Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jak nosisz włosy na codzień?
Związane 50 29,59%
Rozpuszczone 119 70,41%
Głosujący: 169. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 21:01   #1
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233

Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)


Jak w tytule wątku. Dziewczyny, jak nosicie włosy na codzień? Rozpuszczone, związane? I dlaczego tak, a nie inaczej?

Ja na ogół chodzę w rozpuszczonych. Czuję się tak pewniejsza siebie. Kiedyś zasłaniałam twarz włosami, bo wstydziłam się swojej cery. Już jest ok, ale jakoś ciężko mi się przestawić. W rozpuszczonych włosach i tak mam odsłonięte czoło i całą twarz, ale jednak rano zawsze wybieram wersję rozpuszczoną, choćbym miała fatalny dzień włosowy. A wy?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:24   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Czas ochłonąć

Zazwyczaj chodzę w związanych, a to z powodu pogody polskiej. Zdaje się, że na Dolnym Śląsku wiatry wieją ZAWSZE, a jako że mam włosy cienkie to zaraz mam je na:
- ustach - przyklejone do błyszczyka
- w oczach
- w nosie
- wszędzie.

No i oczywiście zaraz są poplątane, z przedziałka nici itp.

Natomiast wszelkiego rodzaju imprezy lub w lecie, gdy w miarę nie wieje i jest ciepło - rozpuszcone.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:25   #3
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jak w tytule wątku. Dziewczyny, jak nosicie włosy na codzień? Rozpuszczone, związane? I dlaczego tak, a nie inaczej?

Ja na ogół chodzę w rozpuszczonych. Czuję się tak pewniejsza siebie. Kiedyś zasłaniałam twarz włosami, bo wstydziłam się swojej cery. Już jest ok, ale jakoś ciężko mi się przestawić. W rozpuszczonych włosach i tak mam odsłonięte czoło i całą twarz, ale jednak rano zawsze wybieram wersję rozpuszczoną, choćbym miała fatalny dzień włosowy. A wy?
Ja nie zagłosuję, bo różnie z tym bywa

Uwielbiam chodzić w rozpuszczonych włosach, czuję się wtedy zdecydowanie atrakcyjniejsza I pamiętam z czasów, kiedy miałam jeszcze długie (ech... Rośnijcie, kudełki, rośnijcie! ), że zwracały wtedy uwagę - miło wspominam np. komentarz, że w rozpuszczonych wyglądam jak... Ewa z raju

Lubię chodzić w rozpuszczonych włosach szczególnie latem, kiedy smyrają mnie po gołych ramionach

Za czasów studenckich (BTW, zazdroszczę tym, które jeszcze studiują ), kiedy na egzaminie wykładowca stawał z tyłu sali, ja robiłam z rozpuszczonych włosów pelerynę, pod osłoną której perfidnie ściągałam Nie wiem, czy coś to dawało, ale czułam komfort psychiczny, który utraciłam po strzyżeniu, a więc po unicestwieniu peleryny - kołnierzyk z włosów to zdecydowanie nie było to samo

Niestety, ze względu na tendencję moich kudełków do plątania i tworzenia strąków ( ) najczęściej noszę spięte - zwykle klamrą lub zaplecione w warkocz z kucyka. Uwielbiam końskie ogony i czekam na chwilę, kiedy zrobiony z moich włosów znów będzie prezentował się atrakcyjnie

Dość często się zdarza, że wychodząc z domu z włosami związanymi (Szugar ma rację z tymi wiatrami...), rozpuszczam je po znalezieniu się u celu

Edit: A zasłanianie włosami twarzy z powodu cery też już przerabiałam
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-11-03 o 21:27
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:34   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

w zwiazanych bo tak chyba mi lepiej
Mam tez zbyt szopiaste ,zeby chodzic w rozpuszczonych
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:39   #5
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

upiete . w takich bardziej mi do twarzy , generalnie lepiej wygladam we fryzurach eksponujacych owal twarzy i szyje . lubie wyciagnac kilka kosmykow luzem , zeby nie bylo tak sztywniacko .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:48   #6
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

