Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 23:58   #1951
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No.. to było potworne
Ale matowa terracota też mi się nie spodobała na buzi... ja mówiłam, że bronzerów nie lubię
Biedna, pozbierałaś się już?

Chociaż masz z głowy poszukiwania bronzera idealnego
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 03:45   #1952
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
No właśnie?

Mam zapalenie tchawicy Potrzebuję czegoś uzdrawiającego Chanelka się nada?
bo mam 2 i tego z ubytkiem mogę oddać
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:29   #1953
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Biedna, pozbierałaś się już?

Chociaż masz z głowy poszukiwania bronzera idealnego
Taak, jak zmyłam to wieczorem, to od razu lepiej się poczułam
Jeszcze wypróbuję bronzer chanela, jak i ten nie popdasi, to daję sobie całkiem spokój z tym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:43   #1954
rzesa20
Rozeznanie
 
Avatar rzesa20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 728
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
no niestety, mi kiedys babaka sprzedala podrobione perfumy a allegro nic, tylko taki sam liscik mi wyslali i kazali zglosic sprawe na policje....jest jakies prawo ochrony kupujacych i jesli otrzymasz potwierdzenie z policji ze jest to oszustwo to all chyba zwraca kase, ale nie jestem do konca pewna na 100% bo nie przechodzilam przez cala procedure...nie mialam jeszcze czasu isc na policje w sprawie zakupionej podruby....

Mnie zaraz po kupnie zapokoiło parę rzeczy u tego sprzedawcy i na szczęście zorientowałam się w porę, że to oszust!

Sprzedawca mi odpisał:

Legionowo to obecnie 70 000 miasto, wiec teoretycznie nie ja jedyny mogłem sprzedawać ten towar.
Aparatow tego typu podejrzewam wyprodukowano kilka milionow wiec ktos z jego mieszkancow rowniez moze posiadac ten model.
Mozna załozyc rowniez, ze zdj i opis tej aukcji były zapozyczone zazwyczaj tak robie i nie twierdze ze mogły nie pochodzic od kogos z rowniez mojego miasta. Jezeli juz robie sam zdj usuwam metadane.
A jezeli chodzi o pudry sa oryginalne, ale nie zamierzam udowadniac nikomu ze Ziemia nie jest płaska.
W kwestji tych otrzymanych informacje przez Pania nie za bardzo w nie wierze gdyz nikt nie ma mozliwosci skierowania ich do Pani, bo niby jak skoro nie widzi nicka. Podejrzewam ze kupiła Pani jakies podroby wczesniej i węszy jakis podstep.
Ciesze sie ze nie sfinalzowalismy lej aukcji.






Nie tak bardzo jak sprzedawca wkurzyło mnie allegro i jego postawa wobec tego typu sytuacji. Bo oni kompletnie umywają ręce. Każdemu wklejają te same formułki, nic nie wnoszące do sprawy. Przecież to jest jawne przyzwolenie na przestępstwo, które ma miejsce na tym portalu, bo przecież tym jest sprzedaż podróbek! Niby oni bronią się regulaminem swoim, że nie mieszają się w sprawy kupujący-sprzedający, no ale jak się ma do tego przepis ICH regulaminu, że jest zabroniona sprzedaż podróbek! Zabronić owszem mogą, ale jeśli ktoś naruszy ten zakaz to żadne sankcje na niego nie są nakładane, nawet poprzez głupie zawieszenie konta! Mam nadzieje, że kiedyś jakiś koncern pozwie za to allegro, tak jak kiedyś było w przypadku e-baya.


