Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 22:24   #2491
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja profilaktycznie nie wchodzę na bloga Cathy, bo jej opisy, zdjęcia działają na mnie jak hipnotyzer, potem nie pamietam co i gdzie zamawiałam
a teraz piszecie o cieniach i aż mnie korci aby zerknąć choć na chwileczkę
hehe, no coś w tym jest, ze strach wchodzić na wątek edmowski o zadaniu pytania niw wspomnę
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:25   #2492
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Polecam jeszcze kruche ciasto z rabarbarem i z pianką na wierzchu, niebo w gębie
Ja się jeszcze nastawiam na jagody, może czarne porzeczki i na pewno wiśnie od babci Aaa...i kiszenie ogórków jeszcze zostało
Mam fajny i prosty przepis na sałatkę z brokułem, piersiątkiem i słonecznikiem podsmażonym tzn. bez oleju oczywiście Mam też fajny przepis na kurczaka po jamajsku, wycięty wieki temu z gazety tylko muszę poszukać czy jest w sekretnym zeszycie z przepisami
Jesteś chętna? Może akurat Ci podpasuje
o tak ciasto z rabarbarem - bardzo proszę
a kiszone ogórasy - eh ja już wciągam trzeci 5 litrowy słoik ale ja maniaczka ogórkowa

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
. Ja mam fajny przepis z biedronki na filety z serem i suszonymi pomidorami, sałatke tzw. kiwi - czyliz selerem naciowym i prażonym siemieniem i kurczolem, no i taką z zupek chińskich - bomba!! dlugo się opierałam ale wreszczie wypróbowałam, co tam jeszcze??? idę też grzebać

ciasto z owocami na wierzchu- wielorakie zastosowanie dla mnie smaczniejsze niz

ciasto kubuś z soku kubuś
zupa serowa
orientalne buraczki przepis z DDTVN
Dawać przepisy dawać
a sałatka z zupek to furorę robi - ja dodaję ogoraski kiszone i kukurydzę i majonez i wsio - a jedzą aż się uszy trzęsą
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:25   #2493
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
moe dołączyć??? będzie nam raźniej a i karton fajny mam Poza Toruniem to zawsze wolałam Warszawę niż to pseudowarszawkę (MM)
A duży ten karton

Pewnie, zmieniamy adres na 3 filar mostu i hulaj dusza na zakupach
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:26   #2494
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ano to tak jak ja dziś!!! nie no musimy wcześniej chodzić spać. Codziło mi o to, że Ciebie np. na 99% jestem pewna, że jak zaczepie wieczorem to będziesz onlajn
jak się śpi po 10 godzin na tydzień, to gdzieś trzeba przesiadywać, nie?
a że moja nowa/stara znajomość aktualnie w Stanach na wykladach, to gdzie mam być, jak nie na wizażu?
Cytat:
No a jak już tak szaleję z batem to teraz zastanawiam się tylko kogo lać??? Ciebie czy Rozi??? bo ja już naprawdę musze wytrzymać z tymi zakupami, a Ty mi tu taaaaakie swatche cieni zapuszczasz, o których marzuyłam i latami szukałam w tradycyjnych kolorówkach (holograficzne - pure luxe)
Rozi nie dam tknąć Lej mnie
A testery omijaj z daleka... Pomyśl ile żyjątek na nich sobie siedzi... Brr
A problemy z kasą mnie też chyba czekają i cholerka, oszczędzać się muszę nauczyć, bo doszłam do wniosku, ze nie stać mnie na nic ostatnio

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Nigdy, juz nigdy - przenigdy nie wejde na blog cathy...

