Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 23:23   #1771
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jutro bede miala proste wloski

a tymczasem ide spac
Koniecznie wstaw zdjęcia efektów!
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:23   #1772
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Efektu prostych drutów nie będzie nawet po chemicznym bo to zależy jakie kto ma włosy Jesli ma się sztywne to sa druty a jak miękkie to sa jakie są.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:07   #1773
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
jestem juz po 1 myciu
i szczerze... bez szału... może dlatego, że przed zabiegiem mialam proste wlosy typu "siano" puszyly sie i bylo ich duzo ale byly proste wiec moze dlatego nie odczuwam tak tego cudu ale jestem bardzo zawiedziona 1 myciem ; / myslalam ze beda druty tak jak po zabiegu ale wszystko wskazuje na to ze prostownica w ruch codzien i nie uwolnie sie poki nie zrobie chemicznego prostowania (czyli jeszcze pare lat bo mialam rozjasniane) wlosow nadal jest duzo ... wiadomo ze mniej niz przed ale za taka cene oczekiwalam czegos lepszego, faktycznie wlosy sa proste i osoba z kreconymi wlosami jak najbardziej polecam jak chcecie tylko ogarnac te niesforne loki jednak dla osob z prostymi puszacymi sie wlosami nie polecam

Dodaje fotki; p wlosy przed sa mega zniszczone ale proste po myciu, bez prostownicy ale z kosmetykami prostujacymi i po zabiegu przed myciem jeszcze, dzis jest juz gorzej ale foty postaram sie zrobic jutro ; ) ale podsumywujac jestem na tak encanto bo i tak jest lepiej niz bylo jednak jezeli ktos ma proste i puszace sie to encanto nie rozwiarze problemu, niestety

Przed:
http://img576.imageshack.us/i/beztytuubf.png/
http://img156.imageshack.us/i/p6100205.jpg/

Po:
http://img190.imageshack.us/i/p6120214.jpg/
http://img97.imageshack.us/i/p6120213.jpg/

Kolor zszedl troche jak widac
Mi się bardzo podoba ale rzeczywiście masz naturalne dosyć proste włosy
Zawsze można spróbować
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:38   #1774
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witajcie dziewczyny!
Wczoraj znalazłam ten wątek i dziś skończyłam go czytać I powiem szczerze że jestem zdecydowana na ten zabieg. Wszystko super opisałyście, nie mam żadnych wątpliwości co do aplikacji i sposobu przeprowadzenia zabiegu Składy kosmetyków też nie są mi ogólnie obce tak więc będę wiedziała jak pielęgnować włosy po zabiegu. Ale zabrałam głos na wątku z trochę innego powodu... Czytając go przyszła mi pewna myśl do głowy, nie wiem czy głupia czy nie, to same oceńcie. A więc: Czy gdybym kupiła hydrolizowaną keratyną na mazidłach, rozcieńczyła ją, spryskała nią włosy i użyła prostownicy to znaczy że ona mi wniknie we włosy?? Jest dla mnie oczywiste że nie będą to takie efekty jak po zabiegu, tylko mi chodzi o sam ten fakt "zespolenia" się keratyny z włosem...
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:56   #1775
oktawia18
Przyczajenie
 
Avatar oktawia18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Raczej nie, moja siostra kupiła tą keratynę na mazidłach i juz jakiś czas pryska nią sobie włosy np przed prostowaniem ale zero efektu, ani jeśli chodzi o kondycję włosów ani o prostowanie.
oktawia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:03   #1776
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez oktawia18 Pokaż wiadomość
Raczej nie, moja siostra kupiła tą keratynę na mazidłach i juz jakiś czas pryska nią sobie włosy np przed prostowaniem ale zero efektu, ani jeśli chodzi o kondycję włosów ani o prostowanie.

