Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-24, 17:30   #3181
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
I nie polecam wahl cutek, mia³am "przyjemno¶æ" z nimi pracowaæ przez prawie 4 lata i niezbyt mi³o je wspominam, cena fajna, ale du¿o lepiej pracuje mi siê t± nieprofesjonaln± remingtonk±
co¶ Ty a u¿ywa³a¶ tej prostej Wahl bez regulacji temperatury? bo ja by³am z niej bardzo zadowolona i same pozytywy o niej czyta³am niestety niedawno zaczê³a siê psuæ i kupi³am tê nowsz± wersjê - advanced, mam wra¿enie, ¿e ta starsza "nieulepszona" by³a solidniejsza i by³ lepszy efekt po wyprostowaniu..nad remingtonem siê d³ugo zastanawia³am, bo mia³ bardzo dobre opinie, ale my¶la³am, ¿e zawsze lepsza tania fryzjerska ni¿ "sklepowa"..
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:10   #3182
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d to zainteresowanie keratynami Alfaparf i Nouar? Czy kto¶ robi³ zabieg któr±kolwiek z nich i czy daje d³ugotrwa³e efekty??
to chyba przeze mnie bo napisa³am, ze bêdê robi³a w³a¶nie t± metod± teraz (encanto mam ju¿ sprawdzone)
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 07:17   #3183
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej dziewczyny! w³a¶nie siedzê z keratyn± na g³owie i tak siê zastanawiam... kupi³am 50 ml, ale u¿y³am nieco mniej, oko³o 1/4 buteleczki mi jeszcze zosta³o. Mam w³osy do ramion, rzadkie, zrobi³am co¶ nie tak? W³osy a¿ mi p³ywaj± w keratynie
Czekam na efekt
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 07:53   #3184
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny! w³a¶nie siedzê z keratyn± na g³owie i tak siê zastanawiam... kupi³am 50 ml, ale u¿y³am nieco mniej, oko³o 1/4 buteleczki mi jeszcze zosta³o. Mam w³osy do ramion, rzadkie, zrobi³am co¶ nie tak? W³osy a¿ mi p³ywaj± w keratynie
Czekam na efekt
je¶li masz rzadkie i krótkie to mog³o ci zostaæ
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:50   #3185
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny! w³a¶nie siedzê z keratyn± na g³owie i tak siê zastanawiam... kupi³am 50 ml, ale u¿y³am nieco mniej, oko³o 1/4 buteleczki mi jeszcze zosta³o. Mam w³osy do ramion, rzadkie, zrobi³am co¶ nie tak? W³osy a¿ mi p³ywaj± w keratynie
Czekam na efekt
Daj znaæ potem jak efekty
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:51   #3186
unawen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny!

Mam pytania, bo po raz pierwszy w ¿yciu chcê spróbowaæ wyprostowaæ w³oski

Czy zwyk³a prostownica da radê? Nie wiem do jakiej temperatury siê rozgrzewa, to taka zwyk³a, najtañsza by³a. Próbowaæ czy lepiej nie?

Poza tym chcê na³o¿yæ keratynê tylko od po³owy w³osów w dó³, bo na górze mam ³adne zdrowe w³oski, a na dole s± spalone po rozja¶nianiu i chcia³abym nadaæ im zdrowszy wygl±d. Czy to ma sens?

I dla takich zniszczonych w³osków lepiej Encato czy Cocochoco? Ogólnie s± proste, tylko strasznie poniszczone
unawen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:02   #3187
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
betty muszê Ciê zasmuciæ, ale du¿o dziewczyn tutaj szuka alternatywy dla encanto (w tym ja) i jeszcze nas z kó³ka wzajemnej adoracji nie wywalili czyli to nie encanto jest powodem takiego a nie innego nastawienia

Uwa¿am równie¿, ¿e olcia dobrze zrobi³a poprawiaj±c Ciê tutaj, a nie na pw, bo nie wszystkie wiza¿anki s± obyte z danym s³owem i pó¼niej bêd± co¶ takiego powtarzaæ, bo m±drze brzmi (tak jak stosuj± np bynajmniej zamiast przynajmniej).

