Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 20:38   #541
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja

DualStar - przyda się na pewno, już w tej chwili stwierdzam, że jednak musze odwołać czwartkową mikro.... jednak po Atre skóra będzie zbyt wrażliwa....
Zrobię sobie przerwę w Atre a mikro zrobię za 3 tyg.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:41   #542
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mikrodermabrazja

Masz rację, lepiej się nie narażać na przykre skutki uboczne
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 01:06   #543
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez aga17-a1 Pokaż wiadomość
A widziałyście na allegro kryształki kordunu, podobno łączy się go z kremem i jest taki sam efekt jak po mikrodermabrazji.
Totalna bzdura niedługo będą sprzedwać te kryształki jako panaceum na wszelkie niedoskonałości, jak kolagen , krem ze ślimaka i inne wynalazki.
Ten proszek to nic innego jak zwykły korund, używamny do mikrodermabrazji korundowej, tylko przesypywany do woreczków strunowych. W Polsce to wpadną na wszytsko naprawde ... zeby korund sprzedawać dobre heeh

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość
a czy buzia po takim zabiegu jest zaczerwieniona jak np. po mechanicznym usuwaniu wagrów,bo jesli jest,to jak długo?
Mikrodermabrazja jest bezpiecznym zabiegiem, jeżeli nawet po zabiegu wystepuje lekkie zaczerwienienie skóry w miejscu zabiegowym lub opuchlizna to wszytsko schodzi do 24h. Jeżeli jednak wykonując mikrodermabrazje, osoba niedoświadczona zastosuje za duże podciśnienie i w nieodpwiedni sposób "oderwie" od skóry końcówkę to mogą powstać wybroczyny lub ślady od pociągnięcia końcówką ( wyglądają jak zadrapanie od kota np) , które schodzą do 3-4 dni - zdarza się to niezwykle żadko.

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
mikrodermabrazja ma na celu usuwanie zaskornikow i blizn po tradziku
Nieprawdą jest, iż jest to zabieg kóry usuwa zaskórniki czy blizny. Gdyby to było takie proste to mało kto na świecie miałby problem z tego typu defektami. Owszem mikrodermabrazja jako mechaniczny zabieg złuszczania nakóra, powoduje szybsza odnowę skóry, przez co można zaobserwować np. zmniejszenie porów skóry czy też rozjasnienie i spłycenie blizn.

Niestety ciagle panuje wiele mitów na temat tego zabiegu, niestety w większości nieprawdziwych.

Cytat:
Napisane przez aguuska Pokaż wiadomość
czyli jeśli dobrze zrozumiałam osoba z trądzikiem może go zrobić?;>
Zalezy jak trądzik? Wszelkie stany ropne zapalne są p/wskazaniem.

Cytat:
Napisane przez jazzy_loczek Pokaż wiadomość
mam pytanie ... czy podcza zabiegow mozna chodzic na solarium ... mialam juz 2 zabiego pozostalo jeszcze 8 ale nie wiem czy podczas tych zabiegow moge korzystac z solarium
Absolutnie nie. Podczas serii mikro czy też bezpośrednio po zabiegu nalezy stosowac filt min SPF25, aby nie doprowadzic do powstania przebarwień. Prosze pamiętać, że zaraz po zabiegu mikro skóra pozbywa się naturalnego płaszcza hydro-lipidowego i musimy o nią dbać w szczególny sposób.
Po każdym zabiegu mikro nalezy odczekać 14 dni aby rozpocząć bezpieczne nasłonecznianie.

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Czy mikrodermabrazja może zastąpić oczyszczanie?
Mam przesuszoną skórę na twarzy, czasmi schodzi wręcz płatami, nie wiem czy mogę iść na taki zabieg? Czy lepiej pójść jak zwykle na oczyszczanie?
Nie mikro nie jest alternatywa do zabiegu oczyszcania skóry. Jeżeli masz przesuszoną lub odwodnioną skóre to mikrodermbrazja jest odpowiednim zabiegiem, pod warunkiem, że połaczysz zabieg z pielegnacyjnym nawilżającym . Polecam Ci do stosowania w domu serię Hydrabio Biodermy .

