Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 19:05   #1
dorocia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Unhappy

Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (


Witam mam problem nie mamy gdzie z moim TŻtem sie kochac... u mnie w domu zawsze ktos jest a u niego to juz wogole w lato sobie radzilismy i uprawialismy seks w plenerze no ale teraz nie da rady... macie moze jakis pomysły?
dorocia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:14   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Mamy wam hotel wynająć czy jak?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:17   #3
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

zmień tytuł bo uprawiać to można marchewkę

co do pytania, to hotel, motel, auto, plener
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:19   #4
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Albo toaleta w klubie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:32   #5
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez dorocia1990 Pokaż wiadomość
Witam mam problem nie mamy gdzie z moim TŻtem sie kochac... u mnie w domu zawsze ktos jest a u niego to juz wogole w lato sobie radzilismy i uprawialismy seks w plenerze no ale teraz nie da rady... macie moze jakis pomysły?
Mam pomysł - albo poinformuj rodzinkę, że potrzebujesz prywatności i prosisz, by nikt Wam nie przeszkadzał (nie ma wchodzenia po ołówek, książkę) albo instalujesz zamek w drzwiach.
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:35   #6
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Jeśli macie to samochód. Jeśli nie macie to macie problem.


Hotel, lub własne łóżko o ile nikt wam nie wchodzi do pokoju (moi rodzice to fajni ludzie, szanują moją prywatność i moją intymność, lubią Tż, wiedzą, że jesteśmy odpowiedzialni i... jak jest Tż nikt nie wchodzi do pokoju, ja mieszkam na piętrze rodzice na parterze w domku jednorodzinnym)
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:35   #7
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Dragonfly29 Pokaż wiadomość
Mam pomysł - albo poinformuj rodzinkę, że potrzebujesz prywatności i prosisz, by nikt Wam nie przeszkadzał (nie ma wchodzenia po ołówek, książkę) albo instalujesz zamek w drzwiach.
a dźwięki ? będzie słychać zamek w tej kwestii nie pomoże
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 19:46   #8
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
a dźwięki ? będzie słychać zamek w tej kwestii nie pomoże

Jak łóżko skrzypi to się kołderkę daje na podłogę. A jak w domu są ludzie to się mówiąc wprost: nie drze mordy


I warto sobie muzyczkę puścić. Nie głośno. Tak delikatnie. To wystarczy na zagłuszenie westchnień i jęków, a z uchem przy drzwiach nikt nie siedzi przecież.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:47   #9
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 318
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Oj tam dźwięki, to akurat nie jest problem, wiem co mówię wiadomo, że seks, kiedy nie jest się samemu w domu to nie jest to samo (przynajmniej dla mnie ;D), no ale jak nie ma innego wyjścia to włączy się muzykę, zamknie drzwi i nie słychać ja w sumie też nie mam gdzie się kochać, bo u mnie i u niego w domu zawsze ktoś jest, ale nie rezygnujemy z tego powodu - do mnie do pokoju nikt nie wchodzi, zazwyczaj mnie wołają, a u niego po prostu zamykamy drzwi na klucz. Tyle w tej sprawie
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczęśliwa
Mystica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:03   #10
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

drzwi na klucz... głośniej muzyka i po problemie. A jak ktoś zapuka to nie koniecznie musicie słyszeć przy głośniej muzyce
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:08   #11
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
a dźwięki ? będzie słychać
By zagłuszyć dźwięki, np. wspomniane skrzypiące łóżko, to wędruje się na podłogę bądź biureczko. Jeśli zaś chodzi o "te" dźwięki, to albo robi się to cichcem, albo włącza muzykę lub podgłaśnia telewizor, albo po prostu się nie czai i robi swoje, bo wiadomo, że gdy dwoje ludzi chce być sam na sam, to rzadko kiedy oglądają znaczki A rodzinka lub współlokatorzy, jeśli są taktowni, nie będą zwracać uwagi ani dobijać się do drzwi, gdy usłyszą niepokojące "ochy", "achy" i "jeszcze".
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:18   #12
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

moj problem jest podobny, tez nie mamy sie gdzie kochaz z Tz.. u niego odpada m ogole, mieszka w bloku, pokoj dzieli z bratem, a na dodatek w pokoju nawet nie ma drzwi u mnie... tez nie da rady, w moim domu jest korytarz, a moj pokoj jest po srodku.. dlatego gdziekolwiek ktos idzie mija moj pokoj.. w drzwiach duza szyba, ludzi w domu duzo, wszyscy sie kreca, porazka nasz sposob...? nie kochamy sie w ogole niestety
__________________


Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:29   #13
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cos Wam się słabo chce skoro nie macie pomysłu

