Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 12:57   #301
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

wczoraj ktoś zauważyl i mi o tym powiedzial ,że uda mi się zmniejszyly od razu mi się humor poprawil i jak tylko wrócilam do domu polecialam do sąsiadki po wage,,,, od momentu jak zaczęlam pić inneov schudlam prawie 4 kg
w sobotę zaczęlam 3 opak.

Pozdrawiam
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 15:42   #302
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
wczoraj ktoś zauważyl i mi o tym powiedzial ,że uda mi się zmniejszyly od razu mi się humor poprawil i jak tylko wrócilam do domu polecialam do sąsiadki po wage,,,, od momentu jak zaczęlam pić inneov schudlam prawie 4 kg
w sobotę zaczęlam 3 opak.

Pozdrawiam
nie no super!!!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 16:31   #303
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
wczoraj ktoś zauważyl i mi o tym powiedzial ,że uda mi się zmniejszyly od razu mi się humor poprawil i jak tylko wrócilam do domu polecialam do sąsiadki po wage,,,, od momentu jak zaczęlam pić inneov schudlam prawie 4 kg
w sobotę zaczęlam 3 opak.

Pozdrawiam
Gratulacje To cieszy, może jednak te nasze pieniążki nie wyrzucamy w błoto
A skoro o tym to dzisiaj podeszłam do apteki i pani mi "zaśpiewała" 90 zł za opakowanie, buu.Stwierdziłam, ze az tyle to nie dam.
Jeśli chodzi o temperature wody, to ja doszlam do wniosku ze najbardziej optymalne (smakowo) jest letnia woda i wypijam to na dwa razy, bynajmniej sie tym nie delektuję Ale zgadzam sie z dziewczynami smak wcale nie jest jakis straszny - do wytrzymania, a z czasem to sie czlowiek przyzwyczaja.
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:05   #304
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

co do cen to są ogromne wahania! byłam w małej aptece i pani mi powiedziała, że mogą zamówić, ale cena będzie ponad 100 zl (chyba 110) więc stwierdziłam, że poszukam taniej, w następnej było za 96 zł :/// no ale kupiłam, bo nie mogłam nigdzie znaleźć...zastanawiam się czy nastepnego przez internet nie kupić... ale od dzisiaj dołączam do was dziewczęta jest tego sporo to i jeśli rezultaty będą to na pewno będą widoczne dołączam do tego masaże tym zielonym lorealem (do czerwoności raz dziennie), dużo wody i basen 3mam za nas kciuki bo lato tuż tuż
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 19:41   #305
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

O kurcze nie miałam pojęcia , że to tyle kosztuje. Pierwsze opakowanie kupiłam na alegro. Myślałam , że w aptece cena kształtuje się na poziomie 80-85 zł. 110 to juz przesada Ale nas ta przypadłość kosztuje.
Jakbyście wiedziały gdzie w Krakowie można kupić za rozsądne pieniądze to będę wdzięczna za pomoc.
Mam nadzieje, że przerwa w piciu nie zaszkodzi
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 11:40   #306
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jestem po mojej 11 dawce inneov... Cały zcas jestem dobrej myśli... Ponieważ inneov to moja ostatnia nadzieja... Same kremy i masaże nic mi nie pomagają Narazie nie ma żądnej poprawy :/ Może minimalnie cellulit zmniejszył się na udach... Kurcze oby to nie były pieniądze wyrzucone w błoto...

Kochane ja kupiłam swój inneov na allegro za 65 zł opakowanie. Na początku miałam wątpliwości czy jest oryginalny ale to nie żadna podróbka tylko to samo co w aptece. Śledźcie allegro to uda się coś taniej wyhaczyc. Stale sa oferty nawret od aptek za 70-80 zł
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 11:57   #307
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczynki KochaNE WY KIEDYS PISAŁYŚCIE O JAKIMŚ KREMIKU NA CELLULIT FIRMY YVES ROCHER

Że niby tak piekło aż strasznie po aplikacji Mogłybyście podac jego nazwę pełną? Wiem, ze pisałyście, ze już ich nie ma w ofercie ale pojawiło się kilka nowych i może to to samo tylko inne opakowanie. Ja stosuje roll on garniera i serum na brzuch eveline ale efektów zero u mnie Ciągkle kasa wyrzucana w b loto...