__________________




Nie można być jak Prince Polo i smakować wszystkim...
rzesa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:44   #1955
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

napisz do sprzedawcy i pogroź policją- u mnie poskutkowalo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:36   #1956
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
napisz do sprzedawcy i pogroź policją- u mnie poskutkowalo

u mnie nie. baba nie boi sie policji i wogole nie odpisala....allegro kazalo sprawe zglosic na policje, bo oni niby musza miec dowody, czy oby ja sobie nie wymyslam historyjek....wiec zgodnie z procedura pojde na policje jak bede miala czas w maju i zobaczymy co z tego wyniknie. nie puszcze plazem glupiej babie oszustwa....ona mysli ze nic jej nie grozi...zobaczymy....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:49   #1957
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

aaaa... przyszedl moj mega brazer od Krolisia ... i pucci kuleczki ... jeszcze czekam na winterki i kiss kissa z letniej kolekcji ale pewnie dojda dopiero w poniedzialek ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 10:57   #1958
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taak, jak zmyłam to wieczorem, to od razu lepiej się poczułam
Jeszcze wypróbuję bronzer chanela, jak i ten nie popdasi, to daję sobie całkiem spokój z tym


Chanela dziewczyny chwalą, może akurat Ci podpasuje

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
aaaa... przyszedl moj mega brazer od Krolisia ... i pucci kuleczki ... jeszcze czekam na winterki i kiss kissa z letniej kolekcji ale pewnie dojda dopiero w poniedzialek ...
Wow Desti! Ale nowych nabytków. Super

Jak Ty biedna wytrzymasz do tego poniedziałku Bardzo ciekawa jestem tego nowego kiss kissa
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:20   #1959
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Wow Desti! Ale nowych nabytków. Super

Jak Ty biedna wytrzymasz do tego poniedziałku Bardzo ciekawa jestem tego nowego kiss kissa
nabytkow mam troche wiecej bo i baza UD i pedzelki Sephory ... kiss kissa tez jestem bardzo ciekawa ... bo wzielam w ciemno... wiadomo letniej jeszcze nie ma w sprzedazy wiec nie bylo gdzie przetestowac...

a do poniedziaku wytrzymam... luuuzik ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:47   #1960
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nabytkow mam troche wiecej bo i baza UD i pedzelki Sephory ... kiss kissa tez jestem bardzo ciekawa ... bo wzielam w ciemno... wiadomo letniej jeszcze nie ma w sprzedazy wiec nie bylo gdzie przetestowac...

a do poniedziaku wytrzymam... luuuzik ...
No tak, zajmiesz się nowymi zabaweczkami, że nawet nie zauważysz jak Ci czas zleci

Uwielbiam zakupy w ciemno To oczekiwanie, czy produkt jest tym na co faktycznie czekasz
Ja praktycznie wszystko tak kupuję Kieruję się tylko informacjami od Was i z różnych blogów...

A pędzelki Sephorowe jakie brałaś? Ja mam do różu skośny, kilka do cieni i je kocham Zastanawiam się jeszcze nad jakimś do pudru, bo mam Lancomowy i się sypie jak diabli...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:12   #1961
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A pędzelki Sephorowe jakie brałaś? Ja mam do różu skośny, kilka do cieni i je kocham Zastanawiam się jeszcze nad jakimś do pudru, bo mam Lancomowy i się sypie jak diabli...
Jak ja kocham Sephorowe pędzelki Chociaż i tak wolę te MACowe, ale Sephorowe też są git majonez
Mam okrągłe do różu, XXL, te mniejsze niż XXL do pudrów, do rozświetlacza, do brązera... Uwielbiam


Umieram Ledwo dycham, dawno nie byłam taka chora. TŻ na pocieszenie kupił mi czerwony lakier do paznokci Chociaz i tak pragnę czegoś poważniejszego, jak kolejny brązer na przykład
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 12:20   #1962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


Chanela dziewczyny chwalą, może akurat Ci podpasuje
No, może chociaż też mi styknie, zobaczę przy okazji, jak wybiorę się po piątki Diora
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:25   #1963
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jak ja kocham Sephorowe pędzelki Chociaż i tak wolę te MACowe, ale Sephorowe też są git majonez
Mam okrągłe do różu, XXL, te mniejsze niż XXL do pudrów, do rozświetlacza, do brązera... Uwielbiam


