antyplagiat - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-24, 19:00   #61
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: antyplagiat

Troche podla dyskryminacja.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:05   #62
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: antyplagiat

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3995907 2]tak? a w moim temacie najlepsza publikacja była po polsku. I w każdym zagranicznym artykule była cytowana.
Ja tam czytałam bardzo dobre pracy oparte na polskiej literaturze. Wcale nie uważam że trzeba znać angielki by napisać dobrą pracę magisterską nawet z przedmiotów ścisłych.[/QUOTE]
Może się tak zdarzyć - nie wiem z jakiej tematyki pisałaś. W biologii np. dobre prace publikuje się w anglojęzycznych journalach tylko - to, gdzie naukowiec publikuje jest jego miarą i jego pracy. I nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł napisać dobrze pracę nie czytając anglojęzycznej literatury - no nie da się.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Troche podla dyskryminacja.
To nie jest dyskryminacja tylko specyfika dziedziny.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:31   #63
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: antyplagiat

Z biologii mamy całkiem niezłe książki po polsku, nie powinno się ich traktować jakoś gorzej ze względu na język.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:34   #64
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3995872 5]Pierwsze słyszę, by w Polsce ktoś wymagał tylko literatury anglojęzycznej.
Opierając się na mojej pracy uważam że polskie publikacje były bardziej rzetelne. A jak ktoś nie włada biegle angielskim? Bo żeby coś napisać na podstawie zagranicznych publikacji język trzeba znać bardzo dobrze, tłumacz google nie wystarczy.
Było tez tak że miałam publikację polaków tylko po angielsku bo nigdzie nie mogłam znaleźć po polsku.[/QUOTE]
Kończąc licencjat student powinien znać język obcy na poziomie B2 (na większości uczelni na takim poziomie jest egz. z języka, ew. na filologiach drugi język może być na niższym poziomie), więc to normalnie, że zakłada się znajomość języka. Słowniki+znajomość i jedziesz.

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
W naukach ścisłych dobre publikacje są po angielsku. Jak ktoś nie zna języka to raczej pracy nie da rady napisać..

U mnie prace były opart na publikacjach anglojęzycznych, wymogiem była choć jedna obcojęzyczna pozycja w bibliografii. Zresztą teraz wszystkie podręczniki i skrypty do przedmiotów specjalistycznych (i do części "ogólniejszych" przedmiotów) też są wyłącznie po angielsku.

Co do pracy mgr to też - w 90% przypadków oparte są na pracach naukowych po angielsku, pisane są po polsku ale abstrakt obowiązkowo po angielsku.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:35   #65
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: antyplagiat

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Z biologii mamy całkiem niezłe książki po polsku, nie powinno się ich traktować jakoś gorzej ze względu na język.
Jakie? I nikt nie mówi o traktowaniu gorzej, bo jest po polsku. W nauce tak jest, że dobre publikacje są po angielsku, co jest bardzo logiczne. I nie wiem jak u Was, ale u nas prace są tak szczegółowe i określone, że nie da się napisać na podstawie kilku polskich książek, które na dodatek bazują na wiedzy sprzed iluś lat = często dość nieaktualnej i wybrakowanej.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2013-03-24 o 19:36
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:36   #66
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

W sumie nawet podając dorobek naukowy uwzględnia się ilość pozycji na liście filadelfijskiej...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:38   #67
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: antyplagiat

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
W sumie nawet podając dorobek naukowy uwzględnia się ilość pozycji na liście filadelfijskiej...
I ich wartość jest mierzona impact factorem i punktami MNiSW.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 20:35   #68
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: antyplagiat

2 lata temu się broniłam i chyba zacofana jestem. Po angielsku miałam tylko przetłumaczony tytuł pracy.

Znam tyle osób z magistrem które zdania po angielsku nie potrafią sklecić.
I to z państwowych uczelni.

Eh mogłoby tak być jak mówicie byłoby o połowę mniej magistrów i praca może nawet.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2013-03-24 o 20:40
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:36   #69
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: antyplagiat

Są po angielsku bo tacy ludzie jak ja je tłumaczą z polskiego, co za różnica w jakim się je weźmie. Już nie świrujmy, że nasza biologia tak źle stoi, trochę tych publikacji mają, w sumie sporo mi się ich przewinęło przez ręce. Skoro zlecili mi tłumaczenie to pewnie nie dla własnej przyjemności tylko pod publikację.


