Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 13:19   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy


Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy Clarisonic Mia 2, po dużym sukcesie za oceanem, nareszcie będzie dostępna w Polsce! Urządzenie Clarisonic nie tylko skutecznie oczyszcza twarz, ale i poprawia wchłanianie kosmetyków, zmniejsza pory, wygładza cerę i przywraca jej naturalny blask. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:27   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Bardzo interesujący produkty. Jedynie jego cena i jak na razie dostępność tylko w Warszawie zatrzymuje przed natychmiastową chęcią zakupu.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:57   #3
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Wszystko pięknie, ale cena po prostu zaporowa
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 08:32   #4
ajdija
Raczkowanie
 
Avatar ajdija
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 243
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

przydałoby mi się coś takiego!
ajdija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 10:10   #5
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

cena
__________________
KALI PISAĆ LEPSZE POSTY
Cytat:
Napisane przez kasieńka:) Pokaż wiadomość
większość wizażowej elity studiuje na renomowanych uczelniach,rozwijają swoje ambitne hobby, spędzają aktywnie czas, mają swoich idealnych TŻ, i przyjaciół- więc skąd do cholery macie jeszcze czas na codzienne kilkugodzinne przesiadywanie na wizażu?
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 13:22   #6
Laila06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Zapragnęłam sprawię sobie taką na urodziny
Laila06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:27   #7
ona13039
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Hej dziewczyny Celowo zarejstrowalam sie na Wizaz ...zeby opisac wam moje spotkanie z Clarisonic mia 2 .
Wiec tak zaczne od tego ze moja cera jest mieszana z roznymi niespodziankami ktore lubia sie pokazywac "kiedy chca" . Kupujac szczoteczke Mia 2 liczylam na cuda!!! I co? tego sie nie spodziewalam po kilku dniach (mylam nia twarz tylko wieczorami) strasznie zaczerwieniona twarz jakby poparzenie sloneczne z masa malych krostek rozsianych po calej twarzy,twarz sciagnieta po kazdym myciu,odlozylam szczoteczke a ze skora mecze sie do dzis...Dzis mija 3 tydzien ...nikt mi nie powie ze skora sie oczyszcza...ach zapomnialam dodac ze mialam szczoteczke wymienna Delicate... tak podraznionej twarzy nie mialam nigdy wczesniej!!! i nigdy bym nie powiedziala ze mam wrazliwa skore bo stosowalam kiedysa mase innych kosmetykow - tych tanich i drogich i nigdy nie mialam az takiego problemu jak po tej szczoteczce !!!
ona13039 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 15:44   #8
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Ja niestety po miesięcznym stosowaniu też walczylam z wysypem. Jestem zachwycona sposobem, w jaki oczyszcza skórę (naprawdę wrażenie czystości jest niesamowite), ale ten atak niedoskonałości Za parę tygodniu spróbuję ponownie, bo nie wiem na ile wpływ miały hormony.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 21:38   #9
Majauel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Ja szczotke Mia 2 nabylam cztery dni temu, po przeczytaniu ogromnej ilości postów na anglojezycznych forach. Mam cerę mieszana podatna na pojawianie sie rożnych niespodzianek, a ostatnie stresy przysporzyly mi ich spora ilośc:-( mimo bardzo pozytywnych opinii na temat tego urządzenia, nauczona doswiadczeniami, cudów sie nie spodziewalam, niestety efekt jest daleki od moich skromnych oczekiwan
Clarisonic spowodował w moim przypadku:
- bardzo mocne przesuszenie skory. Niewykluczone, ze wynika to z tego ze na początku zaczęłam go używać razem z próbka zelu do niego dolaczonego, o którym krążą niezbyt dobre opinie;
- pojawienie sie jeszcze większej ilości niedoskonałości.
Niezależnie od powyższego musze przyznać ze po użyciu skóra jest bardzo gładka i ma sie poczucie ze została bardzo dokładnie oczyszczona. Obawiam sie jednak ze jest to kolejne rozwiazanie dobrze wspierające pielęgnacje cery nie borykajacej sie z większymi problemami, a Ci którzy takowe maja muszą jeszcze na swój cud poczekać:-(
Majauel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:07   #10
pa5linka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Jestem szczęśliwą posiadaczką w/w szczotki od miesiąca
Mam skórę mieszaną, wrażliwą, ze skłonnością do alergii. Od czasu do czasu pojawiają mi się wypryski, moją zmorą są rozszerzone pory.
Zanim zakupiłam Clarisonic Mia 2, używałam szmatki muślinowej, której miałam już serdecznie dość! Denerwowało mnie ciągłe pranie, bardzo często je zmieniałam, ponieważ po kilku tygodniach robiły się szorstkie i bardzo podrażniały moją skórę.
Szczotki Clarisonic używam codziennie wieczorem. Najpierw robię demakijaż oczu, następnie zmywam całą twarz. Po osuszeniu spryskuję twarz oraz szczoteczkę wodą termalną, nakładam mój żel do mycia twarzy ( załączonego nie używałam) i przystępuję do mycia. Używam pierwszego programu. Podczas mycia wykonuję koliste ruchy i nie przyciskam szczotki do buzi! Następnie całość zmywam wodą i wycierem w ręcznik papierowy!(uważam, że jest to najbardziej higieniczna forma osuszania twarzy). Następnie nakładam krem nawilżający, serum, bądź preparat punktowy na wypryski, w zależności od tego czego w danym momencie potrzebuje moja skóra.
Po tym okresie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie żałuje decyzji o zakupie. Jestem nim zachwycona! Bardzo poprawił stan mojej skór: pory zostały widocznie zmniejszone, skóra jest niesamowicie gładka, jędrna, miła w dotyku i co najważniejsze niesamowicie oczyszczona! Nakładając krem, bądź serum na noc zauważyłam, że produkty znacznie szybciej się wchłaniają.
Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, ataku wyprysków, przesuszenia skóry.
Myślę ,że jest to produkt dla osób, które nie mają dużego problemu z niedoskonałościami, a raczej szukają czegoś co naprawdę dobrze oczyści twarz. Na pewno nie nadaje się dla osób z aktywnym trądzikiem.
pa5linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:34   #11
babuszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Ja bardzo chcę kupić tę szczoteczkę, jednak narazie borykam się z aktywnym trądzkiem i wydaje mi się, że powinnam najpierw zaleczyc ropne zmiany.
Aktualnie wykonuje u kosmetyczki zabieg kwasów, a gdy go zakończę chyba zdecyduję się na nią.
babuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 17:51   #12
Red_2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