No troszkę wyobraźni,przecie tu nikt Wam lokum nie załatwi.
Chyba
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:44   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Dragonfly29 Pokaż wiadomość
By zagłuszyć dźwięki, np. wspomniane skrzypiące łóżko, to wędruje się na podłogę bądź biureczko. Jeśli zaś chodzi o "te" dźwięki, to albo robi się to cichcem, albo włącza muzykę lub podgłaśnia telewizor, albo po prostu się nie czai i robi swoje, bo wiadomo, że gdy dwoje ludzi chce być sam na sam, to rzadko kiedy oglądają znaczki A rodzinka lub współlokatorzy, jeśli są taktowni, nie będą zwracać uwagi ani dobijać się do drzwi, gdy usłyszą niepokojące "ochy", "achy" i "jeszcze".
No cóż, moim zdaniem to fatalny pomysł.
Abstrahując od tego, czy są dorośli i czy są ze sobą długi itd. itd. to jednak gdybym ja była w domu, a ktoś bez żenady by sobie za ścianą seks uprawiał i kompletnie się z tym nie krył, to nie byłaby to dla mnie komfortowa sytuacja.
Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ten seks uprawiałoby moje dziecko - tym bardziej byłabym zniesmaczona.
Seks jest dla ludzi, ale szanujmy tez innych domowników.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:57   #15
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

patrząc na nick autorki ma 20 lat rocznikowo ;/ ej sorry ale co to za rady typu : zainstaluj sobie klucz, wlacz tv itp ;/ nie mieszka sama ale pewnie z rodzicami więc odrobinę szacunku to raz, dwa: każdy musiał sobie jakoś radzić, odłóżcie kasę i raz na jakiś czas wyjeżdżajcie sobie pon namiot/domek na 2 dni i się wyszalejcie. Każdy to przechodził ale gdyby mój 20 letni brat powiedział mi" sorry siostra ale nie wchodź do pokoju bo .. i tu się kłania ukryty sens " to chyba bym go wyśmiała. Nie tylko on mieszka w tym domu, bez przesady a poza tym to kwestia szacunku do rodziców.... poza tym co najważniejsze: nie mamy waszego rozkładu dnia, rozplanowania domu i innych danych by coś radzić więc sorry ale ten temat ogólnie jest dla mnie bez sensu bo jest retoryczny.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:22   #16
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

" sorry siostra ale nie wchodź do pokoju bo .. i tu się kłania ukryty sens "

jak wy lubicie wszystko upraszczać :P
ZA MOICH CZASÓW, tj kiedy brat miał nie wiem 22 lata? Ja te 12-14 wyciągał mi rower z piwnicy i dawał 10 zł na lody dla mnie i koleżanki i miał mnie z głowy na cały Boży dzień

A tak gdybym miała z nim pokój i teraz mnie poprosił o "jeden wieczór intymności" nie sądzę bym robiła jakikolwiek problem. Kwestia dogadania się.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:29   #17
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No cóż, moim zdaniem to fatalny pomysł.
Abstrahując od tego, czy są dorośli i czy są ze sobą długi itd. itd. to jednak gdybym ja była w domu, a ktoś bez żenady by sobie za ścianą seks uprawiał i kompletnie się z tym nie krył, to nie byłaby to dla mnie komfortowa sytuacja.
Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ten seks uprawiałoby moje dziecko - tym bardziej byłabym zniesmaczona.
Seks jest dla ludzi, ale szanujmy tez innych domowników.
Gdybyś nie mieszkała z rodziną, ale załóżmy współlokatorami, to raczej na pewno musiałabyś przywyknąć do takiej momentami niekomfortowej sytuacji, bo nie ma siły, że zrezygnowaliby z seksu tylko dlatego, że Tobie by to przeszkadzało.
Szanować trzeba wszystkich, oczywiście, ale trzeba też wykazać się odrobiną zrozumienia.
Gdybym była mamą, to wolałabym, żeby moje dziecko hałasowało z chłopakiem/dziewczyną w bezpiecznym domu, niż miałoby się szwędać po hotelach, lasach i namiotach.
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:36   #18
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Ja wolałabym jednak nie wiedzieć, w którym momencie moje dziecko uprawia seks..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:40   #19
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
patrząc na nick autorki ma 20 lat rocznikowo ;/ ej sorry ale co to za rady typu : zainstaluj sobie klucz, wlacz tv itp ;/ nie mieszka sama ale pewnie z rodzicami więc odrobinę szacunku to raz, dwa: każdy musiał sobie jakoś radzić, odłóżcie kasę i raz na jakiś czas wyjeżdżajcie sobie pon namiot/domek na 2 dni i się wyszalejcie. Każdy to przechodził ale gdyby mój 20 letni brat powiedział mi" sorry siostra ale nie wchodź do pokoju bo .. i tu się kłania ukryty sens " to chyba bym go wyśmiała. Nie tylko on mieszka w tym domu, bez przesady a poza tym to kwestia szacunku do rodziców.... poza tym co najważniejsze: nie mamy waszego rozkładu dnia, rozplanowania domu i innych danych by coś radzić więc sorry ale ten temat ogólnie jest dla mnie bez sensu bo jest retoryczny.
A to że dziecko uprawia seks jest według Ciebie wyrazem braku szacunku wobec rodziców? Nie kumam...

