Moja dziewczyna ma dużo kolegów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 11:13   #1
lustro18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10

Moja dziewczyna ma dużo kolegów


Witam
Jestem z dziewczyną 5 miesięcy, ona studiuje w innym mieście a ja się jeszcze uczę w liceum, widzimy się tylko w weekendy. Problem polega na tym, że ona ma strasznie dużo kolegów, często się z kimś spotyka, z kimś pije, imprezuje. Ale mówi mi cały czas że to tylko znajomi i nie mam się o co martwić. Ostatnio mi powiedziała, że chce jechać do znajomego z studiów na parę dni . Jak ja mam na to reagować? Już nie wiem co robić. Bardzo mi na niej zależy ale czasem nie wytrzymuje.
Proszę o rady.
lustro18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:15   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem z dziewczyną 5 miesięcy, ona studiuje w innym mieście a ja się jeszcze uczę w liceum, widzimy się tylko w weekendy. Problem polega na tym, że ona ma strasznie dużo kolegów, często się z kimś spotyka, z kimś pije, imprezuje. Ale mówi mi cały czas że to tylko znajomi i nie mam się o co martwić. Ostatnio mi powiedziała, że chce jechać do znajomego z studiów na parę dni . Jak ja mam na to reagować? Już nie wiem co robić. Bardzo mi na niej zależy ale czasem nie wytrzymuje.
Proszę o rady.
Znasz tych jej znajomych czy tylko z opowieści?
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:18   #3
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem z dziewczyną 5 miesięcy, ona studiuje w innym mieście a ja się jeszcze uczę w liceum, widzimy się tylko w weekendy. Problem polega na tym, że ona ma strasznie dużo kolegów, często się z kimś spotyka, z kimś pije, imprezuje. Ale mówi mi cały czas że to tylko znajomi i nie mam się o co martwić. Ostatnio mi powiedziała, że chce jechać do znajomego z studiów na parę dni . Jak ja mam na to reagować? Już nie wiem co robić. Bardzo mi na niej zależy ale czasem nie wytrzymuje.
Proszę o rady.
po co?
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:20   #4
lustro18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Niektórych starych znajomych znam, ale tych z studiów tylko z opowieści...
lustro18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:32   #5
lustro18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Niektórych znajomych znam, ale tych z studiów tylko z opowieści. Chciała pojechać go odwiedzić, albo pochodzić bo to już tereny górskie.
lustro18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:43   #6
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
często się z kimś spotyka, z kimś pije, imprezuje. Ale mówi mi cały czas że to tylko znajomi i nie mam się o co martwić. Ostatnio mi powiedziała, że chce jechać do znajomego z studiów na parę dni . Jak ja mam na to reagować? Już nie wiem co robić.
Znajdź sobie inną zanim ona Cię puści w trąbę.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:44   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

właśnie - po co chce jechać do kolegi?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 11:46   #8
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

a może woli towarzystwo kolegów od koleżanek i dla niej ci koledzy są aseksualni?
wiadomo, że to płeć przeciwna itd. i od razu ma się głupie myśli, ale warto dokładnie wybadać sprawę, jak wyglądają ich relacje.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:23   #9
lustro18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Niektórych znajomych znam, ale tych z studiów niestety nie. Chciała go odwiedzić i pochodzić bo to już tereny górskie, tak mi mówiła. Ona mi mówi cały czas tak jak napisała "yes", że dla niej to tylko koledzy i nie potrafi spędzać dużo czasu z koleżankami, dlatego ma samych kolegów.
lustro18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:37   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Niezbyt fajnie to wygląda

Rozmawiałeś z nią o tym,że Ci to zwyczajnie nie pasuje?

Ja tez mam dobrego przyjaciela,faceta..Ale my serio sie kumplujemy juz tylee czasu, i mamy tak inne poglądy na świat
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:59   #11
WrytmieZycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Przesadza, chcac jechac na pare dni do innego faceta, mimo, ze to jej kolega.

