Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 56 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-08, 19:18   #331
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Czy ktoś bywał regularnie na treningu EMS, rzeczywiście są szybsze efekty niż po tradycyjnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 19:24   #332
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj nosi turban na te upały? Czy to trzeba jakaś super hiper huste kupić czy chodzi o technikę wiązania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie kiedyś koleżanka próbowała nauczyć w turban i dla mnie to zbyt skomplikowane... Może jakbym miała jakąś chustę podobną do ręczników-turbanów, to byłoby łatwiej niż ze zwykłego długiego kawałka materiału. Ale ja jestem leniwy człowiek, tylko półminutowe rozwiązania przechodzą.
Noszę czasem taką półminutową namiastkę turbanu zrobioną z szalika-komina przeciwsłonecznego, bo lubię chodzić w koczku i to się słabo zgrywa z noszeniem kapeluszy i czapek. Specjalnie do koczków kupiłam sobie sam daszek, taka czapka z daszkiem tylko bez czapki, ale wtedy idzie sobie spalić skórę głowy... Ten daszek z turbanem z wzorzystego komina przyciąga spojrzenia
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 19:27   #333
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88054978]Ja je widuję regularnie.
Ale ja wiesz, ze Śląska, to prawie jak Niymcy [/QUOTE]Jej, muszę to zerknąć, dopóki jesteśmy.

Ja normalnie niby też praktycznie Niemcy, a nie kojarzę w ogóle, żeby były, a tak je lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 19:42   #334
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

A propo farby simplicol. U mnie zostaje lekki osad na kołnierzu pralki. Zrobiłam test białej rękawiczki i zostały siwe zacieki więc teraz kołnierz wycieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:00   #335
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj nosi turban na te upały? Czy to trzeba jakaś super hiper huste kupić czy chodzi o technikę wiązania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wiążę coś na kształt turbanu wg tego tutorialu:

https://www.youtube.com/watch?v=UgLzbV4GT_s

chustka najlepiej żeby była długa. bardziej nawet szal niż chusta.
po kilku próbach zajmuje to jakieś 30 sekund. nie trzeba się zniechęcać jak za pierwszym razem nie wyjdzie

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-08 o 20:02
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:05   #336
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88051289]Myślicie, że jak dodam zamiast śmietany mleko to będzie git? Nie mam żadnego masła, więc nie będzie to też na maśle smażone.



https://www.mniammniam.com/kurczak-zapiekany-z-porami


Potrzebuję do tego jakiejś lekkiej i lekkostrawnej surówki.


Szukam też dobrego przepisu na szarlotkę z jabłkami krojonymi w plastry. Czy z tych jabłek, które są dostępne teraz, wyjdzie coś dobrego? Nie wiem, jakie ciasto zrobić, chcę coś lekkiego z owocami.


Znalazłam coś takiego
https://www.kulinarnamaniusia.pl/201...-malinami.html
ale tyle oleju, serio? ;/ [/QUOTE]Sprawdź szarlotke z połówek jabłek
Zajeee.. a jest.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:36   #337
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88055114]Mnie kiedyś koleżanka próbowała nauczyć w turban i dla mnie to zbyt skomplikowane... Może jakbym miała jakąś chustę podobną do ręczników-turbanów, to byłoby łatwiej niż ze zwykłego długiego kawałka materiału. Ale ja jestem leniwy człowiek, tylko półminutowe rozwiązania przechodzą.
Noszę czasem taką półminutową namiastkę turbanu zrobioną z szalika-komina przeciwsłonecznego, bo lubię chodzić w koczku i to się słabo zgrywa z noszeniem kapeluszy i czapek. Specjalnie do koczków kupiłam sobie sam daszek, taka czapka z daszkiem tylko bez czapki, ale wtedy idzie sobie spalić skórę głowy... Ten daszek z turbanem z wzorzystego komina przyciąga spojrzenia [/QUOTE]Muszę jakiś turban ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja wiążę coś na kształt turbanu wg tego tutorialu:

