Anglia cz. III - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 17:00   #4261
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
Kofika chyba juz zaswietowala bo jej sie wszystkie wyrazy na u koncza Milej podrozy
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

Baw sie dobrze Kofika Ciekawe czy wie,ze nie mozna uzywac lampy blyskowej do robienia zdjec takim maluszkom. czy to nie pokrzyzuje jej planow.... dowiemy sie po powrocie

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kofika - milego wyjazdu i wesolych swiat!!!
dzieki dziewczyny wam tez jeszcze raz wszytskiego dobrego

ania - zmeczona bylam jak cos... swietowac bede dzisiaj
maatra - ja mam soposoby aby dobre foty i bez lampy wychodzily

[QUOTE=Vedma;18233741]

Za pierwsze dziekuje serdecznie, drugiego nie moge obiecac

PS. Mam nastepujace przepisy od Mamusi: sernik krakowski, mazurek kajmakowy, pasztet miesny ze sliwkami i rodzynkami i pasztet selerowo-brokulowy (wegetarianski). Wkleje wieczorem - wszytkie zainteresowane prosze o cierpliwosc


QUOTE]

hehheh wiem ze nie
a z przepisow skorzystam ale jak juz wroce do uk , poki co swieta zaplanowaly siostry, a one sa w te klocki (gotowanie) bardzo dobre
ja natomiast skupie sie na opiece nad malym Frankiem

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziekuje pocztam sobie. Hmm robiłam test i wyszedł pozytywny 3+ jesli dobrze odczytuje to niby okolo 5 tyg tylko bylam w PL u ginekologa 18 marca i ta nic mi nie powiedziala czyli chyba nie widziała.
Kilka dni potem zaczeły dziac mi sie cuda zgaga, chciwosc na jedzenie , bol brzucha jak na okres , brak okresu 43 d itp i teraz w czwarek bedzie 2 tyg od wizyty zrobilam test a taka nowina . Zrobie w pon jeszcze jeden dla potwierdzenia .Wiec chyba mozna
GRATULACJE!!!!!

[QUOTE=koculek;18236875]kofi jeszcze raz udanej zabawy w Paryzu! Zawojujesz Francuzow tym plaszczem



QUOTE]

hihiih a jakze mogloby byc inaczej

ja juz po pracy siedze na lotnisku
i czekam na tz

mam nadzieje za moj "podreczny"bagaz przejdzie ....
trzymajcie kciuki
buziaki
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:21   #4262
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja juz po pracy siedze na lotnisku
i czekam na tz

mam nadzieje za moj "podreczny"bagaz przejdzie ....
trzymajcie kciuki
buziaki
Oooo, jak Ci dobrze! Bedziesz miala cudowne Swieta. Ja w sumie tez jak sobie zrobie

Na temat glupoty angielskich bankow - a raczej tych wszytkich "systemow zabezpieczen" nawet nie chce mi sie dyskutowac...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:32   #4263
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Buziaki dziewczyny, kofika wysokich lotow!!! i bezpiecznej podrozy!

spadam no boby balance - swieta ida rosnie, trzba sie pokatowac...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:36   #4264
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
robila ktoras sama zakwas z maki razowej do zurka?
moja babcia robi, mogę się jej zapytać jak. Mam ją pod ręką Ale muszę powiedzieć że ja żurku na zakwasie nie lubię. Śmierdzi..... wymiotami, i nie ma takiego fajnego żurkowatowego smaku. Może kwestia zrobienia?

Sysuniagratuluję

Wiola, maatra Wasza kolej!

maatra kiedy ty masz czas na te wszystkie ćwiczenia? One są bezpłatne czy masz może kartę do centrum sportowego?