Umieram Ledwo dycham, dawno nie byłam taka chora. TŻ na pocieszenie kupił mi czerwony lakier do paznokci Chociaz i tak pragnę czegoś poważniejszego, jak kolejny brązer na przykład
Liluś, kuruj się Kochana

Ja Ci już wczoraj pisałam, że taka choroba wymaga większej ilości uzdrawiaczy... Ale i tak kochany ten Twój TŻ - kupił Ci kolejny czerwony lakier

A jaki pyndzel masz do rozświetlacza?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, może chociaż też mi styknie, zobaczę przy okazji, jak wybiorę się po piątki Diora
Zobacz, zobacz, i pochwal się nowymi piątkami oczywiście
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:49   #1964
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Zobacz, zobacz, i pochwal się nowymi piątkami oczywiście
No tak, oczywista oczywistość
żeby mi się ten bronzerek nie spodobał na buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:29   #1965
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja Ci już wczoraj pisałam, że taka choroba wymaga większej ilości uzdrawiaczy... Ale i tak kochany ten Twój TŻ - kupił Ci kolejny czerwony lakier
Faceci mają jakąś słabość do czerwonych paznokci. Mnie to tam pasuje Może mi codziennie nowe lakiery kupować
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A jaki pyndzel masz do rozświetlacza?
On jest w sumie różowy, ale dla moich róży jest za twardy Za to do rozświetlacza nadaje się idealnie. On jest już z tej wznowionej serii z krótki trzonkiem, niby okrąglak ale z takim jęzorkiem. Ja go nazywam koci języczek Zrobiłabym zdjęcie, ale jestem u teściów
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:32   #1966
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A pędzelki Sephorowe jakie brałaś? Ja mam do różu skośny, kilka do cieni i je kocham Zastanawiam się jeszcze nad jakimś do pudru, bo mam Lancomowy i się sypie jak diabli...
ten skosny do rozu i okragly z biala grzywka ... do pudrow mieneralnych ale ja mam zamiar do meteorkow uzywac bo on taki mieciusi... i ten do pudru... chowany... zeby byl do torebki ...

uwielbiam sephorowe pedzle i najchetniej jeszcze pare bym nabyla droga kupna ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:48   #1967
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten skosny do rozu i okragly z biala grzywka ... do pudrow mieneralnych ale ja mam zamiar do meteorkow uzywac bo on taki mieciusi... i ten do pudru... chowany... zeby byl do torebki ...

uwielbiam sephorowe pedzle i najchetniej jeszcze pare bym nabyla droga kupna ...
w czerwcu będę w PL jakby co
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:52   #1968
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
w czerwcu będę w PL jakby co
pomysle ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 15:08   #1969
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Faceci mają jakąś słabość do czerwonych paznokci. Mnie to tam pasuje Może mi codziennie nowe lakiery kupować

On jest w sumie różowy, ale dla moich róży jest za twardy Za to do rozświetlacza nadaje się idealnie. On jest już z tej wznowionej serii z krótki trzonkiem, niby okrąglak ale z takim jęzorkiem. Ja go nazywam koci języczek Zrobiłabym zdjęcie, ale jestem u teściów
A to wiem który Tylko ja go do różu chciałam, zwłaszcza do Chanelkowego

Ja ostatnio rozświetlacze nakładam palcem, pędzle za miękkie... To już wiem co kupić teraz Będzie wielofunkcyjny

A co lakierów, to mój tez ostatnio skomplementował moje, akurat fuksję Diora nosiłam - troszkę zadziorny kolorek

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten skosny do rozu i okragly z biala grzywka ... do pudrow mieneralnych ale ja mam zamiar do meteorkow uzywac bo on taki mieciusi... i ten do pudru... chowany... zeby byl do torebki ...

