Beznadzieja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 23:24   #1
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494

Beznadzieja


Hej. Dziewczyny nie wiem co robić. Zauroczyłam się w chłopaku, ale niezbyt dla mnie. To typowy bajerant, który traktuje laski z góry, wiecie - taki typ, że niby najpiękniejszy, najlepszy do tego mamisynek. Nie wiem co mi jest, ale ostanio ciągle o nim myślę! Kiedyś spotykaliśmy się przez ok. miesiąc, ale jakoś nic do niego nie czułam - to było rok temu, a nagle 'wrócił mi' . Wiem, że jest nie za bardzo pod względem charakteru, ale np. całuje jak nikt inny Widzę jego wady i wiem, że to powinno mnie zniechęcić, ale ciągnie mnie do niego bardzooo! Nie mogę zadzwonić, bo zgubiłam telefon ze wszystkimi numerami. Brakuje mi odwagi, żeby napisać na facebooku, bo nagle po roku napiszę 'hej co u Ciebie?', może go 'zaczepić' na fb ? tak poleciła mi kuzynka
Kiedyś on szalał na moim punkcie, wtedy nie w głowie mi były związki, a teraz ja na jego Smutno mi jak widzę, że siedzi na face i się nie odezwie..
Wiem, że moje zachowanie jest dziecinne, mam 18 lat jak by ktoś pytał, on 20 i studiuje 50 km od naszego miasta.
Najlepiej powiedzieć 'wybij sobie go z głowy, sama wiesz jaki on jest', ale to cholernie trudne.

Edytowane przez RoSa202
Czas edycji: 2012-01-29 o 23:27
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:32   #2
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Beznadzieja

Z tego co mówisz pociąga Cię bardziej fizycznie niż charakterem

Jak na moje to zauroczenie po prostu Może brakuje Ci bliskiej osoby (płci przeciwnej) a że z nim już próbowałaś to może podświadomie Cię do niego ciągnie, no bo "co by było gdyby wtedy nam wyszło"

No ale. Jeśli nie spróbujesz odnowić znajomości (bo to proponuję na początek) to się nie przekonasz

Nawiązując jeszcze do charakteru - może takiego zgrywa po prostu Wielu dopiero gdy "osiądzie" w poważniejszym związku - pokazuje, że potrafi być czuły, wrażliwy, skromny itd

btw charakter nie świnia, co siedem lat się zmienia ponoć :P

odśwież kontakt albo coś wyjdzie albo nie
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:41   #3
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Beznadzieja

W sumie dobrze mi się z nim rozmawiało ale jak odnowić kontakt? brakuje mi odwagi
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:44   #4
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Beznadzieja

pod byle pretekstem.
No nie wiem... spytać czy ma namiar na jakiegoś wspólnego znajomego (zgubiłaś telefon z numerami, więc to dobry pretekst. A nawet o jego numer możesz zapytać).
Masz 18 lat, czyli jeszcze nie studiujesz. Więc może zapytaj o jego kierunek studiów, udaj że albo Ty albo ktoś z Twoich znajomych chciałby się wybrać?

Wymyślaj
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:48   #5
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Beznadzieja

a zaczepić na facebooku ? myślę, że będzie mi łatwiej. Jeśli się odezwie to znaczy, że jest zainteresowany jak nie - chyba odpuszczę.. : )
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:51   #6
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Beznadzieja

sama sobie odpowiedziałaś
tak wiec do dzieła, no i powodzenia
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:53   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez RoSa202 Pokaż wiadomość
W sumie dobrze mi się z nim rozmawiało ale jak odnowić kontakt? brakuje mi odwagi
Do całowania pierwsza, a odnowić kontakt uwaga cytuję "Brakuje mi odwagi"

Poza tym jak nie pasuje Ci charakterem to czy jest sens się pakować w to?
No chyba, że jako fucking friends

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2012-01-29 o 23:54
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 00:47   #8
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Do całowania pierwsza, a odnowić kontakt uwaga cytuję "Brakuje mi odwagi"
To chyba oczywiste że jak się z kimś spotyka to się całuje, a odezwać się po roku nie jest łatwo
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 01:39   #9
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Beznadzieja

