Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 21:43   #1
mazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25

Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?


Przez osiem lat farbowałam włosy na wisniowo. Kolorek fajnie wygladał i psował mi nawet, ale moje włosy były w krytycznym stanie. Suche zniszczone itd. Z namowa fryzjerki zmieniłam kolor na bardziej naturalny zeby dac moim włosom "odpocząć".


I tak zaczeła sie moja tragedia. Terazniejszy kolor moich włosów to czarny brąz. Wyglądam tragicznie, nie moge sie do siebie przyzwyczaic, postarzałam sie o 10 lat.

Pooomooocyyy!!!!

Chciałam zdecydowac sie na dekoloryzacje ale fryzjerzy odrdzaja mmi ze wzgledu na opłakany stan moich włosów.

Co mam zrobić zeby moje włosy były po prostu normalne, brązowe.mPodoba mi sie braz mleczna czekolada, taki bardziej naturalny a nie to co mam teraz. Sa jakies specjalne srodki które nie niszczac moich łosów spowoduja ze stana sie jasniejsze? Błagam o pomoc


Zrozpaczony mazik
mazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 08:15   #2
ratjus
Raczkowanie
 
Avatar ratjus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 69
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

hej!!!
wiesz ja tez farbowalam wlosy na braz i byly ciemne,musialo minac ze 4 miesiace zanim zdecydowalam sie je rozjasnic,wiec wydaje mi sie ze powinnas poczekac jakis czas,aby farba samoistnie sie zmyla,uzywaj kosmetykow do wlosow jasnych( szampony,odzywki,maski), mysle ze to powinno przyspieszyc zmycie brazu. A pozniej napoczatek zrob sobie pare pasemek i zobaczysz jaki bedzie efekt,mozesz tez sobie wloski degazowac,zeby powycinac brazy, fajna maseczka,ktora odzywi wloski jast oliwa z oliwek+cytryna+zoltko

wiec zycze powodzenia i pozdrawiam
__________________




ratjus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 09:14   #3
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Idź do dobrej fryzjerki i poproś ją, żeby zrobiła Ci jaśniejsze pasemka, ale tylko techniką "na czepku". Parę cieniuteńkich pasemek zrobionych po wierzchu nie zmieni bardziej kondycji Twoich włosów, a efekt będzie widoczny.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 09:51   #4
mazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Już próbowałam z pasemkami, nałożyłam blond i na nastepny dzien byłam u innego fryzjera zeby zakryc to jednolitym kolorem. Pasemka w zadnej postaci mi nie pasują (mojej mamie tez ;-) jestesmy jka dwie krople wody ;-)). Musimy miec jednolity kolorek zeby nas troche odmłodziło;-)

Spróbuje stosowac kosmetyki do włosów jasnych, moze szybciej mi wyjasnieją i wtedy moze uda sie ufryzjera uzyskać jasniejszy kolor brązu?
mazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:03   #5
mazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Heeelppp!!
mazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:33   #6
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

o kurcze... a ja własnie pomalowałam w sobote włoski na ciemny mahoniowy szatyn no i to był błąd (wg mnie bo wszyscy mówią ze ładnie) i mam zamiar w piątek kupic jakąs mleczną czekolade i pomalowac. Ale hmm tak czytam i widze ze sie tak nie powinno robic?? co moze sie stac jak pomaluje?
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 07:43   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Pełno jest wątków na taki temat? Wystarczy poszukać
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 08:31   #8
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

chyba są jakies szampony ktore szybciej wypłukują farbe...cos mi sie obiło o uszy kiedys ale nie pamietam
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 14:16   #9
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Świetna odżywka, używam Jest bajecznie tania - tutaj mówicie, że kosztuje 7 pln, ja kupiłam ją za ... 2,80

ps. Przepraszam pomyliłam wątki
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:01   #10
cygaretka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Hej,
moje naturalne włosy mają kolor jasnobrązowy, taki mysi. Od bardzo dawna farbowałam się na ciemny brąz lub czarny. Dwa tygodnie temu postanowiłam zaszaleć, a ponieważ od zawsze marzyłam o blondzie, podjęłam decyzję o rozjaśnieniu. Moja fryzjerka rozjaśniała mi pasemkami. Po pierwszej wizycie miałam 50/50 pasemek z kolorze złoty blond i tych farbowanych wcześniej, czyli brąz (lekko sprany). Po 5 dniach poszłam do niej ponownie, tym razem zrobiła mi pasemka na pozostałych ciemnych włosach, wyłapała ich tyle, ile się dało. Wyszłam od fryzjera jako 90% blondynka, bo gdzieniegdzie mam jeszcze brązowe pasemka. Na następny dzień położyłam na włosach GENIALNĄ farbę L'oreala Preference kolor D2G Berlin Jasny złocisty opalizujący blond, kolor przepiękny, wyszedł identyczny, jak na próbniku, teraz mam piękne
włosy w kolorze słomkowo-złotego blondu. W słońcu
wygląda bosko, bardzo naturalnie i nie tandetnie. Pokochałam tą farbę, mimo wysokiej ceny pozostanę jej na zawsze wierna.
Jeśli rozjaśnianie ciemnych włosów to tylko pasemkami.
cygaretka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 10:32   #11
st8rka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
GG do st8rka
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