https://www.youtube.com/watch?v=UgLzbV4GT_s

chustka najlepiej żeby była długa. bardziej nawet szal niż chusta.
po kilku próbach zajmuje to jakieś 30 sekund. nie trzeba się zniechęcać jak za pierwszym razem nie wyjdzie
Dziękuję. Teraz muszę, tylko fajna chustę kupic ile cm mniej więcej jest potrzebne do takiego turnanu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2020-08-08 o 20:42
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-08, 20:38   #338
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Skąd wynika zakaz wchodzenia w okryciu wierzchnim/nakaz skorzystania z szatni w różnych miejscach typu biblioteki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:44   #339
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dziękuję. Teraz muszę, tylko fajna chustę kupic ile cm mniej więcej jest potrzebne do takiego turnanu?
taki standardowy szal wystarczy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:47   #340
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skąd wynika zakaz wchodzenia w okryciu wierzchnim/nakaz skorzystania z szatni w różnych miejscach typu biblioteki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może z cieknących kurtek po deszczu, albo z wieszania ubrań i toreb na sąsiednich siedziskach, blokując je przy okazji (te siedziska).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 20:51   #341
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skąd wynika zakaz wchodzenia w okryciu wierzchnim/nakaz skorzystania z szatni w różnych miejscach typu biblioteki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
żeby potem ludzie nie kładki tych kurtek, parasolów, szalików i całej tej odzieży gdzie popadnie - bo to innym przeszkadza, zajmuje miejsce (często krzesła na których inni mogliby usiąść) itd.

no i w przypadku biblioteki dołożyłabym jeszcze, że na pewno znalazłby się ktoś kto z mokrym parasolem czy mokrą kurtką zacznie chodzić między książkami.

w mojej przychodni jest nakaz korzystania z szatni, bo ludzie wchodzą z tymi kurtkami do gabinetu, nie mają ich gdzie tam położyć, robi się zamieszanie, zamiast się skupiać na wizycie to pilnują czy im czapka nie spadła itd.
a przynajmniej tak pielęgniarki i recepcjonistki tłumaczą to starszym kobietom, które uparcie odmawiają oddania płaszcza do szatni
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-08, 22:50   #342
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Ogladalam dzis w tv nt zamieszek ze stolicy, raz była mowa że Margot to aktywistka lgbt potem ze to jakiś Michał Sz.. Aż się pogubilam to jakiej płci jest ten człowiek??
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 23:05   #343
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ogladalam dzis w tv nt zamieszek ze stolicy, raz była mowa że Margot to aktywistka lgbt potem ze to jakiś Michał Sz.. Aż się pogubilam to jakiej płci jest ten człowiek??

https://www.google.pl/amp/s/www.tokf...zowe-flagi.amp
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 00:26   #344
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Czy mogę wziąć niedużą pożyczkę "na dowód" jeśli akurat nie pracuję/nie mam żadnych dochodów?
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 06:42   #345
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Czy mogę wziąć niedużą pożyczkę "na dowód" jeśli akurat nie pracuję/nie mam żadnych dochodów?
Zapewne tylko chwilówkę na tragicznych warunkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 08:18   #346
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Czy mogę wziąć niedużą pożyczkę "na dowód" jeśli akurat nie pracuję/nie mam żadnych dochodów?
Jeśli to pierwsza pożyczka Vivus wychodzi całkiem ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 08:58   #347
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Mi PKO za każdym razem proponuję pożyczkę, mimo że nie mam wpływów ba konto systematycznie. Wypłatę dostaje do ręki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 09:35   #348
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Dziewczyny, prace na umowę o pracę rozpoczęłam 1 sierpnia, czy już normalnie mogę się rejestrować do lekarzy na NFZ?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 09:38   #349
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prace na umowę o pracę rozpoczęłam 1 sierpnia, czy już normalnie mogę się rejestrować do lekarzy na NFZ?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Możesz się rejestrować od dnia, kiedy pracodawca cię zgłosił do ubezpieczenia. Więc powinnaś bez problemu móc się zarejestrować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 11:46   #350
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Bieszczady