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-04-26 o 20:18
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:02   #544
AngiePizza
Raczkowanie
 
Avatar AngiePizza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
GG do AngiePizza
cera mieszana, naczynkowa. pielęgnacja?

mam 17 lat, posiadam cere mieszaną, naczynkową, z tendencją do wyprysków, aczkolwiek od kiedy łykam unidox, nie powstają nowe. Teraz zmagam się z bliznami potrądzikowymi, które coraz bardziej się uspokajają. Rano używam żelu do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego do cery tłustej. kremu optimals hydra energy z oriflame (lekki nawilżający. w lato zazwyczaj optimals balance tej samej firmy), no i to właściwie wszystko, nie licząc makijażu. Wieczorem oczywiście zel wymieniony powyżej, pozniej woda termalna z la roche posay, krem nawilżający hydra enegry i żel cepan na blizny portadzikowe na przemian z żelem od dermatologa przeciw zanieczyszczeniom. Z tabletek stosuję unidox, Wit pp (chociaz ostatnio przerwałam, bo cera przyciemniła mi się od niej, a lubię jasną cerę), a ostatnio także rutinoscorbin na wzmocnienie naczynek oraz merz special. Przymierzam się także do kupna koncentratu wzmacniającego naczynka z Wit K (farmona, dermacos). Czy powinnam zmienić coś w mojej pielęgnacji? Byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedzi, bo efekty stosowania każdego z wyzej wymienionych widzę, aczkolwiek nie wiem czy w dobrej kolejności i mieszance to biorę i czy nie powinnam pewnych kosmetyków zmienić.
__________________
"Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy" (Mark Twain)
AngiePizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:05   #545
lwica24
Przyczajenie
 
Avatar lwica24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: cera mieszana, naczynkowa. pielęgnacja?

Cytat:
Napisane przez AngiePizza Pokaż wiadomość
mam 17 lat, posiadam cere mieszaną, naczynkową, z tendencją do wyprysków, aczkolwiek od kiedy łykam unidox, nie powstają nowe. Teraz zmagam się z bliznami potrądzikowymi, które coraz bardziej się uspokajają. Rano używam żelu do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego do cery tłustej. kremu optimals hydra energy z oriflame (lekki nawilżający. w lato zazwyczaj optimals balance tej samej firmy), no i to właściwie wszystko, nie licząc makijażu. Wieczorem oczywiście zel wymieniony powyżej, pozniej woda termalna z la roche posay, krem nawilżający hydra enegry i żel cepan na blizny portadzikowe na przemian z żelem od dermatologa przeciw zanieczyszczeniom. Z tabletek stosuję unidox, Wit pp (chociaz ostatnio przerwałam, bo cera przyciemniła mi się od niej, a lubię jasną cerę), a ostatnio także rutinoscorbin na wzmocnienie naczynek oraz merz special. Przymierzam się także do kupna koncentratu wzmacniającego naczynka z Wit K (farmona, dermacos). Czy powinnam zmienić coś w mojej pielęgnacji? Byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedzi, bo efekty stosowania każdego z wyzej wymienionych widzę, aczkolwiek nie wiem czy w dobrej kolejności i mieszance to biorę i czy nie powinnam pewnych kosmetyków zmienić.
Hej, ja też mam cerę trochę dziwną, bo niby tłustą, z krostkami a jednocześnie cerę naczynkową. Te rumieńce mnie dobijają, ale oprócz tego mam stałe zaczerwiwnione miejsca na policzkach ( z popękanymi naczynkami) po używaniu kremu Skinoren. Mam pytanko co to są za tabletki na pryszcze? obecnie biorę Face Okey, ale nie jestem z niego zadowolona Jeśli chodzi o kremy to stosuję firmy Iwostin, Purrritin oraz Capillin. A Wy jakie kremy polecacie na te paskudne defekty ???
lwica24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:12   #546
AngiePizza
Raczkowanie
 
Avatar AngiePizza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
GG do AngiePizza
Dot.: cera mieszana, naczynkowa. pielęgnacja?

te tabletki na trądzik to unidox, ale to jest taki niby-antybiotyk wiec tylko dermatolog moze ci je przepisać. mi swietnie pomogły. dluuugo meczylam sie z pryszczami, a po krotkim czasie zazywania zniknely, wagrów coraz mniej...przestalo byc to dla mnie problemem. jendak kiedy to rzucam, mam nawroty, wiec ciagle je biore.dermatolog powiedziala ze przy braniu jedynie pol tabletki dziennie (biore tak od poczatku) nie trzeba robic przerw, nie jest grozne.napeawde polecam, zwroc sie do dermatologa.


a co sądzicie o tym koncentracie na wzmocnienie naczynek dermacos? sprawdzi sie przy mojej cerze? lepiej 1% czy 3%? ja zamowilam w aptece 1%, bo mysle ze na mloda cere nie ma co mocniejszych
__________________
"Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy" (Mark Twain)
AngiePizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:16   #547
AngiePizza
Raczkowanie
 
Avatar AngiePizza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 33
GG do AngiePizza
Dot.: cera mieszana, naczynkowa. pielęgnacja?

