Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-08, 07:05   #1
Zatoxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5

Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.


Witam Serdecznie. Mam taki problem, Kocham się z moja dziewczyną dość często i zawsze gdy ona osiągnie już orgazm(łechtaczkowy) To gdy chce nadal ja dotykać żeby osiągnęła wielokrotny orgazm to mówi że ja boli i żebym przestał i nie ma możliwość aby doszła drugi raz jak nie mogę jej dotykać. Mam jeszcze jedno pytanie, odnośnie dziwnych dźwięków czasem po orgazmie, tak jakby wypuszczenie powietrza(brzmi to mniej więcej jak "pierd") i za bardzo nie wiemy dlaczego tak się dzieje. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Zatoxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 07:23   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Zatoxx Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie. Mam taki problem, Kocham się z moja dziewczyną dość często i zawsze gdy ona osiągnie już orgazm(łechtaczkowy) To gdy chce nadal ja dotykać żeby osiągnęła wielokrotny orgazm to mówi że ja boli i żebym przestał i nie ma możliwość aby doszła drugi raz jak nie mogę jej dotykać. Mam jeszcze jedno pytanie, odnośnie dziwnych dźwięków czasem po orgazmie, tak jakby wypuszczenie powietrza(brzmi to mniej więcej jak "pierd") i za bardzo nie wiemy dlaczego tak się dzieje. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
To normalne po orgazmie. Lechtaczka jest bardzo wrażliwa i po prostu pogódź się z tym, że nie możesz jej tam potem dotykać.
Do pochwy pewnie wylatuje powietrze i potem uchodząc, daje takie dźwięki. To normalne .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 08:02   #3
Zatoxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Rozumiem, dziękuję. Ale chciałbym jej dać wielokrotny orgazm, lecz chyba z tymi bólami to niemożliwe.
Zatoxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 08:09   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Zatoxx Pokaż wiadomość
Rozumiem, dziękuję. Ale chciałbym jej dać wielokrotny orgazm, lecz chyba z tymi bólami to niemożliwe.
Skup się na tym, co ona chce, nie na tym co TY chcesz.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 09:09   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

A ona chce wielokrotny orgazm?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 09:18   #6
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A ona chce wielokrotny orgazm?
Czepiasz się
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 09:34   #7
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Jak nie chce to jej nie zmuszaj i . Chyba, że chcesz aby się zmuszała mimo, że ją boli
Te dźwięki to fajna sprawa, cudowny nastrój, romantico a tu pierdy z cipki
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 10:15   #8
sybreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 55
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Zatoxx Pokaż wiadomość
Rozumiem, dziękuję. Ale chciałbym jej dać wielokrotny orgazm, lecz chyba z tymi bólami to niemożliwe.
A jak ją dotykasz po jej orgazmie? Tak samo mechanicznie jak chwilę przed? Jeśli tak, to nic dziwnego, że boli.

Moja dziewczyna ma tak samo, ale to nie jest przeszkodą do wielokrotnego orgazmu. Przez chwilę dotykaj łechtaczkę bardzo delikatnie, albo połóż na niej dwa palce i tak zostaw, albo nie dotykaj w ogóle. Bardziej niż na samym dotykaniu skup się na atmosferze, jaką jej dajesz, bo czy będzie chciała jeszcze, czy nie, zależy od tej atmosfery i od tego, czy ona jej ulegnie. Jak potrafisz zadziałać na nią słowami, swoją charyzmą, pewnością siebie, to sama się zdziwi, kiedy szybko poczuje, że chce jeszcze. Musisz zadziałać na jej wyobraźnię.

A, i nie nastawiaj się, że to tylko kwestia odpowiedniego postarania się, bo czasem ona będzie się chciała po prostu przytulić i poczuć więź emocjonalną, a ty dążąc do jej kolejnego orgazmu wyjdziesz bardzo żałośnie.

Edytowane przez sybreed
Czas edycji: 2017-06-08 o 10:20
sybreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 14:44   #9
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 560
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Zatoxx Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie. Mam taki problem, Kocham się z moja dziewczyną dość często i zawsze gdy ona osiągnie już orgazm(łechtaczkowy) To gdy chce nadal ja dotykać żeby osiągnęła wielokrotny orgazm .....
Mam jeszcze jedno pytanie, odnośnie dziwnych dźwięków czasem po orgazmie, tak jakby wypuszczenie powietrza(brzmi to mniej więcej jak "pierd") i za bardzo nie wiemy dlaczego tak się dzieje.
Musisz dać jej odetchnąć, to normalne. Jak chcecie spróbować orgazmów wielokrotnych, to przede wszystkim ona musi tego chcieć i po minucie - kilku minutach - zależy - możesz przystąpić do kolejnej akcji , ale nie dotykaj łechtaczki dopóki się nie rozkręci, a a nawet jeśli już, to nie gołej, bo dalej może być wrażliwa.
Ot tak po prostu następny numerek.
Jak dziewczyna nie ma dosyć, to orgazm wielokrotny można zafundować po drugim - trzecim razie, tak więc to nie jest takie hop-siup. Musi potrwać, więc muszą być warunki i nastrój.
Oczywiście może być i za pierwszym albo dopiero za czwartym i piątym, więc trzeba się sporo napracować i często to już tylko palcówka ale efekt warty wysiłku

