Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 12:53   #1921
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nowe mi nie wyłażą na szczęście
ale nigdy nic nie wiadomo lepiej zapobiegac
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:15   #1922
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

o metodach walki z rozstępami - na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=fFuLF-rrnzY

http://www.youtube.com/watch?v=s10XZ...eature=related

laser -

http://www.stretchmarks.org/laserremoval.html

zapobieganie powstawaniu rozstępów - wymienione są tu m.in. retinoidy i kwasy...

http://www.stretchmarks.org/preventing.html


http://www.stretchmarks.org/
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2009-02-13 o 13:17
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:22   #1923
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Red face Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Carolinascotties dzięki fajne te linki.Napewno pomagają takie zabiegi ale mnie akurat na nie nie stać więc zostają mi domowe sposoby.Próbowałam hula-hop ale to nie jest jak jazda na rowerze której się nie zapominaPoprostu nie umiem z tym ćwiczyć

Śnieżka dlatego właśnie walczę.Ale jak widzę ze są marne efekty to wolę na nie wydać mniej kasy niż więcej
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:13   #1924
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja mam rozstępy na udach (po wewnętrznej stronie), na boczkach (strasznie czerwone), na brzuchu (wyszedl mi ostatnio jeden)na pośladkach - mało widoczne ale sporo) i na piersiach... najbardziej przeszkadzają mi te na boczkach - są strasznie wyraźne. Niestety nie stać mnie na kupowanie ciągle kremów a tym bardziej na zabieg u kosmetyczki, raz kupiłam Cepan - co zresztą przepisała mi dermatolog, ale jakoś z braku motywacji i z braku widocznych efektów przestałam go stosować. Teraz mam zamiar znowu zacząć - wątpię, że to coś pomoże ale spróbuję.
Wiesz co, czerwone rozstępy to bardzo często objaw choroby Cushinga. Nie chcę cię straszyć, ale dobrze zrobisz jak pokarzesz je lekarzowi.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 13:35   #1925
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Na jednej z podanych stron pisza o laserze frakcyjnym ktory ponoc daje super efekty. Tylko ze jeden zabiej to koszt rzedu 1000-1500zl ....
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 21:17   #1926
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja sie załamałam.... mam cale uda pokryte cienkimi malymi białymi kreskami... Nie mam co prawda wgłębień czy nierównej skóry, ale wyglada to okropnie...
Stosowałam Eveline na rozstepy ale oczywiscie nic to nie dalo.
Nawet nie wiem kiedy i dlaczego cos takiego mi sie zrobilo :-(
__________________
Go Vegetarian



Edytowane przez Jula84
Czas edycji: 2009-02-14 o 21:18 Powód: literówka
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:41   #1927
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja sie załamałam.... mam cale uda pokryte cienkimi malymi białymi kreskami... Nie mam co prawda wgłębień czy nierównej skóry, ale wyglada to okropnie...
Stosowałam Eveline na rozstepy ale oczywiscie nic to nie dalo.
Nawet nie wiem kiedy i dlaczego cos takiego mi sie zrobilo :-(
A nie masz przypadkiem jakichś problemów z kolanami, chrząstką itp? Moją historię już tu opisywałam raz więc tylko po krótce przypomnę. W okresie dorastania nabawiłam się rozstępów na pupie, które jakoś specjalnie mi nie przeszkadzały. Na 5 roku studiów zauważyłam niepokojące zmiany na piersiach a następnie na udach. Nie mogłam tego przeboleć bo u mnie w rodzinie rozstępy mam tylko ja i moja siostra (tylko na pupie od przybierania na wadze). Starałam się dojść co jest powodem takiego nagłego szturmu na moją skórę, gdyż ani nie miałam wahań wagi, ani nie zażywałam leków hormonalnych, ani ciąża ani nic... w końcu na jednym forum trafiłam na wypowiedź dziewczyny, która wiązała pojawienie się rozstępów u siebie z uszkodzoną chrząstką kolanową, z którą nota bene też mam problemy. Wtedy wszystko stało się jasne. Lekarz wytłumaczył mi, że rzeczywiście rozstępy mogły wyjść ponieważ któryś ze składników budujących zdrową chrząstkę ma też swój udział w budowaniu skóry właściwej, na poziomie której tworzą się rozstępy. Tak więc przestałam już ryczeć dlaczego ja, jednak dalej ciężko mi zaakceptować te szpecące blizny (przede wszystkim na piersiach). Codziennie piję glukozaminę, wcieram w skórę oliwkę by zapewnić odpowiednie nawilżenie, staram się dużo pić i codziennie masuję szorstką gąbką całe ciało. Staram się też zmobilizować do ćwiczeń by choć ciut zminimalizować możliwość pojawienia się kolejnych rozstępów. Cóż więcej mogę zrobić? Na lasery itp nie stać mnie z resztą uważam, że to wyrzucenie pieniędzy jeśli zamierza się kiedyś mieć jakiegoś dzieciaczka - wtedy i tak pewnie wyjdą kolejne. Poza tym z tego co czytam po forum zmagania innych dziewczyn z bliznami to lasery też niewiele dają nawet po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegów. Ale wierzę, że kiedyś jakiś "cudowny lek" się znajdzie. Póki co czynnie działam przeciw rozstępom. Cóż innego pozostało?
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 08:28   #1928
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
A nie masz przypadkiem jakichś problemów z kolanami, chrząstką itp?
Nie...z tym nigdy nie mialam problemow..ale wlasnie sie zaczelam zastanawiac czy mi sie to nie zrobilo po tabletkach antykonc. Co prawda juz wczesniej - zanim zaczelam je brac rozstepy byly..ale chyba nie w takiej ilosci.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:11   #1929
02060804
Przyczajenie
 
