Sposób na opaleniznę- wierzycie w to? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 15:07   #61
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez mentha
Pogratulować koleżance pomysłowości...


Takie tabletki mają właściwości fotouczulające.

Dawkę promieniowania, którą ma przyjąć pacjent określa lekarz, a jej wielkość zależy od wyników prób wrażliwości skóry. W czasie leczenia kontroluje się morfologię krwi i funkcjonowanie wątroby (skutkiem ubocznym może być jej uszkodzenie). Długotrwałe stosowanie tych leków, przy jednoczesnym długotrwałym naświetlaniu zwiększa ryzyko zachorowania na raka skóry.
Jak byłam w szpitalu ze swoim AZS to miałam taka aparatkę na sali - zeżarła chyba z garść takich tabsów i poszła na solarkę, koloru nawet nie jestem w stanie określić brązowawe bordo w kierunku śliwki, ja po niecalych 2 tygodniach wyszłam a ta jeszcze z tydzień leżała pod kroplówką, bo wątrobe sobie nieźle załatwiła - już nie mówiac, że jak skóra zaczęła jej po tygodniu złazić to po prostu płaty jej zwisaly...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 15:18   #62
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Oddziały oparzeń regularnie przyjmują takich pacjentów - frytki ze Słonecznego Patrolu, co nie znają umiaru, nadmuchanych chłopców z siłowni, jakichś metroseksualnych mężczyzn, którym marzy się czekolada etc.

A później problemy z wątrobą, nerkami, skórą, ale i tak największe chyba z głową.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2006-06-27 o 22:46
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:19   #63
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

ja własnie zrobiłam w ten weekend eksperyment i opalałam sie na oliwke.
efekt:
jestem czerwona, wszystko mnie piecze. a zawsze opalam sie na brązowo.
moze szybciej sie opalilam, ale nigdy tego nie powtorze.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:34   #64
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Moja koleżanka dzisiaj wypróbowała to i ładnie się opaliła. Ja jednak wolę nie ryzykować! Moja skóra jest tak delikatna, że pewnie po dniu, dwóch schodziłaby ze mnie płatami
It isn't for me
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:23   #65
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Nie rozumiem lasek, które chcą odrazu wyglądać jak czekoladki Ja się tam wolę opalać codziennie, ale krótko i z balsamem do opalania, niż cały jeden dzień bez niego, bo opalenizna w pierwszym przypadku będzie o niebo ładniejsza od tej drugiej i nie zostanie okupiona cierpieniem Jak dla mnie wszystko jest dobre, ale umiarem. Blada być nie chcę, ale za murzynkę też podziękuję
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:44   #66
sabina_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Witam ...

Ja nawet oliwki dla dzieci NIE POLECAM !!! W tamtym roku , będąc na wakacjach z moim chłopem . Chciałam się szybko opalić .... i kupiłam OLIWKE J&J dla dzieci ... I co ?? SPALIŁAM się ... po 2 dniach takiego opalania ....kolejne 5 przesiedziałam w CIENIU !!! Byłam czerwona ... a ja ZAWSZE opalam się na BRĄZOWO ... I potem skóra schodziła mi pierwszy raz w życiu ... TYLKO Filtry .... W tym roku najpier opalałam się balsamem z filtrem 8 ...teraz olejkiem z filtrem 6 ... I jest ślicznie opalona na brązowo ...
sabina_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:58   #67
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Pozwolę sobie zauważyć, że jest coś takiego jak oliwka do opalania z filtrem Moze to najlepsze wyjście dla tych, którzy boją się oleju () czy oliwki dla dzieci, a z kolei chcą sie szybciej opalić niż z kremem.
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 19:06   #68
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez malwka87
Pozwolę sobie zauważyć, że jest coś takiego jak oliwka do opalania z filtrem Moze to najlepsze wyjście dla tych, którzy boją się oleju () czy oliwki dla dzieci, a z kolei chcą sie szybciej opalić niż z kremem.
a ja pozwolę sobie zapytać w jakim stopniu chroni ta oliwka do opalania? Z tego, co wiem, faktory nie przekraczają w niej 2-4spf, a to jest jedno wielkie nic. Do tego konsystencja, która nie pozwala nałożyć więcej owego "filtra", bo będziemy ociekać...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 19:21   #69
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