Pierdząca cipka to jeżeli nie wynika z anatomii - zawsze pierdzi, to może oznaczać że dziewczyna jest dobrze wybzykana - Częsty objaw dobrego (nieudawanego) orgazmu. Więc
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 15:07   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość

Pierdząca cipka to jeżeli nie wynika z anatomii - zawsze pierdzi, to może oznaczać że dziewczyna jest dobrze wybzykana - Częsty objaw dobrego (nieudawanego) orgazmu. Więc
Muszę Cię zmartwić, to wynika tylko i wyłącznie z anatomii.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 15:37   #11
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Jaki związek ma wtłaczanie powietrza do pochwy z orgazmem? Lol xd
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 16:09   #12
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 560
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Muszę Cię zmartwić, to wynika tylko i wyłącznie z anatomii.
Już ja wiem lepiej. Miałem więcej niż jedną cipkę .
Te dobrze wybzykane, potem lepiej pierdzą.
Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Jaki związek ma wtłaczanie powietrza do pochwy z orgazmem? Lol xd
To raczej orgazm ma związek z lepszym chwytaniem powietrza i tego skutkami.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 18:45   #13
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Już ja wiem lepiej. Miałem więcej niż jedną cipkę .
Te dobrze wybzykane, potem lepiej pierdzą.

To raczej orgazm ma związek z lepszym chwytaniem powietrza i tego skutkami.
Jasne, jasne. Facet zawsze będzie wiedział więcej o cipkach niż kobieta która tę cipkę posiada i doświadcza jej działania. Jasne. Ta.

Masz jeszcze jakieś ciekawostki o kobietach których my, głupie kobiety nie wiemy i chcesz się podzielić? Obdarz nas swoją mądrością

Dla wyjaśnienia to zależy od anatomii i na pewno od pozycji w której się uprawia seks oraz od tępa. Niektóre pozycje i szybsze tępo to więcej powietrza wtłoczonego do środka które jakoś musi wyjść.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2017-06-08 o 18:48
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 19:03   #14
doremifasolla
Raczkowanie
 
Avatar doremifasolla
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 66
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

cipka łapie powietrze jak moje rybki akwariowe
doremifasolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 21:56   #15
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Już ja wiem lepiej. Miałem więcej niż jedną cipkę .
Te dobrze wybzykane, potem lepiej pierdzą.

To raczej orgazm ma związek z lepszym chwytaniem powietrza i tego skutkami.
Większej głupoty nie słyszałam. Z byłym pierdziałam jak nienormalna a 0 orgazmów. Z obecnym powietrze rzadko uchodzi i dochodzę. Kwestia pozycji, kąta, ciągłe wyciągania/wkładania/otwierania. Orgazmów powód
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 15:02   #16
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Jaki związek ma wtłaczanie powietrza do pochwy z orgazmem? Lol xd

No właśnie! Żaden!
Zauważyłem natomiast, że ma (przynajmniej u nas ) z fazą cyklu ( w drugiej łatwiej o to), a także z pozycją. Na pieska z głową Małej na prześcieradle. Mięśnie tzw. ,,tłoczni brzusznej" wytwarzają wówczas podciśnienie, przez co powietrze zasysa się łatwiej (także do odbytu). Można to ciekawie wykorzystać do urozmaicenia zabawy taką małą torturą psychiczną. Położyć partnerkę na plecach (klasycznie) po czym naciskając dłonią między wzgórkiem łonowym a pępkiem wymusić ujście gazów z ,,agaty"