Edyta- mi tytuł po ang tłumaczył promotor i nie bardzo miałam możliwość to zmienić. Wstyd i cierpienie...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:41   #70
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

Ale ja nie mam na myśli tłumaczeń tylko publikacji po angielsku, wiele jest też we współpracy z zagranicznymi naukowcami. Nie wiem jak jest w biologii, wiem jak jest z moją dziedziną - moi profesorowie dają nam wersje angielskie oryginalne lub sami je tłumacza na polski na potrzeby wykładów. Oryginały są zaś wydawane po angielsku.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:46   #71
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: antyplagiat

No coz, to po cichu zdradzam, ze wiele osob zleca tlumaczenie zamiast pisac od razu po angielsku
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 20:57   #72
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

Wielu tak, ale zakładam (bo w sumie to mogę tylko wierzyć autorom, z którymi miałam styczność - Polakami wykładającymi po angielsku i Austriakowi wykładającemu po angielsku), że w przypadku osób wykładających przy okazji za granicą i piszących dla zagranicznych wydawnictw wygląda to inaczej niż w przypadku doktora Mietka Nowaka, który na gwałt potrzebuje mieć jakąś publikację po angielsku w dorobku by mieć się czym pochwalić Wiadomo, że część kadry nie podejmująca zagranicznych współprac i nie szukająca szczęścia poza krajem niekoniecznie używa na co dzień języka specjalistycznego, bo nawet język obcy w formie używanej na co dzień gdzieś "ucieka" gdy się go nie używa


Btw teraz jest nawet wymóg zaliczenia w toku studiów jednego przedmiotu obcojęzycznego, tzn. musi byc prowadzony w języku obcym :P Mnie to spotkało teraz, na magisterce w formie obowiązkowej, wcześniej mogłam wybrać taki przedmiot jako ciekawostkę.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 21:05   #73
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: antyplagiat

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
No coz, to po cichu zdradzam, ze wiele osob zleca tlumaczenie zamiast pisac od razu po angielsku
Zdarza się, a jest tak dlatego właśnie, gdyż aby czyjeś badania się liczyły musi publikować w dobrych anglojęzycznych czasopismach. U mnie zawsze się jeszcze pracę native speakerowi do czytania daje, żeby poprawił.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Są po angielsku bo tacy ludzie jak ja je tłumaczą z polskiego, co za różnica w jakim się je weźmie. Już nie świrujmy, że nasza biologia tak źle stoi, trochę tych publikacji mają, w sumie sporo mi się ich przewinęło przez ręce. Skoro zlecili mi tłumaczenie to pewnie nie dla własnej przyjemności tylko pod publikację.
.
Ale nie znajdziesz tych prac po polsku, skoro je opublikowali w zagranicznym journalu I nie ma to nic do rzeczy, czy je ktoś sam napisał, czy z pomocą tłumacza.. I nie da się napisać magisterki na dany temat porządnie posiłkując się wybiórczo tylko polską literaturą.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2013-03-24 o 21:07
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 21:34   #74
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: antyplagiat

Tylko nie, ale nie musi być tylko po angielsku, jakas proporcja wystarczy. A tak swoja droga to najlepsze prace w wielu dziedzinach sa po niemiecku, zwlaszcza w dziedzinie budownictwa, transportu, mechaniki.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 05:54   #75
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

Candy, co nie zmienia faktu, że przy ocenie dorobku naukowego liczy się ilość pozycji obcojęzycznych w międzynarodowych czasopismach na odpowiednim poziomie. To, że najczęściej w takich czasopismach publikowane są po angielsku to inna kwestia. O wiele łatwiej jest też poprawić ewentualne błędy niż tłumaczyć całą pracę napisaną językiem specjalistycznym na angielski (chyba każdy wie, że łatwiej napisać opowiadanie po angielsku niż po polsku i je dobrze przełożyć), bo tłumacz musi z kolei włożyć dużo wysiłku by zrozumieć co tłumaczy i przetłumaczyć to dobrze (przynajmniej w mojej dziedzinie).

To, że jest dużo pozycji w innych językach to zupełnie inna kwestia, zresztą przy mgr nikt nie każe brać do bibliografii dzieł tylko w języku X U mnie było to na zasadzie "przynajmniej jedna pozycja obcojęzyczna": ja pisałam w oparciu o ksiażkę dwóch bodajże Czechów, napisaną po angielsku, koleżanka z kolei najwięcej czerpała z ksiażki po polsku, więc przykłady zastosowań wygrzebała z czasopism.

