Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 11:08   #931
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
(...)

Mnie jeszcze wpadła w oko ARABELLA Freya, ponoć bardzo rozciągliwa, ale jak wygląda .
Mam, czarną z różowymi wstawkami, 28G. Swego czasu rozpaczliwie chciałam ją sprzedać, bo robiła mi dziwny kształt piersi, poza tym fiszbiny były za wąskie (dobierałyśmy ze sprzedawczynią pod obwód - sprzedawczyni doradzała wziąć zaniżony, właśnie przez tą rozciągliwość Arabelli - a nie zwróciłyśmy zbytniej uwagi na miseczkę i to był błąd). Trochę leżała na półce, trochę nosiła ją siostra (był na nią za duży, ale do swetra czy coś). A teraz mam ją na sobie, trochę schudłam i teraz leży bardzo dobrze, nie robi dziwnego kształtu. Ale to jednak stanik dla wybranych. Nie wyglądam w niej źle, ale żadna rewelacja.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:27   #932
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
No właśnie- jakie D? 60 D czy 75D? bo to całkiem różne biusty są.
Zaczęło mnie to właśnie jeszcze bardziej nurtować. Bo jeśli to ma być 75D to jednak mało kobiet ma taką figurę, że potrzebuje dołu XS i góry z obwodem 75, który jest odpowiedni jeśli się ma co najmniej 80cm pod biustem. A rozmiar XS to zazwyczaj jednak poniżej 70cm w pasie, w niektórych rozmiarówkach nawet bardziej 60-kilku cm. I tego wymiaru nie mierzy się raczej bardzo ciasno, tak jak obwód pod biustem. I dlatego myślę sobie, że kobieta, która ma np. 64cm w pasie i 82 cm pod biustem, czyli z rozmiarem XS dołu i góra z obwodem 75 to raczej rzadkość. A może się mylę?

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-01-06 o 11:29
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:32   #933
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

no ja mam np 65 w pasie i 69 pod biustem, w biuście mam 83....;/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:36   #934
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Przecież zazwyczaj dół kupuje się osobno, a górę osobno. Poza tym, zależy jakie D 60D jest małe, więc do XS pasuje jak najbardziej.
W przypadku bielizny to faktycznie zwykle kupuje sie osobno,ale jesli chodzi o stroje kapielowe to jeszcze sie nie spotkalam,ze mozna dobrac osobno gore i dol W jakich sklepach tak maja?

Rozmiar- 70D (albo 60 ale taki to ciezko znalezc -mam 68cm pod a zadnego biustonosza z obwodem 65;/)
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-01-06 o 11:38
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:45   #935
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
W przypadku bielizny to faktycznie zwykle kupuje sie osobno,ale jesli chodzi o stroje kapielowe to jeszcze sie nie spotkalam,ze mozna dobrac osobno gore i dol W jakich sklepach tak maja?
Na przykład tu: http://www.brastop.com/ lub tu: http://www.bellissima.com.pl/index1.php

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Rozmiar- 70D (albo 60 ale taki to ciezko znalezc -mam 68cm pod a zadnego biustonosza z obwodem 65;/)
Po pierwsze, nie wiem czy się orientujesz, że nie możesz mieć równocześnie 60D i 70D bo tak wywnioskowałam z Twojego postu. To są dwa zupełnie różne rozmiary. Miseczka w 60D jest dużo mniejsza od tej w 70D.

Jeśli pod biustem masz 68cm to rozmiar 70D na pewno nie jest dla Ciebie najlepszy Przy 68cm lepiej nosić obwód 60, a maksymalnie 65. Wówczas miałabyś inne (dalsze w alfabecie) miseczki. Miska w 70D jest mniej więcej takiej wielkości jak w angielskim 60F - tak wynika z moich doświadczeń i w rzeczywistości dużo zależy od modelu.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:51   #936
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Na przykład tu: http://www.brastop.com/ lub tu: http://www.bellissima.com.pl/index1.php



Po pierwsze, nie wiem czy się orientujesz, że nie możesz mieć równocześnie 60D i 70D bo tak wywnioskowałam z Twojego postu. To są dwa zupełnie różne rozmiary. Miseczka w 60D jest dużo mniejsza od tej w 70D.