letmeseesky - niektóre dziewczyny tutaj suszark± susz± 2 godziny, wiêc nie, po 3 godzinach samoistnie nie wyschn±, nie wyschn± nawet po 6ciu. Im d³u¿ej masz preparat na w³osach, tym bardziej szczypie, pali i tak dalej, wiêc im szybciej go wysuszysz i sp³uczesz, tym lepiej dla Twojego organizmu.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



Jako¶æ oczywi¶cie ma wp³yw na to, jak wygl±daj± Twoje w³osy po prostowaniu - sprawa siê ma tak, ¿e prostownica mimo wszystko oddaje swoje ciep³o w³osom, dlatego fajnie mieæ prostownicê, która szybko siê nagrzewa, ¿eby¶ nie traci³a temperatury przy poszczególnych pasmach. Kiedy¶ maj±c tani± prostownicê (za 20z³ XD) by³ ten efekt bardzo widoczny, niby nagrzana do 200st, ale po przejechaniu po 5-6 pasmach da³o siê dotkn±æ p³ytek (i trzeba by³o czekaæ kolejne 5 minut a¿ siê ponownie rozgrzeje). A bior±c pod uwagê ten fakt, zabieg mo¿e wyj¶æ nierówno je¶li siê ma tak± dziadowsk± prostownicê jak moja pierwsza xD bo o ile pierwsze pasmo bêdzie przeprostowane temperatur±, to dziesi±te ju¿ mo¿e byæ zimne

Jeszcze jest kwestia tego jak suszysz, czy chwytasz w rêkê i przeje¿d¿asz prostownic±, czy prostujesz na grzebieniu - przy tym drugim zawsze jest lepszy efekt. Dodatkowo przy utrwalaniu np. lakierem - jak pryskasz z góry na dó³ (wg u³o¿enia ³uski w³osa) to w³osy s± bardziej b³yszcz±ce, ni¿ jak psikasz byle jak, lub nie daj bo¿e od koñcówek do nasady

Ja polecam od siebie prostownice remingtona - s± ³adne, szybko siê nagrzewaj±. Ja mam model shine therapy, ju¿ ma kilka lat i dzia³a dalej tak jak na pocz±tku Temperatura regulowana. Ujarzmi³a jak dot±d ka¿de w³osy, nawet najwiêksze spiralki

I nie polecam wahl cutek, mia³am "przyjemno¶æ" z nimi pracowaæ przez prawie 4 lata i niezbyt mi³o je wspominam, cena fajna, ale du¿o lepiej pracuje mi siê t± nieprofesjonaln± remingtonk±
Dziêki za rady
Mam prostownicê camry, z regulacj± temperatury, nie traci szybko ciep³a a jak temperatura staje siê ni¿sza to sama zaczyna siê nagrzewaæ. Kosztowa³a 100z³. Zastanowiê siê nad ewentualn± wymian±. Chocia¿ wydaje mi siê, ¿e taki ju¿ urok moich w³osów. Po prostowaniu chemicznym mia³am dok³adnie tak samo a robi³am w salonie.
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 09:16   #3188
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice £odzi - £ask:)
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej Dziewczyny.
Jestem nowa na tym w±tku. Ostatnio wykona³am zabieg prostowania encanto. Mam do¶æ mocny skrêt w³osów od samego czubka g³owy. Zabieg wykonywa³a mi kole¿anka, która ju¿ od d³ugiego czasu siê tym zajmuje. Po pierwsze efekt nie wyszed³ taki, ¿e mam idealnie proste w³osy pusz± siê po wysuszeniu. Kole¿anka skraca³a trochê czas trzymania i keratyny i od¿ywki na w³osach - czy mog³o to wp³yn±æ na koñcowy efekt?
I pytanie do Was - po jakim czasie od pierwszego niezbyt udanego prostowania mogê wykonaæ nastêpny? Czy tydzieñ to bêdzie za ma³y odstêp czasu czy raczej nic siê nie powinno staæ moim w³osom?
onlyyhope88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:19   #3189
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja te¿ jak robiê, to siê nie trzymam dok³adnie tego czasu podczas prostowania, który rzekomo powinno siê odczekaæ i jest wszystko ok