Szkoda Ale to dlaczego tamta keratyna w zestawie ENCANTO sie wgrzewa we włosy?
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:06   #1777
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alexwdz Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Wczoraj znalazłam ten wątek i dziś skończyłam go czytać I powiem szczerze że jestem zdecydowana na ten zabieg. Wszystko super opisałyście, nie mam żadnych wątpliwości co do aplikacji i sposobu przeprowadzenia zabiegu Składy kosmetyków też nie są mi ogólnie obce tak więc będę wiedziała jak pielęgnować włosy po zabiegu. Ale zabrałam głos na wątku z trochę innego powodu... Czytając go przyszła mi pewna myśl do głowy, nie wiem czy głupia czy nie, to same oceńcie. A więc: Czy gdybym kupiła hydrolizowaną keratyną na mazidłach, rozcieńczyła ją, spryskała nią włosy i użyła prostownicy to znaczy że ona mi wniknie we włosy?? Jest dla mnie oczywiste że nie będą to takie efekty jak po zabiegu, tylko mi chodzi o sam ten fakt "zespolenia" się keratyny z włosem...

ciekawe to co piszesz... a podaj linka do tej keratyny....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 15:19   #1778
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ciekawe to co piszesz... a podaj linka do tej keratyny....


http://www.zrobsobiekrem.pl/?362,hydrolizat-keratyny
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:25   #1779
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a wiesz moze w jakich cenach są przesyłki? pobraniowa? bo ja kupilam sobie ziaja fitokeratyna w spreyu,a to tez ciekawe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:31   #1780
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a wiesz moze w jakich cenach są przesyłki? pobraniowa? bo ja kupilam sobie ziaja fitokeratyna w spreyu,a to tez ciekawe
Niestety nie wiem, dopiero mam w zamiarze zamawiać
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:05   #1781
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a wiesz moze w jakich cenach są przesyłki? pobraniowa? bo ja kupilam sobie ziaja fitokeratyna w spreyu,a to tez ciekawe
Wszystko jest opisane na stronce... wystarczy poczytać...
Ale z tego co wiem on za pobraniem nie wysyłaja...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 16:45   #1782
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

niedlugo ma przyjsc kolezanka i mamy robic mi prostowanie wrzuce fotki wieczorem lub jutro.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:32   #1783
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alexwdz Pokaż wiadomość
Szkoda Ale to dlaczego tamta keratyna w zestawie ENCANTO sie wgrzewa we włosy?
A dlaczego zwykłe farbki plakatówki nie nadają się do koloryzacji włosów... toć to farba i tamto farba...
Czasem mnie rozwalacie takimi pytaniami laski ... ahahaha
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:35   #1784
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Jagoda09 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn korzystających z keratyny - jak zachowują się Wasze włosy, gdy jest wilgotno? Głównie chodzi mi o posiadaczki cienkich włosów ze skłonnością do puszenia się.
Podbijam.
Jagoda09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:46   #1785
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jak wiecie, ja jestem jedną z nielicznych, które są średnio zadowolone z prostowania.... ale winą za to obarczam właśnie zbyt niską temeparturą prostownicy -200C

dlatego powtarzam zabieg

Keratynka już zamówiona u Eary

Prostownica 230 C kupiona

Jutro robię sobie odrosty belayage

a za ok. 2 tyg. powtórny zabieg i mam nadzieje, że będzie lepiej niż za pierwszym razem, bo jak nie to się chyba zapłaczę
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:54   #1786
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alexwdz Pokaż wiadomość
Czy gdybym kupiła hydrolizowaną keratyną na mazidłach, rozcieńczyła ją, spryskała nią włosy i użyła prostownicy to znaczy że ona mi wniknie we włosy?? Jest dla mnie oczywiste że nie będą to takie efekty jak po zabiegu, tylko mi chodzi o sam ten fakt "zespolenia" się keratyny z włosem...
Według producenta, sama keratyna daje efekty tylko na chwilę. To formaldehyd utrwala efekt całego zabiegu, bez niego nie będzie rezultatów. Informacja ta jest zawarta w opisie aukcji na eBay'u

Cytuję:
"Although Keratin restores the health and condition of your hair, the formaldehyde completes the process by preserving the condition of the hair. Without it, your results would not last longer than a couple of days. Formaldehyde is needed to complete that process and without it, this treatment would not give you its promised results."

Myślę, że każdy poradzi sobie z tą notką, ale dla tych co kiepsko z angielskim dodaję tłumaczenie (mniej więcej):
"Mimo że keratyna odbudowuje zdrowie i kondycję twoich włosów, formaldehyd zakańcza proces, poprzez utrwalenie kondycji włosa. Bez niego, rezultaty nie trwały by dłużej niż kilka dni. Formaldehyd jest konieczny do zakończenia procesu i bez niego prostowanie nie da obiecanych rezultatów".