a ja polecam inny sposob, pic napary z dziurawca poparzenia gwarantowane, czyli, ze skora "lepiej"chwyta slonce, nieprawdaz?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 19:33   #70
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

he he
smieje sie sama z siebie, bo nie moge uwierzyc swojej naiwnosci.

ja tez dalam sie zlapac na numer z oliwka do dzieci. wczesniej widzialam na wlasne oczy jak kolezanka smarowala sie tylko nia i miala bardzo ladna opalenizne. jako ze naleze do kategorii masakrycznych bledziuchow opalic sie tak choc raz w zyciu to bylo moje najwieksze marzenie. wiec podradlam mojej coreczce oliwke, wysmarowalam sie cala i zadowolona poszlam na lezaczek. uwierzcie mi - byl OKROPNIE GORACO!!! wytrzymalam tylko 20 minut. mozecie mi wierzyc albo nie ale po 3-4 dniach pod skora na dekolcie zaczela mi sie zbierac woda i ropa- a opalalam sie tylko wtedy. bylam poparzona. i do dzis musze uwazac na to miejsce, bo strasznie szybko daje o sobie znac.

aapeluje do bladolicych - nie dajcie sie na to nabrac - poparzenie gwarantowane!!
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 19:48   #71
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez agnieska
a ja pozwolę sobie zapytać w jakim stopniu chroni ta oliwka do opalania? Z tego, co wiem, faktory nie przekraczają w niej 2-4spf, a to jest jedno wielkie nic. Do tego konsystencja, która nie pozwala nałożyć więcej owego "filtra", bo będziemy ociekać...
Konsystencja jest taka jak "oliwki dla dzieci", wiec nie widzę tu problemu, a faktory - zgadza się, nie ma wyższych (przynajmniej ja nie widziałam) - ale może lepsze te niż żadne...
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 19:59   #72
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez malwka87
Konsystencja jest taka jak "oliwki dla dzieci", wiec nie widzę tu problemu, a faktory - zgadza się, nie ma wyższych (przynajmniej ja nie widziałam) - ale może lepsze te niż żadne...
właśnie o tej konsystencji mówię żeby mieć taki faktor ochrony jak podają na opakowaniu, to na całe ciało musiałabyś nałożyć 30ml filtra. Wątpię, że jednorazowo wsmarujesz w siebie choćby 7ml a wartość ochrony nie zmniejsza się liniowo (tj. połowa wymaganej ilości wcale nie daje połowy z wyjściowego faktora).
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 21:03   #73
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez agnieska
właśnie o tej konsystencji mówię żeby mieć taki faktor ochrony jak podają na opakowaniu, to na całe ciało musiałabyś nałożyć 30ml filtra. Wątpię, że jednorazowo wsmarujesz w siebie choćby 7ml a wartość ochrony nie zmniejsza się liniowo (tj. połowa wymaganej ilości wcale nie daje połowy z wyjściowego faktora).
Generalnie wszystko zależy od oliwki, niektóre dobrze się wchłaniają i wtedy można nałożyć więcej A tak bardziej serio to zgadzam się, że za mała ilość obniża wysokość faktora. Ale dla tych, którzy namiętnie używają oliwki dla dzieci może to byc jakaś -choć troszkę- bezpieczniejsza alternatywa
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 21:13   #74
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

wiecie co :d dzieki z aten watek i wiele innych mi sie etz keidys marzyla taka piekna opalenizna...i czasem jeszce sie marzy ale juz nie taka bo po 1 nie kazdemu to pasuje inna sprawa jak tkos ma ciemna karnacje...a tak to wyglada to wulgarnie i napewno nie pieknie tylko jak taka wiecie no :P