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
wlasnie o tym samym myslalam, nie chce mi sie zwidzac bath po parasolka, a do tego zapowiadaja silne deszcze i wiatry. U was podobno snieg ma spasc?
W tamtym roku byla taka ladna wielkanoc!!!
ładna była, ale u mnie wiało. Akurat moja mama w odwiedzinach u nas była i nie mogła sie nadziwić że w niedzielę wielkanocną był otwarty carboot

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
najlepsze jest to ze karta byla wazna do lipca wiec nei rozumiem dlaczego uwazali ze musza ja anulowac 4 miesiace wczesniej
akurat to mnie w UK nie dziwi

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Oooo, jak Ci dobrze! Bedziesz miala cudowne Swieta. Ja w sumie tez jak sobie zrobie
aż kipi pozytywizmem (kurde miało być chyba optymizmem coś mi dzisiaj mózg szwankuje Nawet powiedziałam dzisiaj szefowej że nie będzie nauczycielki w szkole bo jest chora, ona poszła robić zastępstwo po czym przychodzi i się pyta czy jestem pewna że ktoś dzwonił bo ta osoba na zajęciach siedzi )
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-03-30 o 17:47
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:10   #4265
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Sysunia gratulacje!!!!


Vedma czekam na przepisy w takim razie, szczególnie na mazurka


I wiecie co stwierdziłam że będę robić też pieczeń na święta. Wolę pieczeń niż kupne wędliny, a mam jeszcze swojską kiełbasę i boczek w zamrażalniku, więc będzie bardzo smacznie

Kupiłam dziś taki ogromny półmisek na to wszystko
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:25   #4266
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

sysunia gratulacje.

__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:41   #4267
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość

maatra kiedy ty masz czas na te wszystkie ćwiczenia? One są bezpłatne czy masz może kartę do centrum sportowego?
chodze na Total Fitness, pisalam przeciez ,ze zmienilam klub Byla promocja,wiec place ,tylko 35f misiecznie

Olka, jestem dobrze zorganizowana Nie zebym sie chwalila,ale tak jest Pomaga mi w tym wszystkim praca na pol etatu ,czyli 21h. 3 wieczory i co drugi weekend tylko No i nie moge pominac Tz,ktory piecze chleb,uwielbia sprzatac i rozwiesza pranie

Zmykam do pracy
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 21:28   #4268
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziekuje pocztam sobie. Hmm robiłam test i wyszedł pozytywny 3+ jesli dobrze odczytuje to niby okolo 5 tyg tylko bylam w PL u ginekologa 18 marca i ta nic mi nie powiedziala czyli chyba nie widziała.
Kilka dni potem zaczeły dziac mi sie cuda zgaga, chciwosc na jedzenie , bol brzucha jak na okres , brak okresu 43 d itp i teraz w czwarek bedzie 2 tyg od wizyty zrobilam test a taka nowina . Zrobie w pon jeszcze jeden dla potwierdzenia .Wiec chyba mozna
GRATULACJE

ja tez prosto po przcy lece do PL i raczej nie bede sie logowac, wiec

WESOLYCH SWIAT
aby wam tez wszytskie przysmaki super wyszly i do poklikania za tydzien
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 21:58   #4269
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
jak wroce to sie zglosze

podekscytowana testem??

Bardzo Powiem ci ze chcieliśmy dzidzie ale jeszcze nie planowalismy wiec to taki prezent świateczny i urodzinowy dla mnie A MĄŻ jest cały w skowronkach .



Vedma dziękuje za informacje .



Matra masz racje Po świetach wybieram sie do lekarza bo tak czy siak musze tu byc pod kontrola bo do Pl latam 2 razy w roku wiec nie mam wyjscia. A gdzie bede rodzic hmm jeszcze nie wiem ale chyba tutaj bo mam ubezp i wszystko a w Pl musiałabym słono zaplacic za poród i pobyt w szpitalu. Jak narazi to jest dla mnie wszystko swieze i mam metlik w głowie.


Dziewczyny dziekuje za Gratulacje
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:05   #4270
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Anglia cz. III

Sysunia gratulacje!!

Kofika wesołych świąt i bezdeszczowego zwiedzania

Coś mnie nie nastraja pozytywnie ta dzisiejsza pogoda. Tak wiało i padało,że aż się trzęsłam z zimna, nienawidzę takiej pogody i chyba się ona nie zmieni do piątku ajjj

A my wróciliśmy godzinę temu z kościoła. Byliśmy na przedświątecznej spowiedzi i od razu pierwszej spowiedzi przedślubnej już powinnam pakować torby i się wyprowadzać od Tżta ale ja bym chyba codziennie płakała jakbyśmy mieli tu osobno mieszkać ahh niech nadchodzi ten czerwiec,chcę być już pełnoprawną żoną
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:07   #4271
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Anglia cz. III

jeej Sysunia, ale niespodzianka gratulacje!!!