To będzie dla Ciebie szok, ale zazwyczaj (żeby nie powiedzieć "[prawie] zawsze") chodzę w rozpuszczonych, boo ... wydaje mi się, że zawsze jak zwiążę to wygląda to jeszcze gorzej niż rozpuszczone :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:55   #7
mari8
Przyczajenie
 
Avatar mari8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin/BB
Wiadomości: 21
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

W rozpuszczonych poniewaz czuje sie lepiej i wdaje mi sie ze bardziej mi pasuja niz upiete.Upinam tylko "grzywke" zeby sie nie platala po twarzy ale sporadycznie upinam calosc jak zakladam czapke
mari8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 21:59   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Kurcze, w takim razie tutaj chyba faktycznie słabo wieje
Paradoksalnie zawsze za związane zbierałam tonę komplementów, ale podejrzewam, że to ze względu na zmianę. To tak, jak kiedy wyprostuje się kręcone włosy, pokręci proste, zmieni kolor...Ludzie to chyba lubią

Winyl ładnie Ci w spiętych
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:00   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

W końskim ogonie jest mi wygodnie i ładnie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:11   #10
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Kurcze, w takim razie tutaj chyba faktycznie słabo wieje
Paradoksalnie zawsze za związane zbierałam tonę komplementów, ale podejrzewam, że to ze względu na zmianę. To tak, jak kiedy wyprostuje się kręcone włosy, pokręci proste, zmieni kolor...Ludzie to chyba lubią

Winyl ładnie Ci w spiętych
A kto Cię komplementował? Bo jeśli dziewczyny, to wiesz... ich nie należy słuchać - zawsze mówią, że ładnie, kiedy tak naprawdę jest brzydko Ja słyszałam od dziewuch, że w krótkich mi fajnie I w zafarbowanych na jakiś dziwny, zbyt ciemny kolor (tak, kiedyś TO robiłam ) Toż to kłamstwa w żywe oczy były, ja swoje wiedziałam i nie słuchałam głupot
PS. A komplementowały Cię w ciepłych brązach? Bo jeśli tak, to... patrz wyżej

Kurcze, OT mi wyszedł, przepraszać najmocniej
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:27   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A kto Cię komplementował? Bo jeśli dziewczyny, to wiesz... ich nie należy słuchać - zawsze mówią, że ładnie, kiedy tak naprawdę jest brzydko Ja słyszałam od dziewuch, że w krótkich mi fajnie I w zafarbowanych na jakiś dziwny, zbyt ciemny kolor (tak, kiedyś TO robiłam ) Toż to kłamstwa w żywe oczy były, ja swoje wiedziałam i nie słuchałam głupot
PS. A komplementowały Cię w ciepłych brązach? Bo jeśli tak, to... patrz wyżej

Kurcze, OT mi wyszedł, przepraszać najmocniej
Ty, rację masz. A ja co chwilę odkrywam jaka jestem naiwna Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Mało kto potrafi obiektywnie spojrzeć na drugą osobę. Tfu, tfu - nie tyle obiektywnie, co po prostu widzieć kogoś, a nie tylko patrzeć. U mnie schemat powtarza się nawet u świadomych osób:

- koleżanka, która ma włosy prawie do pasa zawsze z pogardą odnosiła się do krótkich, uważała też, że nie zapuszczę, bo nie starczy mi na to cierpliwości
- koleżanka, która ma krótkie była zachwycona moją krótką fryzurką, w której czułam się fatalnie, teraz kiedy już zapuszcza sama zauważyła, że loki lepiej wyglądają jak podrosną, bo lepiej je widać
- mama TŻ jest z natury ściętą na chłopaka rudą blondynką o jasnej karnacji, która namiętnie się opala. Ja - biała skóra, czarne włosy, brwi, oczy. Mówiła mojemu Lubemu, że dobrze wyglądałabym obcięta na krótko, bo mam drobną buzię. Podobało jej się też, kiedy rozjaśniłam włosy do rudego blondu - podobno bardziej pasowało mi do karnacji.
- moja inna koleżanka uważała, że świetnie wyglądam z grzywką - chyba nie muszę dodawać, że sama była amatorką grzywek?