Ja to wszystko chcę... wszystko bez wyjątku - niedługo, jak tak dalej pójdzie będe mieszkać w kartonie pod mostem Poniatowskiego
no dziękuję Ci bardzo No wiesz co?
hi hi
W kartonie pod mostem to ja też niebawem zamieszkam. Ale za to będę właścicielką najpiękniejszych cieni w kartonowym świecie


Gadmarka

No phi, wiecie co? To dla kogo ja te swatche robię, jak nikt tam nie zaglądać będzie ?

i co wy mnie tutaj po nocy jedzeniem kusicie? Wczoraj miałam zacząć pierwszy dzień diety, ale się nie udało.. Dzisiaj też coś nie bardzo, bo na obiad pochłonęłam jakiegoś fast fooda (tak wiem, bleee), bo zamawiali coś, a ja glodna jak diabli bylam
Ciasto Kubuś z soku Kubuś To musi być ciekawe

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-07 o 22:29
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:26   #2495
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No ja namawiam, jak się nie przekonamy zakładając problemowy to nigdy nie będziemy wiedziały czy jest taki mieć sens. Może choć tam się uspokoi - ja ogłoszona tam naczelna opertegowaczka


a przecież nawet jest taki zestaw o próbkach i co???

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-07 o 22:35
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:31   #2496
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy to wcale nie jest źle nie mieć zdania. To objaw myślenia i rozpatrywania argumentów. Tak to sobie tłumaczę, bo sama się tak do końca zdecydować w tej sprawie nie mogę
Na EDM nie wchodzę wcale od kilku tygodni bo w kółko te same bzdury, ale idę sprawdzić co Atoja nawyczyniała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:32   #2497
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

acha, nie no nie jest tak żle, na życie wystarcza ale i wyznaczam teraz sobie pule, bo bym wszystko przehulała. Wypstrykaliśmy się z oszczędności a ja marzę o greckich wakacjach wreszcie.. a na to potrzeba piątaka conajmniej na trójce na tydzień. jak tu zebrać w 2 miesiące????


kartonik ładny z kubusiem puchatkiem. A tak swoją droga miałam już Faa odpisać o tej walizce115l ale mi Mi przeszkodziła. Na minerały powinna wystarczyć - bierz!!!!

co do testerów zdaje sobie sprawę, ale ta chęc była silniejsza. Zeskrobywałam warstwę papierkiem ściernym i jeszcze coś mi zostawalo... a teraz jak mam swatche... mam znów po co żyć by marzyć....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 22:35   #2498
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no dziękuję Ci bardzo No wiesz co?
hi hi
W kartonie pod mostem to ja też niebawem zamieszkam. Ale za to będę właścicielką najpiękniejszych cieni w kartonowym świecie


Gadmarka

No phi, wiecie co? To dla kogo ja te swatche robię, jak nikt tam nie zaglądać będzie ?

i co wy mnie tutaj po nocy jedzeniem kusicie? Wczoraj miałam zacząć pierwszy dzień diety, ale się nie udało.. Dzisiaj też coś nie bardzo, bo na obiad pochłonęłam jakiegoś fast fooda (tak wiem, bleee), bo zamawiali coś, a ja glodna jak diabli bylam
Ciasto Kubuś z soku Kubuś To musi być ciekawe
Nie tylko najpiękniejsze w kartonowym, ale i w murowanym też

I coś czuję, że ten Twój blog już hipnotycznie działać zaczyna - włączam komputer - a on się sam jakoś otwiera - zawsze cos ciekawego i potrzebnego - i to jak potrzebnego - a zdjęcia takie, że mi się do śliny na klawiaturze proszek minerałowy przykleja

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
kartonik ładny z kubusiem puchatkiem.
jak z Kubusiem, to ja sie piszę na takie mieszkanko - czynsz mały, wiec na minerały zostanie... tylko Ty mi powiedz, czy nam do tego lokum net podciągną, bo bez wizażu ani rusz...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-07-07 o 22:38
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:36   #2499
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

aaa, już wszystko wiem. No Atoja
A w ogóle to komp mi się sypie, a ma dopiero 2 miechy - jakiś HP shit
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:39   #2500
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy to wcale nie jest źle nie mieć zdania. To objaw myślenia i rozpatrywania argumentów. Tak to sobie tłumaczę, bo sama się tak do końca zdecydować w tej sprawie nie mogę
Na EDM nie wchodzę wcale od kilku tygodni bo w kółko te same bzdury, ale idę sprawdzić co Atoja nawyczyniała
Atoja ma charakterek
no ja właśnie tak rozpatruję te wszystkie za i przeciw i kurczę, obie strony maja trochę racji. Muszę się z tym przespać