Cytat:
Napisane przez lwica24 Pokaż wiadomość
...ale oprócz tego mam stałe zaczerwiwnione miejsca na policzkach ( z popękanymi naczynkami) po używaniu kremu Skinoren...

ja mam pajączki przy "skrzydełkach" nosa (widoczne, czerwone, bo zaniedbane. kiedys nie zdawalam sobie sprawy z tego, co to w ogole jest), ogolnie tendencje do zaczerwień
__________________
"Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy" (Mark Twain)
AngiePizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 18:55   #548
vanessa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 171
Dot.: cera mieszana, naczynkowa. pielęgnacja?

Cóż, ja też mam cerę która nie może się zdecydować, jaka jest. Taka się chyba nazywa - cera z problemami Do mycia używałam do tej pory mydełek dziecięcych, ale powiem szczerze, że ich zapach mnie denerwował. Teraz używam kostki Dove i jest ok, bo nie wysusza i nie podrażnia mi skóry. Jeśli chodzi o kremy to staram się je zmieniać co jakiś czas, teraz używam takiego hiszpańskiego, siostra mi przywiozła - z aloesem. Super wygładza cerę, w ogóle lubię kremy z aloesem
vanessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:02   #549
tymka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Cera mieszana

Czesc!Mam mały problem. Sama juz nie wiem jaki mam rodzaj cery....Ogolnie jest tłusta, świece sie na czole i policzkach, ale jednocześnie z całej twarzy schodzi mi skóra, łuszczy sie.Nie jest to spowodowane solarka, bo juz dawno nie byłam...nie wiem jakich kosmetyków używac...prosze o jakies rady
tymka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:00   #550
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Witam serdecznie wszystkie wizażanki!

Mam problem - poszukuje kosmetyków pielęgnacyjnych do cery mieszanej, naczynkowej i wrażliwej... bardzo cieżko znaleźć produkty do takiej cery. Czy możecie coś polecić?
Lub poradzic jak dbac o taką buźke?

Pozdrawiam!

I czekam na odpowiedź.
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:28   #551
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Czy jest ktos kto umie odpowiedzieć na moje pytanie? ??
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 13:34   #552
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

tez czekam na odpowiedź na to pytanie. Dodatkowo jeszcze mam cerę skłonna do zapychania, a może mniej naczynkową niż Ty.
na mnie sprawdza się
żel do twarzy: Avene Cleanance, z melisą cytrynową Apotheker Scheller
tonik: Avene Cleanance
krem do twarzy: Hydraphase Legere, Dermika Mat-B nawilżający
demakijąż: La Roche micel i Vichy Purete Thermale
kwas: Diacneal
podkład: Shiseido Sun Protection
to są moje KWC

te rzeczy, które napisałam powyżej nie zawierają alkoholu i z tego, co się orientuję SLSów
nie jestem pewna, czy Diacneal jest wystarczająco łagodny dla naczynkowców?

na pewno przy cerze naczynkowej:
*wybieraj kwasy PHA, a nie AHA (wiem, że Neostrata ma takie kwasy, ale dość drogie, ja je przetestuję, jak wykończe swoje zapasy)
*unikaj alkoholu w składzie kosmetyków
*przydatne są wit. K, C, rutyna w składzie

przy cerze wrażliwej:
*unikaj SLS w składzie kosmetyków, w tym żeli do twarzy

przy cerze mieszanej:
*unikaj różnych maseł Shea, tripalmitynianów i tym podobnych, bo Cie pozapychają na amen

podobno dobre na naczynka sa produkty Flavo-C Auriga
popatrz tu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=129
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=209
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=208
przejdx się do aptek, perfumerii i proś o próbki i sama wypracuj swoje KWC