Jak jesteś nastawiona na związki to się w to nie pakuj. Nie słuchaj rad w stylu "może tylko na takiego wygląda". Może i są takie jednostki, które tak wyglądają a tak naprawde są inni ale to wyjątki

Koleś totalnie nie nadaje się do niczego, pewnie poza jednorazowym seksem, skoro "traktuje laski z góry". Znasz go odrobinę a i tak już widzisz tyle wad, które uniemożliwiają związek. Dłuższa znajomość z kimś takim byłaby toksyczna, chora i wykańczająca

Sam fakt, ze rozważasz cokolwiek z tym panem oznacza, że może nie masz pewnych doświadczeń za sobą (ale widze chcesz nadrobić )
Radziłabym się wycofać, ale pewnie nie posłuchasz. Może sama zobaczysz co miałam na myśli za jakiś czas
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 02:47   #10
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Beznadzieja

nie chodzi o to, że każdą dziewczynę chce zaciągnąć do łóżka, tylko o to że myśli że może mieć każdą i lubi flirtować i słuchać komplementów
Poza jego wadami świetnie mi się z nim rozmawiało jak już pisałam

Nie chodzi o to, że nie mam powodzenia, przeżyłam z nim miłe chwile i chce do tego wrócić. Wręcz przeciwnie mam duże powodzenie u płci przeciwnej. Mam taki głupi i wredny charakter, że jak ktoś do mnie 'bejeruje' olewam, a jak ktoś zaczyna olewać mnie wtedy dopiero zaczynam się interesować daną osobą taka już moja dziwna natura...

Edytowane przez RoSa202
Czas edycji: 2012-01-30 o 02:53
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 02:49   #11
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez RoSa202 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, że każdą dziewczynę chce zaciągnąć do łóżka, tylko o to że myśli że może mieć każdą i lubi flirtować i słuchać komplementów
Poza jego wadami świetnie mi się z nim rozmawiało jak już pisałam
Ale koleżanka wyżej radzi Ci aby nie pakować się w to

Misja pt. "dla mnie będzie inny", "ja będę pierwszą taka dobrą dla niego" lub "będę jedyną"

NIE POWIEDZIE SIĘ
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:27   #12
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Misja pt. "dla mnie będzie inny", "ja będę pierwszą taka dobrą dla niego" lub "będę jedyną"

NIE POWIEDZIE SIĘ
Jesteś wyrocznią?

Autorko wg mnie możesz odnowić kontakt i zobaczyć, jak wyjdzie. Może coś będzie, a może nie. Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Przynajmniej zobaczysz, czy wzdychałaś do niego z jakiegoś ważnego powodu, czy tak sobie i przy dłuższej rozmowie przejdzie.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

O ile jego wady są do zaakceptowania dla Ciebie -przy dłuższej znajomości bo mnie by denerwowały
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:31   #13
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Jesteś wyrocznią?

Autorko wg mnie możesz odnowić kontakt i zobaczyć, jak wyjdzie. Może coś będzie, a może nie. Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Przynajmniej zobaczysz, czy wzdychałaś do niego z jakiegoś ważnego powodu, czy tak sobie i przy dłuższej rozmowie przejdzie.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

O ile jego wady są do zaakceptowania dla Ciebie -przy dłuższej znajomości bo mnie by denerwowały
Nie jestem wyrocznią logicznie podchodzę do sytuacji autorki skoro zna jego wady i gryzą się one z jej kryteriami odnośnie faceta.. to czy nie jest to świadome wchodzenie w toksykologię? Jeśli mimo to wejdzie w nią.. to powyższe moje zwroty będą na miejscu

No ale ok może spróbować
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:32   #14
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez RoSa202 Pokaż wiadomość
a zaczepić na facebooku ? myślę, że będzie mi łatwiej. Jeśli się odezwie to znaczy, że jest zainteresowany jak nie - chyba odpuszczę.. : )
nie baw się w jakieś głupie zaczepki - dla mnie to na poziomie gimnazjum jest...

