Tui to dobry wybór? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 17:24   #1
agata9424
Przyczajenie
 
Avatar agata9424
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16

Tui to dobry wybór?


hej lecę 4 września z chłopakiem do Egiptu (dokładnie Hurghada), jak myślicie, biuro TUI jest dobrym wyborem? Miał ktoś z nim jakieś doświadczenia w podróżowaniu, szczególnie jeśli chodzi o Egipt?
agata9424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:48   #2
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Tui to dobry wybór?

Jeśli zna się angielski to wybór biura podróży chyba nigdy nie jest dobrym wyborem.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:32   #3
agata9424
Przyczajenie
 
Avatar agata9424
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jeśli zna się angielski to wybór biura podróży chyba nigdy nie jest dobrym wyborem.
co masz na myśli ?
agata9424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 23:53   #4
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Tui to dobry wybór?

Że jeśli znasz angielski, to DUŻO DUŻO taniej jest zorganizować taką wycieczkę samodzielnie. Biuro podróży jest przede wszystkim dla tych, co nie znają języka lub po prostu nie chce im się samodzielnie organizować i wolą dopłacić kilka tysiaków, byle nie musieli sami bookować biletów itp.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:26   #5
agata9424
Przyczajenie
 
Avatar agata9424
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Że jeśli znasz angielski, to DUŻO DUŻO taniej jest zorganizować taką wycieczkę samodzielnie. Biuro podróży jest przede wszystkim dla tych, co nie znają języka lub po prostu nie chce im się samodzielnie organizować i wolą dopłacić kilka tysiaków, byle nie musieli sami bookować biletów itp.
No tak , ale DO Egiptu nie zorganizuje sama sobie dojazdu bo czym? I wyjdzie mnie wszystko o wiele drożej. Takie jest moje zdanie. Samochodem tam nie dojadę.
agata9424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:51   #6
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Tui to dobry wybór?

Można samodzielnie zabukować samolot i hotel, to wychodzi dużo taniej, niż jak robisz to przez biuro podróży. Jak już zapłaciłaś to się nie przejmuj i korzystaj, a na przyszłość po prostu wiedz że można też samodzielnie to zorganizować i wyjdzie dużo taniej.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:57   #7
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Tui to dobry wybór?

Egipt akurat drogi nie jest więc mi też by się chyba nie chciało bawić w organizowanie wyjazdu na własną rękę. Ja bym się dodatkowo bała, że Egipt teraz nie jest najbezpieczniejszym miejscem a z biurem to jakoś inaczej, masz ubezpiecznie itp.
TUI jest dobrym biurem, nigdy nie słyszałam o nim złych opini. Raz lecieliśmy z TUI ( trafił nam się fajny last ) i nie miałam żadnych zastrzeżeń, Zresztą zależy czego wymagasz. Dla mnie najważniejsze było, żeby dolecieć, dostać zakwaterowanie i tyle od biura wymagam. Reszta już na włąsną rękę.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 11:09   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Można samodzielnie zabukować samolot i hotel, to wychodzi dużo taniej, niż jak robisz to przez biuro podróży. Jak już zapłaciłaś to się nie przejmuj i korzystaj, a na przyszłość po prostu wiedz że można też samodzielnie to zorganizować i wyjdzie dużo taniej.
Na pewno jak ktoś jest przyzwyczajony/wychowany na usługach BP Poza tym, żeby wyszło dużo taniej to trzeba naprawdę dużo czasu poświęcić i mieć jakiekolwiek pojęcie o liniach lotniczych i OTA.
Ja się na BP nie znam, ale autorko wątku przejrzyj sobie inne wątki - widzę, że często padają nazwy konkretnych BP.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:55   #9
agata9424
Przyczajenie
 