Teraz jest okres ferii, miales juz swoje? Jesli nie, to zaproponuj jej, ze mozesz z nia pojechac do tego kolegi.
WrytmieZycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 13:12   #12
lustro18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Tak rozmawiałem, powiedziała że trzeba przywyknąć... że ona już tak ma.

Niestety wtedy kiedy ja mam wolne ona nie ma, a kiedy ona ma to ja chodzę do szkoły...

Mnie to wkurza, bo to ona powinna sama widzieć co jest w granicach a co nie. A ona dosłownie tego nie widzi...
lustro18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:19   #13
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Moim skromnym zdaniem, chleba z tej mąki nie będzie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:21   #14
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Tak rozmawiałem, powiedziała że trzeba przywyknąć... że ona już tak ma.

Niestety wtedy kiedy ja mam wolne ona nie ma, a kiedy ona ma to ja chodzę do szkoły...

Mnie to wkurza, bo to ona powinna sama widzieć co jest w granicach a co nie. A ona dosłownie tego nie widzi...
Studiuje, poznała ludzi z którymi łączą ją wspólne pasje i pochłonęło ją życie studenckie. Przykro mi, ale uważam że nic z tego nie będzie
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:23   #15
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Tak rozmawiałem, powiedziała że trzeba przywyknąć... że ona już tak ma.
Nie, nie trzeba przywyknąć! Twoje zdanie też się liczy. Ona ma tak, ale Ty masz prawo mieć inaczej. Pokaż jej to dobitnie!
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:28   #16
WrytmieZycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Tak rozmawiałem, powiedziała że trzeba przywyknąć... że ona już tak ma.

Niestety wtedy kiedy ja mam wolne ona nie ma, a kiedy ona ma to ja chodzę do szkoły...

Mnie to wkurza, bo to ona powinna sama widzieć co jest w granicach a co nie. A ona dosłownie tego nie widzi...

A co jakby pojechać razem w piątek po południu na caly weekend razem?
WrytmieZycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:31   #17
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez WrytmieZycia Pokaż wiadomość
A co jakby pojechać razem w piątek po południu na caly weekend razem?
A po co? Żeby im przeszkadzał?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:39   #18
lustro18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Niestety, ale ja nie mogę teraz poświęcić całego weekendu na wyjazd, bo mam maturę... poza tym jeżeli ona by mi tego nie zaproponowała sama to ja się nie będę wpraszał. Czyli co wy byście zrobili na moim miejscu, olać to i powiedzieć żeby jechała, czy powiedzieć że mi to nie pasuje?
lustro18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:40   #19
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Niestety, ale ja nie mogę teraz poświęcić całego weekendu na wyjazd, bo mam maturę... poza tym jeżeli ona by mi tego nie zaproponowała sama to ja się nie będę wpraszał. Czyli co wy byście zrobili na moim miejscu, olać to i powiedzieć żeby jechała, czy powiedzieć że mi to nie pasuje?
Powiedzieć, że Ci to nie pasuje i jak pojedzie to między wami koniec.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 13:47   #20
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez lustro18 Pokaż wiadomość
Niestety, ale ja nie mogę teraz poświęcić całego weekendu na wyjazd, bo mam maturę... poza tym jeżeli ona by mi tego nie zaproponowała sama to ja się nie będę wpraszał. Czyli co wy byście zrobili na moim miejscu, olać to i powiedzieć żeby jechała, czy powiedzieć że mi to nie pasuje?
Olać ... ją.

Posłuchaj! Jeśli dziewczyna już na tym etapie nie liczy się z Twoim zdaniem, uczuciami, zasadami, to nie będzie się z nimi liczyć nigdy! Ona już Cię ma gdzieś! Już Tobą pomiata! Już ma Cię za piąte koło u wozu! Nie widzisz tego? Otrząśnij się. Nie ona jedna na świecie. Znajdź sobie taką, dla której będziesz coś znaczył i, która uszanuje zarówno Ciebie, jak i Twoje zdanie.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:00   #21
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Ale ja trochę, szczerze mówiąc, nie rozumiem... Sama lepiej się czuję w otoczeniu facetów, mam kolegę z którym spędzam czas poza uczelnią, niedługo zaczniemy też razem trenować. Mam też kolegów spoza miasta i, jeśli uda mi się odłożyć pieniądze, chciałabym wyskoczyć kiedyś i się z nimi zobaczyć. Są dla mnie jak bracia, aseksualni. Tak samo Tż ma koleżanki, swoje grono znajomych, przyjaciółkę, z którą się spotyka.