Trudno mi powiedzieć, czy powoduje nimi złośliwość. Chyba nie każdy jest wredny. Po prostu nie każdy potrafi patrzeć no i lubimy mieć w swoim otoczeniu ludzi, którzy myślą podobnie, wyglądają podobnie...Byle nie zbyt podobne, bo wtedy miłość przeradza się w nienawiść
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 22:33   #12
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ty, rację masz. A ja co chwilę odkrywam jaka jestem naiwna Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Mało kto potrafi obiektywnie spojrzeć na drugą osobę. Tfu, tfu - nie tyle obiektywnie, co po prostu widzieć kogoś, a nie tylko patrzeć. U mnie schemat powtarza się nawet u świadomych osób:

- koleżanka, która ma włosy prawie do pasa zawsze z pogardą odnosiła się do krótkich, uważała też, że nie zapuszczę, bo nie starczy mi na to cierpliwości
- koleżanka, która ma krótkie była zachwycona moją krótką fryzurką, w której czułam się fatalnie, teraz kiedy już zapuszcza sama zauważyła, że loki lepiej wyglądają jak podrosną, bo lepiej je widać
- mama TŻ jest z natury ściętą na chłopaka rudą blondynką o jasnej karnacji, która namiętnie się opala. Ja - biała skóra, czarne włosy, brwi, oczy. Mówiła mojemu Lubemu, że dobrze wyglądałabym obcięta na krótko, bo mam drobną buzię. Podobało jej się też, kiedy rozjaśniłam włosy do rudego blondu - podobno bardziej pasowało mi do karnacji.
- moja inna koleżanka uważała, że świetnie wyglądam z grzywką - chyba nie muszę dodawać, że sama była amatorką grzywek?

Trudno mi powiedzieć, czy powoduje nimi złośliwość. Chyba nie każdy jest wredny. Po prostu nie każdy potrafi patrzeć no i lubimy mieć w swoim otoczeniu ludzi, którzy myślą podobnie, wyglądają podobnie...Byle nie zbyt podobne, bo wtedy miłość przeradza się w nienawiść
Oj, ja tylko żartowałam Ale trzeba przyznać, że w tym żarcie tkwi ziarenko prawdy, czego nie da się nie zauważyć, jak sama zaobserwowałaś

Dodam jeszcze, że tu na Wizażu opinie są szczere, bo dziewczyna znana tylko z monitora nie jest rywalką

PS. Ja nie widuję w swoim otoczeniu ludzi podobnych do mnie z wyglądu, pewnie dlatego ludzie jako ogół nie wzbudzają moje szczególnej sympatii

Dobra, przywołuję się w porządku - EOT.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:36   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Oj, ja tylko żartowałam Ale trzeba przyznać, że w tym żarcie tkwi ziarenko prawdy, czego nie da się nie zauważyć, jak sama zaobserwowałaś

Dodam jeszcze, że tu na Wizażu opinie są szczere, bo dziewczyna znana tylko z monitora nie jest rywalką

PS. Ja nie widuję w swoim otoczeniu ludzi podobnych do mnie z wyglądu, pewnie dlatego ludzie jako ogół nie wzbudzają moje szczególnej sympatii

Dobra, przywołuję się w porządku - EOT.