MUSIMY ZWALCZYC TO ŚWIŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 19:00   #308
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
O kurcze nie miałam pojęcia , że to tyle kosztuje. Pierwsze opakowanie kupiłam na alegro. Myślałam , że w aptece cena kształtuje się na poziomie 80-85 zł. 110 to juz przesada Ale nas ta przypadłość kosztuje.
Jakbyście wiedziały gdzie w Krakowie można kupić za rozsądne pieniądze to będę wdzięczna za pomoc.
Mam nadzieje, że przerwa w piciu nie zaszkodzi

ja jestem z Kraka i caly czas kupuje w aptece Vena Vita cena 80zl..na ul.Jozefińskiej

Pozdrawiam
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 06:52   #309
Mmercedes
Przyczajenie
 
Avatar Mmercedes
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
wczoraj ktoś zauważyl i mi o tym powiedzial ,że uda mi się zmniejszyly od razu mi się humor poprawil i jak tylko wrócilam do domu polecialam do sąsiadki po wage,,,, od momentu jak zaczęlam pić inneov schudlam prawie 4 kg
w sobotę zaczęlam 3 opak.

Pozdrawiam

GRATULACJE!!! NAPRAWDE REWELKA!!!
A powiedzcie moje drogie, ten mzsazer z L`oreal to jest naprawde taki super?
Pytam, bo wyglada dosc nieporornie, i wydaje mi sie ze trzeba strasznie mocno naciskaac zeby cos poczuc....
__________________
Mmercedes
Mmercedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 07:39   #310
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 11:08
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 09:26   #311
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez GoShA21 Pokaż wiadomość
ja jestem z Kraka i caly czas kupuje w aptece Vena Vita cena 80zl..na ul.Jozefińskiej

Pozdrawiam
Bardzo Ci dziękuję. Jesteś boska. Pracuję na Kalwaryjskiej więc mam bliziutko do tej apteki Wczoraj juz kupilam za 90 zł bo nie chciałam wydłużać przerwy, ale po nastepne opakowania podejdę do tej apteki.

Dostałam nowego zapału do picia inneov bo wygląda mi na to, że coś to zaczyna działać Wczoraj zaczęłam drugie opakowanie, więc już zaczęłam wierzyć ze po całej kuracji będzie widać efekt. Do wakcji jeszcze miesiąc. Oj dziewczynki ale będziemy piękne w te wakacje, hihi
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 08:22   #312
now
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam .... wszystkie dziewczyny


Moje obserwacje są nadal na plus
skóra jest całkiem innna /gładka/a cellulit dużo mniej widoczny - jak przechodzę koło lustra to mniej mnie już drażni widok tego paskudztwa na moich nogach...
I zauważyłam że coraz ciężej jest kupić w aptekach inneov tam gdzie kupiłam pierwsze opakowanie w aptece kobietki powiedziły że juz pytają od dłuższego czasu ........ i nie ma , kupiłam w kolejnej aptece ale za 100zł /myślę że i tam może nie być za jakiś czas!!!!!


pozdrawiam
now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 14:09   #313
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Słuchajcie Kochane byłam wczoraj w Toruniu i postanowiłam, że sobie połaże po aptekach. A nóż może jesczze gdzieś mają darmowe próbki inneov... I normalnie szok! I nie chodzi o to, ze żadnych próbek nie znalazłam, bo spodziewałam się, ze już nigdzie ich nie mają! Byłam w około 10 aptekach a tylko w 2 z nich wogóle mają w swojej ofercie produkty inneov! KURDE NO NORMALNIE BYŁAM ZASZOKOWANA! W ostatniej aptece była taka miła pani i kiedy mi powiedziała, że nie sprzedają wogóle inneov nie wytrzymałam i zapytałąm dlaczego?! No i ta miła Pani mi powiedziała, ze w całym Toruniu ten produkt mają w swojej aptece tylko... 3 apteki!!!!!!!!! Kurde na całe wielkie miasto, w którym jest pewnie ponad 30 aptek tylko 3 sprzedają inneov! A to latego, ze ta firma zażyczyła sobie, że apteki, które chcą miec w ofercie produkty inneov muszą przejśc jakieś specjalne szkolenia! :[ No i tylko te 3 apteki je przeszły... :/ Normalnie szok... :/