Niektórych z nich znam dłużej niż Tż. I co, mam ich kopnąć w tyłek i przestać rozmawiać, bo mam faceta? Przecież związek to nie klatka, człowiek nadal pozostaje wolny.

Ale jeśli Ci to przeszkadza Autorze, to powiedz jej to. Powinna wiedzieć, bo może nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, bo tak jak ja traktuje kumpli jako aseksualne jednostki, z którymi się po prostu fajnie gada.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:19   #22
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;38771553]Ale ja trochę, szczerze mówiąc, nie rozumiem... Sama lepiej się czuję w otoczeniu facetów, mam kolegę z którym spędzam czas poza uczelnią, niedługo zaczniemy też razem trenować. Mam też kolegów spoza miasta i, jeśli uda mi się odłożyć pieniądze, chciałabym wyskoczyć kiedyś i się z nimi zobaczyć. Są dla mnie jak bracia, aseksualni. Tak samo Tż ma koleżanki, swoje grono znajomych, przyjaciółkę, z którą się spotyka.

Niektórych z nich znam dłużej niż Tż. I co, mam ich kopnąć w tyłek i przestać rozmawiać, bo mam faceta? Przecież związek to nie klatka, człowiek nadal pozostaje wolny. [/QUOTE]
I co? Też pijesz i imprezujesz z nimi bez TŻ-ta, a jemu mówisz żeby przywyknął, bo Ty tak masz?

A wolnym to się jest jak się nie jest w związku. W związku powstaje ... wiązanie i ono wszystko zmienia.

Już nawet pojęcie związku zmienia swoje znaczenie???
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:23   #23
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
I co? Też pijesz i imprezujesz z nimi bez TŻ-ta, a jemu mówisz żeby przywyknął, bo Ty tak masz?

A wolnym to się jest jak się nie jest w związku. W związku powstaje ... wiązanie i ono wszystko zmienia.

Już nawet pojęcie związku zmienia swoje znaczenie???
Jak Tż nie może ze mną iść to sam mi mówi, żebym szła i to dokładnie ma na myśli i nie robi mi potem wyrzutów. Albo jak idę na imprezę np mojej grupy, gdzie nikt nie zaprasza osób spoza i jest 90% facetów to też wie, że na takie imprezy chodzi się przeważnie osobno i nie ma z tym problemu. Jak ja nie mogę/nie chcę z nim iść to też idzie sam do przyjaciółki, czy znajomych.

Dobrze, powstaje wiązanie, ale to wiązanie nie powinno sprawiać, że człowiek ma ograniczyć np kontakty ze znajomymi, albo wypiąć się na kogoś, kogo de facto zna dłużej. Jakby Tż stwierdził, że nie lubi za bardzo wysportowanych dziewczyn to powinnam rzucić swoje marzenia, bo nie jestem już wolna, a jemu to przeszkadza?

Wszystko jest kwestią kompromisu i rozmowy. Ja na serio bym nie wpadła na to, że mojemu facetowi przeszkadzają moi koledzy, bo są dla mnie po prostu częścią codzienności, byli tu wcześniej. Ale zapobiegawczo pytam, czy mu to nie przeszkadza.

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2013-01-21 o 14:24
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:49   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
I co? Też pijesz i imprezujesz z nimi bez TŻ-ta, a jemu mówisz żeby przywyknął, bo Ty tak masz?
Ja tak mam i mówię mojemu facetowi, że musi przywyknąć.
Cytat:
A wolnym to się jest jak się nie jest w związku. W związku powstaje ... wiązanie i ono wszystko zmienia.