po 2 zawsze filtr! i juz naqewt nie olejek 2! chyba ze na olejek cos...ewentulanie na jakies krotki czas jakas tam 6 bo ladnie pachniala...a tak to ponizej 12 ani rusz! ja sie ostatnio bardzo ladnie opalilam na...30!!!! a w zeszlym roku spalilam na 25 :/ a wcale nie jestem bardzo jasna tylko zwyczajna i teraz buzia wyglada ladnie a nie boli,piecze,esjt jak papier scierny etc :/ no i slonko z umiarem a nie lezenie plackie na sile z lzami w oczach az do zawrotow glowy a potem spanie :/ i nadal plakanie ze za malo slonka no i zero solarki!juz nigdy wiecej nawet na sylwestra czy cos!


a propos samoopalaczy i brazerkow etc jaki daje czekoladowy odcien a nie zloty?


pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:02   #75
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

ermmm...ja sie opalalam zawsze na "olivce bambino"...a jak zapomnialam wziasc to pozyczalam od dziewczyn olej:P...wole oliwke dla dzieci niz olej ale i tak nigdy mi skora nie schodzila po tym! moze raz w ciagu calych wakacji..a dodam ze kocham sie opalac:P...zawsze opalona jak cos...ale mysle jednak ze oliwka lepsza niz olej...a z margaryna nie probowalam buehehhe
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:00   #76
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez szoopcia
ermmm...ja sie opalalam zawsze na "olivce bambino"...a jak zapomnialam wziasc to pozyczalam od dziewczyn olej:P...wole oliwke dla dzieci niz olej ale i tak nigdy mi skora nie schodzila po tym! moze raz w ciagu calych wakacji..a dodam ze kocham sie opalac:P...zawsze opalona jak cos...ale mysle jednak ze oliwka lepsza niz olej...a z margaryna nie probowalam buehehhe
zdrowia, szczęścia, pomyślności...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:46   #77
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez szoopcia
ermmm...ja sie opalalam zawsze na "olivce bambino"...a jak zapomnialam wziasc to pozyczalam od dziewczyn olej:P...wole oliwke dla dzieci niz olej ale i tak nigdy mi skora nie schodzila po tym! moze raz w ciagu calych wakacji..a dodam ze kocham sie opalac:P...zawsze opalona jak cos...ale mysle jednak ze oliwka lepsza niz olej...a z margaryna nie probowalam buehehhe
A to opowieść o błędach młodości czy pochwała sportów ekstremalnych?
Chwalić się za bardzo nie ma czym
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:51   #78
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez szoopcia
ermmm...ja sie opalalam zawsze na "olivce bambino"...a jak zapomnialam wziasc to pozyczalam od dziewczyn olej:P...wole oliwke dla dzieci niz olej ale i tak nigdy mi skora nie schodzila po tym! moze raz w ciagu calych wakacji..a dodam ze kocham sie opalac:P...zawsze opalona jak cos...ale mysle jednak ze oliwka lepsza niz olej...a z margaryna nie probowalam buehehhe
Radzę przeczytać:

http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb.php

i wyciągnąć wnioski. Miłej lektury.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:13   #79
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

taa szoopcia..pokaz nam zdjecia za pre lat :/ jak bedziesz miec skore jak worek...:/ no comment :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 16:48   #80
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
wiecie co :d dzieki z aten watek i wiele innych mi sie etz keidys marzyla taka piekna opalenizna...i czasem jeszce sie marzy ale juz nie taka bo po 1 nie kazdemu to pasuje inna sprawa jak tkos ma ciemna karnacje...a tak to wyglada to wulgarnie i napewno nie pieknie tylko jak taka wiecie no :P

po 2 zawsze filtr! i juz naqewt nie olejek 2! chyba ze na olejek cos...ewentulanie na jakies krotki czas jakas tam 6 bo ladnie pachniala...a tak to ponizej 12 ani rusz! ja sie ostatnio bardzo ladnie opalilam na...30!!!! a w zeszlym roku spalilam na 25 :/ a wcale nie jestem bardzo jasna tylko zwyczajna i teraz buzia wyglada ladnie a nie boli,piecze,esjt jak papier scierny etc :/ no i slonko z umiarem a nie lezenie plackie na sile z lzami w oczach az do zawrotow glowy a potem spanie :/ i nadal plakanie ze za malo slonka no i zero solarki!juz nigdy wiecej nawet na sylwestra czy cos!