HP będę bronić do upadłego I nie jadę na ich prowizji wcale

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
acha, nie no nie jest tak żle, na życie wystarcza ale i wyznaczam teraz sobie pule, bo bym wszystko przehulała. Wypstrykaliśmy się z oszczędności a ja marzę o greckich wakacjach wreszcie.. a na to potrzeba piątaka conajmniej na trójce na tydzień. jak tu zebrać w 2 miesiące????

kartonik ładny z kubusiem puchatkiem. A tak swoją droga miałam już Faa odpisać o tej walizce115l ale mi Mi przeszkodziła. Na minerały powinna wystarczyć - bierz!!!!

co do testerów zdaje sobie sprawę, ale ta chęc była silniejsza. Zeskrobywałam warstwę papierkiem ściernym i jeszcze coś mi zostawalo... a teraz jak mam swatche... mam znów po co żyć by marzyć....
ja o wakacjach greckich mogę zapomnieć w sezonie letnim. ale za to w październiku sobie odbijam zawsze albo w listopadzie Taniej wtedy całkiem sporo, tłumów turystów brak, a i pogoda bardziej sprzyjająca zwiedzaniu, a nie tylko chowaniu się przed skwarem.

a co do testerów- ja się nigdy awersji do ich używania chyba nie pozbędę. zwłaszcza, jak widzę w sephorze pannice malujące się błyszczykami to mi się słabo robi...

Naamah - w murowanym to nie mam szans wciąż czekam na powrót Pasterczki i zdjęcia jej kolekcji. Wtedy dopiero obślinię monitor
choć Faa też coś wspominała, że jutro chyba EDM-owe cienie ma pokazać

a co do lokum - po co internet podciągać Bezprzewodowo moje panie, bezprzewodowo

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-07 o 22:42
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 22:58   #2501
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Atoja ale ja jestem chętna na te przepisy
Proszę sałatka:
Kilka godzin wcześniej pierś kurczaka kroimy w kostkę, nacieramy ulubionymi przyprawami lub tylko solą i pieprzem, później gotujemy (można też smażyć jak ktoś nie lubi gotowanego ).
Brokuł połamany na różyczki gotujemy al dente. Odsączamy. Na suchej patelni prażymy słonecznik na złoto, ilość wg uznania (ja daję dużo, pychota).
Wszystkie składniki wymieszać, dodać niewielką ilość majonezu, pieprz i sól wg uznania. Majonez można zastąpić np. winegretem. Co kto lubi

Dla mnie pycha, szczególnie słonecznik


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ciasto znam, ogórki kisze i wcinam już dziś w nocy zalane, sałatkę też plus czosnek, Jamajskiego dawaj. Ja mam fajny przepis z biedronki na filety z serem i suszonymi pomidorami, sałatke tzw. kiwi - czyliz selerem naciowym i prażonym siemieniem i kurczolem, no i taką z zupek chińskich - bomba!! dlugo się opierałam ale wreszczie wypróbowałam, co tam jeszcze??? idę też grzebać no bo chyba nie prasowaćte 5 pralek co leżą w kącie i błagalnie patrzą
O tak, sałatka z zupek bardzo dobra
Wow, to ja poproszę o przepis na melbę i ciasto z kubusia, nie znaju
Ja też mam przepis na pyszny sernik mojej babci Heni do mielenia twarogu dodaje się też ugotowane ziemniaki, może w tym tkwi sekret Jakby ktoś chciał to pisać
Przeszukałam cały zeszyt, a ojciec niedawno kaligrafował przepisy do nowego i nie ma na jamajskiego Dawno tego nie robiłam i muszę sobie przypomnieć. Jutro postaram się napisać

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
o tak ciasto z rabarbarem - bardzo proszę
a kiszone ogórasy - eh ja już wciągam trzeci 5 litrowy słoik ale ja maniaczka ogórkowa
Dawać przepisy dawać
Ja też wciągam małosolne, a kiszone dopiero będą się robiły
Przepis na ciasto z rabarbarem, w sumie z każdymi owcami można je robić

Z tym że ja robię więcej tak 1,5 porcji bo na dużą blachę to trochę za mało i płaskie wychodzi.

