pomoc dla Beatki Krajnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 08:26   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation

pomoc dla Beatki Krajnik


Ponieważ nadmiar obowiązków Beatki Krajnik nie pozwala jej w sposób ciągły i szybki odpowiadać na pytania skierowane bezpośrednio do niej jako profesjonalisty, mamy propozycję i ogromną prośbę

Potrzebujemy jedną, dwie osoby, które zechciałyby raz dziennie, raz na dwa dni zbierać te pytania (chodzi o linki) i podsyłały by je Beatce na PW.
Przeszukiwanie forum w poszukiwaniu pytań zajmuje mnóstwo czasu, którego niestety Beatce brak

Jeśli któraś z Was mogłaby robić tego typu zestawienia będę niezmiernie wdzięczna za pomoc

Lada dzień na forum kosmetycznym ( na razie na okres próbny do końca czerwca) będzie odpowiadać na forum jeszcze jedna kosmetyczka Pani Joanna Szkopowicz. Mam nadzieję, że to pomoże podciągnąć wszystkie pytania

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 16:40   #2
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

ja chętnie pomogę
czy mają to być pytania tylko z kosmetyczki czy jeszcze z biochemii??
jeśli dobrze zrozumiałam to trzeba wysyłać linki z forum,tak?
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 16:49   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

Hej,Sylwiaa podsyłaj mi proszę linki z pytaniami do kosmetyczki tzn. takie gdzie pytanie dotyczy porady co do wyboru zabiegów, rodzaju zabiegów w gabinecie i mozliwości pielęgnacji skóry w domu oraz wszelkiego typu pytania związane z problemami skóry - przebarwienia, tłusta skóra,sucha skóra ,plamy ,naczynka itd. Dzięki bardzo
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:37   #4
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

jeszcze się tylko upewnię czym mam wysyłac tylko te wątki które są zatytułowanie "do p. Beaty"? czy wszystkie?
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 13:26   #5
tinak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

przecież topraktycznie cała kosmetyka i biochemia. bo w każdym wątku jest pytanie o pielęgnację albo o zabiegi. Teraz przesiaduję dużó na wizazu i widzę że są odpowiedzi na te pyania czy to profesjonalych kosmetyczek cp. smoczyca, justy, aniolekandrzejka , sandija zapewne kosmetyczki, a jeśli nie to mają wiedzę <taak> czy też dziewczyn, które poprostu się znają na tym , i wiele innych które pomagają...oczywiście nie wyklucza to pani pomocy ale naprawde wizaz to swietna grupa dziewczyn, ktore dysponuja równie dużą wiedzą i profesjonalnymi poradami. no zeby nie było bo odczytałam ten wątek tak ,że niekt tu nic nie wie i profesjonalna kosmetyczką jest tylko Beata Krajnik (a takich jest oczywiście więcej)i tylko pani moze udzielać pełnometrażowych porad. tak to odczytałam .
pozdrawiam

Edytowane przez tinak
Czas edycji: 2006-08-09 o 13:47
tinak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:09   #6
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

Cytat:
Napisane przez tinak
przecież topraktycznie cała kosmetyka i biochemia. bo w każdym wątku jest pytanie o pielęgnację albo o zabiegi. Teraz przesiaduję dużó na wizazu i widzę że są odpowiedzi na te pyania czy to profesjonalych kosmetyczek cp. smoczyca, justy, aniolekandrzejka , sandija zapewne kosmetyczki, a jeśli nie to mają wiedzę <taak> czy też dziewczyn, które poprostu się znają na tym , i wiele innych które pomagają...oczywiście nie wyklucza to pani pomocy ale naprawde wizaz to swietna grupa dziewczyn, ktore dysponuja równie dużą wiedzą i profesjonalnymi poradami. no zeby nie było bo odczytałam ten wątek tak ,że niekt tu nic nie wie i profesjonalna kosmetyczką jest tylko Beata Krajnik (a takich jest oczywiście więcej)i tylko pani moze udzielać pełnometrażowych porad. tak to odczytałam .
pozdrawiam
Źle odczytałaś intencje zawarte w tym wątku, a Smoczyca, Justy, Sandija nie są kosmetyczkami z zawodu.
Chodzi o to, że sa pytania zadawane wyłącznie pani Beacie, więc aby nie gineły w gąszczu innych pytań, ochotniczki mają podsyłać linki do nich.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 11:29   #7
tinak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

no włąsnie pisałam , ze jak nei kosmetyczki do znają się na tym bardzo dobrze, ale wydaje mi się ze andrzejkaaniolek1 jest kosmetyczką
a jeśli chodzi o pytanie dla Beaty Krajnik to dzisiaj zauważyłam jedno odnośnie likwidacji rozstepów w jakimś gabinecie ;>
tinak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 11:34   #8
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: pomoc dla Beatki Krajnik

Cytat:
Napisane przez tinak
no włąsnie pisałam , ze jak nei kosmetyczki do znają się na tym bardzo dobrze, ale wydaje mi się ze andrzejkaaniolek1 jest kosmetyczką
Tak, jest Nie wymieniłam Jej w poprzednim poście.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.