A dziewczynom, ktore juz wybyly na Swieta wszystkiego dobrego i udanego odpoczynku

Jak tylko zdam egzamin w czwartek, tez zaczne sie relaksowac i myslec tylko o swietach. (i uwazniej czytac watek bo ostatnio tylko nauka i nauka )
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 07:35   #4272
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

anka powodzenia na egzaminie.



U nas dzisiaj leje i wieje, aż huczy.
Nie mogę się doczekać już tego dłuższego weekendu.
Jeszcze tylko dziś i jutro i wolne.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 08:01   #4273
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

no nie.. zamowilam z yves rocher to co chcialam... wpisalam dane z debetowki tak gdzie powinna byc kredytowa, dostalam maila z numerem zamowienia itd... chce spr status i mi pojawia sie wiadomosc ze nie ma mnie w bazie????
Napisalam do nich maila ciekawe czy odpisza.. moze im kasa nie przyszla? kurde teraz sie wkurzylam.. niby mozna im jeszcze czek wyslac .. co za durny wymysl z ta kredytowa

a co poza tym dziewczynki?
Ja dzis bede robila trufle dla mojego mezulka do pracy by poczestowal te swoje kolezanki... bo one kochaja slodycze, niech sie chlopak podlize
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:49   #4274
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Witam, u mnie pogoda sie zmnienia co 10 minut. Wczoraj byl deszcz potem slonce, grad, burza, tecza, wiatr, deszcz a dzis widze kontynuacja. Snieg spadl nawet w polnocnej Kornwalii . Rodzinka troche zdzwiona pogoda, bo w Krakowie podobno dosc cieplo. No nic bedziemy sie grzac .

Sysunia serdeczne gratulacje . Duzo zdrowka dla was dwojga.





Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
odkryłam nową miłość Google earth Jak to pięknie można sobie zobaczyć jak daleko pensjonat jest od plaży albo jak ta plaża rzeczywiście wygląda
Google earth uzywam w pracy, jak nie widze na zdjeciach satelitarnych dokladnie drzewa to sprawdzam w google earth . Bo czasami na zdjeciach wydaje sie ze drzewo, a to duzy krzak jest .

Ja nie wiem jeszcze co gotuje. Mama bedzie u mnie wiec pewno jej dam pierwszenstwo w kuchni .
Ten mazurek kajmakowy brzmi smakowicie - czekam na przepis Vedmo .
Na internecie jest duzo przepisow, ale wole jak ktos juz wyprobowal . Kajmak robicie z mleka skondensowanego .


Dzis szef powiedzial ze moge robic inspekcje drzew dla jednego z dystryktow . Wreszcie cos innego i zobacze drzewa na zywo, bo od kilku miesiecy siedze w biurze a drzewa widze na zdjeciach ew. przez okno . No i wiecej kasy bo mi za paliwo beda zwracac .
Mam teraz mniej pracy bo doprowadzilam system do jakotakiego uzytku - wiec akurat czas znajde na inspekcje .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:23   #4275
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Hejka!

Ale pogoda!!!! Paskudnie zimno!! Jak tam Walia Ania - zasypana? Wczoraj wiadomosci ogladalam i nie zazdroszcze!
Ale Londyn ochydny.
Wlasnie dotarlam do pracy z konferencji, przeszlam sie na piechote bo niedaleko bylo, i teraz cos mi sie w glowie kreci, niby jeszcze nie jadlam, ale ja nigdy do 12 nie jem. Wychlalam juz litr wody i dalej jestem 'wobbly'

sweety - milego pobytu w domciu!!

lorelei - super praca! blisko natury (no oprocz tych biurowych godzin) ja mam widok na drzewka ale w budynku, okna mi wychodza na atrium it to 5 pietro
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:39   #4276
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

dziękuje

U nas tez dzis zimno , wieje leje tylko sniegu brakuje
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:08   #4277
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Hejka!

