Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 11:24   #4411
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
słuchajcie, chcę sobie umówić zabiegi:
- na pachy miałam dwa w odstępie ok 8 tygodni
- na uda i przedramiona też dwa, w odstępie niestety tylko 4 tygodnie

Najpierw pachy: teraz chcę umówić się na zabieg po 10 tygodniach, włosków mam już przynajmniej połowę mniej, myślę że taki czas będzie ok, na ostatni czwarty zabieg też planuję pójść po takim czasie. Moim zdaniem raczej ok, możecie potwierdzić, ew mnie poprawić?

Uda i przedramiona: kupiłam kupon na pół roku i niestety jak się pytałam tu na forum jak to dokładnie jest z częstymi zabiegami LS, czy to tylko strata pieniędzy bez większego efektu (co w przypadku tego kuponu mnie nie martwiło) czy też dodatkowo może być gorszy efekt poprzez wydłużenie fazy uśpienia, wtedy jeszcze nie padło, że lepiej nie robić za krótkich przerw.
Tak więc miałam zrobiony zabieg po 4 tygodniach tylko (sic!) bo myślałam, że nie zaszkodzi. W takim razie czy w tym momencie na 3 zabieg wystarczy 8 tygodni, czy z racji powyższego muszę czekać dłużej żeby był lepszy efekt. Chciałabym zmieścić oczywiście możliwie jak najwięcej zabiegów w kuponie, ale jednocześnie chcę żeby były skuteczne, więc przerwy od teraz chcę mieć już porządne . Po tym zabiegu będę ustawiać na co 10 tygodni (czy to będzie dobry odstęp zarówno dla przedramion jak i ud?

Ja też mam kupon półroczny i dołączam do pytania, bo będę miała podobną sytuację.
A dla pach 6-8tyg. wystarczy? Tenebra jak oceniasz efekty?
Ja na pierwszy zabieg idę 13.01 (pachy i bikini), potem planuję umówić się na 29.02 (czyli 6,5tyg.), a potem na 13.04 (czyli kolejne 6,5tyg.), bo niestety 14.04 wyjeżdżam i wrócę dopiero w połowie czerwca, więc następny zabieg będzie w okolicach 22.06 (10tygodni). Może tak być?
Czy lepiej zrobić 13.01, a następnie pod koniec marca - 11tyg., a potem dopiero 22.06 - 12tyg.
W takim wypadku miałabym 3 zabiegi. A przy pierwszej opcji 4.

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:27
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 14:21   #4412
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

U mnie wlasnie wloski wychodza...
Bikini - bardzo malo zostalo (choc na samych wargach - efekt sredni)
Pachy - bardzo malo zostalo. Spokojnie moge isc nieogolona na basen
kolana - to dopiero drugi zabieg na kolanach -ale widze, ze kiepsko
lydki - ok
uda - z tylu wylaza, z przodu (gdzie mam jasniutkie) - raczej nie wyjda.

Tyle, ze zauwazylam pewna prawidlowosc (z tego, co piszecie) - ze w przypadku "waszych" laserow - wlosy wychodza praktycznie wszystkie i pozniej odrastaja, a u mnie nie wychodza wszytskie, ale niewiele tez pozniej odrasta juz nowych.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 14:37   #4413
Caroline516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez guess_ Pokaż wiadomość
Hej,
Zna któś może salon w Warszawie Q-Clinique? Ostatnio, za wypełnienie ankiety, oferowali oni laserową depilację (oczywiście piewrszy zabieg) za 1zł. Wypełniłam ankietkę i zostałam zaproszona na zabieg. Teraz tylko się głowię, bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tymże salonie i troszkę się boję.. Używają urządzenia Multi Light P lus, ja się na tym totalnie nie znam.
Chciałabym zrobić głębokie bikini, jestem jasną blondynką, ale w sumie mam tam dość mocne włoski..