a zabieg kiedy¶ powtarza³am po 2 tyg. jako¶ ale nie wiem czy trzeba
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:22   #3190
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice £odzi - £ask:)
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mhm czyli moje w³osy potrzebuj± powtórki bo nie chcê walczyæ z suszeniem ich na szczotkê ¿eby by³y g³adkie - przy normalnym suszeniu w³osów maj± byæ pro¶ciutkie jak druty..
Czy sprzedawca na allegro leobert jest przez Was dalej polecany? Zamówi³am ostatnio od bidzisa i by³y ma³e problemy z doproszeniem siê o numer przesy³ki kurierskiej, ¿ebym mog³a sobie ¶ledziæ gdzie jest paczka.

Aaa no i jeszcze jedno pytanie.. Czy ta keratyna faktycznie tak ¶mierdzi i szczypie w oczy, ¿e nie da siê wytrzymaæ? Bo t± któr± mia³am od u¿ytkownika bidzis ani trochê nie ¶mierdzia³a przy suszeniu...
onlyyhope88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:23   #3191
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ok, my¶la³am ¿e przy tak ma³ej ilo¶ci nie prawa mi jeszcze zostaæ

Skoñczy³am zabieg . Na moich w³osach zajê³o mi o oko³o 2,5 godziny, zosta³o mi trochê keratyny i od¿ywki, szamponu nieco ponad po³owa. Co mogê z tym zrobiæ? Chyba nie da rady przetrzymaæ do nastêpnego u¿ycia (3 miesi±ce od otworzenia?).

Czekam na efekt po umyciu w³osów, wtedy dodam zdjêcie na ¶wie¿o
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 09:38   #3192
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
co¶ Ty a u¿ywa³a¶ tej prostej Wahl bez regulacji temperatury? bo ja by³am z niej bardzo zadowolona i same pozytywy o niej czyta³am niestety niedawno zaczê³a siê psuæ i kupi³am tê nowsz± wersjê - advanced, mam wra¿enie, ¿e ta starsza "nieulepszona" by³a solidniejsza i by³ lepszy efekt po wyprostowaniu..nad remingtonem siê d³ugo zastanawia³am, bo mia³ bardzo dobre opinie, ale my¶la³am, ¿e zawsze lepsza tania fryzjerska ni¿ "sklepowa"..
By³a prosta bez regulacji i jeszcze by³y takie z kó³kiem przekrêcanym do regulacji temperatury (numerki), wiêc mo¿e to ta advanced (napis starty by³ wiêc nie wiem).

Nie by³y najgorsze, na pewno by³y lepsze ni¿ niektóre z tej pó³ki cenowej, mimo wszystko wci±¿ wola³abym dozbieraæ na remingtona - poza tym, ¿e estetycznie jest ³adniejsza, to regulacja temperatury jest bardziej oczywista (nie ma numerków, tylko ustawia siê np. 190 stopni) i sama siê wy³±cza po nieu¿ywaniu, czego te cuteki nie mia³y i jak kto¶ zapomnia³ wy³±czyæ prostownicê to wyjara³ dziurê w stole

Teraz tak patrzê na ceny i niewielka jest ró¿nica miêdzy t± advanced a remingtonowsk± (30-40z³) - w takim wypadku nawet bym siê nie zastanawia³a

Dodatkowo jeszcze, co dla mnie akurat jest wa¿ne, ta remingtowska jest troszke bardziej zaokr±glona ni¿ cutek - przez co wychodzi³y ³adniejsze loki, mniej kanciate. Ale tutaj ju¿ zale¿y co kto od prostownicy oczekuje, ja chcia³am "dwa w jednym"