Ale pogoda!!!! Paskudnie zimno!! Jak tam Walia Ania - zasypana? Wczoraj wiadomosci ogladalam i nie zazdroszcze!
Ale Londyn ochydny.
Uuu moze nie pada snieg ale taki lodowaty deszcz zacina. Mam do pracy doslownie 2 min a zmarzlam okropnie. Wlaczylam sobie farelke bo temp w domw spadla o 4 stopnie.. nie jest wesolo

hehe jak sie dzis poskarzylam na yves rocher tak teraz dostalam maila ze moja paczka jest w przygotowaniu

aha a wczoraj robilam domowego baileysa... wyszedl mi przepyszny

Edytowane przez aniaxxxxx
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:18
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:19   #4278
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

no i dostalam bonusa za zrobienie budzetu w lutym.
Juz widze jak kupuje te lustrzanke. Chyba raczej pasek na ramie do niej. Takiego demotywatora dostalam ze mam chec spadkowac zabawki i wyjsc. Pora popracowac nad cv wieczorem
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:59   #4279
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
no i dostalam bonusa za zrobienie budzetu w lutym.
Juz widze jak kupuje te lustrzanke. Chyba raczej pasek na ramie do niej. Takiego demotywatora dostalam ze mam chec spadkowac zabawki i wyjsc. Pora popracowac nad cv wieczorem
Widzisz.. nigdzie nas nie docieniaja...
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:12   #4280
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
siedze i sie smieje bo juz inaczej nie mozna. TaZowi HSBC zablokowalo karte. Oczywiscie bez poinformowania, dzwoni do nich aby sie dowiedziec czemu.
Okazalo sie ze wyslali mu nowa karte wiec te zablokowali i on ma sobie aktywowac nowa. Tylko zeby bylo zabawnie to mu ja wyslali do .... Polski. Bo to przeciez oczywiste ze skoro od 3 lat mieszka w UK i ani razu nie zmienil adresu to nalezy ja wyslac nie na adres zamieszkania, ani adres do korespondencji tylko na adres gwarancyjny z innego kraju. I teraz oni nie moga mu drugiej wyslac tylko musi odebrac w banku, w godzinach gdy sam pracuje i nei moze tam pojsc.
Siedze i sie smieje ale TaZik to tam pewnie hiperwentyluje

Jak zakladalam tam konto to najpierw wyslali karte do domu a pin niby do odbioru w banku. Jak poszlam po niego to okazalo sie ze go nei maja, tzn mieli ale nie mogli znalezc. Potem znalezli ale musieli zniszczyc bo za dlugo go trzymali. Kolejny wyslali do kompletnie innego oddzialu, wiec podali mi date kiedy trzeci ma przyjsc. Cos mnei tknelo i poszlam tam wczesniej i dobrze bo okazalo sie ze pin juz czekla a gdybym czekala do podanej daty to znowu by go zniszczyli.
Jak nie Tobie konto zamykaja to Tztowi karte blokuja. Odpukac w niemalowane ja z Barclaysem nie mialam jeszcze zadnego problemu. Karte zasze przysylaja z poswiadczeniem odbioru, a jak nowa dostaje to stara jest tak dlugo wazna az nie uzyje nowej. Barclays nic mi jeszcze nie wywinal.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Pytam sie czy moga wyslac do banku, oni bardzo chetnie, wysla na Hammersmith, ja podziekowalam i powiedzialam ze wole na Kensington, bo na Hammersmith sie nie pojawiam, a oni ze wzgledu ne 'safety and security of my account' nie moga wyslac na kensington. Wiec sie pytam czy to znaczy ze Hammesmith jest bardziej secure niz Kensington, jesli tak to czy wogole bezpiecznie trzymac u nich pieniadze Wscieklam sie i rzucilam sluchawka.
2 dni pozniej karta przeslana zostala do domu poczta, wrzucona od tak sobie w skrzynke....
Trzeba bylo im dac szanse aby na pytanie odpowiedziec

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
mam nadzieje za moj "podreczny"bagaz przejdzie ....
trzymajcie kciuki
buziaki
zalezy ile podkladu ze soba bierzesz i czy bedziesz sie buntowac przeciwko osobistemu przeszukaniu

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
No i nie moge pominac Tz,ktory piecze chleb,uwielbia sprzatac i rozwiesza pranie
ooo jak masz fajnie

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
GRATULACJE

ja tez prosto po przcy lece do PL i raczej nie bede sie logowac, wiec

WESOLYCH SWIAT
aby wam tez wszytskie przysmaki super wyszly i do poklikania za tydzien
Wesolych!