uwielbiam sephorowe pedzle i najchetniej jeszcze pare bym nabyla droga kupna ...
Ten skośny do różu to był mój pierwszy zakup. Świetnie układa się na kościach policzkowych A ten chowany tez podobno bardzo udany

Piękna kolekcja

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-17 o 15:09
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:23   #1970
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

odkrylam sekret kulek guerlain....wszystko zalezy jakiego pedzla uzywa sie do nakladania...jak dzisiaj sprobowalam b. miekkiego malego kabuki to okazalo sie ze kulki typu imperials maja rzeczywiscie transparentny bezkolorowy efekt tak jak mowil Liliput...a wczesniej jak sobie na raczce probowalam ta gabeczka z opakowania to jakis taki roz mi wyszedl wiec wszsytko zalezy czym sie naklada....

a wogole to jak sie uzywa miekkiego pedzla to efekt wszstkich kulek jest niemal identyczny.... prawie identico.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:25   #1971
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
odkrylam sekret kulek guerlain....wszystko zalezy jakiego pedzla uzywa sie do nakladania...jak dzisiaj sprobowalam b. miekkiego malego kabuki to okazalo sie ze kulki typu imperials maja rzeczywiscie transparentny bezkolorowy efekt tak jak mowil Liliput...a wczesniej jak sobie na raczce probowalam ta gabeczka z opakowania to jakis taki roz mi wyszedl wiec wszsytko zalezy czym sie naklada....

a wogole to jak sie uzywa miekkiego pedzla to efekt wszstkich kulek jest niemal identyczny.... prawie identico.
ta gąbeczka, co jest w meteorkach, to jest do zabezpieczania, a nie nakładania
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:27   #1972
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ta gąbeczka, co jest w meteorkach, to jest do zabezpieczania, a nie nakładania
no ja wiem to doskonale ale chcialam zobaczyc jaki jest efekt na rece i nie mialam pedzla pod reka a na gabce bylo duzo pudru....

ale chodzi mi o to ze zalezy jakim pedzlem sie naklada tez....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:31   #1973
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ja uzywam plaskiego z sephory... a teraz dodatkowo nowego mieciusiego zaokraglonego do pudrow mineralnych i bardzo jestem zadowolona ... twarde pedzle robia kulkom kuku...

zawsze przed uzyciem zanim otworze... odwracam raz do gory nogami zeby pylek nie lezal na dnie a tez sie zuzywal ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:36   #1974
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
no ja wiem to doskonale ale chcialam zobaczyc jaki jest efekt na rece i nie mialam pedzla pod reka a na gabce bylo duzo pudru....

ale chodzi mi o to ze zalezy jakim pedzlem sie naklada tez....
myślałam, że jakąś zagubioną duszą jesteś, która chciała gąbeczką nakładać

ale co do pędzla to masz kompletnie rację - jak nakładam mięciusim EDM, to mam taką delikatną poświatę tylko i wszystkie meteorki wyglądają prawie identycznie, natomiast jak pomacham moim kabuki Victorii Jackson to wydobywam z nich trochę koloru, np. pink fresh są różowe
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:32   #1975
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja uzywam plaskiego z sephory... a teraz dodatkowo nowego mieciusiego zaokraglonego do pudrow mineralnych i bardzo jestem zadowolona ... twarde pedzle robia kulkom kuku...

zawsze przed uzyciem zanim otworze... odwracam raz do gory nogami zeby pylek nie lezal na dnie a tez sie zuzywal ...
Desti, jestes genialna!



a wiecie co ja zrobilam z moimi GT, poniewaz duzo bylo tego "pylku" na dnie...(jakos mniejsze kulki bardziej sie krusza)....to ja go wydobylam i trzymam w oddzielnym pojemniczku,,,,i teraz sie tym maziam - gwiezndym pylem....