nie wiem, czy pomogłam, ale mam nadzieję, że choc troszke
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:11   #553
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Dziewczyny wyszukiwarka nie gryzie. pelno mamy tutaj takich watkow, a jednan nawet dosc obszerny - zbiorczy. zajrzyjcie tam prosze, a nie zasmiecajcie forum.
tematow o cerze naczynkowej mamy tutaj wiele.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:28   #554
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

ja tez poproszę o nazyw jakichś kremów do cery naczynkowejk
a znacie jakieś kremy, co rozjasniają te naczynka? słyszałam, ze takie są
i poprosze jakies przybliżone ceny tych cudów
krysys mamy trzeba sie liczyc z kazdym groszem
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 20:38   #555
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

MonikaPogrzeba - ja mówiłam o cerze mieszanej naczynkowej i wrażliwej, a nie tylko naczynkowej - takiego forum nie znalazłam, więc nie zaśmiecamy forum!
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 20:39   #556
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

oolong- dzięki Na pewno wypróbuje... ale może ktoś jescze ma jakieś sugestie???
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:31   #557
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Ja mam ten sam problem z cerą- mieszana, wrażliwa, naczynkowa i zaskórnkowa , na razie wybieram się na analizę skóry do salonu firmowego Clinique i tam dobiorę sobie kosmetyki bo te które miałam do tej pory nie działają np. kremy do cery naczynkowej Avene, seria Iwostin dla cery trądzikowej.
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:59   #558
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Cytat:
Napisane przez kasa_andru Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba - ja mówiłam o cerze mieszanej naczynkowej i wrażliwej, a nie tylko naczynkowej - takiego forum nie znalazłam, więc nie zaśmiecamy forum!

Nie forum a watek
Prosze bardzo

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047

tam wypowiadaja sie osoby co tez maja taka sama cere jak ty. ja tez taka posiadam i tez tam sie wypowiedzialam. Wystarczy poszukac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:09   #559
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Cytat:
Napisane przez kasa_andru Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie wizażanki!

Mam problem - poszukuje kosmetyków pielęgnacyjnych do cery mieszanej, naczynkowej i wrażliwej... bardzo cieżko znaleźć produkty do takiej cery. Czy możecie coś polecić?
Lub poradzic jak dbac o taką buźke?

Pozdrawiam!

I czekam na odpowiedź.
Cytat:
Napisane przez kasa_andru Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba - ja mówiłam o cerze mieszanej naczynkowej i wrażliwej, a nie tylko naczynkowej - takiego forum nie znalazłam, więc nie zaśmiecamy forum!
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie forum a watek
Prosze bardzo

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047

tam wypowiadaja sie osoby co tez maja taka sama cere jak ty. ja tez taka posiadam i tez tam sie wypowiedzialam. Wystarczy poszukac
Monika poala Ci link do watku,gdzie temat pielegnacji takiej cery jak Twoja byl wielokrotnie poruszany-wystarczy przeszukac watek,poczytac a nie czekac na gotowe odpowiedzi.
Recenzje na KWC takze sa bardzo pozyteczne i pisane w okreslonym celu.Trzeba chciec

Zdaje sobie sprawe jaki masz problem ale wierz mi-nie jestes sama takze posiadam taki typ cery i na rynku znajduje sie bardzo malo kosmetykow czy dermokosmetykow,ktore spelniaja oczekiwania.
Warto zainteresowac sie ofertami Biochemii Urody-to swietny sklep dla poczatkujacych i nie tylko.

Jeszcze jedna sprawa,Monika tylko zwrocila Ci problem a Twoja odpowiedz odebralam jakbys miala Jej za zle,ze zwrocila Ci (zreszta slusznie) uwage.
Pewnie bedziesz mi miala za zle,ze stanelam po Jej stronie ale....Monika to jedna z niewielu osob,ktore wie co pisza o cerze naczynkowej mieszanej i super wrazliwej-bo sama taka ma.Przejrzyj wypowiedzi Moniki,watki w ktorych sie udziela-warto
Dodatkowym atutem jest zajrzenie do profilu.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 13:36   #560
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Cytat:
Napisane przez dianad Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem z cerą- mieszana, wrażliwa, naczynkowa i zaskórnkowa , na razie wybieram się na analizę skóry do salonu firmowego Clinique i tam dobiorę sobie kosmetyki bo te które miałam do tej pory nie działają np. kremy do cery naczynkowej Avene, seria Iwostin dla cery trądzikowej.