Kruche pod owoce:
- 3 szkl. mąki
- 1 kostka margaryny
- 0,75 szkl. cukru
- 4-5 jaj w zależności od wielkości (oddzielamy białka)
- 2 łyżeczki proszku do pieczenia
- kawałeczek smalcu
- aromat opcjonalnie

Mąkę z proszkiem, cukier, żółtka i margarynę, smalec zagnieść. Można wsadzić do lodówki ale nie trzeba Ciasto powinno być "łamliwe" takie pękające, żaden gniot Na blachę kruszmy ciacho tak żeby przykryło spód, trochę więcej niż połowę ciacha. Na to owoce, jeśli np. rabarbar o posypuję go cukrem i np. galaretką agrestową, fajny smak . I na owoce kruszymy pozostałą część ciasta. Do piekarnika na jakieś 170-180C. Jak ciasto jest już właściwie upieczone to ubijamy białka z 1/2 szkl. cukru. Piana na ciasto, na to kokos i znowu na trochę do piekarnika aż się zezłoci.

Mam nadzieję że to jakoś w miarę czytelnie wyszło

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-07 o 22:59
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 22:59   #2502
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy bo znów zakupy poczynię :p (pamiętasz, że dzięki Tobie jestem szczęśliwą posiadaczką boronu 16 i już wiem, nie jest to składnik bomby )
nie, ale serio szukam jakichś fajnych cieni do niebieskich oczu z edm, przeleciałam cały album i zguplam :0

hehe, ja też za atoją poleciałam i tym sposobem wiem, ze super-kita nie zlikwidowali mieli dobry chłyt matetkingowy (cyt. ze skeczu ani mrumru )
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-07-07 o 23:00
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 23:48   #2503
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Foxxxy- co to za avek? I gdzie piękny pomarańcz?

Siostrooo- jesteś tutaj?
Jestem, jestem, nawet czasem się odzywam Tylko, że ostatnio trochę confused... dla Ciebie, jutro ściskać kciuki, dobrze pamiętam? No i czekam na wyniki z pmp, żeby się udało

Kusicie tymi przepisami, ja tak dawno nic nie gotowałam/piekłam, a tak lubię.

Foxiak, ja też tęsknię za pomarańczem

Cathy, zdjęcia na Twoim blogu jak zwykle kuszą, na razie muszę trochę zaoszczędzić, bo na długach jadę, ale wszystko sobie skrupulatnie zapisuję I oczywiście dla Rozi za udostępnienie swoich zbiorów.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-07 o 23:50
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 23:54   #2504
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A nie mówiłam, że jeszcze będę sławna

hmmm a może buy tak załozyć wątek minerałoholiczki gotują albo przekornie i nie tylko minerałoholiczki odchudzają się!! ten z pewnościa nie miałby tylu przeciwniczek...

ja bym tam załozyła ten o technicznych, ale ja sama mam problemy czasem...a co tam, jak mam już ten charakterek hehehe dlatego nie mam wrogów, bo się boją ujawnić. ja swoją drogą bardzo bym się obraziła na miejscu Angel na mnie a tu ma dziewczyna klasę. mała jestem ale buzię mam dużą. Oj tylko nie zakodujcie sobie mnie takiej, plizzz



Kubuś:
biszkopt (5 jaj, 1 szkl mąki, 1 szkl cukru, 1/2 łyżeczki proszku do piecz)
na to masa:
2 budynie waniliowe
1l. kubusia (lub innego) malina jabłko marchew
1/2 szkl cukru
1/2 kostki Kasi
odlać pół kubusia i w nim rozmieszac budynie, resztę wlać do garnka z cukrem i kasia ugotować jak normalny budyń aż zgęstnieje. ostudzić do ciepłego i wylać na biszkopt. Można dodać owoce do budyniu. Na wszystko bita śmietana, i do lodówy by zastygło. posypac kakao.


