplast, no-scar, contractubex, alantan plus? proszę o wskazòwkę bo jestem przygnebiona tym jak moja pupa wyglada okropnie...(( to leczenie/gojenie trwa juz ponad dwa lata prosze o pomoc(( chce tylko skutecznie rozjasnic/wybielic blizny tak aby sie zlewaly ze zdrowa skora, prosze o odpowiedz.

pozdrawiam
Marta z Warszawy
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 19:07   #2
MAGDALENA MIS
Przyczajenie
 
Avatar MAGDALENA MIS
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

Cytat:
Napisane przez mrusia_lusia Pokaż wiadomość
witam

Błagam o jakąś pomoc, co robić żeby blizny rozjaśnić?? dwa zabiegi laserem frakcyjnym co2 nic nie daly praktycznie, blizny sa czerwone wypukle i zgrubiale co stosowac?
cepan, cicalfate, veraderm, cicaplast, no-scar, contractubex, alantan plus? proszę o wskazòwkę bo jestem przygnebiona tym jak moja pupa wyglada okropnie...(( to leczenie/gojenie trwa juz ponad dwa lata prosze o pomoc(( chce tylko skutecznie rozjasnic/wybielic blizny tak aby sie zlewaly ze zdrowa skora, prosze o odpowiedz.

pozdrawiam
Marta z Warszawy
Te kremy nic nie dadzą.Masuj codziennie delikatnym olejkiem i natłuszczaj masłem shea.Kup prawdziwy olejek,nawet malutką buteleczkę,ale nie z drogerii.Masuj tak aby zmiękła i zmieniła kolor.Póżniej możesz spróbować z laserem,na pewno wraz z upływem czasu zblednie
__________________
magdalena
MAGDALENA MIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 22:49   #3
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

dziekuje Magda za wskazowke zalaczam zdjecia moich blizn (mam dwie) sa prawie identyczne, jedna jest troche bardziej glebsza.. myslisz ze natluszczanie duzo pomoze? z olejkiem jakos sobie nie radze, a maslo juz mam takze bede smarowac wklepywac. Poza tym bede jeszcze na laserze fraxel, nie wykluczone ze lekarz.zrobi serie zabiegow. Mecze sie z tymi bliznami od 1,5 roku i zdaje sobie sprawe ze to juz dlugo;/ bede dzialac zeby to w koncu rozjasnić. A moze ktoras poleci jakas dobra klinike/centrum medycny estetycznej w warszawie? chodze do elite ale bylam dwa razy dopiero.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blizna1.jpg (74,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blizna2.jpg (91,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blizna3.jpg (88,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blizna4.jpg (71,4 KB, 21 załadowań)
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:52   #4
MAGDALENA MIS
Przyczajenie
 
Avatar MAGDALENA MIS
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Smile Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

Cytat:
Napisane przez mrusia_lusia Pokaż wiadomość
dziekuje Magda za wskazowke zalaczam zdjecia moich blizn (mam dwie) sa prawie identyczne, jedna jest troche bardziej glebsza.. myslisz ze natluszczanie duzo pomoze? z olejkiem jakos sobie nie radze, a maslo juz mam takze bede smarowac wklepywac. Poza tym bede jeszcze na laserze fraxel, nie wykluczone ze lekarz.zrobi serie zabiegow. Mecze sie z tymi bliznami od 1,5 roku i zdaje sobie sprawe ze to juz dlugo;/ bede dzialac zeby to w koncu rozjasnić. A moze ktoras poleci jakas dobra klinike/centrum medycny estetycznej w warszawie? chodze do elite ale bylam dwa razy dopiero.
Blizny są naprawdę malutkie,i szkoda aby ci uprzykrzały życie.Pozbyłam się blizny na czole,jeszcze z dzieciństwa,u pana Marka Wasiluka z kliniki Triclinum,jestem z Krakowa,ale tutejsze kliniki tylko wyciągały ode mnie kasę,a tak naprawdę te 'super lasery'nic nie dały:/Pomogło mi smarowanie masłem makadamia oil extract,za 15 zł,nie pamiętam dokładnej nazwy,ale można je znależć w katalogu drogerii pure.Masełko zdziałało więcej niż drogie kremy typu no scarW dodatku ma 300 mlPóżniej wystarczył mi jeden zabieg laserem i nie ma śladu!!!Najważniejsze to masować,aby ją zmiękczyc,i nie traktować peelingami,wbrew temu co piszą w sieci.Lekarz przyznał mi rację.Ale teraz,z perspektywy czasu,myślę,żę ta blizna,to tak naprawdę nic takiego niebyło,ot nicNie warto sie przejmować drobiagami.
Zazwyczaj,gdy myślimy,że ktoś przygląda się naszym niedoskonałościom,to tak naprawdę jesteśmy w błędzie.Moja blizna całkiem znikła,mam gładkie czoło,możesz sprawdzić w wątku,który założyłam-co z tą twarzą? tam jest moje zdjęcie,nie mam na nim podkładu,sam puder,i po bliżnie ani śladu pozdrawiam
__________________
magdalena
MAGDALENA MIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:36   #5
pinupgirlLOVE
Raczkowanie
 