Już nawet pojęcie związku zmienia swoje znaczenie???
Jak zmienia wszystko, to słaby ten związek. Dlatego lepiej znaleźć sobie kogoś kompatybilnego W przypadku autora wątku to sie nie powiodło. Pojęcie związku dla każdego jest inne i chyba każdy czułby się źle udając kogoś kim nie jest tylko dlatego, że jest w związku.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:12   #25
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Powiedzieć, że Ci to nie pasuje i jak pojedzie to między wami koniec.
Jaaasne, szantaż emocjonalny, to najlepsza metoda na dogadanie się.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;38771553]Ale ja trochę, szczerze mówiąc, nie rozumiem... Sama lepiej się czuję w otoczeniu facetów, mam kolegę z którym spędzam czas poza uczelnią, niedługo zaczniemy też razem trenować. Mam też kolegów spoza miasta i, jeśli uda mi się odłożyć pieniądze, chciałabym wyskoczyć kiedyś i się z nimi zobaczyć. Są dla mnie jak bracia, aseksualni. Tak samo Tż ma koleżanki, swoje grono znajomych, przyjaciółkę, z którą się spotyka.

Niektórych z nich znam dłużej niż Tż. I co, mam ich kopnąć w tyłek i przestać rozmawiać, bo mam faceta? Przecież związek to nie klatka, człowiek nadal pozostaje wolny.