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym salonem, byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Q-Clinique
Nie polecam tego salonu - niestety personel (mam takie odczucie) nie zna się na rzeczy. Trzy różne kosmetyczki wykonywały moje zabiegi i zupełnie różnie odpowiadały na moje pytania (np. dotyczące depilacji jasnych włosów czy też opalania po zabiegu). Nawiasem mówiąc - po zabiegu nie powinno się opalać, gdyż zwiększa to ryzyko powikłań. Dwa razy zostałam poparzona laserem w tym miejscu - mimo, że poinformowałam, że laser jest za gorący.
NIE POLECAM i na pewno nie wrócę tam - choć ceny są bardzo atrakcyjne - klientki obsługiwane są "taśmowo" - a tego typu zabieg nie jest zabawą i jest ryzyko (ślady po przebarwieniach/blizny)
Caroline516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 16:38   #4414
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
słuchajcie, chcę sobie umówić zabiegi:
- na pachy miałam dwa w odstępie ok 8 tygodni
- na uda i przedramiona też dwa, w odstępie niestety tylko 4 tygodnie

Najpierw pachy: teraz chcę umówić się na zabieg po 10 tygodniach, włosków mam już przynajmniej połowę mniej, myślę że taki czas będzie ok, na ostatni czwarty zabieg też planuję pójść po takim czasie. Moim zdaniem raczej ok, możecie potwierdzić, ew mnie poprawić?

Uda i przedramiona: kupiłam kupon na pół roku i niestety jak się pytałam tu na forum jak to dokładnie jest z częstymi zabiegami LS, czy to tylko strata pieniędzy bez większego efektu (co w przypadku tego kuponu mnie nie martwiło) czy też dodatkowo może być gorszy efekt poprzez wydłużenie fazy uśpienia, wtedy jeszcze nie padło, że lepiej nie robić za krótkich przerw.
Tak więc miałam zrobiony zabieg po 4 tygodniach tylko (sic!) bo myślałam, że nie zaszkodzi. W takim razie czy w tym momencie na 3 zabieg wystarczy 8 tygodni, czy z racji powyższego muszę czekać dłużej żeby był lepszy efekt. Chciałabym zmieścić oczywiście możliwie jak najwięcej zabiegów w kuponie, ale jednocześnie chcę żeby były skuteczne, więc przerwy od teraz chcę mieć już porządne . Po tym zabiegu będę ustawiać na co 10 tygodni (czy to będzie dobry odstęp zarówno dla przedramion jak i ud?
Co do ramion to z własnego doświadczenia bym zalecał poczekać te 10 tyg. - poprzedni zabieg mógł przedłużyć telogen i chwilowo osłabić te włosy które dopiero wchodziy w fazę wzrostu a dwa tygodnie więcej może dać sporą różnicę.

A zalecane odstępy dla nóg to 10-12 tyg. - na zagranicznych forach takich jak hairtell zalecają nawet 16 tyg. jeżeli mało co odrasta.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 16:45   #4415
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Ja też mam kupon półroczny i dołączam do pytania, bo będę miała podobną sytuację.
A dla pach 6-8tyg. wystarczy? Tenebra jak oceniasz efekty?
Ja na pierwszy zabieg idę 13.01 (pachy i bikini), potem planuję umówić się na 29.02 (czyli 6,5tyg.), a potem na 13.04 (czyli kolejne 6,5tyg.), bo niestety 14.04 wyjeżdżam i wrócę dopiero w połowie czerwca, więc następny zabieg będzie w okolicach 22.06 (10tygodni). Może tak być?
Czy lepiej zrobić 13.01, a następnie pod koniec marca - 11tyg., a potem dopiero 22.06 - 12tyg.
W takim wypadku miałabym 3 zabiegi. A przy pierwszej opcji 4.
6,5 tygodnia to malutko...
Ja po 8, nawet z 8 i pół to miałam no efekt normalny, widoczny, taki jak się spodziewałam. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć jakoś super dokładnie, ale na to co widzę teraz to mam przynajmniej połowę mniej. 8 tygodni to raczej minimum... A jeszcze lepiej z 10, ja właśnie teraz poprawiam swoje odstępy na takie.