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-06-15 o 19:06
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:01   #1787
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A dlaczego zwykłe farbki plakatówki nie nadają się do koloryzacji włosów... toć to farba i tamto farba...
Czasem mnie rozwalacie takimi pytaniami laski ... ahahaha
To ty mnie teraz tym porównaniem ROZWALIŁAŚ Bo farba plakatowa do farby do włosów ma się jak gó**o do twarogu że tak brzydko powiem;] A hydrolizowaną keratyne to masz kochana już na 1 miejscu składu swojego specyfiku na butelce którą zresztą masz w domu;] I ta keratyna z mazideł to to samo, i jest wręcz zalecane jej używanie po zabiegu dla przedłużenia efektu.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Według producenta, sama keratyna daje efekty tylko na chwilę. To formaldehyd utrwala efekt całego zabiegu, bez niego nie będzie rezultatów. Informacja ta jest zawarta w opisie aukcji na eBay'u

Cytuję:
"Although Keratin restores the health and condition of your hair, the formaldehyde completes the process by preserving the condition of the hair. Without it, your results would not last longer than a couple of days. Formaldehyde is needed to complete that process and without it, this treatment would not give you its promised results."
Ok i wszystko jasne Ale i tak zakupię tą keratynke do używania po zabiegu
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:24   #1788
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jak wiecie, ja jestem jedną z nielicznych, które są średnio zadowolone z prostowania.... ale winą za to obarczam właśnie zbyt niską temeparturą prostownicy -200C

dlatego powtarzam zabieg

Keratynka już zamówiona u Eary

Prostownica 230 C kupiona

Jutro robię sobie odrosty belayage

a za ok. 2 tyg. powtórny zabieg i mam nadzieje, że będzie lepiej niż za pierwszym razem, bo jak nie to się chyba zapłaczę
Mi niestety też włosy falują po umyciu. Też chyba przez to że używałam temp 200 st. bo cykor ze mnie i nie chciałam na 230. Ale za 1,5 miesiaca robię powtórkę, teraz będę już mądrzejsza

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Aha powiedzcie mi który składnik tak śmierdzi i szczypie w oczy? Czyźby ten formaldehyd? Bolą mnie jeszcze dzisiaj oczy i mąż mi powiedział, że mam sine a zabieg robiłam wczoraj rano.
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:37   #1789
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mam mam mam proste wlosy

no wiec tak.......ogolnie to nie wiem dziewczyny jak dalyscie rade robic to w domu ja robilam to przez caly czas na balkonie a oczy szczypaly niesamowicie, lzy caly czas lecialy ciurkiem, nos mnie tak bolal jakbym wciagnela nim wode, a gardlo tak drapalo, ze koniec, normalnie sie dusilam - caly czas musialam miec przy twarzy mokry recznik - meczarnia straszna
mam do teraz cale czerwone oczy i ich okolice - nie wiem moze ja jakas wrazliwa jestem


co do efektow.....ostatecznie bede mogla sie wypowiedziec po umyciu.....ale po pierwszym wyprostowaniu i umyciu glowy, wysuszylysmy suszarka i byly proste jak druty mam nadzieje, ze tak zostanie

teraz, przez ta niesplukana odzywke mam wrazenie, ze mam tluste, brudne wlosy - jutro musze umyc koniecznie, tylko jeszcze mleczko keratynowe mi nie przyszlo ale moze dam rade bez odzywki


wnioski sa takie - sam zabieg to straszna meczarnia, ale jezeli bedzie efekt taki jak powinien to warto sie pomeczyc