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny.
Jestem nowa na tym w±tku. Ostatnio wykona³am zabieg prostowania encanto. Mam do¶æ mocny skrêt w³osów od samego czubka g³owy. Zabieg wykonywa³a mi kole¿anka, która ju¿ od d³ugiego czasu siê tym zajmuje. Po pierwsze efekt nie wyszed³ taki, ¿e mam idealnie proste w³osy pusz± siê po wysuszeniu. Kole¿anka skraca³a trochê czas trzymania i keratyny i od¿ywki na w³osach - czy mog³o to wp³yn±æ na koñcowy efekt?
I pytanie do Was - po jakim czasie od pierwszego niezbyt udanego prostowania mogê wykonaæ nastêpny? Czy tydzieñ to bêdzie za ma³y odstêp czasu czy raczej nic siê nie powinno staæ moim w³osom?
ja po nieudanym powtarza³am po kilku dniach i by³o ok
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:39   #3193
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Poka¿ wiadomo¶æ
Mhm czyli moje w³osy potrzebuj± powtórki bo nie chcê walczyæ z suszeniem ich na szczotkê ¿eby by³y g³adkie - przy normalnym suszeniu w³osów maj± byæ pro¶ciutkie jak druty..
Czy sprzedawca na allegro leobert jest przez Was dalej polecany? Zamówi³am ostatnio od bidzisa i by³y ma³e problemy z doproszeniem siê o numer przesy³ki kurierskiej, ¿ebym mog³a sobie ¶ledziæ gdzie jest paczka.

Aaa no i jeszcze jedno pytanie.. Czy ta keratyna faktycznie tak ¶mierdzi i szczypie w oczy, ¿e nie da siê wytrzymaæ? Bo t± któr± mia³am od u¿ytkownika bidzis ani trochê nie ¶mierdzia³a przy suszeniu...
¦wie¿o po zabiegu - to siê mogê wypowiedzieæ

leobert jak najbardziej na tak, zamawia³am w³a¶nie od niego i wszystko bez problemów

Jak dla mnie ¶mierdzia³o okropnie. Maseczka na ustach i do tego dwa otwarte okna a wci±¿ ledwo wytrzymywa³am. Mo¿e jestem jaka¶ wra¿lwa na to..
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:40   #3194
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, my¶la³am ¿e przy tak ma³ej ilo¶ci nie prawa mi jeszcze zostaæ

Skoñczy³am zabieg . Na moich w³osach zajê³o mi o oko³o 2,5 godziny, zosta³o mi trochê keratyny i od¿ywki, szamponu nieco ponad po³owa. Co mogê z tym zrobiæ? Chyba nie da rady przetrzymaæ do nastêpnego u¿ycia (3 miesi±ce od otworzenia?).

Czekam na efekt po umyciu w³osów, wtedy dodam zdjêcie na ¶wie¿o
Ja zawsze przetrzymuje (w zasadzie przetrzymywa³am, bo teraz kupuje pe³nowymiarowe butle )
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:23   #3195
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez unawen Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!

Mam pytania, bo po raz pierwszy w ¿yciu chcê spróbowaæ wyprostowaæ w³oski

Czy zwyk³a prostownica da radê? Nie wiem do jakiej temperatury siê rozgrzewa, to taka zwyk³a, najtañsza by³a. Próbowaæ czy lepiej nie?

Poza tym chcê na³o¿yæ keratynê tylko od po³owy w³osów w dó³, bo na górze mam ³adne zdrowe w³oski, a na dole s± spalone po rozja¶nianiu i chcia³abym nadaæ im zdrowszy wygl±d. Czy to ma sens?

I dla takich zniszczonych w³osków lepiej Encato czy Cocochoco? Ogólnie s± proste, tylko strasznie poniszczone
Nie próbuj, musisz mieæ prostownicê z regulacj± temperatury (no chyba, ¿e by¶ mia³a pewno¶æ, ¿e do tych 230 stopni siê nagrzewa..) Jak masz proste w³osy to na pewno wystarczy Cocochoco Mo¿esz u¿yæ wersji Pure (niebieska butelka) - jest stworzona dla zniszczonych rozja¶nianiem w³osów.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
By³a prosta bez regulacji i jeszcze by³y takie z kó³kiem przekrêcanym do regulacji temperatury (numerki), wiêc mo¿e to ta advanced (napis starty by³ wiêc nie wiem).