Avatar 02060804
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Exclamation Rozstępy! Jak się ich pozbyć..laser

Witajcie...

Mam pewien problem mianowicie rozstępy...ponieważ w niektorych miejscach są już nie do usunięcia bądź zredukowania np.kremami...
Chciałam zapytać czy, któraś z Was poddała się zabiegowi usunięcia rozstępów metodą laserową???? Bądź poprzez inne zabiegi...
Czy nie ma po takim zabiegu powikłań.. czy nie zostają jakieś "ślady"... czy jest on bolesny i jak przechodzi się rekonwalescencje...
Jest wiele nurtujących pytań dlatego proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami...
Bardzo proszę o odpowiedź te wizażystki, które przeszły zabieg usuwania rozstępów.. nawet innymi zabiegami niż tylko laserem...

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam Angelika
02060804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:27   #1930
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozstępy! Jak się ich pozbyć..laser

Cytat:
Napisane przez 02060804 Pokaż wiadomość
Witajcie...

Mam pewien problem mianowicie rozstępy...ponieważ w niektorych miejscach są już nie do usunięcia bądź zredukowania np.kremami...
Chciałam zapytać czy, któraś z Was poddała się zabiegowi usunięcia rozstępów metodą laserową???? Bądź poprzez inne zabiegi...
Czy nie ma po takim zabiegu powikłań.. czy nie zostają jakieś "ślady"... czy jest on bolesny i jak przechodzi się rekonwalescencje...
Jest wiele nurtujących pytań dlatego proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami...
Bardzo proszę o odpowiedź te wizażystki, które przeszły zabieg usuwania rozstępów.. nawet innymi zabiegami niż tylko laserem...

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam Angelika

Google, hasło: laser rozstępy. Naprawdę... http://www.google.pl/search?client=f...zukaj+w+Google
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:38   #1931
Caroliina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Czy któraś z Was używała może rolki Dr Roller? to taka rolka z mikroigiełkami do mezoterapii, podobno pomaga w wypadku rozstępów i cellulitu....czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia? Chciałabym sobie to kupić, ale nie wiem czy jest sens...
Caroliina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 20:32   #1932
02060804
Przyczajenie
 
Avatar 02060804
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Rozstępy! Jak się ich pozbyć..laser

Ale mnie nie chodzi o suche informacje z googl'i czy innych stron... bo tych jest pod dostatkiem.... Chcialabym prosic o odpowiedzi od kobiet, ktore przeszly takowe zabiegi..

Pozdrawiam
02060804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:37   #1933
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Rozstępy! Jak się ich pozbyć..laser

Cytat:
Napisane przez 02060804 Pokaż wiadomość
Witajcie...