fotek nie wrzuce bo przed chyba nie mam a teraz mam tluste wlosy, poza tym wyprostowane to wiadomo
jak umyje glowe to zrobie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 19:38   #1790
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alexwdz Pokaż wiadomość
To ty mnie teraz tym porównaniem ROZWALIŁAŚ Bo farba plakatowa do farby do włosów ma się jak gó**o do twarogu że tak brzydko powiem;] A hydrolizowaną keratyne to masz kochana już na 1 miejscu składu swojego specyfiku na butelce którą zresztą masz w domu;] I ta keratyna z mazideł to to samo, i jest wręcz zalecane jej używanie po zabiegu dla przedłużenia efektu.
Nie na pierwszym. Na drugim. Gdyby była na pierwszym, to by nie była keratyna hydrolizowana. No i nie wiem, jak się ma specyfik z keratyną, olejami i formaldehydem do samej keratyny. To właśnie ten silny składnik sprawia, że włosy po zabiegu są prote i gładkie, nie sama keratyna. Zresztą, kup sobie keratynę i spróbuj ją wprasować. Po myciu włosy będą takie, jak wcześniej Teoretycznie keratyna może wypełniać ubytki włosa, ale bez przesady.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:39   #1791
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Może ktoś z was wie, gdzie kupię tanią prostownicę o odpowiedniej temperaturze 230°C?
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:41   #1792
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alexwdz Pokaż wiadomość
To ty mnie teraz tym porównaniem ROZWALIŁAŚ Bo farba plakatowa do farby do włosów ma się jak gó**o do twarogu że tak brzydko powiem;]
To może pohamuj sie ze swoimi wypowiedziami i tak brzydko nie pisz- nie tędy droga... zaczynasz przygodę z tym forum i już w taki nie sympatyczny sposób ... nie ładnie
I mam nadzieje że wiesz co to przenośnia... w przeciwnym wypadku twoja wypowiedz tym bardziej była zbędna...

A tak na marginesie to używaj mojego nicka jeśli się zwracasz do mnie ...
A co do zabiegu i pielęgnacji po - to chyba jednak ja wiem wiecej od ciebie na ten temat... ja już go zrobiłam i pielegnuje włosy również odpowiednio... niezależnie jakie butelki mam w domu lub nie mam


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Może ktoś z was wie, gdzie kupię tanią prostownicę o odpowiedniej temperaturze 230°C?
Svi kupowała prostownice do zabiegu... podrzucała nawet linki

Edytowane przez katarzyna21
Czas edycji: 2010-06-15 o 19:47
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:57   #1793
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[QUOTE=katarzyna21;2001305 3]To może pohamuj sie ze swoimi wypowiedziami i tak brzydko nie pisz- nie tędy droga... zaczynasz przygodę z tym forum i już w taki nie sympatyczny sposób ... nie ładnie
I mam nadzieje że wiesz co to przenośnia... w przeciwnym wypadku twoja wypowiedz tym bardziej była zbędna...

A tak na marginesie to używaj mojego nicka jeśli się zwracasz do mnie ...
A co do zabiegu i pielęgnacji po - to chyba jednak ja wiem wiecej od ciebie na ten temat... ja już go zrobiłam i pielegnuje włosy również odpowiednio... niezależnie jakie butelki mam w domu lub nie mam


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


Jedyne co jest tu w tym momencie nie symaptyczne to twoja ironiczna wypowiedź;] złośliwość rodzi złośwliość, pamiętaj Nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi i od razu BEZSENSOWNIE skomentowałaś. Nie chodziło mi bynajmniej o prostowanie włosów tą keratyną czy o taki efekt jaki jest po zabiegu encanto, tylko o wnikanie keratyny w włókno włosa. Jednakże za sparwą użytkowniczki xxxcarolxxx zostało to wyjaśnione, że zwykła keratyna z mazideł wniknie we włosy, ale na krótko. I właśnie o taką informacje mi chodziło. A co do tego którędy droga a którędy nie, to na pewno droga nie wiedzie przez uszczypliwości które siejesz wobec innych na tym formu, co dało się już wcześniej zaobserwować.;] Pozdrawiam;];];];];]

Edytowane przez alexwdz
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:08
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:08   #1794
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Może ktoś z was wie, gdzie kupię tanią prostownicę o odpowiedniej temperaturze 230°C?
http://www.allegro.pl/item1063111267...ve_gratis.html
Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość

Svi kupowała prostownice do zabiegu... podrzucała nawet linki
podalam wyzej



ahaaa zapomnialam napisac - zabieg robilam w 215 stopniach, mam nadzieje, ze bedzie ok
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:11   #1795
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja juz sama nie wiem ja mam tez cos około 210 stopni a na razie kasy na jakas brak ( zbieram na wycieczke) wiec nie wiem
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:18   #1796
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alexwdz Pokaż wiadomość
Jedyne co jest tu w tym momencie nie symaptyczne to twoja ironiczna wypowiedź;] złośliwość rodzi złośwliość, pamiętaj Nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi i od razu BEZSENSOWNIE skomentowałaś. Nie chodziło mi bynajmniej o prostowanie włosów tą keratyną czy o taki efekt jaki jest po zabiegu encanto, tylko o wnikanie keratyny w włókno włosa. Jednakże za sparwą użytkowniczki xxxcarolxxx zostało to wyjaśnione, że zwykła keratyna z mazideł wniknie we włosy, ale na krótko. I właśnie o taką informacje mi chodziło. A co do tego którędy droga a którędy nie, to na pewno droga nie wiedzie przez uszczypliwości które siejesz wobec innych na tym formu, co dało się już wcześniej zaobserwować.;] Pozdrawiam;];];];];]
A tu się akurat zgodzę Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia w kwestii wyjaśnienia danego problemu, to powinien się pohamować od uszczypliwości. Bywa to irytujące. A tymczasem, skoro wszystko zostało wyjaśnione jeśli chodzi o problem alexwdz, to zamknijmy sprawę i powróćmy do normalnego toku funkcjonowania forum

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:26
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:34   #1797
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Przenośnie... to nie to samo co ironia czy uszczypliwość...
A na tym wątku jestem od początku, zarówno jak na wizażu od kilku lat
I raczej nie chodzi mi o "dokuczanie" ale nauczenie nowych użytkowników że wiele odpwiedzi można znaleźć poprzez wyszukiwarkę wątku i forum i czasem przemyślenie logiczne swoich wątpliwośći czy tak naprawde "już sie nie zna odp"...
Tak jak mnie nauczyły mody itd...
I jednak Ostrzeżenia jakie dostała alexwdz...świadczy o racji co do tej syt...mody też tak uważaja...

Ale koniec offtopów... EOT
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:41   #1798
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Mi niestety też włosy falują po umyciu. Też chyba przez to że używałam temp 200 st. bo cykor ze mnie i nie chciałam na 230. Ale za 1,5 miesiaca robię powtórkę, teraz będę już mądrzejsza

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Aha powiedzcie mi który składnik tak śmierdzi i szczypie w oczy? Czyźby ten formaldehyd? Bolą mnie jeszcze dzisiaj oczy i mąż mi powiedział, że mam sine a zabieg robiłam wczoraj rano.

U mnie włosy zaczęły się falowac już po 1 myciu , i niestety jak jest wilgoć falują się teraz bardziej niż przed zabiegiem .... dziwne

Moim zdaniem to tak śmierdzi formaldehyd, bo używam odzywki do paznokci z tym składnikiem i też tak szzcypie w oczy
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:47
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:45   #1799
alexwdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Przenośnie... to nie to samo co ironia czy uszczypliwość...
A na tym wątku jestem od początku, zarówno jak na wizażu od kilku lat
I raczej nie chodzi mi o "dokuczanie" ale nauczenie nowych użytkowników że wiele odpwiedzi można znaleźć poprzez wyszukiwarkę wątku i forum i czasem przemyślenie logiczne swoich wątpliwośći czy tak naprawde "już sie nie zna odp"...
Tak jak mnie nauczyły mody itd...
I jednak Ostrzeżenia jakie dostała alexwdz...świadczy o racji co do tej syt...mody też tak uważaja...

Ale koniec offtopów... EOT

Tylko że nie jesteś moderatorem więc nie wczuwaj się za bardzo;];] Spoko, koniec offtopowania
alexwdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:08   #1800
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

To formaldehyd tak śmierdzi zdecydowanie:
Cytat:
Objawy zatrucia ostrego: w małych stężeniach, nieco przekraczających stężenia dopuszczalne, wywołuje łzawienie oczu, zaczerwienienie spojówek; w większych (ok. 15 g/ml) - kaszel, ból głowy, uczucie duszności, kołatanie serca. Może spowodować skurcz oskrzeli
Jak widzę wasze zdjęcia to sama mam ochotę zamówić, ale boję się właśnie formaldehydu, w dodatku jest rakotwórczy. Widziałam filmik na youtube gdzie fryzjerka i klientka miały maski, okulary a cały zabieg wykonywany był pod specjalną rurą która wciągała szkodliwe opary, ja nie mam takich warunków w domu, pewnie ciężko byłoby znaleźć fryzjerkę która wykonałaby zabieg w podobnych warunkach :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.