Jeśli pod biustem masz 68cm to rozmiar 70D na pewno nie jest dla Ciebie najlepszy Przy 68cm lepiej nosić obwód 60, a maksymalnie 65. Wówczas miałabyś inne (dalsze w alfabecie) miseczki. Miska w 70D jest mniej więcej takiej wielkości jak w angielskim 60F - tak wynika z moich doświadczeń i w rzeczywistości dużo zależy od modelu.
Pod biustem mam 68cm i od dawien dawna nosze obwod 70 i jakos piersi mi sie nie wylewaja,nie wychodza bokiem, stanik sie nie przekreca itd..wszystko jest ok, wiec nie bede sie wglebiac w te wasze tajemne sekrety noszenia dobrze dobranego biustonoszu gdyz te co nosze pasuja mi idealnie Zreszta nie wyobrazam sobie sciskac sie w 65-nie usiedzialabym chyba na miejscu
Glownie mi chodzi o kupno stroju kapielowego, bo te ktore chce zamowic to raczej odpadaja,gdyz ich romiarowka jest po prostu S,M,L...
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:53   #937
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Zaczęło mnie to właśnie jeszcze bardziej nurtować. Bo jeśli to ma być 75D to jednak mało kobiet ma taką figurę, że potrzebuje dołu XS i góry z obwodem 75, który jest odpowiedni jeśli się ma co najmniej 80cm pod biustem. A rozmiar XS to zazwyczaj jednak poniżej 70cm w pasie, w niektórych rozmiarówkach nawet bardziej 60-kilku cm. I tego wymiaru nie mierzy się raczej bardzo ciasno, tak jak obwód pod biustem. I dlatego myślę sobie, że kobieta, która ma np. 64cm w pasie i 82 cm pod biustem, czyli z rozmiarem XS dołu i góra z obwodem 75 to raczej rzadkość. A może się mylę?
przez jakis czas mialam spora dysproporcje miedzy gora a dolem, co prawda w pasie mialam duzo bo brzuch po ciazach ale biodra 98 cm, pod biustem 84 cm a biuscie 112 (przy tym biust wcale nie duzy - 70G) ala jak schudlam to mi sie troche wyrownalo - biodra 94, biust teraz juz 96 a pod 72

no ale to nie bylo tedy XS tylko raczej S kierunku M
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 12:11   #938
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Pod biustem mam 68cm i od dawien dawna nosze obwod 70 i jakos piersi mi sie nie wylewaja,nie wychodza bokiem, stanik sie nie przekreca itd..wszystko jest ok, wiec nie bede sie wglebiac w te wasze tajemne sekrety noszenia dobrze dobranego biustonoszu gdyz te co nosze pasuja mi idealnie Zreszta nie wyobrazam sobie sciskac sie w 65-nie usiedzialabym chyba na miejscu
Glownie mi chodzi o kupno stroju kapielowego, bo te ktore chce zamowic to raczej odpadaja,gdyz ich romiarowka jest po prostu S,M,L...
Skoro nie chcesz skorzystać z rad dotyczących dobierania biustonoszy to trudno. Choć gwarantuję Ci, że biustonosz z obwodem 65 i odpowiednią miseczką nie ściskałby Cię za bardzo. A co do stroi kąpielowych - poszukaj takich, których rozmiarówka jest normalna.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:12   #939
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Foxy, poszukaj w sieciówkach. Tam zawsze można dobrać górę i dół osobno Ja nawet nie patrzę na kostiumy, które są w komplecie. Mam w biuście 97cm, w biodrach 90, nie ma szans, żebym górę i dół nosiła identyczne;D
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:12   #940
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
mam czarną emilkę,
a ze mam ja akurat na sobie to prosze bardzo tak lezy (zdjecia z kamerki wiec słaba jakość )

był to mój pierwszy dobry stanik i do tej pory go uwielbiam. ramiaczka wprawdzie trochę grubaśne, ale w sumie mi to az tak nie przeszkadza.
bardzo ładnie
aż nabrałam na nią ochoty, ale nigdzie nie ma na razie czarnej
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:15   #941
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Skoro nie chcesz skorzystać z rad dotyczących dobierania biustonoszy to trudno. Choć gwarantuję Ci, że biustonosz z obwodem 65 i odpowiednią miseczką nie ściskałby Cię za bardzo. A co do stroi kąpielowych - poszukaj takich, których rozmiarówka jest normalna.

Nie,tu nie chodzi o to, ze nie chce Tylko po pierwsze- nie mam w zwyczaju zamawiania bielizny przez internet nie przymierzajc jej najpierw,a po drugie w sklepach jest baardzo ciezko dostac taki obwod.Mimo wszystko wydaje mi sie,ze by mnie bardzo cisnal, no ale jeszcze nie probowalam wiec w sumie skad moge wiedziec

Martwi mnie po prostu fakt,ze po operacji bedzie mi troche ciezko z doborem ladnej bielizny czy tym bardziej stroju na lato No ale cos za cos

Velika- no ja nosze np spodnie w rozm. 32 (z dobrym wiatrem 34) a gore wlasnie bede miala ... no duuza,wiec bedzie problem;/
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-01-06 o 12:17
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 12:29   #942
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