czesc, mam pytanie.
otoz moj naturalny kolor włosów to ciemny brąz, jednak od jakiegoś czau malowałam je na kolor miodowy. teraz chciałam wrócić do naturalnego i pomalowałam włosy na brąz, co prawda wyszły ciemn, jednak mam teraz czerwony poblask. nie wiem co mam zrobić, chciałabym mieć już swoje naturalne, ciemny brąz, ale kusi mnie troche ten miodowy. co robić?
st8rka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:53   #12
ulkensix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Co to włosów wreszcie jakas podpowiedz.
Przed podjeciem decyzji rozjasniania włosków - Wystarczy ze nakładasz na włosy dwa lub trzy dni wczesniej odżywke i trzymasz ja z 4/5 godzin zmywasz intesywnie. Od tej pory nie myjesz główki 3 dni przed rozjasnianiem bo tłuszczyk ochroni twoje włoski przed intensywnym popaleniem. Kiedy juz dojdzie do rozjasniania nie urzywaj napewno zadnych tanich rozjasniaczy tylp londa czy joanna poporstu idz do sklepu fryzjerskiego i kup tam jakis rozjasniacz nie musi byc on wyjatkowo drogi 15/20 zł a jest po
1 : duzo mocniejszy a po
2: Dużo mniej pali włoski.
Jeżeli farbujesz włosy z ciemniejszych nie wyjdzie to napeno super blond to raczej nie realne moze w kilku przypadkach ale nie zakładajmy ze to akurat bedzie któraś z was... kiedy juz zmyjecie rozjasniacz przerazicie sie obecnym kolorem ale to normalne najlepiej nakładać 2 lub 3 dni na włoski ponownie odżywki równie na długo (3/4 godzinki).
3 dni pozniej wybieramy sie ponownie do sklepu fryzjerskiego po farbe no i musimy przypuscic jaki kolor nam sie przyjmie na nasze obecne włoski. Moje drogie trzeba sie przemeczyc te 3 dni a główka odpocznie i nie narazimy włosów na duze ryzyko spalenia
Po wszystkim trzeba kupić :
Jedwab ok 7/8zł a bardzo pomaga
Wax ewentualnie jakas maske od ok 10 zł do .... w zaleznosci od tego na co nas stac istotne jest to zeby była do zniszczonych włosów. ( osobiscie polecam WAX 26zł rewelacja )
wiecej pytan prosze przesyłac na @ pozdrawiam i zycze powodzenia
ulkensix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:46   #13
Moniq34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Witam,
ja mam podobny problem z wlosami,tzn na ladny slomkowy blond polozylam najpierw czerwony,po miesiacu pomaranczowy,a potem 2 razy fioletowy i po tych kolorowych szalenstwach chcialabym wrocic do mojego blondu.Fryzjerka powiedziala mi,ze sie nie da,wiec kupilam rozjasniacz i sama probowalam,ale niestety z marnym skutkiem,tzn rozjasniacz nic nie zdzialal,ale nie byl on ze sklepu fryzjerskiego..dalej mam fioletowe wlosy..czy mozna cos z tym zrobic?POMOCY!!!
Moniq34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 12:48   #14
kate058
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Świetna odżywka, używam Jest bajecznie tania - tutaj mówicie, że kosztuje 7 pln, ja kupiłam ją za ... 2,80

ps. Przepraszam pomyliłam wątki



jaka to odzywka ?
kate058 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:48   #15
monek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

teraz tez mam ten problem :cccccccccc
monek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:52   #16
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

Cytat:
Napisane przez monek21 Pokaż wiadomość
teraz tez mam ten problem :cccccccccc
Jeżeli kolor wyszedł Ci za ciemny to płucz włosy po każdym myciu w zaparzonym rumianku (kupisz w aptece za ok. 6 zł.). Mi włosy z czarnego koloru zeszły do ciemnego brązu.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 14:44   #17
monek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Drogie fryzjerki, jak rozjaśnić ciemne włosy?

dzieki za rade, sprobuje !
monek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.