Avatar agata9424
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Egipt akurat drogi nie jest więc mi też by się chyba nie chciało bawić w organizowanie wyjazdu na własną rękę. Ja bym się dodatkowo bała, że Egipt teraz nie jest najbezpieczniejszym miejscem a z biurem to jakoś inaczej, masz ubezpiecznie itp.
TUI jest dobrym biurem, nigdy nie słyszałam o nim złych opini. Raz lecieliśmy z TUI ( trafił nam się fajny last ) i nie miałam żadnych zastrzeżeń, Zresztą zależy czego wymagasz. Dla mnie najważniejsze było, żeby dolecieć, dostać zakwaterowanie i tyle od biura wymagam. Reszta już na włąsną rękę.
Właśnie moim dylematem było TUI i Itaka aczkolwiek wycieczka, którą chciałam, była w Itace 200 zł droższa, z tego też powodu postawiłam na TUI plus dodatkowo opinia znajomych. Wiem, że nie jest to najbezpieczniejsze miejsce, ale nie mamy zamiaru wychodzić poza obrzeża kurortu i plaży. więc miejmy nadzieje, że wszystko będzie w porządku
agata9424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 07:37   #10
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Tui to dobry wybór?

Myślę, że spokojnie możesz brać TUI, jest to duże znane biuro.
Różnica 200 zł ale porównaj sobie dobrze hotele, czasem lepiej dołożyć te 200 zł, żeby mieć lepszy hotel z lepszym wyżywieniem, szczególnie, że zamierzacie w tym hotelu spędzić dużo czasu. Jadąc do takiego kraju jak Egipt, prześwietliłabym hotel od góry do dołu, szczególną uwagę zwracając na wyżywienie. Nie ma nic gorszego niż niedobre, niezjadliwe jedzenie w hotelu. Bo w Egipcie nie wyjdziecie na "miasto" i nic sobie nie dokupicie. Porównaj też godziny wylotu ( czasem na późniejszych lotach można mieć dodatkowy dzień wakacjowania )

Edytowane przez Nameria
Czas edycji: 2014-08-28 o 07:41
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 12:13   #11
TUIPoland
Przyczajenie
 
Avatar TUIPoland
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cześć dziewczyny,

cieszymy się, że macie dobre zdanie o naszym biurze. Agato to bardzo miłe, że spotkamy się na wspólnych wakacjach. Tym bardziej, że wyjazd tuż tuż. Wakacje to czas radości, dlatego nie musicie (wspólnie z chłopakiem) mieć żadnych powodów do niepokoju. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów to dla nas najważniejsze wartości.

Staramy się organizować ofertę zarówno dla osób, które z wyprzedzeniem poszukują wymarzonych wakacji, poszukiwaczy Last minute (których u nas nie brakuje) oraz osób, którym zależy na samym przelocie. Jeśli śledzicie portale z tanimi biletami, to na pewno zauważyłyście, że często pojawią się tam odnośniki do naszych promocyjnych cen.

A jeśli któraś z Was miałaby jakieś pytania do naszej oferty, to śmiało możecie odpowiedzieć na nasz post. Albo zajrzeć na naszego fanpage'a
TUIPoland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 20:04   #12
agata9424
Przyczajenie
 
Avatar agata9424
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez TUIPoland Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

cieszymy się, że macie dobre zdanie o naszym biurze. Agato to bardzo miłe, że spotkamy się na wspólnych wakacjach. Tym bardziej, że wyjazd tuż tuż. Wakacje to czas radości, dlatego nie musicie (wspólnie z chłopakiem) mieć żadnych powodów do niepokoju. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów to dla nas najważniejsze wartości.

Staramy się organizować ofertę zarówno dla osób, które z wyprzedzeniem poszukują wymarzonych wakacji, poszukiwaczy Last minute (których u nas nie brakuje) oraz osób, którym zależy na samym przelocie. Jeśli śledzicie portale z tanimi biletami, to na pewno zauważyłyście, że często pojawią się tam odnośniki do naszych promocyjnych cen.

A jeśli któraś z Was miałaby jakieś pytania do naszej oferty, to śmiało możecie odpowiedzieć na nasz post. Albo zajrzeć na naszego fanpage'a
chciałabym zadać tylko jedno pytanie, czy Egipt, a dokładnie Hurghada są bezpiecznie na dzien dzisiejszy? bo lecimy sami, nie znając nikogo więc nie chcemy tez żadnej "niespodzianki"
agata9424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:51   #13
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez TUIPoland Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

cieszymy się, że macie dobre zdanie o naszym biurze. Agato to bardzo miłe, że spotkamy się na wspólnych wakacjach. Tym bardziej, że wyjazd tuż tuż. Wakacje to czas radości, dlatego nie musicie (wspólnie z chłopakiem) mieć żadnych powodów do niepokoju. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów to dla nas najważniejsze wartości.

