Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 22:32   #2551
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Faa, ja też lubię kompleciki, bardzo praktyczne. Nie każdy wyjazd się dużo pakuje.Podaj mi wymiary a pomierzę i powiem. Małą mam w max gabarytach lotniczych więc czasem gdy tylko małż podręczny bierze jest super, bo nie stoi i nie czeka na bagaż, a duża to super praktyczna sprawa. Ja tam ją sama zawsze na ścisk zapełniam jak na tydzień jadę gdzieś. Z resztą niewielka jest różnica w ilościach czy na kilka dni czy na miesiąc... z tego co kojarzę to chyba są cztery wymiary ja mam dwie pośrednie. A no i kuferek jest fajowy, ale on zawsze cholernie drogi, i nie zawsze poręczny, Mam zastępnika z oriflame tak na kosmetyki jak do rodziców jadę na weekend
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:57   #2552
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
tak, na Kabatach oczywiście, że możesz... więcej nas = większa mobilizacja
To super, jak wrócę z urlopu, to się Wam przypomnę

Tylko muszę przegrzebać wątek, bo kojarzę, że pisałaś, który to dokładnie fitness - sprawdzę, czy się do mojego pracowego programu lojalnościowego łapie - bo w końcu nie dostaliśmy Benefitu, tylko coś innego A jak sie nie łapie, to i tak sie z Wami zapiszę, bo u mnie samotnie to z mobilizacja do - muszę mieć kogoś, kto mnie kopnie.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 23:01   #2553
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Moja mania kupowania znowu wraca jakos tak przystopowalam, ale od wczoraj znowu nic nie robie tylko kupuje (no moze poza praca). wiekszosc to probki ale jednak..
jeszcze kusicie ta soja, hialuronem z naturalisa i w ogole zakusicie czlowieka na smierc.

kuszenie ode mnie: jak jeszcze koras nie am stanika ewy michalak tzw effuniaka to polowac, bo sa boskie ;p
http://ewamichalak.blogspot.com/
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 02:13   #2554
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Cathy zazdraszczam tej ilości snu, która Ci wystarcza, ile by można zrobić mając tyle czasu. a ja to najchętniej spałabym po 12h
ma to swoje plusy, owszem, ale czasem potrafi być diabelnie irytujące. Tak jak teraz Ile można czytać, przeglądać i oglądać?
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ja nie zadroszczę sama cierpię często na bezsenność. Teraz rzadziej i też się z tym pogodziłam i przestałam walczyć, ale jeszcze niedawno było u mnie podobnie choć nie aż tak jak u Cathy. Ale u mnie to hormony są głównie winne czyli lekki problem z tarczycą i duży z prolaktyną a poza tym okresowe zmiany niestety. Nie mniej jednak to bardzo przeszkadza w życiu i mimo wszystko powoduje przemęczenie organizmu
No właśnie, ja też myślę, ze kiedyś mi się to odbije wszystko. Na razie nie chodzę zmęczona, ale podejrzewam, że za jakiś czas organizm upomni się o stracone godziny snu
Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
J
Dzisiaj poprawiłam sobie humor nową lodówka i 2 stanikami z ebaya
Stara lodówka mi sie wykrzaczyła zalewając kuchnię Uwielbiam sklepy z AGD A gdyby jeszcze sprzedawali w nich minerałki mogłabym tam zamieszkać
Lodówka to fajny zakup
Gdybym miała gdzie wstawić drugą albo większą, to dawno bym to zrobiła, bo moja przestaje mieścić mazidła wszystkie. I ostatnio dziecko mi wytknęło, że niedługo miejsca na jedzenie tam już nie będzie
A mnie czeka zakup pralki. I wcale mnie to nie cieszy, gdyż w dodatku i gabarytowe ograniczenia mam i rodzajowe (nie może być otwierana od góry). W poprzednim mieszkaniu zostawiłam właścicielom niespełna roczną pralkę, bo nie miałam gdzie jej podziać w nowym i teraz z jakimś gratem się męczę. A pranie to równie durna rzecz, jak odkurzanie i zmywanie. Nie wiem, czy to tylko u mnie tak jest, ale stosy rzeczy do prania nigdy się nie kończą. I wcale nie mam wielu osób w domu Niemowlaka też brak.. A praktycznie nie ma dnia, żebym prać nie musiała.....
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:27   #2555
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O ja biedna weszłam na bloga cathy i zrobiłam zamówienie cieni w Joppa (znowu jest darmowa wysyłka) i Pure luxe, tylko nie wiem po co bo ja maluje oczy raz na miesiąc Z pure lexe wziełam też podkładu na próbę Jakbym w domu miała mało do wypróbowania
Chyba sobie jakąś blokadę mineralna na karcie zrobię

