Zdradza?bo kocha czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 15:15   #31
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez susi123 Pokaż wiadomość
w sumie rani i mnie i tą swoją dziewczynę ... czy on kiedyś podejmnie jakomś decyzje?
Myślę że ta jego dziewczyny nie jest tą jego połówką - bo chyba by jej nie zdradzał?
Co myślicie?
myślę, że Ty też nie jesteś jego druga połówką

Cytat:
Napisane przez susi123 Pokaż wiadomość
z tego co wiem jest z niom już 1,5 roku z tego niecały rok był wierny, a później też się z jakomś jeszcze spotykał, a teraz ze mną się spotyka ...
bo po prostu jesteś dla niego kolejną lafiryndą do posuwania
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 23:40   #32
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez susi123 Pokaż wiadomość
w sumie trwa to dopiero 1,5 m-ca,dam mu jeszcze troche czasu, w sumie ledwie wyszłam z jednego związku, a to że poszłam z nim na całość hmm to przez to że przez prawie rok moje życie seksualne wyglądało beznadziejnie... i w sumie nieżałuje, mówi że nawet jak siedzi z niom to myśli o mnie i mówi że to dla niego bardzo dziwne i intrygujące,tu niby ją kocha a chce do mnie,i chce sprawiać mi radość itp.?niechce mnie ranić...no w sumie on jest w dojść dobrej sytuacji bo jak coś niepójdzie z tą jego to zawsze ma mnie?wiem że kiedyś będzie musiał coś wybrać...i wiem że to będzie trudne bo sama byłam w takiej sytuacji...tylko jak ja poznałam tego innego postanowiłam zerwać z obecnym gdyż niechciałam go krzywdzić i zresztą po tym spotkaniu tego drugiego między mną a obecnym niestety niebyło tej chemi w związku i trza było to zakończyć.a on myślę że sam się gubi czasem w swych uczuciach, najgorsze jest to że troche mnie to dobija,rani,że niemoże spędzić wolnego dnia ze mną i takie tam ... w sumie narazie się godzę na to ... w końcu jeżeli się tak daleko posunął żeby się przespać ze mną i to nieraz,wręcz uwielbia mi sprawiać tą przyejmność i wiele innych,uwielbia ze mną rozmawiać,spotykać się choć to ryzykowne...może jak tylko coś będzie miedzy nimi nie tak odejdzie od niej ??? w sumie mówi nawet że ona nielubi się całowac heh a my to uwielbiamy ... w końcu kto wie prawda może wyjść na jaw ...naszczęście nie jest zaręczony itp. i narazie niema wielkich planów na przyszłość.

Tylko dlaczego zdradza?jest coś wyjątkowego między nami? skąd to się bierze?

Sama byłam w za***istym związku a jednak odwróciłam głowę w bok poznałam innego i wszystko zepsułam ... naszczęscie to się dzieje przed ślubem.

W sumie mam wrażenie że jesteśmy siebie warci... bo ja byłam też w związku jeszcze jak sie z nim przespałam i tak samo on był.
Myślę że nawet,albo byśmy siebie zdradzali na wzajem albo byśmy byli sobie mega oddani

tak tak, oczywiście ona jest taka zołza zła, nie chce się całować, nic dla niego nie robi- typowe informacje o żonie/dziewczynie przeznaczone dla kochanki

no rzeczywiście, ,,posunął się'' aż do tego, że przespał się z tobą- gratulacje, naprawdę! to na pewno znaczy o jego niezwykłym jedynym i prawdziwym uczuciu do ciebie

masz rację, naprawdę jesteście siebie warci...
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 02:01   #33
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Yyy... skoro ona "nawet nie lubi się całować" to po co z nią jest? Nie dość, że obgaduje swoją dziewczynę za jej plecami z kochanką to ta jeszcze pewnie nie jest niczego kompletnie świadoma i ją tak samo karmi takimi samymi kłamstewkami.
A Ty się na to godzisz. Gratuluję :/
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:41   #34
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Fakt, taki wzór wszelkich cnót, z takim dupkiem.