Nie by³y najgorsze, na pewno by³y lepsze ni¿ niektóre z tej pó³ki cenowej, mimo wszystko wci±¿ wola³abym dozbieraæ na remingtona - poza tym, ¿e estetycznie jest ³adniejsza, to regulacja temperatury jest bardziej oczywista (nie ma numerków, tylko ustawia siê np. 190 stopni) i sama siê wy³±cza po nieu¿ywaniu, czego te cuteki nie mia³y i jak kto¶ zapomnia³ wy³±czyæ prostownicê to wyjara³ dziurê w stole

Teraz tak patrzê na ceny i niewielka jest ró¿nica miêdzy t± advanced a remingtonowsk± (30-40z³) - w takim wypadku nawet bym siê nie zastanawia³a

Dodatkowo jeszcze, co dla mnie akurat jest wa¿ne, ta remingtowska jest troszke bardziej zaokr±glona ni¿ cutek - przez co wychodzi³y ³adniejsze loki, mniej kanciate. Ale tutaj ju¿ zale¿y co kto od prostownicy oczekuje, ja chcia³am "dwa w jednym"
To nie by³a w takim razie advanced, w tej ustawia siê na stopnie a nie numerki Zreszt± ona wesz³a chyba ca³kiem niedawno na rynek. Ró¿nica cenowa by³a w³a¶nie niewielka,jednak mia³am zaufanie do Wahl, wiêc siê zdecydowa³am. Je¿eli chodzi o estetykê, dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia,ale powiem, ¿e ta nowa Wahl advanced wygl±da zupe³nie inaczej ni¿ jej poprzedniczka Mo¿e kiedy¶ skuszê siê na remingtona, na razie prostownica posz³a w odstawkê
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:54   #3196
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
co¶ Ty a u¿ywa³a¶ tej prostej Wahl bez regulacji temperatury? bo ja by³am z niej bardzo zadowolona i same pozytywy o niej czyta³am niestety niedawno zaczê³a siê psuæ i kupi³am tê nowsz± wersjê - advanced, mam wra¿enie, ¿e ta starsza "nieulepszona" by³a solidniejsza i by³ lepszy efekt po wyprostowaniu..nad remingtonem siê d³ugo zastanawia³am, bo mia³ bardzo dobre opinie, ale my¶la³am, ¿e zawsze lepsza tania fryzjerska ni¿ "sklepowa"..
Równie¿ u¿ywam remingtona (taka niebieska, wygl±da troche jak zabawka nazwy ju¿ nie pamietam ), mam ju¿ t± prostownice 5 lat i wszystko jest ok, dobrze grzeje tylko popsu³o siê pokrêt³o od blokowania p³ytek ale mi to nie przeszkadza Siostra te¿ ostatnio kupi³a prostownice remingtona i jest zadowolona

Cytat:
Napisane przez unawen Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!

Mam pytania, bo po raz pierwszy w ¿yciu chcê spróbowaæ wyprostowaæ w³oski

Czy zwyk³a prostownica da radê? Nie wiem do jakiej temperatury siê rozgrzewa, to taka zwyk³a, najtañsza by³a. Próbowaæ czy lepiej nie?

Poza tym chcê na³o¿yæ keratynê tylko od po³owy w³osów w dó³, bo na górze mam ³adne zdrowe w³oski, a na dole s± spalone po rozja¶nianiu i chcia³abym nadaæ im zdrowszy wygl±d. Czy to ma sens?

I dla takich zniszczonych w³osków lepiej Encato czy Cocochoco? Ogólnie s± proste, tylko strasznie poniszczone
Lepiej znajd¼ prostownice ktora na pewno nagrzewa siê do tych 230 stopni. Z tak± najtañsz± ró¿nie mo¿e byæ. Zawsze mozesz popytac kole¿anek, mo¿e która¶ u¿yczy³aby Ci swojej je¿eli nie chcesz kupowaæ specjalnie do zabiegu

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, my¶la³am ¿e przy tak ma³ej ilo¶ci nie prawa mi jeszcze zostaæ

Skoñczy³am zabieg . Na moich w³osach zajê³o mi o oko³o 2,5 godziny, zosta³o mi trochê keratyny i od¿ywki, szamponu nieco ponad po³owa. Co mogê z tym zrobiæ? Chyba nie da rady przetrzymaæ do nastêpnego u¿ycia (3 miesi±ce od otworzenia?).