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

A w kwestii zakupowej to ja wczoraj LCD 40 cal kupiłam
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:27   #2556
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A pranie to równie durna rzecz, jak odkurzanie i zmywanie. Nie wiem, czy to tylko u mnie tak jest, ale stosy rzeczy do prania nigdy się nie kończą. I wcale nie mam wielu osób w domu Niemowlaka też brak.. A praktycznie nie ma dnia, żebym prać nie musiała.....
nie tylko u Ciebie
ja piorę średnio co 2-3 dni, bo cała trójka brudzi się równo
potem to leży bo weny do prasowania czasem brak
szczęście, że mam pralnie w piwnicy

ze snem też mam kłopoty, są dni że nie śpię całymi nocami tylko się przewracam z boku na bok - na dłuższą metę to bardzo męczące a ponadto odbija się na stanie skóry i ogólnym wyglądzie też

faa, ja na 14dni to ja bym tę największą brała

ajha, zapomniałabym:

WY WSTRĘTNE KOCIE KUSICIELKI!!!
muszę chronić Oli przed zaglądaniem tutaj bo ona marzy o kocie
a kot o niej niekoniecznie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:28   #2557
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Naaamah- czekamy aż wrócisz z urlopu Body Shape na Kabatach- zajęcia TBC

Żeby więcej schudnąć muszę się ruszać- TBC musi mi pomóc Ciężko mi wczoraj było strasznie- co na pewno było widać... Czułam się jak wielka kulka z nieskoordynowanymi ruchami Naprawdę tragedia!

Zakwasy straszne ale bardzo dziękuję Krystle za przygarnięcie

Siostro, dziękuję

Dziś mam spotkanie z reżyserem pewnej reklamy- trzymajcie kciuki za mnie bo chciałabym zarobić na te wakacje...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 08:29   #2558
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A i jeszce na blogu zobaczyłam pufF Jar z EDM i muszę go mieć
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:01   #2559
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Trzymamy kciuki White
Jestem pewna ze bedziesz gwiazda tego castingu
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:54   #2560
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Faa, ja też lubię kompleciki, bardzo praktyczne. Nie każdy wyjazd się dużo pakuje.Podaj mi wymiary a pomierzę i powiem. Małą mam w max gabarytach lotniczych więc czasem gdy tylko małż podręczny bierze jest super, bo nie stoi i nie czeka na bagaż, a duża to super praktyczna sprawa. Ja tam ją sama zawsze na ścisk zapełniam jak na tydzień jadę gdzieś. Z resztą niewielka jest różnica w ilościach czy na kilka dni czy na miesiąc... z tego co kojarzę to chyba są cztery wymiary ja mam dwie pośrednie. A no i kuferek jest fajowy, ale on zawsze cholernie drogi, i nie zawsze poręczny, Mam zastępnika z oriflame tak na kosmetyki jak do rodziców jadę na weekend
teraz zastanawiam się nad takim kompletem http://www.allegro.pl/item674385837_...r_walizka.html ma 2 kuferki jeden na minerały by się nadawał tylko nie wiem jak to jest z wytrzymałością takich walizek masz też z materiału czy z tego poliwęglanu?
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:11   #2561
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