Kurczę ktoś tu pisał zalecane odstępy dla różnych części ciała, spróbuj poszukać całkiem niedawno to było.

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Co do ramion to z własnego doświadczenia bym zalecał poczekać te 10 tyg. - poprzedni zabieg mógł przedłużyć telogen i chwilowo osłabić te włosy które dopiero wchodziy w fazę wzrostu a dwa tygodnie więcej może dać sporą różnicę.

A zalecane odstępy dla nóg to 10-12 tyg. - na zagranicznych forach takich jak hairtell zalecają nawet 16 tyg. jeżeli mało co odrasta.
Dzięki chyży, w takim razie już od teraz będę ustawiać na co 10 tygodni zabiegi na wszystko.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-10 o 16:47
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:02   #4416
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

poszukuje sprawdzonych salonow w Warszawie szkoda ze nie ma listy na pierwszej stronie...prosze o pomoc
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 06:43   #4417
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dinozaurowa Pokaż wiadomość
a propos Kielc trafiłam na taką stronę: http://www.depilacjalux.pl/

Mają kilka siedzib w różnych miastach Polski, aktualnie jakaś promocja okołoświąteczna, za 199 zł różne części ciała robią no i LS Duet. Słyszał ktoś? A może ktoś był? Może ktoś w Gorzowie robił?
ja robie w gorzowie, za tydzień idę wlaśnie na drugi zabieg. Umówiona jestem na pachy, bikini głębokie, przedramiona i całe nogi.... nie wiem jak to wytrzymam odstęp między zabiegiem będzie wynosił 11 tygodni, to chyba dobrze z tego co czytam
jeśli chodzi o wychodzenie włosów to u mnie po pierwszym zabiegu praktycznie wszystkie włosy wypadły (zostały pojedyncze sztuki) ale teraz odrosly.... widac że jest ich nieco mniej ale szału nie ma mam nadzieje że po drugim zabiegu nie odrośnie ich znów tak dużo
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 07:07   #4418
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hello, jestem po depilacji LS górnej wargi-m w porównaniu do łydek i bikini nie bolało nic a nic. Prosze jednak o radę- miałam moc na 35 i sam zabieg trwał jakieś 6 minut. Byłam w szoku że tak szybko i że kompletnie nic nie blało... czy tak powinno być? a moc jest ok? to kupn z grupera i mam nadzieje że nikt mnie w butelke nie nabija. Co sądziecie - miała któras górna wargę?
Niedługo czeka mnie 4 zabieg na łydki bikini i pupę i juz sie boję wrrr
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:55   #4419
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

prosze poleccie cos w W-wie
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:22   #4420
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja byłam w 3 salonach w Warszawie, ale początkującemu nie poleciłabym żadnego z nich. Szczerze wątpię, że jest taki salon w 100% do polecenia. Radzę ci naprawdę porządnie przestudiować wątek, wygooglać parę salonów i coś wybrać, a potem wrzucić nazwę salonu na forum to może wtedy dostaniesz konkretną informację czy tam iść czy nie.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:30   #4421
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dinozaurowa Pokaż wiadomość
a propos Kielc trafiłam na taką stronę: http://www.depilacjalux.pl/

Mają kilka siedzib w różnych miastach Polski, aktualnie jakaś promocja okołoświąteczna, za 199 zł różne części ciała robią no i LS Duet. Słyszał ktoś? A może ktoś był? Może ktoś w Gorzowie robił?
Ja byłam, ale Bielsku i bardzo sobie chwale Dokladnie, profesjonalnie, mila atmosfera. Korzystaj z promocji
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 14:51   #4422
titikaa
Raczkowanie
 
