Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 12:43   #1
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856

Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?


Czy ktoras z wizazanek wybiera sie w tym roku do tej szkoly na kosmetologie??? Ja na 95% tak Chce isc na studia zaoczne
Podaje link do stronki o tej szkole,moze ktos sie zdecyduje
www.wspia.pl
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:19   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez KENZO
Czy ktoras z wizazanek wybiera sie w tym roku do tej szkoly na kosmetologie??? Ja na 95% tak Chce isc na studia zaoczne
Podaje link do stronki o tej szkole,moze ktos sie zdecyduje
www.wspia.pl
Ja studiuję tam pedagogikę i ostatnio z koleżanką kosmetyczką po szkole policealnej zastanawiałyśmy się gdzie oni wam zajecia chcą zrobić.Szkoła nie ma zaplecza sprzętowego i salowego do tego,by zrobić fizjoterapię i kosmetologię. Rzucają się z motyką na słońce.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:58   #3
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

O kurcze to mnie zaskoczylas a slyszalas cos moze wiecej o tym kierunku??? bo podobno ma dopiero ruszyc od pazdziernika tak???
Naprawde nie maja nic porzadnie przygotowanego???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 19:18   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez KENZO
O kurcze to mnie zaskoczylas a slyszalas cos moze wiecej o tym kierunku??? bo podobno ma dopiero ruszyc od pazdziernika tak???
Naprawde nie maja nic porzadnie przygotowanego???
Tak dopiero od października.Ja na Twoim miejscu zadałabym im pytanie gdzie będą przeprowadzane zajecia praktyczne-jeżeli oni od kogoś nie wynajmą sal to nie będzie gdzie tego robić Ogólnie szkoła, jak większość prywatnych,to nie jest coś super. Nie narzekam,ale też się nie łudzę na nic.

Ogólnie polecam obejrzenie szkoły i pogadanie o tym gdzie co i jak będzie robione jeżeli chodzi o część praktyczną
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 15:05   #5
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Hej wiec wlasnie zlozylam wczoraj dokumenty na kosmetologie zaoczna na Wspia - zajecia praktyczne nie beda odbywac sie w budynku szkoly na ul.Wisniowej tylko w Cegielskim, tam bedzie caly wydzial Zdrowia Publicznego - tam sa laboratoria i sale do zajec praktycznych

To co moze ktos jeszcze sie skusi??? podobno jest duze zainteresowanie tym kierunkiem ale maja jeszcze wolne miejsca
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 15:40   #6
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

ja mam zamiar iść do Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody też w poznaniu buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 19:54   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez KENZO
Hej wiec wlasnie zlozylam wczoraj dokumenty na kosmetologie zaoczna na Wspia - zajecia praktyczne nie beda odbywac sie w budynku szkoly na ul.Wisniowej tylko w Cegielskim, tam bedzie caly wydzial Zdrowia Publicznego - tam sa laboratoria i sale do zajec praktycznych

To co moze ktos jeszcze sie skusi??? podobno jest duze zainteresowanie tym kierunkiem ale maja jeszcze wolne miejsca
Ja bym się tak nie cieszyła Wiem gdzie będą te nowe sale,bo tam poobklejali wszystko,ale z doświadczenia mogę powiedzieć,że Cegielski to jest nie jest jakiś poziom