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Zatoxx Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie. Mam taki problem, Kocham się z moja dziewczyną dość często i zawsze gdy ona osiągnie już orgazm(łechtaczkowy) To gdy chce nadal ja dotykać żeby osiągnęła wielokrotny orgazm to mówi że ja boli i żebym przestał i nie ma możliwość aby doszła drugi raz jak nie mogę jej dotykać.
Nie wiem jak by było po łechtaczkowym. Na pewno byłaby potrzebna dłuższa chwila wytchnienia, a to już nie jest wówczas z definicji wielokrotny lecz kolejny (normalny) szczyt. Co się tyczy pochwowego wygląda to u nas czasem tak, że po pierwszym znacznie zwalniam, ale całkiem nie przestaję. Posuwam bardzo powoli przeciągłymi ruchami tak z 1-2 minuty po czym znowu przyspieszam (nawet dość gwałtownie tak by uderzać o szyjkę). Bywa, że zmieniam też kąt immisji. Czasem Mała niemal natychmiast dochodzi wówczas powtórnie i potem jeszcze ze 2 razy, a czasem wchodzi w trwający parę/kilka min. tzw. stan orgazmu, co polega na tym, że jest dużo dłuższy, trochę mniej intensywny i baaardzo wyczerpujący. Kiedy pierwszy raz to zrobiliśmy (wyszło zupełnie przypadkiem) powiedziała, że czuje się ,,kompletnie zniszczona"

W każdym razie atakowanie łechtaczki tuż po szczycie absolutnie mija się z celem. Kobietę można tym co najwyżej wk...ć
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-06-09 o 15:06
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 22:05   #17
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Jakoś dziwne, że u mnie te powietrze pojawia się akurat najczęściej w pozycji "na pieska", przy szybkich ruchach, a ten sposób nigdy nie doszłam. no ale holgath wie lepiej
Heavyduty poradź coś jak doprowadzasz partnerke do orgazmu na pieska? Fajnie byłoby w ten sposób dojść tak dla odmiany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:07   #18
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7456561 1]
Heavyduty poradź coś jak doprowadzasz partnerke do orgazmu na pieska? Fajnie byłoby w ten sposób dojść tak dla odmiany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wiesz, na pieska Mała dochodzi raczej rzadko i trudno mi znaleźć jakąś prawidłowość jak bym nie ,,rozkminiał". Np. zdarzyło się, to kiedyś kiedy robiliśmy to w hotelu na podłodze, a Ona pod biodrami, brzuchem i cycem miała taką sporą pufę, obitą skórą. Innym razem doszła kiedy kazałem Jej się położyć w podobny sposób na obszernej poręczy fotela. Ostatnio najczęściej szczytuje kiedy podczas doggy style penetruję dziurkę nr 2. Ewentualnie spróbujcie dodatkowo popieścić łechtaczkę. Może pomóc
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 13:27   #19
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Niestety łechtaczka mnie nie rusza 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-12, 07:29   #20
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
W każdym razie atakowanie łechtaczki tuż po szczycie absolutnie mija się z celem. Kobietę można tym co najwyżej wk...ć
Ja proponuje, tak generalnie, jednak popróbować, u niektórych to działa
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 08:05   #21
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Ja proponuje, tak generalnie, jednak popróbować, u niektórych to działa

No pewnie! Nie ma dwóch takich samych kobiet i dlatego świat jest piękny więc próbować zawsze warto, tylko... nie zbyt nachalnie
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 15:53   #22
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

łechtaczka po orgaźmie łechtaczkowym jest bardzo wrażliwa i nie pozwalam się od razu dotykać, jak minie chwila (nie wiem ile, nie mierzę czasu) jest ok
jeżeli chodzi o wieloorgazm to tylko pochwowy, nie udała nam się ta sztuka z łechtaczkowym, ale wolę jednak pochwowy, bo jest dłuższy i taki..... kopiący mój TŻ jest dumny i blady jak doprowadzi mnie do wielokrotnych lotów, a udaje się mu to dość często twierdzi, że lepiej się czuje po moim ogaźmie niż po swoim
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 19:39   #23
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez rudakatka Pokaż wiadomość
łechtaczka po orgaźmie łechtaczkowym jest bardzo wrażliwa i nie pozwalam się od razu dotykać, jak minie chwila (nie wiem ile, nie mierzę czasu) jest ok
jeżeli chodzi o wieloorgazm to tylko pochwowy, nie udała nam się ta sztuka z łechtaczkowym, ale wolę jednak pochwowy, bo jest dłuższy i taki..... kopiący mój TŻ jest dumny i blady jak doprowadzi mnie do wielokrotnych lotów, a udaje się mu to dość często twierdzi, że lepiej się czuje po moim ogaźmie niż po swoim
Noo masz! Pewnie! Nic tak nie rajcuje jak doprowadzenie kobiety do takich stanów. Tylko dlaczego blady. Podejrzewam, że w takiej sytuacji jestem raczej czerwony. (,,jak cegła, rozgrzany jak piec")
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 17:42   #24
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Ból po orgazmie. Dziwne dźwięki.

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego blady. Podejrzewam, że w takiej sytuacji jestem raczej czerwony. (,,jak cegła, rozgrzany jak piec")
oj tam.... oj tammmm nie łap za słówka rozgrzany na pewno, ale nie zawsze jest takie światło żeby zobaczyć kolory
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-23 18:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.