dziwny, nagly, ostry bol podbrzusza i oddzielne pytanie o tarczyce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 13:44   #1
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255

dziwny, nagly, ostry bol podbrzusza i oddzielne pytanie o tarczyce


nie bede sie tutaj zamieszczac 2 oddzielnych watkow. chcialam poruszac 2 tematy.

mialam miesiaczke, normalna. skonczyla sie z 4 dni temu. wczoraj poczulam ostry bol w podbrzuszu,wzielam tabletke- przestalo bolec.oczywiscie pilam alkohol ale nigdy mi cos takiego sie nie dzialo.
dzisiaj tylko troszke pobolewa, i boli jak dotykam pobrzusza.

czy ktos mial podobnie? do lekarza oczywiscie ide, w srode, chyba ze jutro jak bede mogla. - mysle moze stan zapalny? ale nie odczuwam przykrego zapachu ani nie mam zapachu.

owszem mialam podejrzenie zapalenie przydatkow - bolalo niemilosiernie przez cale 2 dni, wzielam antybiotyki, bylam nawet na dyzurze w szpitalu i przestalo bolec (to bylo tylko wtedy jak mialam spirale. i jestem bez hormonow)

moze jakies torbiele?

i jeszcze mam pytanie

czy chora tarczyca - niedoczynnosc badz nadczynnosc (nie pamietam) moze miec wplyw na "humorki" ?
znam osobe - niekiedy jest super cacy, ale czasem ma napady humorkow i czepia sie wszystkiego "ni stad ni z owad". osoba ktora z nia przebywa mowi ze nie da sie czasem wytrzymac.

zastanawialam sie nad wplywem tarczycy na takie sprawy (niby ta osoba diagnozuje to - jakies badania chyba co polroczne, bierze chyba jakies leki)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 21:52   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: dziwny, nagly, ostry bol podbrzusza i oddzielne pytanie o tarczyce

Hey! powiem ci ze znawca w tych dziedzinach nie jestem ale moze to byc zwykly bol wiesz jak okres.. a moze faktycznie coś ci sie robi niekoniecznie musza temu towazyszyc uplawy ...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, idz do lekarza jaknajpredzej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:03   #3
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: dziwny, nagly, ostry bol podbrzusza i oddzielne pytanie o tarczyce

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
czy chora tarczyca - niedoczynnosc badz nadczynnosc (nie pamietam) moze miec wplyw na "humorki" ?
znam osobe - niekiedy jest super cacy, ale czasem ma napady humorkow i czepia sie wszystkiego "ni stad ni z owad". osoba ktora z nia przebywa mowi ze nie da sie czasem wytrzymac.

zastanawialam sie nad wplywem tarczycy na takie sprawy (niby ta osoba diagnozuje to - jakies badania chyba co polroczne, bierze chyba jakies leki)
Chora tarczyca to zaburzenia hormonalne. A zaburzenia hormonalne to zaburzenia nastroju również.

Leczona tarczyca działa normalnie lub prawie normalnie.

Ale humory można mieć i bez tego.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:25   #4
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: dziwny, nagly, ostry bol podbrzusza i oddzielne pytanie o tarczyce

dziekuje za odp. wlasnie tlumaczylam tej osobie ktora przebywa z "tamtym osobnikiem" ze tarczyca i wplywa na takie rzeczy, no a poza tym kobieta moze miec humorki. takze trzeba byc wyrozumialym

wczoraj moze mi sie wydawalo ale czulam takie niewielkie skurcze. no ale pojde do lekarza mam mozliwosc pojscia do taniego lekarza prywatnego (30/wizyta) jeszcze dzisiaj albo kisic sie na korytarzu i wstac rano/nfz - jutro, o ile dr nie ma zadnego urlopu

bliska mi osoba powiedziala ze to normalne bo organizm szykuje sie do plodnosci i owulacji. no ale nigdy w zyciu czegos takiego nie mialam

w kazdym razie ciaza wykluczona
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.