Darphin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-31, 15:04   #1
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91

Darphin


Czy znacie i używałyście kosmetyków tej firmy? Bardzo proszę o Wasze opinie!
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 21:04   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Darphin

Nie wiem nic ... w gabinecie Ci to oferują ? Bo w sklepach nie widzę ... w naszej okolicy [img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 21:28   #3
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: Darphin

Rzeczywiście na naszym kochanym Śląsku kosmetyków Darphina nie widziałam, ale ogromnie mi je polecano w Ina Center w Warszawie. Qrczaczek, dlaczego tam jest zawsze większy wybór??? [img]icons/icon31.gif[/img] Kosmetyki te bazują tylko na naturalnych składnikach i chyba są trochę podobne do Decleora. Ponoć mają być niesamowicie skuteczne, jakościowo odpowiadają Sisleyowi, ale są tańsze.
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 21:49   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Darphin

Nie martw się, Madzik, z samej Warszawy nie wyżyją [img]icons/icon12.gif[/img]
Jak są w Ina Center, będa i u nas [img]icons/icon7.gif[/img] tylko sobie zerknij, kto jest ich dystrybutorem w PL.
Wygląda na to, ze to bezposrednia konkurencja Clarica i Lieraca [img]icons/icon7.gif[/img] daj znak, jesli się zdecydujesz na jakies zakupy; ciekawa jestem ..
A z braku laku mozna poczytać opinie zakranicznych pudernic [img]icons/icon7.gif[/img]
http://luxury.bizrate.com/marketplac...--Darphin.html
pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 22:44   #5
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: Darphin

Ja mialam jedynie probki zelu i fluidu do twarzy do kazdego rodzaju cery (nazwy dokladnej nie pomne), wiec trudno mi mowic o dzialaniach dlugodystansowych. Pierwsze wrazenie (po probkach )nie bylo to zachecajace. Zel do mycia twarzy wprawdzie pachnial pieknie, ale byl jakis tlusty, mialam wrazenie, ze probuje zmyc ktorys z balsamow Nivea (jeden z nich byl wyjatkowo ciezki do zmycia). Probke wyrzucilam w polowie, bo po kazdym zastosowaniu i tak musialam umyc twarz czyms innym, bo mialam wrazenie, ze jest czyms natluszczona.
Ntomiast fluid swietnie sie wchlanial, dziwnie pachnial (ale moze to tylko probka byla taka) i byl nieprawdopodobnie rzadki - zawsze mialam cale rece ubrudzone tym cudem. Tez wyrzucilam go szybko (probke). Osobiscie nie zamierzam sie juz nimi interesoawac.
Pozdrawiam T.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 12:33   #6
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Re: Darphin

A czy któraś z Wizażanek uzywała olejków z serii Aroma Care do twarzy?Jestem ciekawa jak sie maja do Decleora i Clarinsa.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.