W dobrym tonie jest poszperać w światowej literaturze na dany temat, nie tylko polskiej. To, że w przypadku pracy z polonistyki czy innej dziedziny, gdzie jest to bezsensowne nie korzysta się z takich pozycji to chyba oczywistość W dziedzinach ścisłych z kolei jest to bardzo mile widziane, a gdzieniegdzie (jak u mnie) wymagane. Niektóre prace mgr u mnie na uczelni są pisane wyłącznie po angielsku...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 06:32   #76
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: antyplagiat

no właśnie w dorobku naukowym...
Praca mgr to tylko formalność nie oszukujmy się.
Najczęściej pisana na kolanie na odwal, byle jak żeby promotor się odwalił, często napisana przez kogoś na zlecenie.
Praca doktorską rozumiem jest ważna.
Co da zwykłemu zjadaczowi chleba, że będzie miał pracę mgr napisaną po angielsku? Który żadnej pracy naukowej nie będzie prowadził?
Nie wiem jak jest u was.
U mnie nikogo z pracodawców nie obchodzi moja praca mgr.
Nawet kiedyś coś wspomniałam pracodawcy że pisałam taka i taką pracę i teraz mogę te informacje wykorzystać w swojej pracy. Powiedział że go to nie interesuje.
Po 2 latach stwierdziłam, że moje 2 prace dyplomowe to była niepotrzebna ciężka harówka.
Trzeba było wziąć temat prosty jak drut zje..ać z neta wszystko i imprezować i chlać piwsko a nie siedzieć po godzinach nad książkami i czasopismami wyszukiwanymi Bóg wie gdzie.

Praca mgr to tzn pic na wódę i fotomontaż w etapie masowej produkcji bezmózgich magistrów.
Mówię to ja absolwentka dobrej, publicznej uczelni.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 06:45   #77
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

Edyta_13, przeczytaj o czym teraz mowa: nie o tym, że musisz pisać mgr po angielsku, ale że coraz częściej jest wymagane korzystanie przy pisaniu z artykułów i książek obcojęzycznych. Swoja drogą zaczynam się cieszyć, że mam kadrę naukową na uczelni złożoną z osób, które coś sobą reprezentują, a nie są kolejnym Stefkiem Kowalskim, którego trzeba było gdzieś upchnąć po znajomości, a teraz wyżywa się na studentach.


PS. Są kierunki, gdzie praca mgr nie jest "picem na wodę" ani nikt jej za Ciebie nie napisze (nie ma szans, (byś znalazła kogoś, kto to zrobi), więc nie generalizuj; przykro tylko że jest tylu absolwentów wszelkich politologii, socjologii, zarządzania wszystkim i niczym oraz pedagogiki śmakiej i owakiej, którzy sami przez swoje zachowanie stworzyli na rynku konieczność posiadania chociaż fikcyjnego tytułu mgr, a to zaowocowało Wyższymi Szkołami Rozdawania Dyplomów... No trudno, niektóre kierunki to błędy młodości, nad niektórymi nie warto się rozpływać, siedzieć w książkach - lepiej w tym czasie uczyć się rzeczy praktycznych lun korzystać z wolności. Mnie też to złości, mogłam pójść na zarządzanie albo finanse, nie studia ścisłe - bo pewnie już bym pracowała...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2013-03-25 o 06:47
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 09:01   #78
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: antyplagiat

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
U mnie podręczniki akademickie są baaardzo źle widziane a literatura tylko anglojęzyczna i to najnowsza.
nicRu- no tiramisu napisala wlasnie, ze jej wolno tylko miec literature po angielsku. Jak dla mnie to przegiecie, wszedzie sie wymaga przynajmniej kilku pozycji ale poza filologiami nie powinni narzucać tylko takiej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:14   #79
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: antyplagiat

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3996388 8]no właśnie w dorobku naukowym...
Praca mgr to tylko formalność nie oszukujmy się.
Najczęściej pisana na kolanie na odwal, byle jak żeby promotor się odwalił, często napisana przez kogoś na zlecenie.
Praca doktorską rozumiem jest ważna.
Co da zwykłemu zjadaczowi chleba, że będzie miał pracę mgr napisaną po angielsku? Który żadnej pracy naukowej nie będzie prowadził?
Nie wiem jak jest u was.
U mnie nikogo z pracodawców nie obchodzi moja praca mgr.
Nawet kiedyś coś wspomniałam pracodawcy że pisałam taka i taką pracę i teraz mogę te informacje wykorzystać w swojej pracy. Powiedział że go to nie interesuje.
Po 2 latach stwierdziłam, że moje 2 prace dyplomowe to była niepotrzebna ciężka harówka.
Trzeba było wziąć temat prosty jak drut zje..ać z neta wszystko i imprezować i chlać piwsko a nie siedzieć po godzinach nad książkami i czasopismami wyszukiwanymi Bóg wie gdzie.