a propos samoopalaczy i brazerkow etc jaki daje czekoladowy odcien a nie zloty?


pzdr
na moją siostrę tak działa sublime bronze loreala, ale ja się nim nie smaruję, bo mam jasną karnację i wolę złoto
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:48   #81
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

narazie skora jest ok:P...lol teraz juz wystopowalam z tym opalaniem bo nawet eraz wpolsce nei mieszkam i nie mam pogody...errrmmm...nie wiem po co takie glupir komenty odrazu;/?
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 17:36   #82
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez szoopcia
narazie skora jest ok:P...lol teraz juz wystopowalam z tym opalaniem bo nawet eraz wpolsce nei mieszkam i nie mam pogody...errrmmm...nie wiem po co takie glupir komenty odrazu;/?
bo jest to najpopularniejsze forum internetowe dla kobiet, a Ty swoją wypowiedzią raczej nie promujesz tego, jak być zdrową i piękną
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 17:41   #83
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Margaryna , ropa i co tam jeszcze.To nie sa dobre sposoby na pozyskanie opalenizny.Sa specjalne kremy przyspieszajace opalanie i sa o wiele bezpieczniejsze niz margaryna.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:53   #84
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

no wiem...ze to jest zle...ale jak uzywam kremow do opalania to mniej mnie opala...tak mi sie przynajmniej wydaje lol:P...tak jakby obnizaly poziom opalania..ale macie racje przypomnilaam sobie ze jak bylam mlodsza to tak mnie poparzylo ze mialam bable na ramionach bo tam najwiecej oliwki zawsze a to juz nie bylo dobre...dobrze ze istnieje takie cos jak pantenol i ze wszystko skonczylo sie ok...w tym roku juz nie bede na oliwce ani takich tam,,,tylko sama nie wiem co kupic do opalania
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:16   #85
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Nie jest tak, że mniej Cię opala - opalisz się wolniej, ale i opalenizna dłużej się utrzyma i będzie ładniejsza.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:20   #86
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez szoopcia
no wiem...ze to jest zle...ale jak uzywam kremow do opalania to mniej mnie opala...tak mi sie przynajmniej wydaje lol:P...tak jakby obnizaly poziom opalania..ale macie racje przypomnilaam sobie ze jak bylam mlodsza to tak mnie poparzylo ze mialam bable na ramionach bo tam najwiecej oliwki zawsze a to juz nie bylo dobre...dobrze ze istnieje takie cos jak pantenol i ze wszystko skonczylo sie ok...w tym roku juz nie bede na oliwce ani takich tam,,,tylko sama nie wiem co kupic do opalania
dobre filtry o dużej pojemności ma napewno L'oreal, ostatnio Justy podała nazwę jednego z filtrów Rossmana -jest stabilny i b.tani, Nivea chyba niektóre?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:28   #87
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez agnieska
dobre filtry o dużej pojemności ma napewno L'oreal, ostatnio Justy podała nazwę jednego z filtrów Rossmana -jest stabilny i b.tani, Nivea chyba niektóre?
Filtr z rossmana, jaki to był bo ja chyba to przeoczyłam
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:37   #88
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Uskow, ten:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...2&postcount=47
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:41   #89
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez Rayne
Rayne, z nieba mi spadłaś, bo ślimaczący się wizaż o tej porze zaczynał działać mi na nerwy dzięki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:42   #90
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Dzięki Rayne! Faktycznie ciekawe! Czy podkreśliny składnik jest zapychaczem potęcjalnycm??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.