A wyjazdy pod namiot, super... seks 4-5 razy do roku zapewniony

Moim zdaniem autorko jak masz normalnych rodziców to wystarczy zamek w drzwiach. No i jakaś delikatna muzyczka + jak najcichsze zachowanie.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:45   #20
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

rapifen co innego prosić o jeden wieczór dla siebie a co innego współżyć gdy za ścianą jest cała rodzina. Poza tym ty miałaś dobrze, bo i różnica między Wami duża a między mną a moim bratem 3 lata ledwo i jakoś nie widzi mi się siedzenie w kuchni 2 h bo brat chce się kochać z dziewczyną. Kompromis jak najbardziej ale bez przesady.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja wolałabym jednak nie wiedzieć, w którym momencie moje dziecko uprawia seks..

Ja też nie ;/ ale już pisałam, co innego gdy nikogo nie ma w domu ale gdyby mi dziecko w twarz dało znać żeby dać mu dzień wolnego bo ono chce sobie współzyć z chłopakiem wyśmiałabym je. To mój dom czy jej/jego? Rodzic zawsze będzie panem domu i to dziecko ma się dostosować a nie na odwrót

co do seksu "4-5 razy do roku", wybacz ale jak ktoś chce współżyć co dzień niech sobie wynajmie mieszkanie, takie uroki młodości że nie wszystko jest na wyciągnięcie ręki tylko trzeba pewne rzeczy zaakceptować. A potem się to chociaż fajnie wspomina.

Edytowane przez Madelaine87
Czas edycji: 2010-01-11 o 21:56
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:08   #21
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
jak ktoś chce współżyć co dzień niech sobie wynajmie mieszkanie


Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
takie uroki młodości że nie wszystko jest na wyciągnięcie ręki tylko trzeba pewne rzeczy zaakceptować. A potem się to chociaż fajnie wspomina.
To nie jest tylko "urok młodości", ale całego życia.

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
To mój dom czy jej/jego? Rodzic zawsze będzie panem domu i to dziecko ma się dostosować a nie na odwrót
Tak samo Twój, jak i jej/jego. A jak dziecko się nie dostosuje, to co? Wyrzucisz je?
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:14   #22
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
rapifen co innego prosić o jeden wieczór dla siebie a co innego współżyć gdy za ścianą jest cała rodzina. Poza tym ty miałaś dobrze, bo i różnica między Wami duża a między mną a moim bratem 3 lata ledwo i jakoś nie widzi mi się siedzenie w kuchni 2 h bo brat chce się kochać z dziewczyną. Kompromis jak najbardziej ale bez przesady.
No właśnie, to ja myślę że na dobry początek niech poproszą o jeden wieczór i tym się zadowolą. No żadna z nas im mieszkania nie urodzi
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:18   #23
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

nie, jego ale moje " w sensie rodzica" i dziecko pewne rzeczy musi przeżyć, może jeszcze mam pozwolić by dziewczyna/chłopak przychodził codziennie, niech sobie jeszcze robią śniadanie, kolacje do lóżka i co jeszcze? dziecko póki mieszka z rodzicem musi się dostosować i z tym nie ma dyskusji, współżycie to też dojrzałość a jak ktos owli tez dorosłośc, skoro chcą wykazywać ją w pełni bo nie mają gdzie się kochac niech się wyprowadzą ale mi byloby wstyd kochać się gdy za ścianą są rodzice tym bardziej w takim wieku. Teraz mieszkam sama od 2 lat, mogę robić co chce ale gdy mieszkałam z matką z czystego szacunku nie kochałam się z chłopakiem gdy ona była w domu. Najwyraźniej niektórzy nie rozumieją co to szacunek dla rodzica. Druga sprawa to to ze rodzic może być fajny, wyluzowany ale ma być rodzicem a nie kumplem które takie ekscesy traktuje jak coś luxnego. Szacunek do rodzica musi być.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:54   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Wyprowadzic sie na swoje .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:05   #25
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cóż, skoro nie macie gdzie, to nie uprawiajcie. Albo jak paula radzi, idźcie na swoje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 00:12   #26
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Z tą jazdą "na maksa" może faktycznie lekko przegięłam Jednak nie uważam, by seks, gdy za ścianą są rodzice, siostra albo syn był oznaką braku szacunku. Jeśli ktoś uważa inaczej, niech sobie uważa. Widocznie ja jestem dziwna .
Madelaine, ależ nikt nie wymaga od Ciebie takich poświęceń. Zresztą, zrobisz, co uznasz za stosowne. To będzie Twoje dziecko, Twój dom i Twoje zasady.
Rodzic powinien być rodzicem, autorytetem, masz rację. Czy jednak to, że nie widzi nic złego w tym, że jego pociecha z kimś się spotyka i kocha czyni z niego luzaka kumpla?
W domu powinny być jakieś zasady, to też prawda, ale nie może być bezwzględnego zamordyzmu. Dla mnie, to chore. Chyba lepiej jest czasami trochę spasować i zaufać dziecku, niż zabronić i stracić z nim kontakt.
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 01:22   #27
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