Avatar titikaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam ogromną prośbę! Czy mozecie sie ze mną podzielić jakimi maściami smarujecie depilowane okolice po depilacji?? Jakie są najlepsze i po jakich schodzi szybko zaczerwienienie? Miałam przedwczoraj zabieg na łydki i mam caly łydki w okropnych czerwonych krostkach normalnie bym się nie przejmowała i czekała az zejdzie, ale pracuje jako hostessa i w sobote muszę wystąpić w spodniczce... Smaruje cały czas Alantanem, ale moze znacie jakąc bardziej skuteczną masc?
__________________
Nie będzie jak ma być. Będzie po mojemu !
titikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:54   #4423
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja myslalam nad Lasermedem, CPS lub Studio Light Zabki
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 23:24   #4424
SimplyCzarnA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez SimplyCzarnA Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze takie pytanko, bo oprócz tych ciemnych grubszych kłaczków mam też jasne i cienkie i nie wiem czy je zostawiać na zabieg czy również zgolić, bo podobno laser tych cienkich nie usuwa więc nie wiem czy opłaca się ryzykować, jak myślicie?
pomoże ktoś??
SimplyCzarnA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 06:37   #4425
negri
Raczkowanie
 
Avatar negri
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa, ale znad morza:)
Wiadomości: 240
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja myslalam nad Lasermedem, CPS lub Studio Light Zabki
miałam całą serię depilacji w studiu Light w Ząbkach i zdecydowanie ich polecam - zabiegi były dokładnie wykonywane, a kosmetyczki i właściciele byli rewelacyjni Umówiłam się niedawno na zabieg "przypominający" (po ponad 2 latach) i okazuje się, że zniżka 50% (po 4 zabiegu) wciąż jest aktualna

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez SimplyCzarnA Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze takie pytanko, bo oprócz tych ciemnych grubszych kłaczków mam też jasne i cienkie i nie wiem czy je zostawiać na zabieg czy również zgolić, bo podobno laser tych cienkich nie usuwa więc nie wiem czy opłaca się ryzykować, jak myślicie?
Laser diodowy nie usunie jasnych włosków - wiem już z praktyki. Gdy przygotowywałam się do zabiegu zawsze starałam się omijać takie włoski przy goleniu.
__________________
Jeżdżę na rowerze cały rok


negri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 07:41   #4426
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hello, jestem po depilacji LS górnej wargi-m w porównaniu do łydek i bikini nie bolało nic a nic. Prosze jednak o radę- miałam moc na 35 i sam zabieg trwał jakieś 6 minut. Byłam w szoku że tak szybko i że kompletnie nic nie blało... czy tak powinno być? a moc jest ok? to kupn z grupera i mam nadzieje że nikt mnie w butelke nie nabija. Co sądziecie - miała któras górna wargę?
Niedługo czeka mnie 4 zabieg na łydki bikini i pupę i juz sie boję wrrr
plissss pomóżcie....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:01   #4427
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
plissss pomóżcie....
Dawka zalezy od tego jakie masz wloski-czy sa ciemne i jakiej sa mocy wiec mysle ze tego nie ma co porownywac z innymi bo dawki dobiera sie wlasnie w zaleznosci od wlosa jaki posiadasz. Ta jaka Ci dobrano jest dla dosc mocnych wlosow, aczkolwiek wazne jest jeszcze ustawienie szybkosci przeplywu impulsu-czy bylo 30ms czy Auto. depilacja tej okolicy trwa bardzo krotko tak wiec6min jest ok ale ja nie spotkalam sie jeszcze zeby kogos to nie bolalo....wg mnie to razem z bikini najbardziej bolesna okolice....