U mnie też pranie często więc jakieś 2 lata temu kupiłam pralkę o ładowności 7kg i szybkości wirowania 1400, żeby móc dużo napchać i żeby szybko wysychało.
A w lodówce też się przestaję mieścić, ale mam zabudowywaną i żeby była większa musiałabym pół kuchni przebudować
Reziółki mam identycznie, nigdy nie miałam tylu cieni co teraz, następne do mnie lecą, a zazwyczaj nie mam czasu żeby się rano pomalować i coś neutralnego tylko na oko walę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 11:14   #2562
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pranie jeszcze moge przebolec, ale mycia garnków juz nieWieje z kuchni az sie kurzy.Juz przy obiedzie mowie- podziekujmy temu kto ugotował i temu kto pozmywa

Musze sie pochwalic, ze zaliczyłam wizyte u fryzjera wczoraj i bardzo przyciemniłam włosy

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-07-09 o 11:20
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:22   #2563
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziękuję Wam za przywitanie
10 dni zleciało szybko choć po tygodniu tęskniłam strasznie za moją sunią, rodzina i Wami mieliśmy net ale nam się wyczerpał po 2 dniach, potem padł nam laptop zepsuła się jedna z kart i straciliśmy sporo zdjęć z ostatnich 2 dni zgubiłam na plaży zegarek ale generalnie było fajnie. Międzyzdroje są piękne, pogoda nam dopisała, nie padało wcale, raz tylko kropiło przez 5 minut, słońce, dni gorące, wieczory i noce piękne i ciepłe. Za 2-3 dni jadę na tydzień na działkę wiec znowu Was opuszczę choć może to i dobrze, uniknę licznych zakupowych pokus a wlaśnie-czy któraś w skrócie napisze o jakichś zmianach, nowych odkryciach mineralnych? Coś się pozmieniało? Z góry dziękuję

ps. właśnie zrzucam resztę ocalałych fotek i na pewno dam Wam link do albumu na fotosiku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-07-09 o 11:24
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:42   #2564
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ehh 25.06 kupiłam na all spodenki dla córy.. 26 wyszedł przelew z inteligo na inteligo.. do tej pory ani widu spodenek, pani nie odpowiada na maile, telefonów nie odbiera, ale na all bywa. grrr napisałam jej maila, ze jak mi kasy nie zwróci,to zgłoszę przestępstwo na policję.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:53   #2565
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic, ze zaliczyłam wizyte u fryzjera wczoraj i bardzo przyciemniłam włosy
Nef- to Ty na avku ?
bo jeżeli tak, to ja chcę zobaczyć więcej
Reziolki 40 LCD.. Kurczę, a ja się zastanawiam nad wyrzuceniem w ogóle z domu telewizora, bo tylko stoi i kurz zbiera. Nie wiem, czy odkąd tu mieszkam, włączyłam go choć raz A w nowym mieszkaniu 3 miesiąc już jestem
Aga- czekamy na fotki
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:05   #2566
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nef- to Ty na avku ?
bo jeżeli tak, to ja chcę zobaczyć więcej

Tak, na avku to jaWięcej, ale ja sie wstydze..


Aga nie moge sie doczekac tych Twoich fotek

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:09
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:08   #2567
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nef- to Ty na avku ?
bo jeżeli tak, to ja chcę zobaczyć więcej
Reziolki 40 LCD.. Kurczę, a ja się zastanawiam nad wyrzuceniem w ogóle z domu telewizora, bo tylko stoi i kurz zbiera. Nie wiem, czy odkąd tu mieszkam, włączyłam go choć raz A w nowym mieszkaniu 3 miesiąc już jestem
Aga- czekamy na fotki
A ja lubię dobre filmy i seriale. U mnie telewizor to chyba największy prądożerca Często też chodzę do kina albo wypożyczam filmy do domku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:52   #2568
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A ja lubię prać i prasować (jeśli mam dostęp do deski), uwielbiam zapach świeżo wypranego prania Za to nie prasowałam już dawno, bo na studiach deski niet, musiałabym na łóżku prasować, a to się trochę z celem mija, bo by się tłoczenie z prześcieradła odbiło A zresztą większość rzeczy mam z materiałów wypierz/załóż, prasowania nie potrzebują więc Swoją drogą podziwiam moją babcię, ona nawet bieliznę prasuje