Nigdy tam nie byłam, jestem zdecydowaną fanką gór wysokich, ale w tym roku dumam nad zmianą kierunku i zaspokojeniu ciekawości, niemniej chcąc uniknąć rozczarowania mam pytanie: czy w tych górach są szlaki, na których można się zmęczyć/zdobyć jakiś szczyt chociażby a'la Gubałówka/pooglądać naprawdę spoko widoki (oprócz pagórków porośniętych drzewami)?

Sorry za łopatologię i stereotypy, ale moje środowisko to team-Bieszczady-to-góry-dla-emerytów vs team G*-się-znacie-Bieszczady-To-Życie

Będę wdzięczna za wszelkie polecenia i komentarze
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 11:49   #351
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Bieszczady

Nigdy tam nie byłam, jestem zdecydowaną fanką gór wysokich, ale w tym roku dumam nad zmianą kierunku i zaspokojeniu ciekawości, niemniej chcąc uniknąć rozczarowania mam pytanie: czy w tych górach są szlaki, na których można się zmęczyć/zdobyć jakiś szczyt chociażby a'la Gubałówka/pooglądać naprawdę spoko widoki (oprócz pagórków porośniętych drzewami)?

Sorry za łopatologię i stereotypy, ale moje środowisko to team-Bieszczady-to-góry-dla-emerytów vs team G*-się-znacie-Bieszczady-To-Życie

Będę wdzięczna za wszelkie polecenia i komentarze
Zdecydowanie można się zmęczyć i jestem całym sercem za drugim teamem.
Nie ma drugich takich gór jak Bieszczady.
Nędzne pagórki to świętokrzyskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 11:59   #352
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Bieszczady

Nigdy tam nie byłam, jestem zdecydowaną fanką gór wysokich, ale w tym roku dumam nad zmianą kierunku i zaspokojeniu ciekawości, niemniej chcąc uniknąć rozczarowania mam pytanie: czy w tych górach są szlaki, na których można się zmęczyć/zdobyć jakiś szczyt chociażby a'la Gubałówka/pooglądać naprawdę spoko widoki (oprócz pagórków porośniętych drzewami)?

Sorry za łopatologię i stereotypy, ale moje środowisko to team-Bieszczady-to-góry-dla-emerytów vs team G*-się-znacie-Bieszczady-To-Życie

Będę wdzięczna za wszelkie polecenia i komentarze
zdecydowanie da się zmęczyć... najbardziej podstawowym szlakiem jest chyba wyjście na Tarnicę z Wołosatego. nie za bardzo wymagający, z tego co pamiętam to zajmuje wyjście na górę ok 2 godziny. widoki z Tarnicy są piękne.

myślę, że ta strona może być pomocna w wyborze tras dla małozaawansowanych turystów górskich :
https://zieloniwpodrozy.pl/szlaki-w-...oczatkujacych/
widoki będziesz mieć takie jak na zdjęciach, chociaż na żywo to naprawdę robi wrażenie

tak tylko dodam... Bieszczady są obecnie bardzo popularne, ludzi jest tam od groma. jeśli liczysz na to (tak jak większość ludzi), że pojedziesz w Bieszczady, bo tam mało ludzi i odpoczniesz od tłumów, to się raczej mocno rozczarujesz. kiedyś tak było... kilka lat temu w słoneczną, wakacyjną niedzielę, byłam jedyną osobą, która była na szczycie. obecnie stoi się w kolejce żeby wyjść na Tarnicę.
ale jechać na pewno warto, tylko bez nastawiania się na brak innych turystów

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-09 o 12:00
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:02   #353
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Nie przepadam za tłumami, dlatego w Tatrach moim kierunkiem nigdy nie jest Morskie Oko, Krupówki czy Dolina Kościeliska