Melba
2l. mleka, 1/2l śmietany (kwaśnej lub zakwaszanej lub zakwasić) 5 całych jaj, 2 cukry waniliowe
1/2 k(z 250g). masła
1/2 Kasi
3/4 szkl. cukru pudru
owoce jagody, maliny, świeże, czy rodzynki
Mleko zagotować, roztrzepać ze śmietaną zagotować dodać rozbite jaja zrobić twarożek(zwarzy się) odcedzić przez gazę i sito, lekko mieszać , utrzeć masło i cukry, dodać i wymieszać. na wylaną twarożkiem forme warstwę owoców na wierzch (przyklepać). zastudzić w lodówce i zjeść
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 03:04   #2505
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Gadmarka, Evelinek -

no dobra, chyba mi się w końcu spać zachciało, więc korzystając z okazji (póki mojemu durnemu organizmowi się nie odechce), lecę do łóżka..
A za dwie godzinki muszę do W-wy grzać i już mi się nie chce, jak pomyślę, ile znowu czasu w korkach stracę... Czemu nikt jeszcze nie wymyślił linii tramwajowej na trasie Zegrze- Warszawa? Ile ja bym czasu zaoszczędziła
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 05:59   #2506
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wróciłam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 06:50   #2507
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dla wszystkich spragnionych pomarańczy

Aga co tak wcześnie Mamy nadzieje, żeś wypoczęła i z nadzieją czekamy na makijaże na plaże
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 07:35   #2508
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

usiłowałam przeczytać to co naskrobałyście ale mi literki przed oczami tańczą
w nocy kolejna odsłona kataklizmu się odbyła - koszmar, dzieciaki odsypiają jeszcze

Aga, witamy
cathy, przez ten Twój blog rozchorowałam się na cie Pure Luxe - ten pryzmatyczny
foxxxy a co to u licha ma być
faa, ja tam nabyłam od razu cały zestaw, no ale nas jest 4

co do wątku "burdel" sama nie wiem
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:33   #2509
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aga Takim bladym switem zagladasz, ani chybi sie stesknilas za nami cholerami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 08:43   #2510
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dzień dobry
Straszliwie u mnie leje, ale nie powstrzyma mnie to przed jechaniem do Klifu i upolowaniem jakichś fajnych rzeczy

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A nie mówiłam, że jeszcze będę sławna
hmmm a może buy tak załozyć wątek minerałoholiczki gotują albo przekornie i nie tylko minerałoholiczki odchudzają się!! ten z pewnościa nie miałby tylu przeciwniczek...
Dziękuję bardzo za przepisy na pewno wypróbuję
Ja to z pewnością muszę się odchudzać, ale jakoś weny nie mam

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wróciłam
Cześć Aga
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:42   #2511
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
usiłowałam przeczytać to co naskrobałyście ale mi literki przed oczami tańczą
w nocy kolejna odsłona kataklizmu się odbyła - koszmar, dzieciaki odsypiają jeszcze

Aga, witamy
cathy, przez ten Twój blog rozchorowałam się na cie Pure Luxe - ten pryzmatyczny
foxxxy a co to u licha ma być
faa, ja tam nabyłam od razu cały zestaw, no ale nas jest 4

co do wątku "burdel" sama nie wiem
Coś czuję, że mój Avatar długo tu nie pożyje Ale tak mi się jakoś nasunął w związku z ostatnimi zdarzeniami nt Burder wątku

Cathy ja jestem oburzona, że nie masz Eye-Kabuki nie masz pędzla takiego typu byłabyś zachwycona Podpis :Kuśiciel
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:03   #2512
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nudno, szaro, ponuro, pada...bleeee. nocke mialam kiepska bo mala poplakiwala przez sen, do tego dala piekny koncert rano.....wrrr... zezloscila mnie znowu nieziemsko.
teraz czekam az sie rozpogodzi bo musze isc po zakupy.. jakos nic mi sie nie chce.
w domu syf... ale ja sie zaparlam i nie sprzatam po tesciowej. mam to gdzies. choc dzisiaj juz sie prawie zlamalam hehe. jednak doszlam do wniosku ze nie bede!

Foxxxy refleksja niezla choc mi tez sie bardziej podoba stary avek

Aga jak tam wypoczynek? pewnie bylo super. zazdraszczam bo ja nie mam nawe co liczyc na jakis wyjazd w te wakacje.

wy tu o przepisach a ja coraz bardziej glodna sie robie nie kuscie juz, zreszta jak nie mineralami to jedzeniem...a ja sie odchudzac powinnam...