Siostra pokaż im

86Paulo doszły pędzelki od Ciebie, miluuusie

Lisku, a gdzie Ty?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:08   #2569
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Babcie tak maja, moja mi nawet skarpetki prasowala Osobiscie nie znosze prasowac, preferuje tkaniny "pierne", tzn. ze jak sie wypierze i rowno rozwiesi, to mozna je potem zalozyc na kadlub bez dodatkowych zabiegow Za to lubie prac recznie, dobrze mi sie mysli taplajac w wodzie. Tylko jakos przy zmywaniu mi myslenie nie wychodzi i unikam jak ognia.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 13:13   #2570
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Chyba Was zaproszę do mnie na pranie ręczne i prasowanie Jak można to lubić Ja nienawidzę wszystkich tego typu czynności, szkoda że nie stać mnie na jakąś gosposię, tzn. eee... byłoby stać ale za bardzo lubię zakupy w internecie A w prasowaniu to najbardziej nie cierpię tego kurzu co się wszędzie unosi i osiada na wszystkim co się da i potem trzeba jeszcze przeprowadzać sprzątanie pokoju po prasowaniu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:42   #2571
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No zebys widziala Dominko raz w tygodniu na 3 godzinki przydalaby sie pani do prasowania
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:43   #2572
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lisku, a gdzie Ty?
Lisek w pracy klepie teczki ukradkiem tu wpada

Listonosz do mnie dzwonił, że EDM IV przyszło

A dzisiaj się wyżyje za te teczki, bo ide na strzelnice
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:55   #2573
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
No zebys widziala Dominko raz w tygodniu na 3 godzinki przydalaby sie pani do prasowania
To trochę masz tego prasowania
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:12   #2574
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Tak, na avku to jaWięcej, ale ja sie wstydze..
ej no! Jakie wstydzę?
Avek z nowym kolorkiem włosów wygląda ciekawie, więc chętnie przyjrzałabym się bliżej tej zmianie
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja lubię dobre filmy i seriale. U mnie telewizor to chyba największy prądożerca Często też chodzę do kina albo wypożyczam filmy do domku
nie no, ja też lubię Z tym, ze najczęściej oglądam na monitorze
Do kina ostatnio rzadziej, bo dostajemy mnóstwo biletów i ostatnio często było tak, że
trochę na siłę chodziłam, żeby się nie zmarnowały
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Listonosz do mnie dzwonił, że EDM IV przyszło
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:23   #2575
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cath, dostałaś PW?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:33   #2576
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cath, dostałaś PW?
dostalam, ale tak mam zawaloną skrzynkę, że jeszcze nie czytałam większości, bo z doskoku tu wpadam (nie mogę się powstrzymać) między jednym zajęciem a drugim .. Przepraszam
Chciałam wieczorkiem do tego usiąść i poodpowiadać na wiadomości, ale lecę w takim razie zerknąć, co tam naskrobałaś
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:37   #2577
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ej, no tyleście poruszyły, ze nijak nie wypowiem się, nie mówiąc,ze spamiętam co która


Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
teraz zastanawiam się nad takim kompletem http://www.allegro.pl/item674385837_...r_walizka.html ma 2 kuferki jeden na minerały by się nadawał tylko nie wiem jak to jest z wytrzymałością takich walizek masz też z materiału czy z tego poliwęglanu?
Mam pucciniego. Faa, hmm jakoś tak mi dziwnie pachną. Ładnie wyglądaja, ale nawet nie ma producenta. A zdjęcia na all to tylko zdjęcia... ja z natury lubię porządne rzeczy. Walizki muszą być dobrej jakości, bo wówczas są na lata. i rodzaj materiału to chyba tui ma średnio znaczenie (ale już nie pamiętam) Czy ty widziałaś kiedykolwiek kątem oka co się z nimi dzieje jak je oddajesz przy odprawie na lotnisku serce by ci pękło.... jeżeli chcesz walizkę na kilka razy to idź do np. carrefoura przy Rubinkowie - tam na pewno mają teraz w promocjach, obejrzysz, oblukasz, porównasz i na pewno będa tańsze!!!! Ja polecałabym Ci mimo wszystko wizytę w tym małym obok hali carrefoura stoisku z walizkami. Na pewno tam się dowiesz, co i jak! Bierz markowe, większy wydatek ale raz i zawsze możesz potem dokompletować, nie martwiąc się,że to jedyna partia z Chin a reklamacji nie mozna złożyć. Polecam samsonite, i jeszcze z kilka średniopółkowców - puccini, b.... jakośtam i jeszcze, gdzieś miałam ich nazwy. Ważne są kieszonki w środku, regulowana grubość niesamowita sprawa dobre jakościowo suwaki, taśmy ściagające regulowane, utrzyujące w środku, usztywnienie (najlepsze na lotnisko to plastiki - ale mało fajne), regulacja rączki i wygoda (baaaardzo ważne), gdy zapakujesz tam 20kg, czy dasz radę ciągnąc, czy się nie wbije, stabilność, a te profesjonalne firmy od razu ci powiedzą, które nadają sie do samolotu i autobusu pod wzgl. bezp. i wagi i ładowności i wym, bo linie mają ograniczenia. A co do koloru to polecałabym jakiś mało popularny, wówczas trudniej taką zgubić a tobie łatwiej odnaleść w 300 na taśmociągu. No i jak jest możliwość to foliuj ją na lotnisku, bo szkoda, tak będzie umorusana itp... Nam kiedyś olej kjakiś się wylał,ale nie przecieklo, innym razem pękła mi butelka z płynem wewn. Pewnie w innych miejscach też są, ale pamiętam tylko w Carrefourze stoisko. A jak bedziesz wiedzieć to wówczas internet

co do prania to lubie, bo pierze pralka. jak przez kilka lat na wynajętym nie mogłam korzystać z pralki i pościel ręcznie pralam, to wiem co to znaczy na moje i tak liche dłonie i pazury. Co do prasowania - JESTEM BABCIĄ - skarpetki nasze i chłopa prasuję, bieliznę dolną też i składam majtki na trzy i na kupki, a i miseczki staników również i resztę jak się da. tasiemni małej przy czapkach itp... takie zboczenie. No i nie ma mowy o kantach na rękawach na podkoszulkach i t-schirtach czy bluzkach. Ostatnio memu nawet robocze ciuchy do remontu w piwnicy przeleciałam bez kantów. porąbana jestem, ale trudno. Na posieszenie dodam,że nie w każdej dziedzinie

Łajcik, trzyam i ja kciukaski, Aga witaj w wirtualnym zakątku przyjaźni
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:45   #2578
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Lisek w pracy klepie teczki ukradkiem tu wpada

Listonosz do mnie dzwonił, że EDM IV przyszło

A dzisiaj się wyżyje za te teczki, bo ide na strzelnice
A tak, wspominałaś. Oj, biedne kaczki

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To trochę masz tego prasowania
3h to nie tak dużo, ok. 15 męskich koszul

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej no! Jakie wstydzę?
Avek z nowym kolorkiem włosów wygląda ciekawie, więc chętnie przyjrzałabym się bliżej tej zmianie

nie no, ja też lubię Z tym, ze najczęściej oglądam na monitorze
Do kina ostatnio rzadziej, bo dostajemy mnóstwo biletów i ostatnio często było tak, że
trochę na siłę chodziłam, żeby się nie zmarnowały

Ja również, tzn nie dostaję biletów niestety, ale na kompie często oglądam. Zmieni to się może, jak z TŻ wreszcie razem zamieszkamy i wykupimy abonament telewizji custom made Bo obecnie nawet specjalnie nie cierpię bez telewizora- niemal wszystko, co chciałabym obejrzeć dostępne jest w ten czy inny sposób via PC i wiele wiele więcej. A i wiadomości chłonę netowo
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:49   #2579
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ok, mam fotki z wakacji jesli któraś chce obejrzeć album to proszę o PW
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:23   #2580
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jak dobrze że mój koszul ni nosi, a jak jedzie gdzieś gdzie musi mieć koszule to mu zanoszę do prasowania Atoja jakby co to Ty to powiedziałaś, że jesteś porąbana
Jak Wy możecie oglądać filmy na monitorze. Toż to profanacja normalnie obejrzeć np Foresta Gumpa na laptopie
Aguś wyślij mi proszę linka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.