Dziękuję za polecenie strony.
Będę intensywnie dumać..
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:02   #354
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Bieszczady

Nigdy tam nie byłam, jestem zdecydowaną fanką gór wysokich, ale w tym roku dumam nad zmianą kierunku i zaspokojeniu ciekawości, niemniej chcąc uniknąć rozczarowania mam pytanie: czy w tych górach są szlaki, na których można się zmęczyć/zdobyć jakiś szczyt chociażby a'la Gubałówka/pooglądać naprawdę spoko widoki (oprócz pagórków porośniętych drzewami)?

Sorry za łopatologię i stereotypy, ale moje środowisko to team-Bieszczady-to-góry-dla-emerytów vs team G*-się-znacie-Bieszczady-To-Życie

Będę wdzięczna za wszelkie polecenia i komentarze
Ja zawsze jeździłam w Tatry, aż raz z ciekawości pojechałam w Bieszczady, żeby zobaczyć o co tyle szumu i... zakochałam się. Nadal uwielbiam Tatry, ale już wiem o co chodzi ludziom rozpływającym się nad Bieszczadami i od tego czasu uwielbiam tam wracać.

Jest gdzie chodzić i jest gdzie się zmęczyć, głównie przez to że szklaki w Bieszczadach są dość długie, ale wdrapać się też jest gdzie, Tarnica, Połonina Caryńska, Wielka Rawka, Halicz. Są spoko widoki, klimat inny niż w Tatrach, ale dla mnie nie jest ani lepszy, ani gorszy. Po prostu inny, i jedne, i drugie góry uwielbiam za co innego. I ludzie są super, spotkałam samych fajnych ludzi w Bieszczadach.

Ustrzyki Górne są fajne na bazę wypadową. Niestety jesienią trzeba się liczyć z błotem. Ale za to jesienne kolory są w Bieszczadach nieziemskie. I w Bieszczadach jest jeden z najciemniejszych punktów Polski, najmniejsze zanieczyszczenie światłem, więc super miejsce do obserwowania gwiazd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:02   #355
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Ostatnio bardzo fajnie pod powiedziałyście mi jakich kosmetyków używać kiedy skóra się poci i wychodzą pryszcze. A teraz zmam pytanie jaką bazę pod makijaż kupić aby nie obciążała za mocno skórę i nie zapycha porów? szukałam na internecie różnych przykładów, ale nie do końca ufam artykułom wychwalającym kosmetyki znalazłam u jednej blogerki lekką bazę jednak kosztowała ona ponad 100 zł a ja chciałabym coś tańszego max do 50 zł...
i uprzedzając pytania czy muszę używać bazy chciałabym Ciągnij świecić A faktycznie czuję że mama robi różnicę kiedy ją użyje i podkład nie spływa tak szybko kiedy jestem w domu nie robię makijażu ale na jakieś ważniejsze wyjścia Czuję się pewnie kiedy mam bazę pod makijażem. Mozecie polecic jakis konkretny kosmetyk?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:11   #356
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Nie przepadam za tłumami, dlatego w Tatrach moim kierunkiem nigdy nie jest Morskie Oko, Krupówki czy Dolina Kościeliska

Dziękuję za polecenie strony.
Będę intensywnie dumać..
tak tylko wrzucę, bo mnie mocno to zszokowało ile ludzi było wczoraj nad Morskim Okiem...

https://www.facebook.com/warunki/posts/4143535499054819
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:12   #357
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Ja zawsze jeździłam w Tatry, aż raz z ciekawości pojechałam w Bieszczady, żeby zobaczyć o co tyle szumu i... zakochałam się. Nadal uwielbiam Tatry, ale już wiem o co chodzi ludziom rozpływającym się nad Bieszczadami i od tego czasu uwielbiam tam wracać.