Cathy rany...o ktorej ty chadzasz spac... dziwie sie ze dasz rade funkcjonowac. serio twoj organizm potrzebuje tak malej dawki snu? i ze ty tak swietnie wygladasz... jestem pelna podziwu. ale z tym spaniem, a raczej jego brakiem to bym jakiegos lekarza odwiedzila, bo przeciez to bardzo niezdrowo. chyba ze bylas, to sorki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:09   #2513
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja znów dziś jakaś niedomagająca jestem.. już mam siebie samej dość.. nagle na pogodę wrażliwa się zrobiłam czy co??
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:20   #2514
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aga witaj z powrotem, ale co tak krótko
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:22   #2515
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hej Aga! Rzeczywiście błyskawicznie zleciało
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:32   #2516
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Popaduje, lekki chlod, wreszcie sie nie kleje, jest czym oddychac, ach podoba mi sie Popoludniu mam oczyszczanie u kosmetyczki, nie bylam dwa miesiace i nie jest zle, znaczy podazam w dobrym kierunku

Aha, pozbylam sie bazy Joko pod cienie na rzecz kolezanki. Dobra byla w sensie podbijania kolorow i utrzymywania cieni (u mnie bite 10 godzin bez rolowania) ale pieronsko wysuszala mi powieki, przez co po paru dniach mialam odstajace skorki i cienie brzydko wygladaly. Uzywam lekkich zeli z Flos Leku pod oczy, wiec nie dawaly rade dowilzyc skory i ooo
Nastawialam sie na zakup bazy Too Faced, znalazlam na eBay fajna oferte ale zanim kliknelam to sprzedawca podwyzszyl cene i kaplica. Chyba sie znow rozejrze za Lumene

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-08 o 10:34
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:50   #2517
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Coś czuję, że mój Avatar długo tu nie pożyje Ale tak mi się jakoś nasunął w związku z ostatnimi zdarzeniami nt Burder wątku

Cathy ja jestem oburzona, że nie masz Eye-Kabuki nie masz pędzla takiego typu byłabyś zachwycona Podpis :Kuśiciel


Cathy foxxxy ma rację Eye-Kabuki jest super ja na początku nie wiedziałam jak się posługiwać tym cudem ale teraz popadłam w zachwyt w ogóle dzisiaj przetestowałam pędzelki z CS i EDM do cieni które zamówiła dla mnie Pastereczka (niestety nie otrzymałam pędzla z CS do różu, który zamawiałam ale może albo nie było albo przy zamęcie przy przeprowadzce gdzieś się zawieruszył no nic nie ważne na razie nie będę Pastereczce truła d....) a które wybrałam dzięki Cathy dziękuję Wam dziewczynki muszę przyznać nie ma jak porządne pędzle do miziania Cathy Twój blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i kusicielstwa za razem lubię tam zaglądać

a ja wczoraj miałam miłą niespodziankę mój mąż zabrał mnie na ucztę muzyczną - koncert Edyty Geppert z zespołem Kroke (a z tego co się orientowałam to biletów już nie był0) niesamowita artystka koncert był cud miód i orzeszki

foxxxy i co z zamówieniem próbkowym z THE SHE SPACE bo ja bym się skusiła na próbki cieni
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 11:01   #2518
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Teraz dopiero doczytałam resztę postów
Gadmarko ja też dzięki tej aferze Atoji dowiedziałam się wczoraj, że kit zostaje
Ilono a co się u Ciebie w nocy działo ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 11:39   #2519
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Teraz dopiero doczytałam resztę postów
Gadmarko ja też dzięki tej aferze Atoji dowiedziałam się wczoraj, że kit zostaje
Ilono a co się u Ciebie w nocy działo ?
była burza w trzech odsłonach, z gradobiciem, zrywaniem prądu i histerycznym wrzaskiem Bati, który się burz bardzo boi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 12:08   #2520
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
była burza w trzech odsłonach, z gradobiciem, zrywaniem prądu i histerycznym wrzaskiem Bati, który się burz bardzo boi
Ojej współczuję
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.