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
A my wróciliśmy godzinę temu z kościoła. Byliśmy na przedświątecznej spowiedzi i od razu pierwszej spowiedzi przedślubnej już powinnam pakować torby i się wyprowadzać od Tżta ale ja bym chyba codziennie płakała jakbyśmy mieli tu osobno mieszkać ahh niech nadchodzi ten czerwiec,chcę być już pełnoprawną żoną
dostalas rozgrzeszenie?? no co za niepojnosc kosciola!!!
a po slubie masz w planach chodzic w niedziele do kosciola?i co miesiecznej spowiedzi?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
no i dostalam bonusa za zrobienie budzetu w lutym.
Juz widze jak kupuje te lustrzanke. Chyba raczej pasek na ramie do niej. Takiego demotywatora dostalam ze mam chec spadkowac zabawki i wyjsc. Pora popracowac nad cv wieczorem
ile dali? 20 funtow?
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:35   #4281
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
no i dostalam bonusa za zrobienie budzetu w lutym.
Juz widze jak kupuje te lustrzanke. Chyba raczej pasek na ramie do niej. Takiego demotywatora dostalam ze mam chec spadkowac zabawki i wyjsc. Pora popracowac nad cv wieczorem

kto kolwiek oczekiwal od ciebie osiagniecia budzetu w recesji to fantasta.
O bonusa powinni dac za dobre checi i staranie sie!!!

koculku - chyba nie dostala
a rzeczywiscie, powinnam byla poczekac co powie barclays, ale ja chyba z bangladeszem rozmawialam, co chwila mnie wlaczal na hold bo musial sprawdzic z supervisorem, wyobraz sobie ze ta cala dsykusja trwala ponad 20 min. Za kazdym razem jak cos sie pytalam bylo (tu mocny hinduski akcent..) 'Yes, I understand Mrs Bakteryika, let me check with my supervisor, may I please put you on hold?' 'Thank you Mrs Bakteryika, I won't be a minute' 'Mrs Bakteryika, thank you for holding, I have checked with my supervisor.....' przynajmniej 10 razy!!!!! Wiec juz nie mialam sily

Ps. Gwoli zrozumienia - ja generalnie nie mam nic do hinduskiej nacji i akcentu, ale cala sytuacja doprowadzila mnie do histeriii
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:44   #4282
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
(...) nie moge pominac Tz,ktory piecze chleb,uwielbia sprzatac i rozwiesza pranie
Moj tez to robi, aczkolwiek nie zawsze z wlasnej woli

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Juz widze jak kupuje te lustrzanke. Chyba raczej pasek na ramie do niej. (...) Pora popracowac nad cv wieczorem
No jak ja zobaczylam swoj grudniowy bonus, to tez sie zdziwilam - jakas 1/5 tego, co zwykle Recesja recesja, a wozek Adasiowi za cos trzeba kupic, nie?

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
ile dali? 20 funtow?
koculku co za niedyskretne pytanie przebilas Olke, ktora sie mnie zapytala prawie wprost, czy wpadlam
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:50   #4283
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
koculku co za niedyskretne pytanie przebilas Olke, ktora sie mnie zapytala prawie wprost, czy wpadlam
jak tylko na pasek od aparatu starczy to znaczy niewiele
ale zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wlasnie chcialam wyjsc na spacer i wrocilam po 3 minutach.
takze zamiast kina wieczorem bedzie Tz i Dexter
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:01   #4284
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Lori, fajnie ze sie wyrwiesz i wogole cos nowego zrobisz!
Jak tam z rodzinka pod jednym dachem?