To jest wątek dyskusyjny, wręcz offtopowy, możesz się nie krępować. Ja w tym żarcie widzę więcej realizmu niż żartu. Baby wiele komplikują, nawet nie wiadomo jak to ugryźć

Aaa - i wcale nie jestem taka pewna szczerości tych opinii. Czasem dziewczyny, które są nowe, mało się udzielają, zbierają mniej komplementów od stałych bywalczyń. Czasem czytając miłe słowa pod swoim adresem zastanawiam się, czy przypadkiem nie jesteśmy jednym, wielkim kołem wzajemnej adoracji... Ale włosomaniaczki muszą się wspierać

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-11-03 o 22:38 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:39   #14
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Nie zagłosuję, ponieważ chodzę pół na pół w rozpuszczonych i związanych
Jak są świeże i tuż po myciu to noszę rozpuszczone.
Na drugi dzień jednak związuję bo takie poczochrane są
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:40   #15
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Nie zagłosuję, ponieważ chodzę pół na pół w rozpuszczonych i związanych
Jak są świeże i tuż po myciu to noszę rozpuszczone.
Na drugi dzień jednak związuję bo takie poczochrane są
Uuu, mój błąd...Mogłam uruchomić możliwość zaznaczenia obu opcji. Przepraszam. Sprawdzę, czy da się naprawić.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:45   #16
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość


To jest wątek dyskusyjny, wręcz offtopowy, możesz się nie krępować. Ja w tym żarcie widzę więcej realizmu niż żartu. Baby wiele komplikują, nawet nie wiadomo jak to ugryźć
Hmmm... To może tak - baby nie mówią tego, o czym tu pisałyśmy, złośliwie, to taki nieświadomy odruch w walce o samca Ja swojego posiadam, a jestem dla innych dziewczyn miła i komplementuję szczerze w 100%, bo ten mój samiec ma specyficzny gust, więc ja zwyczajnie nie posiadam rywalek - nigdy nie widziałam dziewczyny podobnej do siebie
Tulipanno, Ty mogłabyś mu się spodobać, gdybyś jeszcze troszkę zapuściła włosy On lubi właśnie chudzinki z długimi, ciemnymi włosami, o nietypowej urodzie Jest moją największą motywacją w zapuszczaniu

Nie no, do czego ten OT doprowadzi aż boję się myśleć
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:58   #17
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Hmmm... To może tak - baby nie mówią tego, o czym tu pisałyśmy, złośliwie, to taki nieświadomy odruch w walce o samca Ja swojego posiadam, a jestem dla innych dziewczyn miła i komplementuję szczerze w 100%, bo ten mój samiec ma specyficzny gust, więc ja zwyczajnie nie posiadam rywalek - nigdy nie widziałam dziewczyny podobnej do siebie
Tulipanno, Ty mogłabyś mu się spodobać, gdybyś jeszcze troszkę zapuściła włosy On lubi właśnie chudzinki z długimi, ciemnymi włosami, o nietypowej urodzie Jest moją największą motywacją w zapuszczaniu

Nie no, do czego ten OT doprowadzi aż boję się myśleć
No właśnie. Prawie wkleiłam tu swoją twarz w ramach buntu, bo wszędzie jakieś aluzje do mego wyglądu, a ja się przecież nie obnażałam fizycznie! Jeszcze chwila i pomyslę, że włamałyście mi się na dysk!!! PHI.

Hm. Ja też nie widziałam podobnej do siebie. Tzn widziałam, ale mieszkają daleko, bo w Izraelu. Ewentualnie niektóre włoszki hołdujące jasnej skórze. Teraz koleżanka (zapuszczalska, chodzi zawsze w rozpuszczonych, nie lubi spiętych, bo ma azjatycką twarz i uważa, że spięte włosy do takowego nie pasują, moim zdaniem błędnie) siedzi na erasmusie we Włoszech i czasem, oglądając jej fotki mam wrażenie, że widzę tam gdzieś siebie. Co rusz pojawia się mój profil albo podobny kształt twarzy. Także nie ma się co łudzić - istnieją nasze sobowtóry, tylko ich jeszcze nie odkryłyśmy.