A ja jestem dokładnie w połowie pierwszego opakowania inneov... Jeśli chodzi o efekty to już sama nie wiem... Raz mi się wydaje, ze jest lepiej, ze moja skóra jest gładsza... Ale jak się ptzyglądam to widze te same dziurska co były przedtem... A czasem wręcz wydaje mi się, ze jest ich coraz to więcej... Ech... Ale nie mogę się teraz zniechęcic... jak narazie mam w planie miesięczna kurację. N awięcej mnie nie stac neistety... Zobaczymy... Jak po miesiącu naprawę będzie zero efektu to chyba ejsczze jedno opakowanie zakupię...

Ale się rozpisałąm... Dobra kończe już. nadal będę pisac o mojje przygodzie z inneov
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:29   #314
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Nie no dziewczyny co jest?! Gdzie się wszystkie podziałyście? Czyżby nasz watek upadał??!!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 12:09   #315
now
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam ...

Dokładnie ......
co jes grane gdzie są wszystkie nowe wiadomości na temat "wspaniałego eliksiru"
który wszystkie wypijamy 2 razy dziennie.....

Ja czekam na dalsze efekty\ połowa drugiego opakowania!!!!!\
przypominam ze po pierwszym jestem zadowolona!!!!!
now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:29   #316
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hejka, no więc i ja dołączam do szacownego grona "inneov-maniaczek"
jestem po pierwszym opakowaniu, które piłam troche nieregularnie, tzn 1szy tydzień po 2 saszetki, a już później to tak 1 dziennie, przyzwyczaiłam się do smaku i konsystencji. Cellulitu nie mam - mam tylko takie "coś", pulchne takie "coś" tam gdzie się kończą uda a zaczyna pupa (z tyłu), wiecie o co mi chodzi?! i chciałam żeby to "pulchne coś" przestało być takim... I prawie się udało! tzn widzę ogromną poprawę! prawie prawie osiągnęłam to co chciałam, więc w te pędy zamówiłąm dzis przez internet kolejne opakowanie (81zł z przesyłką niestety). Na allegro mają chyba też braki, bo nie widziałam tam nigdzie ceny poniżej 77zł + przesyłka (raport z wczoraj popołudniu).
Z produktów dodatkowych stosuję tylko jakieś tanie smarowidło AA (tylko dla spokojnego sumienia że ja tak wielotorowo..).
Podsumowując: inneov mówię TAK!
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 23:37   #317
Coimbra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez ewa22197 Pokaż wiadomość
drogie wizazanki, czytajac gazetke przed snem natrafilam na kolejny specyfik do picia zwalczajacy cellulit, mianowicie specific cellulit drink firmy forte pharma. poszperalam i oto opis z jednej z internetowych aptek:

Preparat o działaniu drenującym i oczyszczającym, aby skutecznie walczyć z cellulitem: pomaga w zmniejszeniu skórki pomarańczowej, przyspiesza eliminację wody i toksyn, pobudza krążenie.
Daj spokój, piłam to jakiś czas temu przez jakiś czas. zero efektu, kompletnie ... z podobnej formułu do picia korzysta też Inneov cellulite, o którym tu mowa i dobrze bo to fajna sprawa a ten jest skutecznieszy o wiele. jak piję już 2 miesiąc i widzę ze skóra ma się lepiej. zastanawia mnie tylko ile po takiej kuracji muszę odczekać przed ciążą, bo też planuje i jak się zapatrywać tu na efekt jo-jo, czy wogóle można o tym mówić w przypadku cellulitu? dajcie znać, pls
Coimbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 07:44   #318
bubencjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 23
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 11:09
bubencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 11:12   #319
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

