Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 15:29   #91
myszenka
Przyczajenie
 
Avatar myszenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wszystko jest w pożądku Też wczoraj o to chciałam zapytać ale znalazlam na poczatku tego wątku odpowiedź. Ktoś o to pytał i dziewczyny napisały że to całkowicie normalne "ten typ tak ma". Mi też jak mieszam to sie osadza na dnie i powstają nawet takie farfocle-strzępki, ale jak sie dokładnie wymiesza to jest ok. Nie masz sie czym martwić
myszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:55   #92
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Osad i strzępki są całkiem normalne ciągle trzeba to mieszać.

Co do diety odpowiedniej zapraszam na www.inneov-cellulit.pl tam w informacjach jak dbac o jędrną skórę jest porównanie diety odchudzającej z antycellulitową.

Kobietki piszcie o efektach i działaniach żeby zwalczyć te nasze niedoskonałości Może sie zmotywujemy nawzajem. Bo najllepiej nie przestawać tylko na samych saszetkach. Ja dopiero pracuje nad sobą trzeci dzień, więc jeszcze nie mam się czym chwalić. Łącze żel antycellulitowy 2 razy dziennie z masażem, ruchem i zmianą diety. Staram się pić dużo wody mineralnej. Do tego własnie inneov-cellulit. Ale myśląc realnie myślę że na efekty muszę czekać przynajmniej miesiąc. Obym wytrwała

Moj cellulitstępstem braku ruchu, miłości do słodyczy, nadwagi (78 kg przy 174 cm) i oczywiście pigułek antykoncepcyjnych.
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:58   #93
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hehe, to ok A juz myslałam, że coś źle zrobiłam. W sposobie użycia pisze aby rozcieńczyć saszetkę w dużej szklance z wodą, wiec potraktowałam to dosłownie i pije w dużej szklance z promocji po coca-coli W sumie za ta cenę mógłby ten napoj bardziej przypominać truskawkowy, no ale jest znośnie Mam tylko nadzieję, że nie dałam się nabrać na kolejny "kłit majtetingowy", bo jestem ostatnio naprawdę baaardzo zdesperowana...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:05   #94
gwiazdulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Znalazłam dobrą apteke, gdzie inneov jest za 78,69zł. Moze to nie najmniej, ale ja zamówicie produkty za więcej niż 100 zł, to przesyłka gratis http://nasze-apteki.pl/product_info....oducts_id=1422 Proponuje przejrzeć oferte apteki, jest sporo kosmetyków i preparatów (np. olimp, kóry jest znany z różnych cudeńków na wsopmaganie odchudzania). Ja już sobie zamówiłam drugie opakowanko inneov i olimp lady term (bo lubie niestety słodycze i produkty mączne, a podobno ten preparat jest dla takich osób). Pozdrawiam
gwiazdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:58   #95
dota20
Przyczajenie
 
Avatar dota20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witaj Myszenka !


Pochodziłam po róznych aptekach , przyznaję że nie w kazdej dostałam, a byly i takie co dostałam po 2. Delikatnie pytałam czy jest mozliwosc dostania próbki z tej nowości inneov. Dzisiaj nabylam całe opakowanie w mojej ulubionej aptece za 84 zł. Kuracje zaczynam od przyszłego tygodnia. Od wczoraj staram sie prowadzic dietke.

Powiedzcie prosze Wizazanki , czy rygorystyczne diety prowadzicie pijac inneov ? oraz co jescze robicie zeby efekt byl wiekszy. Bede wdzieczna za informacje. Pozdrawiam
__________________
DO T K A
dota20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 01:10   #96
jennifra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zacisze domowe:)
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam
Piję inneov od 11 dni i dzisiaj dostałam zamówiony na allegro zel lipocure vichy wiec od dzisiaj zdwajam atak nie stosuje zadnej diety i czasem zdarza mi sie popalac fajki ale wyszlam z zalozenia ze jesli mam sprawdzic czy to rzeczywiscie dziala to nie powinnam zmieniac swoich przyzwyczajen.. jedynie cwicze 1-2 godziny dziennie (aerobik) bo taka mam prace.. przypominam ze mam okropny cellulit wynikajacy z czestej zmiany wagi, zlego krazenia (przeplywu krwii w zylach), przewleklej anemii i przemiany materii 70letniej kobiety jak to okrslil moj lekarz.. Widzicie az tyle rzeczy naraz mnie sie czepilo:/
Wiec mysle ze dopiero za jakis tydzien - dwa napisze czy widze poprawe bo zdaje mi sie ze jest lepiej ale to moze jest tylko moje zludzenie..
Jeszcze nie rozbilam zdjec niestety ale zrobie.. w koncu mam zamiar stosowac innove oraz lipocure przez 3 miesiace wiec zdjecia zdaze zrobic