Ale jeśli Ci to przeszkadza Autorze, to powiedz jej to. Powinna wiedzieć, bo może nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, bo tak jak ja traktuje kumpli jako aseksualne jednostki, z którymi się po prostu fajnie gada.[/QUOTE]
Zgadzm się, sama mam wielu dobrych kolegów, co nie oznacza niczego niemoralnego. Nie zabraniam też mojemu mężczyźnie posiadania koleżanek.
Ona nie olewa jego zdania w kwestii wyjazdu do kolegi, bo on go jeszcze nie wyraził. Na razie pyta nas, co ma zrobić.
Związek jako więzienie? W życiu do tego tak nie podchodziłam i nie podejdę. Zresztą po co by było dobrowolnie chać się do więzienia?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:14   #26
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jaaasne, szantaż emocjonalny, to najlepsza metoda na dogadanie się.
Jeśli się nie da dogadać, bo każdy ma inne podejście do znajomości, to oczywiste dla mnie jest rozstanie. Szantażu tutaj nie widzę.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:21   #27
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Jeśli się nie da dogadać, bo każdy ma inne podejście do znajomości, to oczywiste dla mnie jest rozstanie. Szantażu tutaj nie widzę.
"Masz zrobić tak, jak ja chcę, albo odejdę od ciebie" = to jest właśnie szantaż. A to właśnie proponujesz.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:28   #28
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
"Masz zrobić tak, jak ja chcę, albo odejdę od ciebie" = to jest właśnie szantaż. A to właśnie proponujesz.
Tak samo można powiedzieć o dziewczynie Autora: jak mnie kochasz to MUSISZ to akceptować. I gdzie dialog? Nauczona doświadczeniem wiem, że jeśli ktoś jest dojrzałym człowiekiem to jego przyzwyczajenia można na chwil kilka tylko "wyłączyć" a potem się do nich wraca. Dla mnie ten związek nie ma sensu bo Autor nie zaakceptuje kolegów dziewczyny, a ona jego sposobu na związek. Dziewczyna nawet nie wie co to kompromis: dlaczego nie zaproponuje swojemu chłopakowi wspólnego wyjazdu do jej nowych kolegów? Ciekawa jestem ile kobiet byłaby zachwycona faktem, że jej partner jedzie na kilka dni do koleżanki i z ust ilu padłoby stiwerdzenie: jak pojedziesz to między nami koniec?
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:07   #29
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;0]Jak Tż nie może ze mną iść to sam mi mówi, żebym szła i to dokładnie ma na myśli i nie robi mi potem wyrzutów. Albo jak idę na imprezę np mojej grupy, gdzie nikt nie zaprasza osób spoza i jest 90% facetów to też wie, że na takie imprezy chodzi się przeważnie osobno i nie ma z tym problemu. Jak ja nie mogę/nie chcę z nim iść to też idzie sam do przyjaciółki, czy znajomych.[/QUOTE]
A zauważyłaś gdzieś, aby ta laska pytała się w ogóle Autora o zdanie?
[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;0]Dobrze, powstaje wiązanie, ale to wiązanie nie powinno sprawiać, że człowiek ma ograniczyć np kontakty ze znajomymi, albo wypiąć się na kogoś, kogo de facto zna dłużej. Jakby Tż stwierdził, że nie lubi za bardzo wysportowanych dziewczyn to powinnam rzucić swoje marzenia, bo nie jestem już wolna, a jemu to przeszkadza?[/QUOTE]
Związek to zawsze jakieś ograniczenia i kompromisy. Czasem większe, czasem mniejsze, ale zawsze konieczne jest uwzględnienie drugiej strony. Czyżby rozmowa nie była już podstawą związku? Tylko facet musi się liczyć z potrzebami kobiety, a w drugą stronę to nie działa?
[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;0]Wszystko jest kwestią kompromisu i rozmowy. Ja na serio bym nie wpadła na to, że mojemu facetowi przeszkadzają moi koledzy, bo są dla mnie po prostu częścią codzienności, byli tu wcześniej. Ale zapobiegawczo pytam, czy mu to nie przeszkadza. [/QUOTE]
No właśnie - pytasz. Ona nie pyta tylko każe mu to przyjąć do wiadomości, bo 'ona tak ma'.
[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;0]Ja tak mam i mówię mojemu facetowi, że musi przywyknąć.[/QUOTE]
I co z tego? To Twój facet założył wątek, czy jednak ktoś, kto ma na to bardziej normalne zapatrywania?
[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;0]Jak zmienia wszystko, to słaby ten związek. Dlatego lepiej znaleźć sobie kogoś kompatybilnego W przypadku autora wątku to sie nie powiodło. Pojęcie związku dla każdego jest inne i chyba każdy czułby się źle udając kogoś kim nie jest tylko dlatego, że jest w związku. [/QUOTE]
Byłaś chociaż na jednej lekcji chemii w szkole? Im silniejsze wiązanie tym trwalszy związek. Związki o słabych wiązaniach rozpadają się z byle powodu. Dla mnie to co piszesz o sobie i swoim facecie to luźny układ dwóch krążących wokół siebie atomów. To mieszanina, a nie związek. Ale każdy żyje tak jak chce z tym, że Autor tak nie chce. Ma prawo?
Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi
Tak samo można powiedzieć o dziewczynie Autora: jak mnie kochasz to MUSISZ to akceptować. I gdzie dialog?
Gdzie? Wg wielu wizażanek tam, gdzie kobieta czegoś chce. Jak facet chce, to niech spada, bo musi się godzić. A niby dlaczego musi?
Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi
Ciekawa jestem ile kobiet byłaby zachwycona faktem, że jej partner jedzie na kilka dni do koleżanki i z ust ilu padłoby stiwerdzenie: jak pojedziesz to między nami koniec?
Na wizażu? Wszystkie by się tak odgrażały. To jest właśnie podstawowa słabość tego forum - brak jakiejkolwiek symetrii. Brak empatii dla mężczyzn. Nie dostrzeganie nie tylko ich potrzeb, ale w ogóle ich samych.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:13   #30
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Moja dziewczyna ma dużo kolegów

Eos, ale ta dziewczyna może naprawdę "tak ma". Dlaczego miałaby się zmienić, jeśli takie życie jej pasuje? Może po prostu to nie ten facet, nie ten czas i tyle. I ja bym się nie odgrażała Chce jechać - niech jedzie, w końcu nie jest moją własnością, ani też bezmyślnym zwierzęciem.

A ja znów jakoś nie zauważyłam, żeby mój związek wymagał ode mnie jakichś większych poświęceń i kompromisów w kwestiach, które są dla mnie ważne. Ani ja nie zostałam ograniczona, ani też nie nałożyłam ograniczeń na Tż. On chce zarywać nocki, by się uczyć - OK. Ja chcę wstawać o 6 rano żeby biegać - też ok. Przede wszystkim czlowiek musi żyć w zgodzie z samym sobą, żeby potem móc funkcjonować z innymi ludźmi.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 15:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.