o matko! bubencjaaa! ale widać różnicę, naprawdę! ciałko jest takie bardziej zbite i gładziutkie... gratuluję
ja zaczynam drugi tydzień dopiero i póki co efektów nie widzę, choć jakoś się też nie przyglądałam zbytnio, a niestety jest z czego tracić... z powodu sesji trochę gorzej mi idzie, bo nie masuję się codziennie no i z dietą różnie bywa, ale staram się pić dużo wody i w miarę ruszać
bubencjaaa: oby więcej takich jak Ty było ekshibicjonistek, bo to baaardzo podnosi na duchu ja niestety nie mam co pokazywać ale jak będą efekty to może też się pokuszę
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 11:18   #320
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

bubencja no widac ogromną poprawe! Ja kończe prawie już pierwsze opakowanie i musze powiedziec, ze też widze poprawe Może nie az taką wielką jak u Ciebie ale widzę, że jest leopiej

Wiecie co zauważyłam? Że coraz trudniej jest dostac gdziekolwiek inneov! Na allegro też już jest go znacznie mniej... :/ Co jest?!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:22   #321
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

widać taki skuteczny, że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki i nie nadążają ze sprowadzaniem do aptek
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:05   #322
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny mam ważne pytanie: Czy któraś zauważyła może SKUTKI UBOCZNE???picia Inneov ??? Jestem przerażona i myślę, że to co dzieje się u mnie to właśnie wina tego specyfiku.. Mianowicie piję sobie Inneov regularnie już tydzień.. Cellulitu nie miałam prawie, że raczej zbitą tkankę tłuszczową (zbitą bo ćwiczę) po piciu pojawił się.. ale to normalana rzecz poprostu tkanaka się zgrysikowała i dzięki temu tłuszczyk zostanie szybciej spalony. Skórka faktycznie milsza w dotyku.. Ale od kilku dni z przerażeniem obserwuję jak przerażająco MALEJE MI BIUST!!! Robi się nieładny, niekształtny, jest dużo miejszy skóra jakaś taka ponaciągana jakby faktycznie tkankę wypełniającą tą część ciała coś spaliło.. Czuję też luzy w stanikach.... Układa się to nieładnie...

Może coś mogłybyście mi na ten temat napisać.. Może zagląda tu czasem jakiś fachowiec i mógłby się wypowiedzieć...

Naprawdę wolałabym tego śroka w ogóle nie zaczynać pić jeśli faktycznie on mi to uczynił... Zaznaczam, że jem zdrowo i sposobu żywienia nie zmieniłam...
Proszę o pomoc...
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:49   #323
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez bubencjaaa Pokaż wiadomość
Hej,
Jestem w trakcie trzeciego opakowania. Podsumowując Inneov piję jak na razie ok. 5 tygodni. Wcześniej wypowiadałam się, ze sama nie jestem pewna czy coś widać, czy nie, ale na dzień dzisiejszy wiem, ze na 100% Inneov działa, a przynajmniej na moją osobę. To co mam na nogach nie jest zupełnie idealne, ale jak stoje przed lustrem to na pierwszy rzut nie widać cellulitu, a jak ścisne nogi, to tez już nie w takim stopniu jak wcześniej. Ja wolę nie wiedzieć co bedzie po 3 misiącach

P.s. Zamieszczam znowu swoje zdjęcia (widzę, ze tylko ja mam zapędy ekshibicjonisty na tym forum

Mniej więcej to jest pierwsze sprzed miesiaca (6 maj), a drugie z wczoraj (4 czerwca)
nie no nieźle nieźle .gratuluje!!.. ja nie robilam fotek i nie moge sobie teraz porównać... sprawdzam tylko w lustrze..kiedy mam oświetloną pupę i uda to niestety widać cellulit..a w normalnym świetle dzienny efekt zadowalający
kończe 3-cie opakowanie.. na pewno zakupię jeszcze kolejne opakowania i poddam się 3-miesięcznej kuracji

Pozdrawiam
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 20:20   #324
now
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam...
nie jestem fachowcem ale jeśłi chodzi o to iż zmniejszł się biust jedniej z dziewczyn przez inneov to myślę że to jest całkiem normalna sprawa bo tkanka tłuszczowa spala się wszędze.
now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 23:22   #325
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej dziewczyny jak myslicie moge stosowac 24h slimming program wyszczuplajacy sephory i inneov jednoczesnie?