Czekam na efekt po umyciu w³osów, wtedy dodam zdjêcie na ¶wie¿o
Ja czêsto u¿ywalam takie "resztki" nawet po 5 miesi±cach po otwarciu do poprawek i wszystko by³o w porz±dku
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-25, 23:15   #3197
letmeseesky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

oj efekt cudy zniknal po umyciu wlosów
sa lekko falowane ale nie to mnie martwi kilka pasm jakby sie leciutko spuszylo a to dobrze nie swiadczy. No coz poczekamy ,zobaczymy. Widac bylo zbyt idealnie
letmeseesky jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:11   #3198
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez letmeseesky Poka¿ wiadomo¶æ
kilka pasm jakby sie leciutko spuszylo a to dobrze nie swiadczy. No coz poczekamy ,zobaczymy. Widac bylo zbyt idealnie
Nie martw sie jeszcze. Ja po kilku pierwszych myciach, krótkie w³osy przy uszach mia³am zupe³nie pofalowane i napuszone. Po jakim¶ tygodniu same siê dopasowa³y i teraz nie zawsze nawet suszê suszark± i s± proste. Poczekaj trochê i mo¿e te¿ siê jeszcze u³o¿±.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:12   #3199
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
To nie by³a w takim razie advanced, w tej ustawia siê na stopnie a nie numerki Zreszt± ona wesz³a chyba ca³kiem niedawno na rynek.
A to pewnie dlatego jej nie znam
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 12:52   #3200
maharet1092
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No mi dzisiaj przyszla ta keratyna i jutro dzialam.Tylko nie wiem czy wybrac pure czy ta druga bo mam obydwie
maharet1092 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:56   #3201
beyonce92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 2
POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

Hej Jestem tu nowa... Mam bardzo krêcone w³osy wsumie trochê jak murzynka tylko ze siê strasznie pusz±.Ostatnio pomyslalam o chemicznym prostowaniu w³osów. i tu pytanie do osób które ju¿ taki zabieg maja za sob±. Jak d³ugo utrzymuje siê efekt? czy faktycznie oplaca siê to wykonaæ ? Je¶li chocia¿ trochê poprawi mi to wygl±d wlosow wyg³adzi je to bêdê zadowolona )) Pomozcie bo mam ju¿ do¶æ meczarni z tymi w³osami....((((( (Przeszukalam wszystkie posty i w google ale tam siê wypowiadaj± osoby które nie mia³y tego zabiegu... i oczywi¶cie nie by³y ale mowia ze wlosy wypadaj± od tego i ze pol odpadnie.... heh z góry dziêki Pozdrawiam. aha i wiem ze istnije Keratynowe prostowanie ale to NIE wchodzi w gre.
beyonce92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:04   #3202
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

wszyscy wrzucaj± zdjêcia, a ja wrzucê filmik z efektem xD w³osy od g³owy prostowane gdzie¶ w okolicach pa¼dziernika, od ramion chyba z tydzieñ temu suszone naturalnie krêcone w ¶wietle naturalnym

Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:44   #3203
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Kupi³a¶ obydwie ? Powiem tak. Ja ju¿ robi³am tyle razy KP ¿e siê pogubi³am. Cocochoco ju¿ pewnie z 7 razy ( ostatnio 3 tygodnie temu ) Na pocz±tku kupi³am wersjê czekoladow± i wysz³o ok. Po¿niej zamówi³am pure i WOW efekt lepszy bo keratyna mocniejsza. I robi³am ca³y czas pure. Ostatnie dwa razy znów czekoladowa. I teraz ju¿ nie widzê ró¿nicy. Z tym ¿e do ostatniej u¿y³am mocniejszej prostownicy bo robi³a mi siostra w swoim salonie. I efekt mega prostych w³osów mia³am, z czego nie by³am bardzo zadowolona bo mam teraz mocno pocieniowane w³osy. Ale mycie normalnymi szamponami przez 3 tygodnie i juz jest ok./ Tak¿e któr± by¶ nie zrobi³a i tak bêdzie dobrze my¶lê. Powodzenia
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:05   #3204
maharet1092
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³a¶ obydwie ? Powiem tak. Ja ju¿ robi³am tyle razy KP ¿e siê pogubi³am. Cocochoco ju¿ pewnie z 7 razy ( ostatnio 3 tygodnie temu ) Na pocz±tku kupi³am wersjê czekoladow± i wysz³o ok. Po¿niej zamówi³am pure i WOW efekt lepszy bo keratyna mocniejsza. I robi³am ca³y czas pure. Ostatnie dwa razy znów czekoladowa. I teraz ju¿ nie widzê ró¿nicy. Z tym ¿e do ostatniej u¿y³am mocniejszej prostownicy bo robi³a mi siostra w swoim salonie. I efekt mega prostych w³osów mia³am, z czego nie by³am bardzo zadowolona bo mam teraz mocno pocieniowane w³osy. Ale mycie normalnymi szamponami przez 3 tygodnie i juz jest ok./ Tak¿e któr± by¶ nie zrobi³a i tak bêdzie dobrze my¶lê. Powodzenia
Dzieki, chyba sie jednak na pure zdecyduje.Kupilam obydwie bo nie moglam dostac pure osobno, potem znalazlam, ale juz bylo za pozno.
A ja kczesto robisz to keratynowanie?
maharet1092 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:10   #3205
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny farbujecie w³osy na ca³o¶ci po zabiegu czy tylko odrost? Babka przez zabiegiem mi mówi³a, ¿e podczas farbowania otwiera siê ³uska i ¿ebym farbowa³a sam odrost, ale mam ju¿ wyp³ukany kolor na d³ugo¶ci i idealnie bym odcienia nie dobra³a,¿eby siê od reszty nie odcina³..je¶li farbowa³y¶cie ca³e w³osy to nie widzia³y¶cie z³ego wp³ywu na keratynê?
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:14   #3206
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny farbujecie w³osy na ca³o¶ci po zabiegu czy tylko odrost? Babka przez zabiegiem mi mówi³a, ¿e podczas farbowania otwiera siê ³uska i ¿ebym farbowa³a sam odrost, ale mam ju¿ wyp³ukany kolor na d³ugo¶ci i idealnie bym odcienia nie dobra³a,¿eby siê od reszty nie odcina³..je¶li farbowa³y¶cie ca³e w³osy to nie widzia³y¶cie z³ego wp³ywu na keratynê?
nie wyobra¿am sobie zaprzestania farbowania w³osów z powodu encanto
Dziewczyny nawet rozja¶niaj± w³osy, a to jeszcze mocniej ingeruje we w³os ni¿ zwyk³e farbowanie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:01   #3207
maharet1092
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zrobilam.
Teraz tylko 3 dni odczekac
maharet1092 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:17   #3208
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny farbujecie w³osy na ca³o¶ci po zabiegu czy tylko odrost? Babka przez zabiegiem mi mówi³a, ¿e podczas farbowania otwiera siê ³uska i ¿ebym farbowa³a sam odrost, ale mam ju¿ wyp³ukany kolor na d³ugo¶ci i idealnie bym odcienia nie dobra³a,¿eby siê od reszty nie odcina³..je¶li farbowa³y¶cie ca³e w³osy to nie widzia³y¶cie z³ego wp³ywu na keratynê?
farbujê sam odrost, malaks na koñcówki na ostatnie 5-10 minut farbowania czyli robiê to samo, co robi³am przed encanto
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:40   #3209
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
wszyscy wrzucaj± zdjêcia, a ja wrzucê filmik z efektem xD w³osy od g³owy prostowane gdzie¶ w okolicach pa¼dziernika, od ramion chyba z tydzieñ temu suszone naturalnie krêcone w ¶wietle naturalnym


Te¿ chcê taki efekt
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:10   #3210
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki, chyba sie jednak na pure zdecyduje.Kupilam obydwie bo nie moglam dostac pure osobno, potem znalazlam, ale juz bylo za pozno.
A ja kczesto robisz to keratynowanie?
3 x w roku czyli tak co 4 miesi±ce. I oczywi¶cie podczas tych 3 dni nie zwracam uwagi na" odgnioty " i ju¿ drugiego dnia zwi±zuje w³osy w kucyk. To tak gdyby¶ nie mog³a ju¿ wytrzymaæ

Edytowane przez anulita30
Czas edycji: 2014-02-27 o 19:13
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.