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2012-01-12 o 09:02
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 12:14   #4428
cappucinobueno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Warszawa - kupony

złamanie zakazu handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:12
cappucinobueno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:17   #4429
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Dawka zalezy od tego jakie masz wloski-czy sa ciemne i jakiej sa mocy wiec mysle ze tego nie ma co porownywac z innymi bo dawki dobiera sie wlasnie w zaleznosci od wlosa jaki posiadasz. Ta jaka Ci dobrano jest dla dosc mocnych wlosow, aczkolwiek wazne jest jeszcze ustawienie szybkosci przeplywu impulsu-czy bylo 30ms czy Auto. depilacja tej okolicy trwa bardzo krotko tak wiec6min jest ok ale ja nie spotkalam sie jeszcze zeby kogos to nie bolalo....wg mnie to razem z bikini najbardziej bolesna okolice....
jak mialam depilacje babka ustawila wlasnie na auto czy mozecie mi wyjasnic jaka jest roznica????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:19
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 16:28   #4430
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Warszawa - kupony

IPL-u tu nikt ie chce,a poza tym reklama jest platna

ja idę jutro na zabieg 11
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:56   #4431
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej Dziewczyny

No to teraz moja kolej Kiedys -3 lata temu- byłam na depilacji laserowej w laserstudio (myślę, że usługa była dobrze wykonana i spokojnie polecę). No i skorzystałam z groupona w Boston clinic (light sheer). Bylam dopiero 1 raz, ale juz mam mieszane uczucia. Pamietam, ze w studio laser pani przykladala glowice i co kawalek "strzelala"... a w Boston Clinic, po posmarowaniu zelem jezdzila glowica po skorze i tylko sporadycznie czulam to charakterystyczne pieczenie... Mam wrazenie, ze nie bylo to poprawne wykonanie depilacji - czy sie mylę? Jesli chodzi o ustawienia to bylo na 30. No jakas sie czuje oszukana, bo wydawalo mi sie caly czas, ze pani korzysta z mojej nieswiadomosci i robi po lebkach.. a ze nie bylam na 100% pewna, to dziwnie mi bylo zwracac uwage... bo klientka ma pouczac "fachowca"? Ale po przeczytaniu watku widze, ze powinnam jednak zareagowac...

Co Wy na to?

Edytowane przez Keighty
Czas edycji: 2012-01-12 o 17:22
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:49   #4432
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po żelu na pewno metoda szybsza ale wątpię żeby było to dokładnie wykonane. Jednak trzeba docisnąc i miejsce w miejsce 'strzelić'.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:56   #4433
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no wlasnie... nastepnym razem (oczywiscie musze przesunac wizyte, bo nieopatrznie sie co 4 tyg zapisalam) bede nalegac na takie wykonanie.. a co zrobic, jak mi taka pani odpowie, ze chyba lepiej zna swoja prace i ze ja sie nie znam.. myslicie, ze moge sie spotkac z taka reakcją na moje zwrocenie uwagi?
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:15   #4434
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

No to teraz moja kolej Kiedys -3 lata temu- byłam na depilacji laserowej w laserstudio (myślę, że usługa była dobrze wykonana i spokojnie polecę). No i skorzystałam z groupona w Boston clinic (light sheer). Bylam dopiero 1 raz, ale juz mam mieszane uczucia. Pamietam, ze w studio laser pani przykladala glowice i co kawalek "strzelala"... a w Boston Clinic, po posmarowaniu zelem jezdzila glowica po skorze i tylko sporadycznie czulam to charakterystyczne pieczenie... Mam wrazenie, ze nie bylo to poprawne wykonanie depilacji - czy sie mylę? Jesli chodzi o ustawienia to bylo na 30. No jakas sie czuje oszukana, bo wydawalo mi sie caly czas, ze pani korzysta z mojej nieswiadomosci i robi po lebkach.. a ze nie bylam na 100% pewna, to dziwnie mi bylo zwracac uwage... bo klientka ma pouczac "fachowca"? Ale po przeczytaniu watku widze, ze powinnam jednak zareagowac...