Mam pewien problem mianowicie rozstępy...ponieważ w niektorych miejscach są już nie do usunięcia bądź zredukowania np.kremami...
Chciałam zapytać czy, któraś z Was poddała się zabiegowi usunięcia rozstępów metodą laserową???? Bądź poprzez inne zabiegi...
Czy nie ma po takim zabiegu powikłań.. czy nie zostają jakieś "ślady"... czy jest on bolesny i jak przechodzi się rekonwalescencje...
Jest wiele nurtujących pytań dlatego proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami...
Bardzo proszę o odpowiedź te wizażystki, które przeszły zabieg usuwania rozstępów.. nawet innymi zabiegami niż tylko laserem...

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam Angelika
TUtaj jest dość spory wątek nt. rozstępów i walki z nimi róznymi metodami. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&goto=newpost
Polecam.

Wątek przesuwam, do połączenia.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:41   #1934
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Caroliina Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała może rolki Dr Roller? to taka rolka z mikroigiełkami do mezoterapii, podobno pomaga w wypadku rozstępów i cellulitu....czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia? Chciałabym sobie to kupić, ale nie wiem czy jest sens...
Wierzysz w to? ja nie .... ale i tak bym sprobowala
http://www.kosmetykijapan.ecom.net.pl/p2_tradzik.html
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:30   #1935
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Caroliina Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała może rolki Dr Roller? to taka rolka z mikroigiełkami do mezoterapii, podobno pomaga w wypadku rozstępów i cellulitu....czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia? Chciałabym sobie to kupić, ale nie wiem czy jest sens...
Niestety ja nic na ten temat nie wiem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:57   #1936
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hej

Dolaczam do walczacych z rozstepami
Wlasciwie to ja swoje zaakceptowalam (uff co bylo trudne) i mialam je juz zostawic w spokoju ale co mi tam...
Rozstepy mam z czasow dojrzewania w okolicy nerek zupelnie zablizione, biale ktore olewam zuplenie mimo ze jest cala masa
drugie mam po ciazy 2.5roku temu, brzuch pekal mi w oczach, czasem az widac bylo miesko pod spodem, rekorodowy ma 1.5cm szerokosci i ni jak nie da sie go wygladzic bo jego cienka powierzchnia zapada sie, mam ich cale miliony, wiekszosc jest juz biala aczkolwiek na tych najszerszych przebija filoteowa poswiata, mam tez kilka na samej gorze wewntrznej strony ud ktore wogole nie bieleja i strasza fioletem az milo... ogolnie wygladam jakby mnie rozerwal granat, i malo znam osob ktore maja az tak tragiczne brzucholki.. ale luz
Cala ciaze kremowalam, masowalam, peelingowalam, nacieralam itp
po ciazy eveline, dax do mikrodermabrazji rozstepow, mikrodermabrazja w kremie loreala, sol morska i sporwadzana masc z niemiec na rozstepy i blizny Mederma
efekty lepiej... ale daleko do idealu
Teraz kusi mnie owa rolka Roll-cit no i w planach mam kwasy

Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:39   #1937
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Witaj BezcielesnaMyślisz że kwasy pomogą?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:04   #1938
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Szatanko mam takową nadzieje, wiem ze na tym etapie nie da sie ich usunac (rostepu nigdy sie nie usunie mozna go jedynie splycic)
Mam bardzo luzna skore na brzuchu i przez to rozstepy marszcza sie i wygladaja jak porwane ciasto drozdzowe hehe kwasami (zaczne chyba od migdalka potem lha) chce wygladzic skore miedzy nimi co ja moze uelastyczni, oraz zrowna linie rozstepu z zdrowa skora
Co do walki to do kosmetykow dolaczylam takze suplement z kolagenem w postaci Belissy Hydro, bardzo sobie ja chwale

2 lata temu tuz po ciazy wygladalo to zle, teraz gdy one zbielaly jest lepiej, nie m porownania do tego co bylo kiedys, ale zawsze moze byc lepiej
Poza tym jestem realistka, wiem ze nic nie poradzi sobie z usunieciem moich rozstepow, to zwykle pekniecia skory ktore zmienily sie w zgrubiale blizny, nie wydam kasy na zadne lasery, koncentraty po 90zl i inne cuda ktorych producenci wmawiaja mi cuda niewidy, moja skora potrzebuje nawilzenia i zluszczenia a to moge zrobic tanszymi kosmetykami, gdybym miala tyle kasy wydawac wolalabym odlozyc kase na plastyke brzucha bo tylko to pomoze aczkolwiek mowie tu od bradzo mocnych rozstepach a nie delikatnych rozowych kreskach ktore sa tak jakby "podskorne" i nie spowodowaly pekniecia skory, z takowymi warto walczyc bo przynosi to pozytywne rezultaty

