Blizny twarz - usunięcie chirurgiczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 12:34   #1
zbliznowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2

Blizny twarz - usunięcie chirurgiczne?


Witam,

mój problem to blizny na twarzy o wymiarach ok. 1,5x1,5 cm powstałe w wyniku grzebania po buzi paluchami . Męczyłam je dość długo i intensywnie, gdyż mają skłonność do przerastania i gromadzi się w nich płyn/krew, przez co są wypukłe. Po "wyciśnięciu" są tydzień-półtora płaskie i znów gromadzi się płyn (błędne koło ). Ponad rok temu miałam zabiegi kwasami, ale nie pomogły. W tej chwili jestem po pierwszym zabiegu laserem, po którym skóra złuszczała się. Część blizn stała się bardziej płaska i trochę mniej widoczna (na policzkach, troszkę czoło), ale niestety reszta dalej gromadzi płyn i jest wypukła. Przeczytałam na forum o plastrach Silon i przed chwilą je zamówiłam, może coś pomogą, ale szczerze pisząc po tak długim czasie "walki" już niczego nadzwyczajnego się nie spodziewam.

Moje pytanie do Doktora brzmi, czy jest możliwość chirurgicznego wycięcia takich blizn, jeśli tak, to jak wyglądałby tego typu zabieg etc.
zbliznowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:47   #2
bipuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny twarz - usunięcie chirurgiczne?

Hej,

I jak ? udało się zwalczyć chociaż troche tych blizn ? mam podobne i własnie chce im wypowiedzieć wojne, dlatego proszę o rady !


powodzenia,

Maciek
bipuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.