napisz do niego, zapytaj jak na studiach, co u niego itd...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:01   #15
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Nie jestem wyrocznią logicznie podchodzę do sytuacji autorki skoro zna jego wady i gryzą się one z jej kryteriami odnośnie faceta.. to czy nie jest to świadome wchodzenie w toksykologię? Jeśli mimo to wejdzie w nią.. to powyższe moje zwroty będą na miejscu

No ale ok może spróbować
Ale tak zabrzmiało
No właśnie takie wady by mnie odstraszyły, ale skoro Autorkę tak ciągnie do niego, to niech spróbuje i albo przestanie wzdychać i go idealizować bo się okaże niezbyt ciekawy albo stworzą coś fajnego.
Wiem, że Twoje zwroty są racjonalne bo tak z reguły bywa, ale jest cień szansy, że może w tym przypadku się nie sprawdzą
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:21   #16
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Ale tak zabrzmiało
No właśnie takie wady by mnie odstraszyły, ale skoro Autorkę tak ciągnie do niego, to niech spróbuje i albo przestanie wzdychać i go idealizować bo się okaże niezbyt ciekawy albo stworzą coś fajnego.
Wiem, że Twoje zwroty są racjonalne bo tak z reguły bywa, ale jest cień szansy, że może w tym przypadku się nie sprawdzą
No fucking way i Ty też żyłabyś złudnymi nadziejami, że a NUŻ "dla mnie" byłby inny?


Niech autorka przekona się i potem wróci na wątek,
możemy obstawiać


Ale mimo wszystko + dla autorki, że wie co to za typek i nie ma różowych okularów na nosie :P

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2012-01-30 o 09:29
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:44   #17
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Beznadzieja

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
No fucking way i Ty też żyłabyś złudnymi nadziejami, że a NUŻ "dla mnie" byłby inny?
O cień szansy chodziło mi ogólnie ze związkiem, a nie z tym, że się zmieni. Źle napisałam...
Biorąc pod uwagę fakt, że Autorce nie przeszkadzają jego wady i "coś" (nie wiem, na ile mocnego) do niego czuje, to chyba dobre podstawy, żeby myśleć o bardziej zażyłej znajomości.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Miałam napisać, że Twoje zwroty są racjonalne, ale może być inaczej bo chłopak tylko stwarza pozory takiego podrywacza itp., a jest naprawdę inny. I ogólnie może coś z tego wyjść bo tak A skoro jej wady nie przeszkadzają, to jeden problem z głowy

Aż mnie głowa rozbolała od myślenia o tym. Za bardzo się wczuwam w sytuację

Edytowane przez kocim
Czas edycji: 2012-01-30 o 09:45
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:51   #18
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Beznadzieja

Poza tym, skąd osądy faceta, skoro go nie znacie?
Autorka spotykała się z nim miesiąc, to było jakiś czas temu, teraz nie mam z nim żadnego kontaktu, więc prawdopodobnie opisuje tylko to co z boku widzi. Poza tym, przecież on studiuje teraz w innym mieście.

Czy wszyscy faceci są tacy wspaniali od razu? Czy żaden facet nie zgrywa nie wiadomo kogo przed dziewczynami (tym bardziej, że ma 20 lat, więc w takim wieku jeszcze bywa takie podejście w głowie)? Czy ludzie się nie zmieniają?
Dobra. Nie wszyscy. Ale dlaczego od razu przekreślacie.
Przede wszystkim dziewczyna chce po prostu odświeżyć kontakt póki co, a to chyba nic złego, prawda? Jak zobaczy, że kawaler ją olewa, że coś się nie klei, że faktycznie te wady są jakie są i nie bardzo to widzi, to przecież nie będzie brnęła dalej?
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:58   #19
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Beznadzieja

Może się powiedzie a może nie. W każdym razie niech przekona się na własnej skórze. Jeżeli aż tak Cię pociąga to pewnie tak szybko Ci się nie odwidzi, więc zagadaj. Skoro już kiedyś się spotykaliście to nie powinno być, aż tak trudne. Zapytaj "Co słychać, jak studia" etc.
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.