Staramy się organizować ofertę zarówno dla osób, które z wyprzedzeniem poszukują wymarzonych wakacji, poszukiwaczy Last minute (których u nas nie brakuje) oraz osób, którym zależy na samym przelocie. Jeśli śledzicie portale z tanimi biletami, to na pewno zauważyłyście, że często pojawią się tam odnośniki do naszych promocyjnych cen.

A jeśli któraś z Was miałaby jakieś pytania do naszej oferty, to śmiało możecie odpowiedzieć na nasz post. Albo zajrzeć na naszego fanpage'a
Brawo dla waszych SMN, że monitorujecie internety, ale moglibyście szybciej odpowiadać

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2014-09-01 o 10:57
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 07:17   #14
TUIPoland
Przyczajenie
 
Avatar TUIPoland
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tui to dobry wybór?

Agato - Nie ma powodów do niepokoju. Hurghada jest bezpieczna. My jako touroperator zawsze monitorujemy sytuacje, na podstawie komunikatów MSZ czy własnych źródeł informacji na miejscu.

A i nie lecicie sami, tylko z nami - a to różnica. Miłych wakacji

Asiu - postaramy się poprawić i tu do Was zaglądać.
TUIPoland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:33   #15
agata9424
Przyczajenie
 
Avatar agata9424
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez TUIPoland Pokaż wiadomość
Agato - Nie ma powodów do niepokoju. Hurghada jest bezpieczna. My jako touroperator zawsze monitorujemy sytuacje, na podstawie komunikatów MSZ czy własnych źródeł informacji na miejscu.

A i nie lecicie sami, tylko z nami - a to różnica. Miłych wakacji

Asiu - postaramy się poprawić i tu do Was zaglądać.
Wylot zadwa dni (tak naprawdę juz jutro no to 2 w nocy) ciekawi mnie czy poleci dużo osób do Hurghady tego dnia co my z Katowic i to jeszcze do hotelu Primasol Titanic Resort & Aqua Park :P mam nadzieje ze będziemy mogli na was liczyć na miejscu !
agata9424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 18:04   #16
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez agata9424 Pokaż wiadomość
Właśnie moim dylematem było TUI i Itaka aczkolwiek wycieczka, którą chciałam, była w Itace 200 zł droższa, z tego też powodu postawiłam na TUI plus dodatkowo opinia znajomych. Wiem, że nie jest to najbezpieczniejsze miejsce, ale nie mamy zamiaru wychodzić poza obrzeża kurortu i plaży. więc miejmy nadzieje, że wszystko będzie w porządku
kupowałam lasty w Itace i w TUI, jeśli chodzi o obsługę klienta to Itaka zdecydowanie bardziej na plus.
no ale na miejscu wszystko było ok, a to najważniejsze.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 07:51   #17
infinity0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tui to dobry wybór?

Hej wizażanki, mam zamiar wybrać się na wycieczkę w czasie świąt , i tak mnie tu przyciągneło do was, z pytaniem czy serwis TUI jest profesjonalny i dotrzymuje słowa? W tym sensie czy za rezerwacje zerwaną napewno nie placi się dodatkowej kasy ? Dzieki serdecznie za odp.
__________________
<ciach_reklama>
infinity0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 10:39   #18
AgataDanielczyk
Przyczajenie
 
Avatar AgataDanielczyk
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Tui to dobry wybór?

TUI to dobra firma, sprawdzona przeze mnie dwa razy, nie miałam zastrzeżeń.
AgataDanielczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 10:16   #19
TUIPoland
Przyczajenie
 
Avatar TUIPoland
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tui to dobry wybór?

Dzięki Agata za opinię
TUIPoland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 20:10   #20
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Tui to dobry wybór?