Moim zdaniem bardzo dobrana para. Powinni się pobrać, przynajmniej będąc razem nie będą robić krzywdy innym.
Nigdzie nie napisałam, że autorka wątku to wzór wszelkich cnót. Wręcz przeciwnie.
Ale co ja będę ją przekonywać o jej naiwności, braku moralności, jak za to tylko punkty lecą
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:39   #35
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

On Cię kocha!!! Razem stworzycie jedyny i niepowtarzalny związek oparty na prawdziwej miłości. To złe życie tak się skomplikowało że nie może jej zostawić, przecież wszyscy tutaj wiemy że to nie jest takie proste.Widać gołym okiem że kocha tylko Ciebie.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:41   #36
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
On Cię kocha!!! Razem stworzycie jedyny i niepowtarzalny związek oparty na prawdziwej miłości. To złe życie tak się skomplikowało że nie może jej zostawić, przecież wszyscy tutaj wiemy że to nie jest takie proste.Widać gołym okiem że kocha tylko Ciebie.
boskie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:59   #37
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez susi123 Pokaż wiadomość
Cześć ... w sumie jestem w dziwnej sytuacji.
Byłam z pewnym chłopakiem prawie 5 lat niestety ostatni rok był beznadziejny, rozstałam się z nim ponieważ niebyłam gotowa na przyszłościowy związek i poznałam innego (po zaręczynach) niestety nacisk rodziny zmusił mnie bym do niego wróciła i byliśmy jeszcze rok ale była totalna beznadzieja,sex rozmowy i wogole ... spotkałam innego,dzięki któremu zakończyłam mój związek w którym się dusiałam. Niestety ten inny ma dziewczynę ... i tu jest sęk. Ja w sumie jestem już singlem On spotyka się ze mną popracy pisze ze mną, że jestem kochana, i takie tam tysiące komplementów ... w sumie sypiamy ze sobą uważa że jest bosko,pasujemy do siebie,że gdyby mnie wcześniej poznał bylibyśmy razem ... chce się ze mną spotykać i wogole (wiem że źle robie ale poprostu dzięki niemu jakoś w miarę lekko przeżyłam rozstanie z byłym).
I teraz pytanie? dlaczego on ją zdradza?z tego co wiem jest z niom już 1,5 roku z tego niecały rok był wierny, a później też się z jakomś jeszcze spotykał, a teraz ze mną się spotyka ...
W sumie zajął w moim sercu wolne miejsce i niewiem boję się że się w nim zakochałam?tęsknie, non stop myślę o nim, o tych romantycznych chwilach ... ale kiedy pomyślę że jednak wraca do niej?hmm

Jest mu dobrze w tym związku ale musi coś brakować?skoro zdradza?
Są szanse że się z niom rozstanie?niewiem czy mam czekać? (w sumie jest za***isty-mega nam dobrze i się super rozumiemy)?

w sumie rani i mnie i tą swoją dziewczynę ... czy on kiedyś podejmnie jakomś decyzje?
Myślę że ta jego dziewczyny nie jest tą jego połówką - bo chyba by jej nie zdradzał?
Co myślicie?
Ty tez ta polowka nie jestes, bo Tobie tez nie jest wierny.

chociaz nie, zgadzam sie jednak z perseuszem
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-01-27 o 20:01
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 12:22   #38
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
On Cię kocha!!! Razem stworzycie jedyny i niepowtarzalny związek oparty na prawdziwej miłości. To złe życie tak się skomplikowało że nie może jej zostawić, przecież wszyscy tutaj wiemy że to nie jest takie proste.Widać gołym okiem że kocha tylko Ciebie.

a jakby mogło być inaczej Ale mnie ubawiłaś, dobre
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:58   #39
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
On Cię kocha!!! Razem stworzycie jedyny i niepowtarzalny związek oparty na prawdziwej miłości. To złe życie tak się skomplikowało że nie może jej zostawić, przecież wszyscy tutaj wiemy że to nie jest takie proste.Widać gołym okiem że kocha tylko Ciebie.
ależ się uśmiałam oczywiście, gołym okiem widać, że to prawdziwa i niepowtarzalna miłość tak Cie kocha, że nawet jej nie może zostawić
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:41   #40
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Zdradza?bo kocha czy nie?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
On Cię kocha!!! Razem stworzycie jedyny i niepowtarzalny związek oparty na prawdziwej miłości. To złe życie tak się skomplikowało że nie może jej zostawić, przecież wszyscy tutaj wiemy że to nie jest takie proste.Widać gołym okiem że kocha tylko Ciebie.
tak, on nie może jej zostawić bo ona cierpi na jakomś nieznaną chorobę
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.