Jutro w ramach innowacji idę w spiętych
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:16   #18
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No właśnie. Prawie wkleiłam tu swoją twarz w ramach buntu, bo wszędzie jakieś aluzje do mego wyglądu, a ja się przecież nie obnażałam fizycznie! Jeszcze chwila i pomyslę, że włamałyście mi się na dysk!!! PHI.
Trochę się poobnażałaś, a jak się chce, to w tym "trochę" dużo można dojrzeć No i dużo można wywnioskować z opisów
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:51   #19
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No właśnie. Prawie wkleiłam tu swoją twarz w ramach buntu, bo wszędzie jakieś aluzje do mego wyglądu, a ja się przecież nie obnażałam fizycznie! Jeszcze chwila i pomyslę, że włamałyście mi się na dysk!!! PHI.
Miałaś kiedyś na profilu dwa albumy ze zdjęciami, więc tam chyba było widać Twoją twarz :P.

A ja powiem, że ostatnio w szkole koleżance się nudziło, a że miałam akurat spinkę do włosów to jakoś mi je spięła. Każdy mi mówił, że super wyglądam itd. Lepiej, czy po prostu inaczej? Gdybym codziennie chodziła w takich spiętych i raz przyszłabym w rozpuszczonych pewnie powiedzieliby mi, że lepiej w rozpuszczonych, ot cała prawda.

A z takimi (pod)świadomie wrednymi dziewczynami to najgorzej na zakupy chodzić :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 06:46   #20
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

niestety spiete glownie ze wzgledu na uczelnie, ale chyba tez lepiej sie czuje. jak mialam bardzo krotkie to rozpuszczone-z wiadomych wzgledow, teraz na sredniej dlugosci spinam bo kucyk optycznie dodaje im dlugosci
jak bede miala wlosy prznajmniej z 8cm za ramiona [co mam nadzieje, stanie sie niedlugo] to pewnie juz sie zacznie latanie z wlosem roziwanym
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 07:24   #21
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

rozpuszczone .. teraz mam krotsze, wiec nawet nie moglabym ich spiac,ale nawet jak mialam dlugie to i tak zawsze rozpuszczone nosilam, mimo iz w upietych podobno mi jest bardzo ladnie. ale ja wole zaslaniac swoja twarz niz ja pokazywac i wydaje mi sie ze gdy mam rozpuszczone, to jej nie widac :P
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:38   #22
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Miałaś kiedyś na profilu dwa albumy ze zdjęciami, więc tam chyba było widać Twoją twarz :P.

A ja powiem, że ostatnio w szkole koleżance się nudziło, a że miałam akurat spinkę do włosów to jakoś mi je spięła. Każdy mi mówił, że super wyglądam itd. Lepiej, czy po prostu inaczej? Gdybym codziennie chodziła w takich spiętych i raz przyszłabym w rozpuszczonych pewnie powiedzieliby mi, że lepiej w rozpuszczonych, ot cała prawda.

A z takimi (pod)świadomie wrednymi dziewczynami to najgorzej na zakupy chodzić :P.
No wlasnie o tym mowie - lepiej czy inaczej

Na zakupy najlepiej z osobnikiem plci przeciwnej.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Trochę się poobnażałaś, a jak się chce, to w tym "trochę" dużo można dojrzeć No i dużo można wywnioskować z opisów
Ach, te wagi i ich zmysl detektywistyczny...co ja z wami mam

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
niestety spiete glownie ze wzgledu na uczelnie, ale chyba tez lepiej sie czuje. jak mialam bardzo krotkie to rozpuszczone-z wiadomych wzgledow, teraz na sredniej dlugosci spinam bo kucyk optycznie dodaje im dlugosci
jak bede miala wlosy prznajmniej z 8cm za ramiona [co mam nadzieje, stanie sie niedlugo] to pewnie juz sie zacznie latanie z wlosem roziwanym
Sprytny patent z tym dodajacym dlugosci kucykiem

