Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 15:44   #1
Myller2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2

Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku


Witam,mam taki problem,mam 26 lat i od dwóch lat jestem w związku, jest to moja pierwsza dziewczyna i z nią pierwszy raz uprawiałem seks. Wcześniej masturbowalem się na potęgę, byłem uzależniony, doszło do tego ze potrzebowałem praktycznie chwili i juz doszedłem. Chciałbym się dowiedzieć co musze zrobić aby poprawić długość stosunku, przestałem się masturbowac bo chciałbym się skupić tylko na stosunku. Czy lepiej jest to zrobić od czasu do czasu? Nie chciałbym stosować jakiś tabletek itp. Proszę o pomoc.
Myller2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 18:32   #2
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

na pewno dochodzi szybko po prostu jesteś napalony niema to zwiąsku z masturbacją wydłuż grę wstępną do maksa i opanuj swoją potrzebę wejścia w nią ale niech ona ciebie nie pieści.Będziesz widział jak się porusza i oddycha i kiedy zacznie poruszać mocno biodrami wejdz w nią a z masturbacją uważaj może się potem zemścić może zabraknąć sił do wzwodu w kluczowym momencie ale na razie ciebie to nie dotyczy, staraj się nie myśleć o stosunku w czasie wstępu myśl o czymś mniej przyjemnym a z czasem wszystko będzie ok.możesz mi wierzyć mam swoje lata i wiedzę na ten temat.
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:58   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

Może spróbuj przerywać stosunek, kiedy czujesz, że dochodzisz i kontynuuj po chwili. Praktyka czyni mistrza .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:06   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
na pewno dochodzi szybko po prostu jesteś napalony niema to zwiąsku z masturbacją wydłuż grę wstępną do maksa i opanuj swoją potrzebę wejścia w nią ale niech ona ciebie nie pieści.Będziesz widział jak się porusza i oddycha i kiedy zacznie poruszać mocno biodrami wejdz w nią a z masturbacją uważaj może się potem zemścić może zabraknąć sił do wzwodu w kluczowym momencie ale na razie ciebie to nie dotyczy, staraj się nie myśleć o stosunku w czasie wstępu myśl o czymś mniej przyjemnym a z czasem wszystko będzie ok.możesz mi wierzyć mam swoje lata i wiedzę na ten temat.
To jedno czy drugie? Co w przypadku kiedy dziewczyna od początku mocno porusza biodrami?
Tylko nie przeginaj bo oklapnie jeszcze


Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Może spróbuj przerywać stosunek, kiedy czujesz, że dochodzisz i kontynuuj po chwili. Praktyka czyni mistrza .
Dokładnie
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 19:43   #5
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

wiecie oczym mówię musi dodać jedno do drugiego, a co do przerywanym stosunku nie polecam [chyba że w gumce]w jego przypadku nie zadziała pragnienie będzie większe,no i ciąża o której się nie myśli w takich okolicznościach.Ale warto prubować powodzenia.
Pozdrawiam

Edytowane przez cukrzyk1
Czas edycji: 2016-06-24 o 19:45
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 19:56   #6
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
wiecie oczym mówię musi dodać jedno do drugiego, a co do przerywanym stosunku nie polecam [chyba że w gumce]w jego przypadku nie zadziała pragnienie będzie większe,no i ciąża o której się nie myśli w takich okolicznościach.Ale warto prubować powodzenia.
Pozdrawiam
Gdybym wiedziała to bym nie pisała. Wyjaśnij mi swoją taktykę.
Przerywać stosunek można i z gumką na penisie i bez. Ciążę zostawię w spokoju, bo kwestia zabezpieczenia jest oczywistość i nie wiem co ma do krótkich stosunków ;-)
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 19:49   #7
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

Cytat:
Napisane przez cukrzyk1 Pokaż wiadomość
wiecie oczym mówię musi dodać jedno do drugiego, a co do przerywanym stosunku nie polecam [chyba że w gumce]w jego przypadku nie zadziała pragnienie będzie większe,no i ciąża o której się nie myśli w takich okolicznościach.Ale warto prubować powodzenia.
Pozdrawiam
Chodziło o wyjęcie, odczekanie chwili, dalszą penetrację, wyjęcie i tak do skutku. Przedłuża to dogłębną część stosunku i opóźnia wytrysk. Nie jest to to samo co stosunek przerywany.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 20:27   #8
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zbyt dużo masturbacji,problem z długością stosunku

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Chodziło o wyjęcie, odczekanie chwili, dalszą penetrację, wyjęcie i tak do skutku. Przedłuża to dogłębną część stosunku i opóźnia wytrysk. Nie jest to to samo co stosunek przerywany.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Jeju, to cukrzyk tak odczytał przerywany stosunek? Dzięki za wytłumaczenie
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 21:27:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.