Hej Jesli masz taka cere to ja polecam serie anti blemish Clinique-wyleczy zaskorniki i pryszcze-podobno . Masz cere typu 2. Tak jak ja zreszta Mi pani w salonie poleciala wlasnie tak. 3 kroki z seri anit blemish a wszystkie kremy, fluidy itp z nr 2. Jesli masz jednak bardzo wrazliwa cere to moze 1 bylaby lepsza. Ale anti blemish na 100%
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:01   #561
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Hej Jesli masz taka cere to ja polecam serie anti blemish Clinique-wyleczy zaskorniki i pryszcze-podobno . Masz cere typu 2. Tak jak ja zreszta Mi pani w salonie poleciala wlasnie tak. 3 kroki z seri anit blemish a wszystkie kremy, fluidy itp z nr 2. Jesli masz jednak bardzo wrazliwa cere to moze 1 bylaby lepsza. Ale anti blemish na 100%
Tonik 2 posiada alkohol, wiec juz na naczynka odpada.
Ja tez mam taka cere i zaczelam robic tak, ze na strefe T kosmetyki do cery mieszanej(toniki, maseczki, peelingi) i wrazliwej(kremy) a na naczynkowe policzki kosmetyki do cery naczynkowej(delikatny tonik, kremy). Innego wyjscia na chwile obecna nie widze, bo w sumie to nie ma kosmetykow ktore by dogodzily pod kazdym wzgledem. Tzn. wiadomo, z kremami az tak mi sie nie chce bawic i na noc klade do naczynkowej na cala twarz. Cala twarz tez myje plynem micelarnym, widze duza poprawe po odstawieniu zeli do mycia. A teraz planuje zakupic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...amina-k-1.html i je stosowac na policzki.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:49   #562
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Tonik 2 posiada alkohol, wiec juz na naczynka odpada.
Ja tez mam taka cere i zaczelam robic tak, ze na strefe T kosmetyki do cery mieszanej(toniki, maseczki, peelingi) i wrazliwej(kremy) a na naczynkowe policzki kosmetyki do cery naczynkowej(delikatny tonik, kremy). Innego wyjscia na chwile obecna nie widze, bo w sumie to nie ma kosmetykow ktore by dogodzily pod kazdym wzgledem. Tzn. wiadomo, z kremami az tak mi sie nie chce bawic i na noc klade do naczynkowej na cala twarz. Cala twarz tez myje plynem micelarnym, widze duza poprawe po odstawieniu zeli do mycia. A teraz planuje zakupic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...amina-k-1.html i je stosowac na policzki.


Nie pisalam ze ma stosowac tonik 2! Chodzilo mi o 3 kroki z serii anti blemish a pozostale kosmetyki np. kremy fluidy itp do cery 2. Tonik i zel 2 odpadaja ale tonik i zel anti blemish sa idealne nawet do cer wrazliwych a przy tym sa dosc mocne zeby wyleczyc niespodzianki. Podobno maja wlasciwosci lecznicze.
O ile sie nie myle seria anti blemish-caly zestaw-kosztuje 180 zl podczas gdy zestaw 3 krokow 100zl. http://www.clinique.com/templates/pr...kincare-_-Acne

Edit: Ale te za 180zl maja za to wieksze pojemnosci wiec wychodzi na to samo Prawie

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-02-18 o 14:51
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:23   #563
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

też mam taką cerę i jak dla mnie świetna jest nowa seria garnier skóra bardzo wrażliwa - tonik i krem (ten zwykły, na noc nie próbowałam). nie zapycha i fajnie łagodzi
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 23:14   #564
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: CERA MIESZANA, NACZYNKOWA, WRAŻLIWA - kosmetyki pielęgnacyjne.