to z sephory polega na rozpuszczaniu dawki na dzien w 1.5 l wody i picia przez caly dzien + 2 tabletki wieczorem, ma za zadanie wyszczuplac (stosuje diete i tak) , no a inneov jest na cellulit tylko nie wiem czy skladniki sie nie powtarzaja np i czy jest mozliwosc stosowania obu naraz.

sephory mam zamiar zrobic 1 program oczyszczajacy tj 14 dni
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:11   #326
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam,
i ja przyłączyłam się do wizażanek stosujących Inneov Cellulit, stosuję dopiero piaty dzień, więc na razie nic nie mogę powiedzieć, wydaje mi się, że skóra jest lepiej napięta i jędrniejsza ale może narazie mi się wydaje, pokładam w tym specyfiku duże nadzieje, ponieważ ostatnio przytyłam i cellulit sporo mi się powiększył, już nie chodzi mi o to żeby paradować na plaży ale o to aby móc ubrać spodenki, gdy widzę te wszystkie dziewczyny w krótkich spódniczkach z pięknymi gładkimi nogami, to aż mi się serce kraja, że ja w wieku 27 lat nie mogę ubrać krótkiej spódnicy czy spodenek ale mam nadzieję, że to się zmieni, natomiast jeżeli chodzi o kremy to zainwestowałam dużo pieniędzy w drogie tj. Vichy czy Galenic czy np. guam i zero efektu, zresztą przyznaje rację mojej kosmetyczce, która powiedziała, że wszystkie te kremy mają ten sam skład tylko chodzi o reklamę, także już nie pakuję pieniędzy w drożyznę tylko kupiłam sobie Eveline, do tego Inneov i dieta oraz ćwiczenia i zobaczymy, jak będą efekty dam znać. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z tym okropnym pomarańczowym stworem.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 12:08   #327
Keks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam,
Pomimo swojego młodego wieku (19) i praktycznie, że tak powiem stałej,wzmożonej aktywności fizycznej (bieganie, gimnastyka w domu, czasem basen, sitkówka i przez ostatni rok 3x w tyg. taekwon-do) ten stwór dopadł i mnie. Ogolnie jestem wręcz chudzielcem jeśli ktoś poatrzy od góry do pasa, niestety wszystko zbiera mi się w udach i tyłku inneovstosuje dopiero od tygodnia, dodatkowo balsam o idiotycznej nazwie czyli "Good bye cellulite" NIVEA, przeczytałam cały wątek, nie widziałam nic o nim, dlatego zaczęłam się obawiać, że jest beznadziejny...
Chciałam zapytać jak sądzicie, czy regularne bieganie co drugi dzień po 30min + ćwiczenia w domu i czasem rower można zaliczyć do "aktywności fizycznej przeciw cellulitowi"? Masaże robię raczej delikatne, bo mi strasznie naczyńka pękają
Pozdrawiam wszystkie i wspieram w walce z same wiecie czym
Keks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 13:09   #328
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

No pewnie, ważne jest aby nie siedzieć cały czas na pupie przed komputerem tylko zażyć jakiegoś ruchu, ja tak właśnie robiłam cały dzień przed komputerem lub nauka czasami spacer z psem - króciutki i mam teraz za karę, także właśnie się zbieram i idę poćwiczyć na rowerku.
Pozdrawiam
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 17:41   #329
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja zamowilam 1wsze opakowanie, a tymczasem poki niee wyjade w lipcu do domku z miasta gdzie studiuje chodze 3 razy w tygodniu na spinning - indoor cycling. u siebie akurat takiej mozliwosci nie mam :/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:11   #330
siunta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam wszytskie dziewczyny
Przylaczam sie do korzystajacych z inneov. wlasnie wypilam pierwsza saszetke i nie moge sie dokczekac konca pierwszego opakowanie. jesli to zadziala to jestemy uratowane!!!!!!!!!!

Miss dare tobie musze przynzac ze efekty sa widoczne, ogladalam zdjecia

pozdrawiam
siunta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.