Jest gdzie chodzić i jest gdzie się zmęczyć, głównie przez to że szklaki w Bieszczadach są dość długie, ale wdrapać się też jest gdzie, Tarnica, Połonina Caryńska, Wielka Rawka, Halicz. Są spoko widoki, klimat inny niż w Tatrach, ale dla mnie nie jest ani lepszy, ani gorszy. Po prostu inny, i jedne, i drugie góry uwielbiam za co innego. I ludzie są super, spotkałam samych fajnych ludzi w Bieszczadach.

Ustrzyki Górne są fajne na bazę wypadową. Niestety jesienią trzeba się liczyć z błotem. Ale za to jesienne kolory są w Bieszczadach nieziemskie. I w Bieszczadach jest jeden z najciemniejszych punktów Polski, najmniejsze zanieczyszczenie światłem, więc super miejsce do obserwowania gwiazd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A propos bazy wypadowej, w kwestii noclegu - w Tatrach zawsze jest nim Białka. Idealna miejscowość (sklepy, knajpy, spokój). Nie jestem zwolenniczką mieszkania w totalnej głuszy, gdzie muszę sama robić sobie obiady, mieć do sklepu kilka km itp. Jaką miejscowość polecacie? W sensie, że nocuję tam, a z rana wsiadam w auto i podjeżdżam stosunkowo niedaleko i zaczynam wędrówkę.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:20   #358
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zdecydowanie da się zmęczyć... najbardziej podstawowym szlakiem jest chyba wyjście na Tarnicę z Wołosatego. nie za bardzo wymagający, z tego co pamiętam to zajmuje wyjście na górę ok 2 godziny. widoki z Tarnicy są piękne.

myślę, że ta strona może być pomocna w wyborze tras dla małozaawansowanych turystów górskich :
https://zieloniwpodrozy.pl/szlaki-w-...oczatkujacych/
widoki będziesz mieć takie jak na zdjęciach, chociaż na żywo to naprawdę robi wrażenie

tak tylko dodam... Bieszczady są obecnie bardzo popularne, ludzi jest tam od groma. jeśli liczysz na to (tak jak większość ludzi), że pojedziesz w Bieszczady, bo tam mało ludzi i odpoczniesz od tłumów, to się raczej mocno rozczarujesz. kiedyś tak było... kilka lat temu w słoneczną, wakacyjną niedzielę, byłam jedyną osobą, która była na szczycie. obecnie stoi się w kolejce żeby wyjść na Tarnicę.
ale jechać na pewno warto, tylko bez nastawiania się na brak innych turystów
Jesteś świeżo po wycieczce w Bieszczady i muszę powiedzieć, że na znanych szlakach ludzi od groma i idzie się gęsiego. Ale da się znaleźć szlak prawie pusty! 2 godziny marszu i spotkaliśmy tylko 2 grupki osób, a tak to pustka i samotność. Wtedy aż chce się powiedzieć komuś "cześć!".
Z kolei to witanie się na takim napchanym szlaku jest całkowicie bez sensu i mega irytujące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 13:22   #359
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
A propos bazy wypadowej, w kwestii noclegu - w Tatrach zawsze jest nim Białka. Idealna miejscowość (sklepy, knajpy, spokój). Nie jestem zwolenniczką mieszkania w totalnej głuszy, gdzie muszę sama robić sobie obiady, mieć do sklepu kilka km itp. Jaką miejscowość polecacie? W sensie, że nocuję tam, a z rana wsiadam w auto i podjeżdżam stosunkowo niedaleko i zaczynam wędrówkę.
Byłam raz w Bieszczadach, parę lat temu, i miałam wynajęty dom w Wetlinie, cudnie było, bo bardzo kameralnie. Nie wiem jak jest teraz, ale podobało mi się dużo bardziej niż np. w Ustrzykach.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 13:26   #360
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Też jeździłam w Bieszczady parę lat temu. Wynajmowałam domek w Bystrem, koło Baligrodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-13 23:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.