Edytowane przez Bezcielesna
Czas edycji: 2009-02-18 o 18:34
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:07   #1939
anieem
Raczkowanie
 
Avatar anieem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza oceanu
Wiadomości: 47
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

nie mam czasu zeby przeczytac caly watek, wiec nie wiem, czy juz ktos o tym pisal, ale mi na rozstepy pomogl krem "fissan". bylo to kilka lat temu, ale mysle, ze nadal jest dostepny.

mialam rozstepy na piersiach, zastosowalam ten krem i teraz nie ma po nich ani sladu. ale faktem jest, ze stosowalam go na swieze rozstepy, jak tylko sie pojawily i byly rozowe. codzienne smarowanie dalo efekty. nie mam pojecia, czy pomoglby na takie starsze rozstepy...
anieem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 19:37   #1940
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Zglebilam nieco temat w zwiazku z tym Rollerem
tutaj jest link: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=roller

specjalisci z Wizazu nie polecali tego urzadzenia (watek byl poruszany kilka lat temu, moze do tej pory cos sie zmienilo

moze gdyby tak sie porolowac i na taka skore dac czysty kolagen to bylyby efekty?

__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 08:20   #1941
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Dziewczyny, a orientujecie się może ile czasu po stymulacji laserowej skóry na odbudowę kolagenu (laser IPL) można zauważyć efekty? Tzn tydzien, dwa, miesiac?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:02   #1942
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Szatanko mam takową nadzieje, wiem ze na tym etapie nie da sie ich usunac (rostepu nigdy sie nie usunie mozna go jedynie splycic)
Mam bardzo luzna skore na brzuchu i przez to rozstepy marszcza sie i wygladaja jak porwane ciasto drozdzowe hehe kwasami (zaczne chyba od migdalka potem lha) chce wygladzic skore miedzy nimi co ja moze uelastyczni, oraz zrowna linie rozstepu z zdrowa skora
Co do walki to do kosmetykow dolaczylam takze suplement z kolagenem w postaci Belissy Hydro, bardzo sobie ja chwale

2 lata temu tuz po ciazy wygladalo to zle, teraz gdy one zbielaly jest lepiej, nie m porownania do tego co bylo kiedys, ale zawsze moze byc lepiej
Poza tym jestem realistka, wiem ze nic nie poradzi sobie z usunieciem moich rozstepow, to zwykle pekniecia skory ktore zmienily sie w zgrubiale blizny, nie wydam kasy na zadne lasery, koncentraty po 90zl i inne cuda ktorych producenci wmawiaja mi cuda niewidy, moja skora potrzebuje nawilzenia i zluszczenia a to moge zrobic tanszymi kosmetykami, gdybym miala tyle kasy wydawac wolalabym odlozyc kase na plastyke brzucha bo tylko to pomoze aczkolwiek mowie tu od bradzo mocnych rozstepach a nie delikatnych rozowych kreskach ktore sa tak jakby "podskorne" i nie spowodowaly pekniecia skory, z takowymi warto walczyc bo przynosi to pozytywne rezultaty
Moje rozstępy są stare i naprawdę ich mam ogromną ilość:\Walczę z nimi ale to mój słomiany zapałMoze właśnie dlatego że jak pisałaś zlikwidować się ich nie da...Ale można tak zrobić żeby nie były tak widoczne.Kupiłam Pycnogenol,Omega 3,Tokovit E 200mg.Robię peeling kawowy i smaruję się jak narazie serum Tołpy.Staram się nie jeść słodyczy i ćwiczyć na stepperze w zimie a w lecie jazda na rowerze.Być może jak trochę nawilżę od środka i ujędrnię skórę to nie będą tak razić.Ale przedemną dłłłłługa droga<płacz>
Daj znać co z tymi kwasami bo może i jak spróbuje