Dzięki Drogie Wizażanki! Na pewno skorzystam z waszych rad

Ale jakbyście miały coś ciekawego, to piszcie

Pozdrawiam!
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 16:55   #565
migotka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Ja miałam ten sam problem wągry na nosie i kilka pryszczy prześladowców.Urzywałam juz chyba wszystkiego ale niedawno znalazłam artykuł na temat pasty perłowej Ly-na pearl paste i zakupiłam ją o dziwo po 3 tygodniach widać wyraźną poprawe skóra jest bardziej promienna wągry nie żucają sie juz prawie w oczy jak by zostały na maxa rozjaśnione a pryszczy całkowicie znikły wraz z przebarwieniami po kilku z przeszłości...sprubuj tego naprawde godne polecenia i nie drogie.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Chciałabym, aby pomogli mi Ci, co sobie z tym poradzili. Na nosie mam pełno wągrów, między nosem, a polikami w takim zagłębieniu jest ich pełno. Na czole mam pełno wągrów, często wyskakują mi pryszcze i mam takie pryszcze chyba się podskórne nazywają. Poza tym mam jeszcze bardzo dużo blizn po wyciskaniu pryszczy i wągrów na czole. Chciałabym, jak najszybciej mieć piękne czoło, bo chcę zmienić sobie fryzurę na taką, bez grzywki. Narazie staram się codziennie razo i wieczorem na początku umyć twarz żelem 3 w 1 z garniera, potem wycieram płatkami do twarzy z garniera, na to nakładam krem z tej samej firmy przeciw niedoskonałością, a na to wszystko brevoksyl. Kupiłam sobię maść cynkową, wszyscy ją tak zachwalali, a mnie nic prawie nie pomogło.
Mam jeszcze jeden problem : zawsze, nie zależnie od tego czy nie śpię wcale czy śpię 12 godzin mam strasznie podkrążone oczy. Używałam korektora antybakteryjnego, aby je zatuszować, na początku nie było widać, a po 3 minutach już są widoczne. Ostatnio kupiłam sobie krem pod oczy z ziai, ale nic nie pomogło jeszcze ( stosuję od około 2 tygodni )
Dzięki
Ja miałam ten sam problem wągry na nosie i kilka pryszczy prześladowców.Urzywałam juz chyba wszystkiego ale niedawno znalazłam artykuł na temat pasty perłowej Ly-na pearl paste i zakupiłam ją o dziwo po 3 tygodniach widać wyraźną poprawe skóra jest bardziej promienna wągry nie żucają sie juz prawie w oczy jak by zostały na maxa rozjaśnione a pryszczy całkowicie znikły wraz z przebarwieniami po kilku z przeszłości...sprubuj tego naprawde godne polecenia i nie drogie.
migotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 07:27   #566
Tyska90
Przyczajenie
 
Avatar Tyska90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Cera mieszana

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czym traktować cerę mieszaną, nie malując się. Chodzi mi o jakieś dobre sposoby matowania by móc chodzić po ulicy nie nakładają na siebie tapety.
Pozdrawiam
Tyska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:55   #567
marzena22
Raczkowanie
 
Avatar marzena22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 215
GG do marzena22
Dot.: Cera mieszana

Potrzeby skóry w suchych i tłustych partiach są inne, ale najnowsze kosmetyki do cery mieszanej pochłaniają nadmiar łoju, jednocześnie nawilżając skórę w suchych miejscach. Do mycia twarzy nie należy uzywac kosmetyków z dodatkiem alkoholu, ponieważ nasilają one łojotok i odwadniają naskórek. Puder, bibułki i zele matujące bardzo się przydają przy cerze mieszanej. Pudrowe żele stworzone specjalnie do strefy T ekspresowo ściągają pory, pochłaniają sebum i na długo matują błyszczący nos, czoło i brodę.
Sama mam cerę mieszaną i ja używam kremu dax cosmetic do cery mieszanej dla mnie rewelacja.
marzena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 00:05   #568
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Cera mieszana

tani i rewelacyjny (jak dla mnie) krem "siarkowa moc" firmy BARWA.
matuje. ale tez moze wysuszać. ja nakladam go odrobine w tych miejsach gdzie sie swiece.a na reszte klade moj zwykly krem.
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:35   #569
biedronka19947
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Cera mieszana

a kosmetyki under twenty, nivea? one sa dobre/?
biedronka19947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:01   #570
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Thumbs down Dot.: Cera mieszana

Cytat:
Napisane przez biedronka19947 Pokaż wiadomość
a kosmetyki under twenty, nivea? one sa dobre/?
stosowalam je ..i powiem Ci szczerze ,że są beznadziejne. raczej nadaja sie dla tych ktorzy nie maja problemu z cera jak np.swiecenie i pryszcze. po prostu czysta pielegnacja ,zero zwalczania czego kolwiek. bynajmniej dla mnie
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.