Avatar pinupgirlLOVE
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 83
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

Mnie na wypukłe, czerwone blizny pomogło dopiero ostrzykiwanie steroidami, wcześniej lasery, krioterapia, masowanie, maści i nic! W moim przypadku chodziło głównie o wypukłość ale okazało się, że na kolor też pomogło.
pinupgirlLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 22:35   #6
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

dzieki dziewczyny zapytam przy najblizszej wizycie w klinice czy to by mi pomoglo...wystarczy mi zeby rozjasnic tak aby ich nie bylo widac, zauwazylam ze jedynym w miare skutecznym preparatem na moje przerosle blizny jest veraderm, takze na razie go stosuje, widze ze blizna sie przebudowuje ale baaardzo powoli, moim zmartwieniem jest to ze sa ciagle rozowe, gdyby staly sie perlowe to bym tak nie dolowala sie tym...
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:19   #7
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

pinupgirlLOVE jak mogę załatwić takie ostrzykiwanie sterydami ? jestem w rozsypce, te blizny nie chcą zblednąć, robię co mogę, naklejam plastry silikonowe z marnym skutkiem, nie chce do końca życia mieć tych czerwonych blizn;(
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 08:31   #8
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

Wiem, że to nie do mnie, ale ja też bardzo polecam ostrzykiwanie-ostrzykiwałam bliznę po wycięciu pieprzyka i bliznę na ramieniu po szczepionce.
Myślę, że powinnaś po prostu podzwonić po gabinetach medycyny estetycznej i spytać czy ostrzykują.
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:34   #9
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

dzięki wielkie, podzwonie popytam, jedynym jak na razie ratunkiem są w mojej sytuacji plastry silikonowe, które stosuje od miesiaca, wcześniej stosowalam zel silikonowy ale to jednak nie to samo,chociaż też jest ok.
Zauważyłam, że blizny na pewno się spłaszczyły, są jednak nadal czerwone , czerwono-różowe, choć może nie aż tak jak kiedyś... nie wiem albo sobie to wmawiam żeby się pocieszyc będę jeszcze stosować plastry, nie chce znowu robić laseru, żeby znowu odrosły identyczne, bez sensu.. ostrzykiwanie -może pomoże zniwelować ten czerwony kolor.
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 19:36   #10
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

Dziewczyny,
bylam dzis u dermatologa na ostrzykiwaniu blizn sterydami. Za co najmniej miesiac dam znac o efektach.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Dziewczyny,
bylam dzis u dermatologa na.ostrzykiwaniu blizn. sterydami, za.miesiac dam znac o efektach.
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 12:33   #11
mrusia_lusia
Przyczajenie
 
Avatar mrusia_lusia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: czerwone przerosłe blizny po dwoch zabiegach laserem frakcyjnym co2

Słaby efekt obserwuję, wydaje mi sie ze cos sie polepszylo dzieki plastrom silikonowym Cica-Care. Ale ogolnie zamierzam chyba zrobić sobie w tych miejscach dwa tatuaże,wystarczająco dużo kasy juz stracilam. Chociaż może faktycznie jest minimalne rozjasnienie po ostrzykiwaniu sterydami, na pewno skutecznie zmniejszyly sie wypuklosci blizn, tylko ze strasznie dlugi to proces.
__________________
Take care of your body. It's the only place you have to live.

Edytowane przez mrusia_lusia
Czas edycji: 2015-06-12 o 12:36
mrusia_lusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 13:33:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.