Ogólnie mogę powiedzieć tyle,że jakbym miała wybierać miedzy WSPiA oraz WSZPZiU o której pisze koleżanka to wybrałabym to drugie. Mam koleżanki na roku kosmetyczki,którym proponował kanclerz pracę jako wykładowczyni i wszystkie w brecht
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 22:56   #8
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez natii4
Ogólnie mogę powiedzieć tyle,że jakbym miała wybierać miedzy WSPiA oraz WSZPZiU o której pisze koleżanka to wybrałabym to drugie. Mam koleżanki na roku kosmetyczki,którym proponował kanclerz pracę jako wykładowczyni i wszystkie w brecht
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 08:22   #9
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
ja mam zamiar iść do Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody też w poznaniu buzka
Ja właśnie kończę to szkołe (studia 3letnie lic zaoczne).Dzisiaj mam przedostatni egzamin za tydzień ostatni i obron Bardzo miło wspominam czas w tej szkole jest bardzo dużo nauki ale jeśli ktoś lubi biologię to sobie z prewnością poradzi.Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona,wykładowcy są wymagajacy ale przekazują dużą wiedzę.Jedyny minus to koszt nauki (ja płaciłam 450zł za miesiąc) nie byłam też zadowolona z babki która prowadziła w mojej rupie pracownię kosmetyczna ale ogólnie POLECAM !!!
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:01   #10
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Ja właśnie kończę to szkołe (studia 3letnie lic zaoczne).Dzisiaj mam przedostatni egzamin za tydzień ostatni i obron Bardzo miło wspominam czas w tej szkole jest bardzo dużo nauki ale jeśli ktoś lubi biologię to sobie z prewnością poradzi.Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona,wykładowcy są wymagajacy ale przekazują dużą wiedzę.Jedyny minus to koszt nauki (ja płaciłam 450zł za miesiąc) nie byłam też zadowolona z babki która prowadziła w mojej rupie pracownię kosmetyczna ale ogólnie POLECAM !!!
naprawde?? podaj mi swoj numer gg, bo chciałambym porozmawiac i sie dowiedzieć czegos wiecej o tej szkole buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:32   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
naprawde?? podaj mi swoj numer gg, bo chciałambym porozmawiac i sie dowiedzieć czegos wiecej o tej szkole buzka
Lepiej poszukaj na forum wątku,bo był cały wątek o dziewczynach,które idą w tym roku na kosmetologię do Poznania i odezwało się kilka dziewczyn po szkole pani Goc
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 16:56   #12
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez natii4
Lepiej poszukaj na forum wątku,bo był cały wątek o dziewczynach,które idą w tym roku na kosmetologię do Poznania i odezwało się kilka dziewczyn po szkole pani Goc
tak wiem, jesli mowimy o tym samym wątku- to go przeglądałam
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:10   #13
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Ja juz szkole kosmetyczna mam za soba i wlasnie mialam dylemat gdzie pojsc dalej, bralam pod uwage WSPIA i WSPZIU -ale WSZIU skutecznie odradzila mi ja kolezanka ktora tam chodzila ROK i zrezygnowala- nie chodzilo nawet o to ze jest duzo nauki bo miala prawie same piatki a w moim liceum o bardzo wysokim poziomie ledwo ciagla koniec z koncem wiec chyba az tak wysoki poziom to tam nie jest Ja bylam na profilu biol- chem, matura tez z tych przedmiotow i mysle ze spokojnie dalabym sobie rade, roznica w cenie czesnego jest traktycznie zadna bo 350 zl a 450 zl to raptem tylko 100 zl - wiec najwyzej jeden blyszczyk w miesiacu mniej ale podobno atmosfera miedzy dziewczynami nie zawsze jest fajna i ogolnie jako caloksztalt mi kolezanka odradzala, wyprobuje jak jest na WSPIA i najwyzej jesli mi sie nie spodoba to sie poprostu przeniose do innej szkoly
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:18   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=82626
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 14:50   #15
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

o, tego nie widzialam dziekuje za link
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:28   #16
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

A ja się zastanawiam nad Szkołą na Brzeźnickiej,na Bosej a Wyższą Szkołą Administracji i Pedagogiki oraz akademią Prenier
Może ktoś mi powiedzieć na temat tych szkół"?????
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 07:48   #17
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Shakira_19
A ja się zastanawiam nad Szkołą na Brzeźnickiej,na Bosej a Wyższą Szkołą Administracji i Pedagogiki oraz akademią Prenier
Może ktoś mi powiedzieć na temat tych szkół"?????
Kończe kosmetolgię i wybieram się do Akademi Prenier na roczną szkołe masażu.Podobno kosmetyka mam tam bardzo niski poziom i nie wiele się można nauczyć.Podobno bo sama nie sprawdziłam ale parę osób mi tak powiedziało.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:36   #18
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Szkołę Prenier wszyscy odradzają

Akszeinga-a może jakaś szkoła medyczna na masaż?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:20   #19
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez natii4
Szkołę Prenier wszyscy odradzają

Akszeinga-a może jakaś szkoła medyczna na masaż?

W moim przypadku jest taki problem ze mogę się tylko uczyć zaocznie i nie znalałam nic innego.Zastanawiam się jeszcze nas studiami podyplomowymi w mojej szkole z wizażu.Nie wiem na czym lepiej wyjdę.Boję się że wydam pieniądze na nic idąc do Prenier:/
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 18:26   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
W moim przypadku jest taki problem ze mogę się tylko uczyć zaocznie i nie znalałam nic innego.Zastanawiam się jeszcze nas studiami podyplomowymi w mojej szkole z wizażu.Nie wiem na czym lepiej wyjdę.Boję się że wydam pieniądze na nic idąc do Prenier:/
Zaraz poszukam Ci linki do szkoły chyba Rodziewiczów (chyba tak się nazywa) oni są niepubliczną medyczną szkołą policealną i można się uczyć we wszystkich trzech trybach-dzienny, zaoczny i wieczorowy
http://www.wsm.edu.com.pl/
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 19:11   #21
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez natii4
Zaraz poszukam Ci linki do szkoły chyba Rodziewiczów (chyba tak się nazywa) oni są niepubliczną medyczną szkołą policealną i można się uczyć we wszystkich trzech trybach-dzienny, zaoczny i wieczorowy
http://www.wsm.edu.com.pl/