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
myślałam, że jakąś zagubioną duszą jesteś, która chciała gąbeczką nakładać

ale co do pędzla to masz kompletnie rację - jak nakładam mięciusim EDM, to mam taką delikatną poświatę tylko i wszystkie meteorki wyglądają prawie identycznie, natomiast jak pomacham moim kabuki Victorii Jackson to wydobywam z nich trochę koloru, np. pink fresh są różowe

Kroliczku, ja tez to zauwazylam. B. miekkie pedzle daja b. delikatny efekt - transparentny...jakby. Natomiast mam jeszcze pedzel typowy do meteorytow guerlain - on jest troche trwardszy i tutaj wiecej kolorku widac....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:33   #1976
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Desti, jestes genialna!



a wiecie co ja zrobilam z moimi GT, poniewaz duzo bylo tego "pylku" na dnie...(jakos mniejsze kulki bardziej sie krusza)....to ja go wydobylam i trzymam w oddzielnym pojemniczku,,,,i teraz sie tym maziam - gwiezndym pylem....

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------




Kroliczku, ja tez to zauwazylam. B. miekkie pedzle daja b. delikatny efekt - transparentny...jakby. Natomiast mam jeszcze pedzel typowy do meteorytow guerlain - on jest troche trwardszy i tutaj wiecej kolorku widac....
Desti, Viki79, podobają mi się wasze pomysły na pyłek będę bezczelnie ściągać

Viki79 - no właśnie, takie to wynalazki z tych meteorków ja osobiście jestem fanką bardzo miękkich pędzli, bo innymi zazwyczaj sobie krzywdę robię
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:37   #1977
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Desti, Viki79, podobają mi się wasze pomysły na pyłek będę bezczelnie ściągać

Viki79 - no właśnie, takie to wynalazki z tych meteorków ja osobiście jestem fanką bardzo miękkich pędzli, bo innymi zazwyczaj sobie krzywdę robię
Kroliczku bo pisalas ze jestes maniakiem higieny no i jak ja patrze na moje kulki, takie piekne, nowe...to mi ich szkoda uzywac tzn, mam wrazenie ze od uzywania na calosci dostaja sie tam rozne zanieczyszczenia poprzez co one sie szybciej starzeja i traca swoje wlasciwosci, poza tym te pudelka sa jakies niepraktyczne bo pyl sypie sie z gabek przy kazdym otwarciu....

dlatego tez doszlam do wniosku ze bede sobie robic male sample ktore bede meczyc....zamiast "brudzic" pedzlami i wszystkimi odpadkami z mojej twarzy cale opakowania kulek.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:41   #1978
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Kroliczku bo pisalas ze jestes maniakiem higieny no i jak ja patrze na moje kulki, takie piekne, nowe...to mi ich szkoda uzywac tzn, mam wrazenie ze od uzywania na calosci dostaja sie tam rozne zanieczyszczenia poprzez co one sie szybciej starzeja i traca swoje wlasciwosci, poza tym te pudelka sa jakies niepraktyczne bo pyl sypie sie z gabek przy kazdym otwarciu....

dlatego tez doszlam do wniosku ze bede sobie robic male sample ktore bede meczyc....zamiast "brudzic" pedzlami i wszystkimi odpadkami z mojej twarzy cale opakowania kulek.
Viki, ja to dziwak i zboczeniec jestem a przecież bakterie i tak się dostaną do pudełek, niezależnie jak czyste są moje pędzle

ale strasznie podoba mi się ten pomysł z samplami małymi do użytku brzmi to strasznie praktycznie, chyba sama tak zrobię
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 09:01   #1979
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Dziewczyny orientujecie się kiedy mają wejść nowe meteoryty do sklepów? Pytałam w Sephorze, ale panie nie wiedzą, a ja mam sms do Sephory do 2 maja i zastanawiam się, czy zdąrzę kupić
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 09:15   #1980
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się kiedy mają wejść nowe meteoryty do sklepów? Pytałam w Sephorze, ale panie nie wiedzą, a ja mam sms do Sephory do 2 maja i zastanawiam się, czy zdąrzę kupić
Na początku maja.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.