Anka, powodzenia

Wiolqn, zawsze od czegos mozesz zaczac, wiec moze pasek lub oslonke na obiektyw na poczatek

A propos, ostatnio po drodze weszlismy do Cometa i popatrzylam sobie tesknym wzrokiem na cala te serie Canon'ow i malo sie nie poryczalam, ze 2.5 roku emu dalam sie przekonac i kupilam kamere zamiast lustrzanki Wiem, ze TZ chcial dobrze, wydawalo mi sie ze takiego bobasa w domu to trzeba bedzie nagrywac caly czas i filmiki dziadkom wysylac, bo jednak w ruchu wiecej widac.. teoretycznie Kamera niby dobra, ale filmiki to ja rownie dobre swoim telefonem moge robic, nie mowiac juz o tym ze przez ostatnie 2 lata kilka generacji nowych wyszlo.. A jakbym wtedy kupila aparat to nadal bylby w miare na czasie i od moich umiejetnosci zalezalaby jakos zdjecia.. i taka fajniutka zabawke bym miala

Kofi, baw sie dobrze

Reszcie to chyba jeszcze zdarze zlozyc zyczenia, prawda?

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość

aha a wczoraj robilam domowego baileysa... wyszedl mi przepyszny
przepisik poprosze
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:31   #4285
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Moj tez to robi, aczkolwiek nie zawsze z wlasnej woli
to tak jak u mnie Szkola tylko ze mi chlebka nie piecze

Przepisik na Baileys'a

2 puszki (mozna jedna ale ja wolalam ten smaczek :P) skondensowanego mleka slodkiego gotowac przez 2 i pol godziny. Zostawic do ostygniecia (ja przygotowyje to dzien wczesniej). Przelozyc kajmak do miski i dodac 2 lyzki kawy (mozna rozpuscic w odrobinie cieplej wody). Dodac 2 lyzki cukru pudru, jedna lyzeczke cukru waniliowego i pol szklanki smietany kremowki slodkiej lub mleka skondensowanego. wymieszac wszystko i dodac pol litra 40% alkoholu (ja dalam jakis grecki do nabycia teraz w lidlu, ze wzg na dobry smak samego alkoholu - nie czuc bimbrem :P). Wymieszac, przelac do butelek i pozostawic na 2-3 dni do przegryzienia

Mi zostala szklanka Baileysa i powiem ze przed przegryzieniem tez dobry
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:36   #4286
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
to tak jak u mnie Szkola tylko ze mi chlebka nie piecze

Przepisik na Baileys'a

2 puszki (mozna jedna ale ja wolalam ten smaczek :P) skondensowanego mleka slodkiego gotowac przez 2 i pol godziny. Zostawic do ostygniecia (ja przygotowyje to dzien wczesniej). Przelozyc kajmak do miski i dodac 2 lyzki kawy (mozna rozpuscic w odrobinie cieplej wody). Dodac 2 lyzki cukru pudru, jedna lyzeczke cukru waniliowego i pol szklanki smietany kremowki slodkiej lub mleka skondensowanego. wymieszac wszystko i dodac pol litra 40% alkoholu (ja dalam jakis grecki do nabycia teraz w lidlu, ze wzg na dobry smak samego alkoholu - nie czuc bimbrem :P). Wymieszac, przelac do butelek i pozostawic na 2-3 dni do przegryzienia

Mi zostala szklanka Baileysa i powiem ze przed przegryzieniem tez dobry
Z pol litra - toz to mini polmos u mnie tez chyba by sie nie przegryzlo

apropos TZ -to moj tez to robi.................. ale ile sie przy tym nafuka, gada do siebie, wszystkim rzuca (lacznie z cholerami) i tak trzeba sie przejsc po nim i popoprawiac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:47   #4287
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Z pol litra - toz to mini polmos u mnie tez chyba by sie nie przegryzlo

apropos TZ -to moj tez to robi.................. ale ile sie przy tym nafuka, gada do siebie, wszystkim rzuca (lacznie z cholerami) i tak trzeba sie przejsc po nim i popoprawiac
dobre jest takie mocne

moj za to jak cos robi to bardzo dokladnie.... szkoda tylko ze zadko cos robi :P
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:54   #4288
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
dobre jest takie mocne

moj za to jak cos robi to bardzo dokladnie.... szkoda tylko ze zadko cos robi :P

no to pewnie ze dobre
to moj ostatni dzien w pracy przed wielkanoca i dlugim weekendem (powrot w srode) wiec tez chyba sobie baileyska zapodam - tego kupnego a co nie jak tak! Relaksik dzisiaj bo od jutra sprzatansko, ale okien chyba nie bede myla, tak zimno ze nie ma sensu
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:09   #4289
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Anglia cz. III