Co Wy na to?
byłam w dwóch gabinetach i w żadnym nie używano żelu.
nie wiem czy to prawda,ale obie panie mówiły o tym,że do lasera LS nie używa się żadnych dodatków.
żel natomiast pamiętam przy metodzie IP+RF
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:23   #4435
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hm... czyli co? pani zastosowala inny laser niz wykupilam uslugę :O? W studio laser w ogole juz nie pamietam - chyba bylo na sucho... ale glowy nie dam - do tamtej uslugi nie mam zastrzezen akurat.. tylko tu bylam zdziwiona.
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:31   #4436
dinozaurowa
Przyczajenie
 
Avatar dinozaurowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
ja robie w gorzowie, za tydzień idę wlaśnie na drugi zabieg. Umówiona jestem na pachy, bikini głębokie, przedramiona i całe nogi.... nie wiem jak to wytrzymam odstęp między zabiegiem będzie wynosił 11 tygodni, to chyba dobrze z tego co czytam
jeśli chodzi o wychodzenie włosów to u mnie po pierwszym zabiegu praktycznie wszystkie włosy wypadły (zostały pojedyncze sztuki) ale teraz odrosly.... widac że jest ich nieco mniej ale szału nie ma mam nadzieje że po drugim zabiegu nie odrośnie ich znów tak dużo
Okay, dzięki wlaśnie tak się zastnawiałam nad tą ultra tanią ofertą

Ale wszystkie te części ciała jednego dnia robisz? Nie jesteś zbyt poodparzana po? Mi w dwóch gabinetach mówili, że nawet całych nóg nie robią jednego dnia, bo zbyt duża powierzchnia ciała..
dinozaurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:58   #4437
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
hm... czyli co? pani zastosowala inny laser niz wykupilam uslugę :O? W studio laser w ogole juz nie pamietam - chyba bylo na sucho... ale glowy nie dam - do tamtej uslugi nie mam zastrzezen akurat.. tylko tu bylam zdziwiona.
w moim przypadku babka tez uzywala zaleu i jezdzila laserem a nie przykladala miejsce przy miejscu tez jestem podlamana bo jestem po pierwszym zabiegu i musze z przykroscia stwierdzic ,ze doslownie wszystkie wlosy odrosly jestem wsciekla
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:28   #4438
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
w moim przypadku babka tez uzywala zaleu i jezdzila laserem a nie przykladala miejsce przy miejscu tez jestem podlamana bo jestem po pierwszym zabiegu i musze z przykroscia stwierdzic ,ze doslownie wszystkie wlosy odrosly jestem wsciekla
zadzwon i dowiedz się jaki to był laser,albo poczytaj na ich stronie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:41   #4439
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dinozaurowa Pokaż wiadomość
Ale wszystkie te części ciała jednego dnia robisz? Nie jesteś zbyt poodparzana po? Mi w dwóch gabinetach mówili, że nawet całych nóg nie robią jednego dnia, bo zbyt duża powierzchnia ciała..
w gabinecie, do którego ja chodzę robią duże powierzchnie bez żadnego ale. Nie mnie wprawdzie bo ja jednocześnie robię tylko pachy i bikini, łydki osobno, ale czasami "moja" kosmetyczka opowiada mi jakie ma zabiegi w ciągu dnia i zdarza się, że kobiety robią naraz prawie całe ciało (coś jak mysza88) np. całe nogi, głębokie bikini, pachy i ręce. Swoją drogą podziwiam, ja bym chyba nie wytrzymała
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:43
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:33   #4440
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
w gabinecie, do którego ja chodzę robią duże powierzchnie bez żadnego ale. Nie mnie wprawdzie bo ja jednocześnie robię tylko pachy i bikini, łydki osobno, ale czasami "moja" kosmetyczka opowiada mi jakie ma zabiegi w ciągu dnia i zdarza się, że kobiety robią naraz prawie całe ciało (coś jak mysza88) np. całe nogi, głębokie bikini, pachy i ręce. Swoją drogą podziwiam, ja bym chyba nie wytrzymała
do tej pory robiłam osobno każdy zabieg,ale jutro idę na łydki,bikini i pachy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.