Bylam z TUI (Thomson, First Choice, Hayes & Jarvis) na 5 wycieczkach i naprawde goraco polecam. Przystepne ceny, super obsluga, nigdy nam sie nie zdazylo opoznienie, odwolanie, zmiana rezerwacji czy cos podobnego. Jak polecielismy do Meksyku w zeszlym roku i zalalo nasze lotnisko w UK i nasz lot sie nie odbyl (z przyczyn warunkow pogodowych, niczyja wina) to TUI oplacilo nam dodatkowa dobe w tym samym hotelu co bylismy z opcja all inclusive i swiateczna gale (to bylo w czasie Swiat Bozego Narodzenia) a po powrocie do kraju jeszcze dostalismy pieniadze w ramach zadoscuczynienia. Oboje z TZ jeszcze napewno skorzystamy z ich uslug
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:26   #21
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Bylam z TUI (Thomson, First Choice, Hayes & Jarvis) na 5 wycieczkach i naprawde goraco polecam. Przystepne ceny, super obsluga, nigdy nam sie nie zdazylo opoznienie, odwolanie, zmiana rezerwacji czy cos podobnego. Jak polecielismy do Meksyku w zeszlym roku i zalalo nasze lotnisko w UK i nasz lot sie nie odbyl (z przyczyn warunkow pogodowych, niczyja wina) to TUI oplacilo nam dodatkowa dobe w tym samym hotelu co bylismy z opcja all inclusive i swiateczna gale (to bylo w czasie Swiat Bozego Narodzenia) a po powrocie do kraju jeszcze dostalismy pieniadze w ramach zadoscuczynienia. Oboje z TZ jeszcze napewno skorzystamy z ich uslug
Ciekawe czy takie samo zadośćuczynienie tyczyłoby się Polskiego oddziału TUI. Bo jednak w UK mogą mieć inne zasady. Bądź co bądź jednak zachowali się w porządku.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 14:31   #22
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Ciekawe czy takie samo zadośćuczynienie tyczyłoby się Polskiego oddziału TUI. Bo jednak w UK mogą mieć inne zasady. Bądź co bądź jednak zachowali się w porządku.
też się zastanawiam.

czarter, którym lecieliśmy na wakacje z TUI miał 4h opóźnienia. powinniśmy być już na miejscu, a zamiast tego dopiero wsiadaliśmy do samolotu. wylot był w nocy więc te 4h tym bardziej robiły różnice. na miejscu jedyne "no wreszcie państwo są"
więc tak jak pisałam wcześniej, hotel i opis wycieczki ok, ale obsługa klienta leży w porównaniu z Itaką.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 13:42   #23
TUIPoland
Przyczajenie
 
Avatar TUIPoland
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tui to dobry wybór?

Loloo dzięki za opinię, przezkażemy ją do działu odpowiedzialnego za naszą obsługę klienta.

Ale chcielibyśmy nawiązać do opóźnień.

Zdarzają się one wszystkim liniom lotniczym, niezależnie czy zakontraktowanym przez TUI Poland, czy naszych braci i sióstr z UK. Zależą od wielu czynników: warunków atmosferycznych, dostępności korytarzy powietrznych czy przeglądów maszyn.
TUIPoland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 15:12   #24
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Tui to dobry wybór?

Cytat:
Napisane przez TUIPoland Pokaż wiadomość
Loloo dzięki za opinię, przezkażemy ją do działu odpowiedzialnego za naszą obsługę klienta.

Ale chcielibyśmy nawiązać do opóźnień.

Zdarzają się one wszystkim liniom lotniczym, niezależnie czy zakontraktowanym przez TUI Poland, czy naszych braci i sióstr z UK. Zależą od wielu czynników: warunków atmosferycznych, dostępności korytarzy powietrznych czy przeglądów maszyn.
tak, opóźnienia się zdarzają. to opóźnienie 4 godzinne nie było z winy TUI, ale to jest mało istotne, bo pani, która nas przywitała na miejscu wyglądała na bardziej niezadowoloną niż my, że musiała tyle na nas czekać, a w końcu to jej praca. tak jakby to spóźnienie było widzimisię podróżnych
natomiast przy zakupie wycieczki od konsultantki otrzymałam info, że należy zabrać dolary, a po przyjeździe na miejsce okazało się, że sobie te dolary mogę wsadzić i byłam zdana tylko na kantor hotelowy, a
wiadomo że w takich przeliczniki szału nie robią.
na szczęście piękna plaża mi to wynagrodziła.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 00:46   #25
AnnaKoral
Przyczajenie
 
Avatar AnnaKoral
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Tui to dobry wybór?

Ja się nigdy nie zawiodłam, śmiało mogę polecić!
AnnaKoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-26 01:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.