Bardzo Ci dziękuję za adres tej szkoły.BARDZO mi pomogłaś.Jest tylko jeden minus nauka w tcyh szkołach trwa dwa lata a ja chciałam poroku wyjechać do Niemiec.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 19:15   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Bardzo Ci dziękuję za adres tej szkoły.BARDZO mi pomogłaś.Jest tylko jeden minus nauka w tcyh szkołach trwa dwa lata a ja chciałam poroku wyjechać do Niemiec.
Szkoda Ale Prenier ma naprawdę kiepskie oceny. Kiedyś pewna osoba weszła na Wizaż,wpisała w wyszukiwarkę Prenier i wszystkie wątki jakie jej wyskoczyły wpisała jaka to kiepska szkoła
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 19:27   #23
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez natii4
Szkoda Ale Prenier ma naprawdę kiepskie oceny. Kiedyś pewna osoba weszła na Wizaż,wpisała w wyszukiwarkę Prenier i wszystkie wątki jakie jej wyskoczyły wpisała jaka to kiepska szkoła
Myślałam nad tą szkołą tylko dlatego że można tam uzyskac międzynarodowy certyfikat który może mi pomóc w pracy w Niemczech.Szkoła do której mi podałaś linka wygląda bardzo ciekawie ale nie wiem czy zdecyduję się zostać tu jeszcze dwa lata...
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 19:56   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=1172936
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:33   #25
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

Podbijam temat, bo sie bardzo miotam ostatnio.
Obecnie mieszkam w Belgii, ale wracam do PL za miesiac.
Jestem juz po dziennych studiach na UAMie, ale chce isc w kierunku kosmetologii.Planowalam ukonczyc szkole w Belgii, ale maja tutaj bardzo niski poziom. Moim kolejnym pomyslem byla bardzo dobra szkola w Londynie, jednak nie bede wstanie zaplacic 13 000 zl za nauke, szczegolnie, ze szkola jest dzienna, nie ma zaocznych, czy popoludniowych opcji, wiec z dodatkowa praca bedzie ciezko.

Teraz zastanawiam sie nad WSPiA, bo slyszalam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Do szkoly GOC sie na pewno nie wybiore, poniewaz sporo negatywow obilo mi sie nie tylko o uszy, ale i oczy
Najlepsza opcja bylaby dla mnie Akademia Medyczna, nauka nie jest mi straszna, bo jestem po fizyce z akustyka plus protetyka sluchu, wiec dostalam w tylek porzadnie w ciagu moich poprzednich studiow. Jednak bedac w BE nie mam dostepu do materialow, aby sie przygotowac do examinu i pewnie nic z tego nie bedzie, a kolejny rok nie chce czekac, bo nie robie sie coraz mlodsza

Jesli ktos jest zwiazany z WSPiA to prosze o jakies recenzje, czy wskazowki Z tego co wiem, egzaminow wstepnych nie ma?
Ah i rok akademicki zaczyna sie normalnie w pazdzierniku?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:49   #26
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

ja ide do wspia, juz o tym pisalam, tylko skoro zajecia odbywaja sie gdzies indziej... czyli gdzie?? nie znam w ogole Poznania
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 00:24   #27
joanna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 2
GG do joanna88
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

ja wybieram sie w tym roku na wspia na kosmetologie w trybie dziennym poznań oczywiscie. mam nadzieje ze bede zadowolona
joanna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 10:40   #28
sosenka0
Raczkowanie
 
Avatar sosenka0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

ja wybieram się od października do tej szkoły kosmetologia dzienna.
sosenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 14:35   #29
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

dzisiaj w końcu zdecydowałam sie na kosmetologie na wspia, na szkołe gocowej brak siana ;p
sosenka0 - prawdopodobnie do zobaczenia
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 16:38   #30
OOlciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 138
Dot.: Kto idzie na kosmetologie do Wyż.Szkoly Pedagogiki i Administracji w Poznaniu?

hej odkurze z lekka watek
bo chyba tez sie tam do skzoly wybieram w tym roku, sa dziewczyny ktore jeszcze tam ida na dzienne????? pozdrawiam
__________________
pustamiska.pl <----- koniecznie dziewczyny



OOlciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.