Pozdrawiam i bądźcie wytrwale, czas dziala na naszą korzyść
jennifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:49   #97
JagaK
Raczkowanie
 
Avatar JagaK
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 224
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

cześć dziewczyny!
dzieki Wam dowiedziałam sie o Inneov i jako że jestem pierwsza do testowania antycellulitowych specyfików, od razu kupiłam go na Allegro (30 saszetek+ 12gratis za coś troche ponad 80 zł z przesyłką). Pije to dopiero od 3 dni więc na razie o efektach nie będe pisać. Od jakis 2 tygodni stosuje tez rano krem Eveline 3D a wieczorem serum i efekty smarowania widzę, skóra jest jędrniejsza i troche gładsza. Mam nadzieje że po zdwojeniu siły ataku cellulit przegra . Oczywiscie staram sie codziennie troche poruszać (rower, skakanka, jakies ćwiczenia rozciągające) no i w mojej diecie jest więcej warzyw i owoców a mniej smażonego, białego pieczywa i słodyczy.
JagaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 15:27   #98
myszenka
Przyczajenie
 
Avatar myszenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja pije Inneov od 3 dni po 2 saszetki dziennie. Dodatkowo smaruje sie Vichy Lipo-Metric też od 3 dni i już widze rezultaty Skóra jest duuuuuużo gładsza wygląda dużo lepiej a to dopiero 3 dzień. Postawiłam na zmasowany atak Ale Inneov planuje pić przez miesiąć. Nie bedę przedłużać kuracji do 3 m-cy bo mój cellulit nie był zaawansowany.
myszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 07:53   #99
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Myszenka - jesteś zadowolona z Lipo Metric?

Ja testowałam w ubiegłym roku Lipocure ( Vichy) i Elancyl (Galenic) i tym pierwszym byłam baaardzo rozczarowana
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 07:56   #100
dota20
Przyczajenie
 
Avatar dota20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A jak z Elancyl'em ? Millenia ? Powiedz prosze , i który dokladnie stosowałas.
Pozdrawiam
__________________
DO T K A
dota20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:26   #101
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja uzywam juz inneov od 6 dni jak narazie jeszcze dokladnie nie przygladalam sie zmianom, ale czuje ze moja skora na nogach jest bardziej napieta, i nie masuje zadnym balsamem ujedrniajacym nog, ciekawa jestem jak ten preparat sobie z tym poradzi, jedyne co masuje to brzuch i posladki, brzuch ze wzgledu na bóle jak i na ujedrnienie, ciekawa jestem czy ten inneov zlikwiduje tluszczyk na moim brzuszku czy tez nie??? mam zamiar stosowac go 3 miesiace i oczywiscie bede sie odzwzywac jak poszlo
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 11:56   #102
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wiec Kochane Kobietki skomentujcie, czy dziala to na ujedrnienie brzucha czy tez nie? z tego co czytalam to ma sie zmniejszych fald brzuszny niby po 3 miesiacach, czy ktoras z was zauwazyla ze jej talia sie zwęża?? pozdrawiam serdecznie
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:58   #103
myszenka
Przyczajenie
 
Avatar myszenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Millenia! Musze przyznać zę jestem pozytywnie zaskoczona. W ubiegłym roku stosowałam Liposyne Vichy i miałam mieszane uczucia. Ale ten Lipo-Metric spisuje się lepiej. Skóra jest gładziutka i pięknie napięta. Już widze że te najmniejsze nierówności są ledwo widoczne, i bardzo ładnie wyrównał mi skórę na ramionach bo zaczeły się już pojawiać małe nierówności czyli pierwsze oznaki cellulitu Jak na pierwsze dni stosowania to jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Ale w sumie pije tez Inneov Cellulit więc może to nie zasługa tylko Lipo-Metric....
myszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:18   #104
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Stosowałam Elancyl Lipo - reduktor. Ma fantastyczną konsystencję, cudowny zapach i jest bardzo wydajny.
Na wszystkie środki pomagające zwalczać cellulit biorę poprawkę (w ubiegłym roku na przestrzeni 4 miesięcy wydałam ponad 900 zł na specyfiki do zwalczania i nie piszę tego po to żeby się pochwalić tylko po to aby podejść do tego racjonalnie) możecie się ze mną nie zgodzić ale uważam że żaden z nich nie daje spektakularnego efektu ale oceniając tempo zmian na skórze, jej gładkość w dotyku i jędrność Elancyl był wg mnie najlepszy.
Cellulit po stosowaniu elencylu ( dodatkowo ćwiczyłam , poddawałam się masażom) odrobinę się zmniejszył ale zastanawiam się nad srnsem inwestowania w tym roku w kosmetyki, czy nutrikosmetyki. Pewnie zliczę koszty i poddam się (póki co najskuteczniejszej metodzie) endermologii.
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:20   #105
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