W Dublinie jakieś 30-tki (65-tki) powinny dać się znaleźć, choć zbyt wiele ich pewnie nie ma.
Zawsze możesz dopytać tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=81483474
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...992&a=67200445
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:31   #943
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
W Dublinie jakieś 30-tki (65-tki) powinny dać się znaleźć, choć zbyt wiele ich pewnie nie ma.
Zawsze możesz dopytać tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=81483474
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...992&a=67200445
No wlasnie jak chodzilam po bieliznianych sklepach i pytalam nawet ekspedientki to najmniejszy obwod mieli 70 ale poszukam jeszcze

Dziekuje za linki
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:42   #944
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość

Arabelke mam peony, sorbet, nutmeg i oyster
poluje na purple haze
i mam jeszcze siostre Arabelki Eleanor kolorze olive i choruje jeszcze na raisin

niezła kolekcja, tak ELEANOR też piękna i jeszcze ZETA

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mam, czarną z różowymi wstawkami, 28G. Swego czasu rozpaczliwie chciałam ją sprzedać, bo robiła mi dziwny kształt piersi, poza tym fiszbiny były za wąskie (dobierałyśmy ze sprzedawczynią pod obwód - sprzedawczyni doradzała wziąć zaniżony, właśnie przez tą rozciągliwość Arabelli - a nie zwróciłyśmy zbytniej uwagi na miseczkę i to był błąd). Trochę leżała na półce, trochę nosiła ją siostra (był na nią za duży, ale do swetra czy coś). A teraz mam ją na sobie, trochę schudłam i teraz leży bardzo dobrze, nie robi dziwnego kształtu. Ale to jednak stanik dla wybranych. Nie wyglądam w niej źle, ale żadna rewelacja.
Właśnie na allegro jest czarna z różową kokardką...ale sama nie wiem czy wziąć tą Arabelle czy kremową Emily. Obie mi się podobają . Dlaczego to stanik dla wybranych?? Masz na myśli kształt piersi??? Słabo podtrzymuje??

Który stanik lepszy jako ten pierwszy z mniejszym obwodem??? Emily czy Arabella??
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-01-06 o 12:46
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:04   #945
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
niezła kolekcja, tak ELEANOR też piękna i jeszcze ZETA



Właśnie na allegro jest czarna z różową kokardką...ale sama nie wiem czy wziąć tą Arabelle czy kremową Emily. Obie mi się podobają . Dlaczego to stanik dla wybranych?? Masz na myśli kształt piersi??? Słabo podtrzymuje??

Który stanik lepszy jako ten pierwszy z mniejszym obwodem??? Emily czy Arabella??
Arabella może Ci zrobić fajne piersi, a może kacze dziobki - to jest specyficzny stanik. Dzisiaj leży na mnie świetnie, a są dni, że wolę go schować na dno szuflady - np. przedwczoraj go nosiłam po domu i miałam kacze dzioby. Mnie ładnie zaokrągla dół piersi (który mam i tak dosyć krągły) i jest fajny do dekoltów, daje wrażenie jędrniejszego biustu. Najlepiej leży jak się mega wyprostuję (ale to nienaturalna pozycja). A rozmiar jest obecnie jak najbardziej prawidłowy - obwód trzyma dobrze, fiszbina tam gdzie trzeba. Zaryzykuj, bo trzeba przyznać, że ładnie podnosi piersi i trzyma OK. Ale wolałabym żeby lepiej je zbierał do środka.

A mnie się marzy Rio, czerwone.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 13:12   #946
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Arabella może Ci zrobić fajne piersi, a może kacze dziobki - to jest specyficzny stanik. Dzisiaj leży na mnie świetnie, a są dni, że wolę go schować na dno szuflady - np. przedwczoraj go nosiłam po domu i miałam kacze dzioby. Mnie ładnie zaokrągla dół piersi (który mam i tak dosyć krągły) i jest fajny do dekoltów, daje wrażenie jędrniejszego biustu. Najlepiej leży jak się mega wyprostuję (ale to nienaturalna pozycja). A rozmiar jest obecnie jak najbardziej prawidłowy - obwód trzyma dobrze, fiszbina tam gdzie trzeba. Zaryzykuj, bo trzeba przyznać, że ładnie podnosi piersi i trzyma OK. Ale wolałabym żeby lepiej je zbierał do środka.