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
rozpuszczone .. teraz mam krotsze, wiec nawet nie moglabym ich spiac,ale nawet jak mialam dlugie to i tak zawsze rozpuszczone nosilam, mimo iz w upietych podobno mi jest bardzo ladnie. ale ja wole zaslaniac swoja twarz niz ja pokazywac i wydaje mi sie ze gdy mam rozpuszczone, to jej nie widac :P
Masz ten sam syndrom co ja w okresie dojrzewania
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:40   #23
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Ja codziennie spinam całkowicie, albo tylko podpinam gdzieniegdzie. W rozpuszczonych chodzę tylko po umyciu kiedy schną. Mam kręcone włosy, ale mój skręt jest brzydki. Dlatego upinam.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 10:02   #24
marta64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

A ja chodze po dworze tylko w rozpuszczonych, tak czuje sie piekniejsza , po domu w zwiazanych. Wlosy mam dlugie za lopatki i kurcze korci mnie zeby je sciac, za 3 godz ide do fryzjera i bije sie ze zrobie glupstwo
marta64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:29   #25
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Rozpuszczone bo wstydzę się moich odstających uszów.
Po domu chodzę tylko w spiętych
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 21:23   #26
szajbe
Raczkowanie
 
Avatar szajbe
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

zawsze i wszedzie rozpuszczone ! czuje sie tak kobieco , spinam jak mam zle dni i nic mi sie nie chce :P
szajbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 00:16   #27
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Przewaznie nosze wlosy upiete w dosc ciasny kok, (specjalnie utrzymuje stala dlugosc: 70-72cm, zeby idealnie miescily sie w ten "supel") lub - zwiazuje w konski ogon, (gdy nakladam toczek)- tak jest mi najwygodniej.
Poza tym mam fiola na punkcie ich pielegnacji oraz ochrony i boje sie, ze rozpuszczone zaczelyby sie niszczyc.

Rozpuszczam wlosy na specjalne okazje i uwielbiam zdziwienie na twarzach osob, ktore widza mnie po raz pierwszy, w takiej fryzurze
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 00:50   #28
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

lubuie miec rozpuszczone, ale czasem trzeba zwiazac

czasem stosuje opcje, pol spiete pół rozpuszczone
wiekszosc facetów mi mówi, ze lepiej w spietych wygladam i bez grzywki
nie rozumiem ich
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 17:51   #29
Magierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Ja mam zawsze związane, bo jak rozpuszczę to są klapnięte totalnie a z racji, że kiedyś były kręcone i szopiaste - za takimi tęsknię
A po drugie - zapuszczam grzywkę i wchodzi mi do oczu
Magierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:36   #30
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Sonda - nosisz włosy rozpuszczone czy upięte? Dlaczego?:)

Jeszcze kilka dni temu miałam długie włosy [za połowę pleców, a jestem wysoka] wiec zawsze chodziłam w związanych- denerwowało mnie ich elektryzowanie sie, opadanie na twarz przy pisaniu (co w szkole ewidentnie doprowadzało mnie do szału!). Rzadko kiedy się zdarzało, żebym miała rozpuszczone. Jednak ostatnio włosy wycieniowała i z przodu są dużo krótsze, dlatego już mnie tak nie denerwują- te długie trzymają sie z tyłu, a krótkie nie spadają na twarz tylko obok Dlatego odtąd noszę rozpuszczone- zobaczymy jak będzie dalej.
Poza tym na imprezy typu dyskoteki zazwyczaj [tzn. zawsze ] rozpuszczam.
Tak więc- zależy od dnia i humoru- no i głównie od tego, jaki kaprys tego dnia będą miały moje włosy ; tzn. czy sie ułożą, czy też nie :P
Pozdrawiam
Karolka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.