No właśnie Myszenka - czy to inneov, czy vichy?
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 15:07   #106
myszenka
Przyczajenie
 
Avatar myszenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 11
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Skoro zraziłaś sie do preparatów działających zewnętrznie to może wyproboj Inneov?
myszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 16:08   #107
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Chciałam tez zwrócic Wasza uwagę na fakt, iż większość koizmetyków działa na skóre jest gładsza i bardziej jędrna, niestety mniej na sam cellulit. I Inneov w badaniach klinicznych ma tak samo. wyniki dotycza stanu samej skóry z zewnątrz. Badania kliniczne po 3 m-cach wykazaly zmniejszenie cellulitu o 20%, te 60-70% to korzyści z poprawy stanu naskórka. Myślę ze nie mozna się pozbyć cellulitu bez ruchu i zmiany diety, te dwie rzeczy są priorytetem reszta to tylko wspomagające dodatki.
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:12   #108
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jestem właśnie na etapie pozyskiwania informacji o Inneov (dlatego tu jestem)) poza tym preparatem rozważam Cellasene.
Obie kuracje są w podobnej cenie (Cellasene może nawet trochę tańsze)
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:40   #109
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

KOCHANE I JAK MYSLICIE. WASZYM ZDANIEM WARTO ZAINWESTOWAC W TEN PRODUKT KASKE? CZY ZE ZBĘDNYM TŁUSZCZYKIEM TEŻ BĘDZIE SOBIE RADZIŁ CZY TYLKO Z CELLULITEM?
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 22:26   #110
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja jestem nadal z Inneovu zadowolniona Fałd brzuszny znika ale dużo ostatnio ćwiczę na brzuch od niemal 2 tygodni i jem nieco mniej niż jadłam różnych śmieci. Ale wszystko na raz daje efekt BARDZO ładny. Na razie waga mi nie spada, ale ciałko zdecydowanie wygląda lepiej.

BTW - widziałam w TVN Style reklamę Inneovu - rany !!!! jakbym cos takiego zobaczyła najpierw to bym nawet sie nad tym nie zastanawiała żeby to próbować czy kupować DD Jak można taką paskudną reklamę zrobić? i te laski co tam sztyucznie grają po maxie i piją ten brunatny jakiś płyn, dramat po prostu.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 07:23   #111
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Keylley Pokaż wiadomość
Chciałam tez zwrócic Wasza uwagę na fakt, iż większość koizmetyków działa na skóre jest gładsza i bardziej jędrna, niestety mniej na sam cellulit. I Inneov w badaniach klinicznych ma tak samo. wyniki dotycza stanu samej skóry z zewnątrz. Badania kliniczne po 3 m-cach wykazaly zmniejszenie cellulitu o 20%, te 60-70% to korzyści z poprawy stanu naskórka. Myślę ze nie mozna się pozbyć cellulitu bez ruchu i zmiany diety, te dwie rzeczy są priorytetem reszta to tylko wspomagające dodatki.
dokładnie tak
ja w krótkim okresie czasu znacznie przytyłam,a cellulit zrobił mi się taki, że nie mogłam nogi na noge założyć, bo tworzyły się dziury !! Ale zmieniłam diete poszłam na aerobik i czasem na siłownie do tego masaże, naprzemienne prysznice i celullit po 3 miesiąch zniknął
A kremy często w swoim składzie zawierają składniki podobne do tych jakie mają w sobie np. peelingi enzymatyczne, czyli delikatnie i stopniowo wygładzają naskórek i dlatego wydaję się, że skóra jest gładsza. Jeśli już ktoś chce stosować kremy antyceullitowe to bez masażu efektu nie będzie.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 12:55   #112
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dostałam dziś z Sefory przesyłkę reklamową - niemal SAME kosmetyki wyszczuplające i antycellulitowe Widać, ze lato idzie

Oto wybrane nowości z książeczki Sefory - bo tam całe serie są prezentowane ale wybrałam po 1 kosmetyku z każdej strony.

1. Lancome Sculpturale S-Cryodrainer, cena: 200 ml - 215 zł
2. Clarins Total Body Lift - 200 ml - 200 zł
3. Eisenberg Cryoform - 250 ml - 234 zł
4. Biotherm Body Resculpt Svelt - 200 ml - 180 zł
5. AA Prestige SPA Emotion Body Creator - 150 ml - 88 zł
6. Dr Irena Eris Body Art Tricellux Gel - 100 ml - 94 zł

i Sephora zapowiada też swoje Body gel "zero" cellulite na reklamie jest brokuła więc nie wiem co to będzie - wyciąg z brokułów??? czego to juz nie wymyślą...