---------- Napisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a orientujecie się może ile czasu po stymulacji laserowej skóry na odbudowę kolagenu (laser IPL) można zauważyć efekty? Tzn tydzien, dwa, miesiac?
Nigdy nie byłam na laserze i się tym nie interesowałam bo mnie nie stać więc nie wiem
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-02-19 o 15:01
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 16:04   #1943
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Smile Dot.: Rozstępy! Jak się ich pozbyć..laser

witam
ja jestem po 2 zabiegach mikrodermabrazji na brzuch.moje rozstępy były ogromne piszę były ponieważ teraz mój brzuch w 70 % wygląda lepiej.Jestem zachwycona.Planuje zrobić sobie jeszcze 8 takich zabiegów.Mam nadzieję,że w wakację będę mogla pokazać brzuch bez wstydu
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 16:15   #1944
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

na rozstępy polecam mikrodermabrazję!!!!!!!!! !!!!!!!JEstem po 2 zabiegach na brzuch i jestem baaaaaardzo zadowolona z rezultatów.3 MARCA 3 wizyta u kosmetyczki w celu likwidacji.To pomaga

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

chciałam dodać ,że brzuch mój był cały w rozstępach(grube sznyty ) i teraz wygląda naprawdę ok i wierrzę,że będzie jeszcze lepiej
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:24   #1945
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
na rozstępy polecam mikrodermabrazję!!!!!!!!! !!!!!!!JEstem po 2 zabiegach na brzuch i jestem baaaaaardzo zadowolona z rezultatów.3 MARCA 3 wizyta u kosmetyczki w celu likwidacji.To pomaga

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

chciałam dodać ,że brzuch mój był cały w rozstępach(grube sznyty ) i teraz wygląda naprawdę ok i wierrzę,że będzie jeszcze lepiej
A domowa mikrodermabrazja też pomoze?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:46   #1946
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

nigdy nie stosowałam domowej mikrodermabrazji więc trudno mi powiedzieć myślę,że jest duża szansa na dobry skutek ja byłam na 2 zabiegach u kosmetyczki i jestem zadowolona.rozstępy powstały mi podczas ciąży 12 lat temu,a potem podczas 2 ciąży powiększyły się.Nie wierzyłam w moc tego zabiegu ,ale udało się jest ogromna poprawa.POLECAM!!!!!!!!!! !!!!!!bo warto
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:42   #1947
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
nigdy nie stosowałam domowej mikrodermabrazji więc trudno mi powiedzieć myślę,że jest duża szansa na dobry skutek ja byłam na 2 zabiegach u kosmetyczki i jestem zadowolona.rozstępy powstały mi podczas ciąży 12 lat temu,a potem podczas 2 ciąży powiększyły się.Nie wierzyłam w moc tego zabiegu ,ale udało się jest ogromna poprawa.POLECAM!!!!!!!!!! !!!!!!bo warto
Dzięki leeNapewno spróbuję.Jak nie zadziała to mam nadzieję nie zaszkodzi
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:50   #1948
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
nigdy nie stosowałam domowej mikrodermabrazji więc trudno mi powiedzieć myślę,że jest duża szansa na dobry skutek ja byłam na 2 zabiegach u kosmetyczki i jestem zadowolona.rozstępy powstały mi podczas ciąży 12 lat temu,a potem podczas 2 ciąży powiększyły się.Nie wierzyłam w moc tego zabiegu ,ale udało się jest ogromna poprawa.POLECAM!!!!!!!!!! !!!!!!bo warto
a ile to kosztuje?to jest taki jakby peeling silny?ale srio miałaś białe i zmniejszyły sie?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:32   #1949
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

moje rozstępy były już stare i wyglądały jak sznyty.poprawa jest ogromna.Po pierwszym razie wydziałam ogromny efekt.POLECAM!!!!!!!!!!!! !!!!!!!warto iść chociaż raz i samemu sprawdzić.Poprawa jest niesamowita.To jest takie silne złuszczanie naskórka.Super sprawa.POlecam.
Ja za zabieg płacę 150 zł. (ścieranie naskórka,ampułka i maseczka)Koszt jest duży,ale jestem zasdowolona z efektu
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:28   #1950
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
moje rozstępy były już stare i wyglądały jak sznyty.poprawa jest ogromna.Po pierwszym razie wydziałam ogromny efekt.POLECAM!!!!!!!!!!!! !!!!!!!warto iść chociaż raz i samemu sprawdzić.Poprawa jest niesamowita.To jest takie silne złuszczanie naskórka.Super sprawa.POlecam.
Ja za zabieg płacę 150 zł. (ścieranie naskórka,ampułka i maseczka)Koszt jest duży,ale jestem zasdowolona z efektu
ale to nie jest jakis nieprzyjemny zabieg?
a mozna np.na same uda?bo mi sie po wewnetrznej stronie robia
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.