A mnie się marzy Rio, czerwone.
No to teraz naprawdę nie wiem jaki wybrać, na razie chciałabym jeden, żeby zobaczyć jak to z tym obwodem i fiszbinami. A Emily też mi się podoba...sama nie wiem... Ogniste te Rio z Freya podobają mi się głownie te " przezroczyste modele".
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:50   #947
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:27
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:01   #948
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszedł do mnie biustonosz. Pierwsze wrażenie - przeciętniak, liczyłam na coś więcej. I miseczki układają się jakoś... dziwnie, może to dlatego, że są jakieś pół rozmiaru za duże.
Dziś po południu wrzucę zdjęcia.
a jaki rozmiar zamawialas?
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:04   #949
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Zamawiałam Milenę Romantica.

mogłabyś napisac rozmiar z metki, a także zmierzyć ile ma obwód w spoczynku i naciągnięciu.
odległość miedzy fiszbinami i jeszcze jak sie ma miska do tej tabelki polskich rozmiarów??

http://spreadsheets.google.com/pub?k...aEKk9Hw&gid=31


wiem, że duzo roboty
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:40   #950
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Zamawiałam Milenę Romantica.
troche inaczej wygląda niż na stronie, ale pewnie przez flash ... a jak leży ?
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:16   #951
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:26
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:04   #952
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Micha nieco odstaje przy mostku, ale to pewnie dlatego, że stanik jest troszkę za duży. No i obwód w moim odczuciu dosyć ściśliwy. Biustonosz faktycznie bardziej zachęcająco wygląda na stronie Mileny.

Fajnie,że wkleiłaś zdjęcia, przynajmniej można zobaczyć jak rzeczywiście wygląda . Mnie tez bardziej się podoba na zdjęciu ze strony Mileny. Jak nie jesteś do końca do niego przekonana to może wymień na inny model?? Tylko trochę z tym zachodu...ja chyba na razie daruje sobie Milenę chociaż myślałam o SYLVESTRINE , ale zdjęcie i tak znam tylko ze strony producenta...

Ja zdecydowałam się jednak na Emily czarną,Pani sprzedająca na allegro m.in.
bieliznę Curvy Kate napisała, że może sprowadzić mój rozmiar i wybrany kolor Emily.

~Veronique nie wiem czy mozna tu podawac linki do aukcji allegro,ale jak jestes dalej zainteresowana czarną Emily , a nie ma nigdzie Twojego rozmiaru to moge podać Ci na PW nick tej Pani na allegro.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:12   #953
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:28
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:23   #954
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Fajnie,że wkleiłaś zdjęcia, przynajmniej można zobaczyć jak rzeczywiście wygląda . Mnie tez bardziej się podoba na zdjęciu ze strony Mileny. Jak nie jesteś do końca do niego przekonana to może wymień na inny model?? Tylko trochę z tym zachodu...ja chyba na razie daruje sobie Milenę chociaż myślałam o SYLVESTRINE , ale zdjęcie i tak znam tylko ze strony producenta...
Wklejalam tutaj swojego silvestrine
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:31   #955
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
aż nabrałam na nią ochoty, ale nigdzie nie ma na razie czarnej
a jaki rozmiar potrzebujesz ? na pewno wszystkie sklepy sprawdziłas ?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Fajnie,że wkleiłaś zdjęcia, przynajmniej można zobaczyć jak rzeczywiście wygląda . Mnie tez bardziej się podoba na zdjęciu ze strony Mileny. Jak nie jesteś do końca do niego przekonana to może wymień na inny model?? Tylko trochę z tym zachodu...ja chyba na razie daruje sobie Milenę chociaż myślałam o SYLVESTRINE , ale zdjęcie i tak znam tylko ze strony producenta...
ja też w poprzednim wątku wklejełam foto na sobie sylvestrine ale nie chce mi się szukać :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:45   #956
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez La Canela Pokaż wiadomość
Trochę za późno. Odcięłam metki.
Aha, jeszcze jedno - mam w biuście 90-91 cm, noszę angielskie 65F/FF. Polskie 65G Mileny jest porównywalne.
Może biustonosz jeszcze się ułoży..czyli nie każdy model Mileny ma małe miseczki...dobrze,że są takie watki jak ten, można się zorientować co do wymiarów przed zakupem



Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Wklejalam tutaj swojego silvestrine
A ja nie czytałam poprzedniej części wątku dzięki
Silvestrine prezentuje się podobnie jak na zdjęciach Mileny czyli pięknie..podobają mi się te przezroczystości..no to jest na mojej liście zakupowej obok arabelli
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:59   #957
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[/quote]ja też w poprzednim wątku wklejełam foto na sobie sylvestrine ale nie chce mi się szukać :P[/quote]

ok, to poszukam i tak będę musiała się wziąć za lekturę tego wątku
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:08   #958
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10374867]ja też w poprzednim wątku wklejełam foto na sobie sylvestrine ale nie chce mi się szukać :P[/QUOTE]

znalazlam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...74#post9868674
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:15   #959
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
...ładnie się prezentuje ten biustonosz
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:22   #960
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny jesli ktoras to zainteresuje to w karoline jest zimowa wyprzedaz i sa spore obnizki ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.