Swoją drogą ceny koszmarne :/
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 18:58   #113
Keylley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wiecie co nie wiem jak tam skutecznością, ale musze przyznać ze ten Inneov jest motywujący Bo jak tu wydać te 80-90 w ciągu 15 dni i nic ze sobą nie robić ja od tygodnia sie trzymam zmienilam dietke, pozegnalam ze slodyczami i bialym chlebem, 2 razy dziennie wcieram i masuje sie zelem antycellulitowym. I jakos znalazlam w sobie czas i ochote. A w sumie mam go malo bo mam jedne studia dziennie drugie zaoczne. Teraz jest 20 dopiero wrocilam z zajec. Jeszcze chcemy z kolezanka zaczac chodzic na fitness od maja. Teraz jezdze troche na rowerku stacjonarnym i raz w tygodniu chodzę na step. Ja sie do walki przygotowywalam zyczac sobie rozne specyfiki w ramach prezentów Dobry sposób jak sie nie ma za duzo środków. Mam więc w zanadrzu jeszcze Elancyli Lipo-reduktor i ostatnio kupilam Cellu-Reverse ale na razie zuzywam te tansze, dopoki nie wyrobię w sobie tych dobrych przyzwyczajeń. Bo to chyba jest najwazniejsze. Na razie minal tydzien na pewno troszeczke schudlam, skore tez mam gladsza. I przede wszytskim czuje sie bardzo zadowolna z siebie Polecam wszystkim i trzymam kciuki zaraz wracam do domku i znow czeka mnie pol godzinki pedałowania.
Keylley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 09:57   #114
kamsi
Raczkowanie
 
Avatar kamsi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: My little pink chateau.
Wiadomości: 129
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witajcie, czy mogłaby któraś z was być tak miła i wkleić mi zdjęcie ulotki Inneov'u ?? Chodzi mi o tą z opakowania. Dziękuję z góry! Pozdrawiam.
__________________

[COLOR="Red"]Celiaczka.

kamsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 09:23   #115
gwiazdulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Musze pochwalić ten produkt - miałam taką nieładną fałdke pod pośladkami, a po tygodniu stosowania prawie jej juz nie ma Musze zaznaczyć, że biore suplementy Term Line II i Slim Max 3, poza tym mało używam kosmetyków na sama skóre, ruszam sie rzadko, niestety. Pije 3 litry wody dziennie i pilnuje sie z dieta. Mam nadzieje, że reszta dziewczyn też się podzieli swoimi doświadczeniami w niedługim czasie. Pozdrawiam serdecznie!
gwiazdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 09:31   #116
maleństwo19
Przyczajenie
 
Avatar maleństwo19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej Dziewczyny!duzo piszecie na temat Lipo Metric-Vichy.Czy efekty sa naprawde duze?i ile trzeba stosowac zeby wyleczyc cellulit-dosc zaawansowany, acha i ile razy dziennie nalezy smarowac nim cialkodzieki za odpowiedzi
maleństwo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 12:12   #117
kamsi
Raczkowanie
 
Avatar kamsi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: My little pink chateau.
Wiadomości: 129
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hejka. Domyślam się, że każda jest z was zajęta, lecz ponawiam prośbę. Mogłaby któraś wkleić mi lub przesłać [ k4ja@poczta.fm] zdjęcie ulotki [w miarę wyraźna do przeczytania] ?
__________________

[COLOR="Red"]Celiaczka.

kamsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 12:13   #118
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kamsi Pokaż wiadomość
Hejka. Domyślam się, że każda jest z was zajęta, lecz ponawiam prośbę. Mogłaby któraś wkleić mi lub przesłać [ k4ja@poczta.fm] zdjęcie ulotki [w miarę wyraźna do przeczytania] ?
To ma byc taka ulotka z apteki?
Na stronce jest mniej wiecej to co na ulotce
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 12:45   #119
kamsi
Raczkowanie
 
Avatar kamsi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: My little pink chateau.
Wiadomości: 129
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Tak, chodziło mi o tą z apteki. Ale jeśli mówisz, że to prawie to co na stronie to chyba już nie potrzebuję. Dziękuję za odpowiedź Lawinia2007
__________________

[COLOR="Red"]Celiaczka.

kamsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 07:55   #120
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Czy można jakoś zastąpić Inneov inną suplementacją? Czyłatam że jedna wizażanka przyjhmuje wapno i wyciag z sosny. To coś daje?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.