Czesc
Wybaczcie, ale raczej nie dam rady nadrobic zaleglosci
Mialam mase rzeczy na glowie, tak po prawdzie to caly czas mam.
Jestem wykonczona psychicznie. W zeszlym tygodniu mialam egzamin, wiec wczesniej sie do niego uczylam, pozniej musialam przygotowac i sprawdzic soja robote papierkowa do inspekcji..w poniedzialek przyjechal Mr Khaled z Health & Safety sprawdzic moje prace czy niczego nie brakuje i czy przestrzegam procedur..bla bla bla. We wtorek ISO maglowala mnie 5 h!!! Myslalm, ze zwariuje jakby mi ktos pranie mozgu zrobil, i dzis znowu ISO, ale juz sobie poszla w koncu i moge oddychac! Jestem wykonczona, zestresowana i padam na pysk!
Wczoraj jeszcze rozmawialam z mam i sie okazalo, ze ma zapalenie oskrzeli i jest na antybiotykach.. A mowilam, zeby poszla do lekarza, to oczywiscie nie poszla, do tego okazalo sie ze, sklep kamienice, ktora wynajmuje moja mama z dwoma wujkami pod sklep, rezygnuja z najmu... a to glowny dochod mojej mamy bo oprocz tego opiekuje sie chlopcem, ale z racji tego, ze jest chora to nic nie zarobi
Dola mam jak sie wali to wszystko!
Podszebuje sobie dechnac, bo na leb dostane!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

i jeszcze robie bledy ortograficzne..sory
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:23   #4290
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Czesc
Wybaczcie, ale raczej nie dam rady nadrobic zaleglosci
Mialam mase rzeczy na glowie, tak po prawdzie to caly czas mam.
Jestem wykonczona psychicznie. W zeszlym tygodniu mialam egzamin, wiec wczesniej sie do niego uczylam, pozniej musialam przygotowac i sprawdzic soja robote papierkowa do inspekcji..w poniedzialek przyjechal Mr Khaled z Health & Safety sprawdzic moje prace czy niczego nie brakuje i czy przestrzegam procedur..bla bla bla. We wtorek ISO maglowala mnie 5 h!!! Myslalm, ze zwariuje jakby mi ktos pranie mozgu zrobil, i dzis znowu ISO, ale juz sobie poszla w koncu i moge oddychac! Jestem wykonczona, zestresowana i padam na pysk!
Wczoraj jeszcze rozmawialam z mam i sie okazalo, ze ma zapalenie oskrzeli i jest na antybiotykach.. A mowilam, zeby poszla do lekarza, to oczywiscie nie poszla, do tego okazalo sie ze, sklep kamienice, ktora wynajmuje moja mama z dwoma wujkami pod sklep, rezygnuja z najmu... a to glowny dochod mojej mamy bo oprocz tego opiekuje sie chlopcem, ale z racji tego, ze jest chora to nic nie zarobi
Dola mam jak sie wali to wszystko!
Podszebuje sobie dechnac, bo na leb dostane!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

i jeszcze robie bledy ortograficzne..sory
Bledami sie nie przejmuj...

A z mamami to tak jest, tobie beda glowe suszyc ale same nie posluchaja - moja taka sama

Co ty za egzamin zdjaesz? wcale sie nie dziwie ze wykancza, nic nie znalazlam nudniejszego niz ISO (i to tylko znam z tego ze sie sami staramy o ISO14001)
walnij kielicha na rozluznienie
ktos jeszce pomysli ze ja alkoholik jestem - wszystkich do picia namawiam

Spadam do domciu - od dzisiaj z domku bede mogla prowadzic swoje monologi... buziaki
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.