Praca mgr to tzn pic na wódę i fotomontaż w etapie masowej produkcji bezmózgich magistrów.
Mówię to ja absolwentka dobrej, publicznej uczelni.[/QUOTE]
Wiesz co, przykre jest to, że wiele osób ma takie podjeście. Byleby mieć dyplom w kieszeni po najmniejszej linii oporu Moim zdaniem takie osoby nie zasługują na dyplom i szkoda, że część opiekunów/promotorów/recenzentów nie przykłada wagi do jakości prac. U mnie na szczęście są takie tematy, że nie da się spisać ani kupić u kogoś pracy. Co więcej na mgr trzeba spedzić w laboratorium prawie 2 lata - nawet w wakacje, niektórzy i w weekendy chodzą.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nicRu- no tiramisu napisala wlasnie, ze jej wolno tylko miec literature po angielsku. Jak dla mnie to przegiecie, wszedzie sie wymaga przynajmniej kilku pozycji ale poza filologiami nie powinni narzucać tylko takiej.
Ale to wynika z tego, że jest nacisk na JAKOŚĆ publikacji. A nie na to, że ma byc po angielsku bo profesorowi się tak zachciało. Można mieć parę polskich pozycji, jeśli faktycznie były dobre, przydatne i istotne a takich jest mało.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 18:46   #80
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: antyplagiat

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nicRu- no tiramisu napisala wlasnie, ze jej wolno tylko miec literature po angielsku. Jak dla mnie to przegiecie, wszedzie sie wymaga przynajmniej kilku pozycji ale poza filologiami nie powinni narzucać tylko takiej.
U na mgr też wymaga się po angielsku, w sumie i tak nie ma innej niż "angielska". U mojego brata (kierunek techniczny) było tak samo.

Sytuacja o której mówiłam (minimum jedna pozycja obcojęzyczna) była na licencjacie.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:26   #81
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: antyplagiat

Prawdę, mówiąc nie wyobrażam sobie pisania mojej pracy bez korzystania z artykułów po angielsku. Prawda jest taka, że wszystkie moje materiały są po angielsku (publikacje, książki itp.). Piszę też pracę po angielsku ale to dlatego, że sama chcę. Potem spróbuje się gdzieś dostać na doktorat zagranicą.

Z drugiej strony znam masę osób co nie umieją wcale nic po angielsku. Po tylu latach nauki mają straszny problem ale i tak piszą prace magisterską. Jakoś sobie radzą. Jakoś nie wierze, że po studiach powinno mieć poziom B2.
Ogólnie trochę uważam, że to nie sprawiedliwe, że niektórzy totalnie pójdą po najmniejszej linii oporu a będą mieli magistra tak jak osoby co starały się aby ich praca była jak najlepsza.No ale takie jest życie.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2013-03-25 o 19:33
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:41   #82
hey_di
Przyczajenie
 
Avatar hey_di
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: antyplagiat

tak czy tak dla swojego spokoju lepiej wcześniej przepuścić pracę we własnym zakresie przez jakiś antyplagiat, np. przez Genuino. Zaznaczy co jest podejrzane, poprawisz i potem już bez stresu
hey_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 20:38   #83
lowca_komochow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Cool Dot.: antyplagiat



---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Szczęście że na to cholerstwo utrudniające życie uczniowi o nazwie antyplagiat jest pewien trik . Wystarczy zmienić kolejność zdań , delikatnie , zdania mogą być takie same . Wiem że zaraz zjawi się horda polonisto-pedantów którzy będą pisali że ściąganie jest złe , ale z polskiego jest tyle do nauki i tyle zadane że trzeba to robić
Ps.Wiem żę dostanę mnóstwo negatywnych ocen od polonisto-pedantów lub od pedantnych ,,rodziców", wiem żer jest to hejt za który dostanę bana , ale ja wyrażam soją opinię , ja nie chcę nikogo obrazić

Edytowane przez lowca_komochow
Czas edycji: 2017-01-09 o 20:38 Powód: hciałem dodać parę wątków
lowca_komochow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-09 21:38:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.