stawki w knajpach w Krk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 19:56   #1
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397

stawki w knajpach w Krk


hej,jaka jest mniej więcej stawka za godzinę w knajpach/restauracjach w Krakowie?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:30   #2
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: stawki w knajpach w Krk

Napisz dokładniej jakie Cię interesują Knajpy(praca na noc), czy jednak restauracje?
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:45   #3
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: stawki w knajpach w Krk

szukam czegoś na weekendy ewentualnie wieczory bo studiuję dziennie.nie mam też żadnego doświadczenia.zaproponowa no mi pracę w Kinie Kijów-tam jest też klub,kawiarnia,będzie ogródek więc pracuje się w kilku miejscach-raz tu,raz tu-stawka 6,50 brutto.
w innej restauracji zaproponowano mi 4 zł.
i jestem ciekawa jakie są stawki-słyszałam że właśnie ok.4-5 zł
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:37   #4
liyahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: stawki w knajpach w Krk

4 zł?? Chyba żartują.
liyahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:46   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: stawki w knajpach w Krk

jezeli chcesz sie zatrudnic teraz kiedy robi sie cieplej i pracowac w weekendy to polecam ogrodki na rynku. najlepiej takie przy restauracjach, gdzie mozna zamowic cos do jedzenia. dostaniesz pewno 5-7zl za godzine, za to z napiwkow mozna sie fajnie dorobic - szczegolnie wlasnie w sezonie na rynku. no a jak jest cos do jedzenia to i rachunek wiekszy (wiec takze napiwek) no i na rynku duzo zagranicznych turystow (na Polakow z napiwkami bym nie liczyla )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:49   #6
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: stawki w knajpach w Krk

ale to pewnie strasznie ciężka praca dla silnych i zdrowych osób.. ja bym pewnie nie wytrzymała tego tyrania przez 10-14 godzin co drugi dzień a z tego co wiem, tak się pracuje na rynku. od rana do wieczora.. a ruch jaki tam, to wiadomo.. już nie wspominając o tym, że ogólnie praca kelnera do lekkich nie należy..
helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:48   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: stawki w knajpach w Krk

No ciezka praca na pewno...ale nikt nie idzie sie do pracy obijac tylko kase zarabiac...
Kilka h na nogach, latanie w te i nazad. czasem stanie na ogrodku w upale - i to widzialam - w czarnych strojach
ale widocznie sie oplaca skoro duzo osob tak pracuje...
Moja kol.pracowala w Chaczapuri i dziennie miala do 50zl samych (!) napiwkow, pracowala tylko w weekendy, odeszla tylko dlatego ze wyjechala na wakacje
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 22:30   #8
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: stawki w knajpach w Krk

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
No ciezka praca na pewno...ale nikt nie idzie sie do pracy obijac tylko kase zarabiac...
Kilka h na nogach, latanie w te i nazad. czasem stanie na ogrodku w upale - i to widzialam - w czarnych strojach
dokladnie tak wygladaja realia takiej pracy. TZ pracowal wlasnie w restauracji na rynku (a w sezonie na ogrodku). dziewczyny od niego z pracy tez sobie jakos radzily, a wcale nie byly jakimis silaczkami. trzeba miec energie i zaciecie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ale widocznie sie oplaca skoro duzo osob tak pracuje...
Moja kol.pracowala w Chaczapuri i dziennie miala do 50zl samych (!) napiwkow, pracowala tylko w weekendy, odeszla tylko dlatego ze wyjechala na wakacje
oj oplaca sie. 50zł to czasami TZ mial z JEDNEGO napiwku. a kiedys od anglikow z wieczoru kawalerskiego (ten akurat byl kulturalny) dostal 300zl napiwku. dziennie zawsze uzbieralo sie ok 80-150zl, w porywach do 200. ogolnie same napiwki sporo przewyzszaly wyplacana mu pensje, dlatego na prawde w sezonie takie bieganie w upale bardzo sie oplaca. gdyby nie to, ze w koncu trzeba bylo zaczac prace w swojej branzy to chetnie by tam dalej pracowal. bo jak widac z jego przykladu te meczarnie mozna nawet polubic
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 09:42   #9
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: stawki w knajpach w Krk

Cytat:
Napisane przez helva Pokaż wiadomość
ale to pewnie strasznie ciężka praca dla silnych i zdrowych osób.. ja bym pewnie nie wytrzymała tego tyrania przez 10-14 godzin co drugi dzień a z tego co wiem, tak się pracuje na rynku. od rana do wieczora.. a ruch jaki tam, to wiadomo.. już nie wspominając o tym, że ogólnie praca kelnera do lekkich nie należy..
ee wcale nie taka ciężka, ja jestem drobina nieduża i spokojnie sobie radziłam Nosiłam góra dwa talerze obiadowe, nie więcej.

Pracowałam w drogiej restauracji na rynku raczej po 6h dziennie, 5 dni w tygodniu. Były dwie zmiany. Jak chciałam to mogłam 12h (z obiadem), ale nie chciałam

Dostawałam całe 3,5 zł za godzinę

Ale z napiwków spokojnie 100zł za wieczór albo i więcej. Z samej rezerwacji na przykład na 10 osób było 100 zł, a często od stolika dwuosobowego dostawałam 50 zł.


Ci co byli tam każdego wieczoru to nawet 2 - 3 tys. miesięcznie z tego mieli

Dobrze wspominam ta pracę, ale niestety nie jest to moje powołanie. Dla mnie zbyt stresujące to było. Już do tego na pewno nie wrócę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:46   #10
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: stawki w knajpach w Krk

a co Cię najbardziej stresowało w tej pracy?
helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:55   #11
paciap
Przyczajenie
 
Avatar paciap
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: stawki w knajpach w Krk

Pewnie marudni klienci i odpowiedzialnosc za kase......... a ludzie potrafia byc wredni
paciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.