a ktoś mówi o zabranianiu współżycia? nie. Chyba młodziutka jesteś coś mi się wydaje. Są granice których się nie przekracza. Jak chcą współżyć niech ida na swoje/ wynajmą pokój/ jadą gdzieś na weekend. Jak będziesz rodzicem pewnie będziesz inaczej na to patrzeć.

Poza tym nie można mieć wszystkiego od razu. Takie "kombinowanie"-co tu zrobić by pobyć samemu- może być fajne, seks w plenerze, pod namiotem, na wyjazdach- za młodu najlepiej się wspomina
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:23   #28
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja wolałabym jednak nie wiedzieć, w którym momencie moje dziecko uprawia seks..



' Mamo, weź nie wchodź między 18 a 20 bo chcę zrobić dobrze mojemu X '


---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dorocia1990 Pokaż wiadomość
Witam mam problem nie mamy gdzie z moim TŻtem sie kochac... u mnie w domu zawsze ktos jest a u niego to juz wogole w lato sobie radzilismy i uprawialismy seks w plenerze no ale teraz nie da rady... macie moze jakis pomysły?

__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:47   #29
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Cytat:
Napisane przez Dragonfly29 Pokaż wiadomość
Gdybyś nie mieszkała z rodziną, ale załóżmy współlokatorami, to raczej na pewno musiałabyś przywyknąć do takiej momentami niekomfortowej sytuacji, bo nie ma siły, że zrezygnowaliby z seksu tylko dlatego, że Tobie by to przeszkadzało.
Szanować trzeba wszystkich, oczywiście, ale trzeba też wykazać się odrobiną zrozumienia.
Gdybym była mamą, to wolałabym, żeby moje dziecko hałasowało z chłopakiem/dziewczyną w bezpiecznym domu, niż miałoby się szwędać po hotelach, lasach i namiotach.
Ale nie mówimy o współlokatorach,a o rodzicach, bo patrząc na wiek autorki, to mieszkają z rodzicami.Poza tym nadal uważam, że wszystkich lokatorów trzeba szanować, znowuż nie siedzą w domu 24h/dobę.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja wolałabym jednak nie wiedzieć, w którym momencie moje dziecko uprawia seks..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:27   #30
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Nie mamy gdzie uprawiac seksu... : (

Oh bez przesady. Moim zdaniem jak się chce to się da
Na szybie w drzwiach pokoju można powiesić plakat, włączyć muzykę, ukryć się pod kołdrą i cieszyć się sobą, kiedy rodzice oglądają ulubiony serial.
Stanowczo moim zdaniem przesadzacie - "wyprowadźcie się na swoje" - no żeby to w tym kraju było takie łatwe - jak kawalerka w większym mieście kosztuje 1500zł, a minimalna płaca 1200zł netto a dodatkowo młodzi ludzie często jeszcze się uczą. Mają wybierać między szkołą a seksem?
No i co z parami, które są już po ślubie, ale mieszkają z rodzicami (ze względów finansowych z pewnością). Seks nie jest najwazniejszy - to jasne, ale co ma szacunek do rodziców do uprawiania go? Przecież można coś wymyślić i cieszyć się sobą w subtelny i niezauważony sposób.
Madelaine87, piszesz, że nie chcesz siedzieć 3 godziny w kuchni. Jeju, to nie masz własnego życia? Brat Cię prosi, że tego i tego dnia chce pobyć trochę z dziewczyną sam na sam to tak trudno z sympatią kupić wino tego wieczoru i wpaść do koleżanki, wybrać się na zakupy, do kina? Kiedyś by się pewnie odwdzięczył.

W liceum kombinowałam z moim ówczesnym facetem jak mogłam Nikt nas nie przyłapał, ale robiliśmy to niemal codziennie Mama była w szoku, gdy przyznałam się, że nie jestem już dziewicą. Nie wiem co ona myślała, jak myśmy siedzieli w pokoju i słychać było tylko muzykę
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.