cena nie jest do konca zaporowa - to 629 zl za szczoteczke ktora bedzie sluzyla dozywotnio, co trzy miesiace wymieniasz tylko koncowki za stowke, a kremy pielegnacyjne musisz kupowac co trzy miesiace po kilkaset zlotych
mia2 znaczaco poprawia wchlanialnosc kremow, nawet tych z nizszej polki, nie mowie juz o kremach diora, sisleya czy eisenberga
a jak masz ziomka pracujacego w sephoeze (jak ja) to na wiele marek masz 40% rabatu, na clarisonica i owszem
Red_2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:03   #13
fatfright
Przyczajenie
 
Avatar fatfright
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

a czy w Polskich SEPHORACH da się kupić tą pierwszą mia a nie mia 2? bo chyba jest sporo tańsza a z tego co wiem, różni się tylko tym, że ma jedną prędkość?
__________________
!NIGDY WBREW SOBIE!
wiecznie na diecie
fatfright jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:18   #14
73ana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Dla mnie cena Clarisonica również była zaporowa. Szukałam więc czegoś tańszego. I znalazłam! Chyba dopiero wchodzi do sprzedaży, bo jest niewiele ofert na rynku. Chodzi o szczoteczkę Bellissima Imetec 5057. Cena 149,99zł i aż pięć różnych końcówek. Mam ją od tygodnia. Wykonanie solidne, szczoteczka wibrująca, zasilanie na dwa paluszki, podstawka stabilna. Jestem mega zadowolona i zaskoczona jej ceną.
73ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:27   #15
Red_2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

w sephorach nie ma innej mii2 niz ta ktora jest teraz
Red_2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 07:58   #16
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

No ja właśnie się napaliłam ale myślałam o Olay Pro-X Advanced Cleansing System. U nas znalazłam tylko w jednym czy dwóch sklepach internetowych, ale moze zamówie sobie za granicą. Choć dałyście mi teraz do myślenia Bellissimą - widziałam ją za 120zł. Tylko się zastanawiam czy faktycznie różnica między tymi tańszymi a jak dla mnie drogimi szczoteczkami jest aż taka duża różnica?
W sumie fajnie jakby taka szczotka do twarzy miała jeszcze wymienną dużą szczotkę do ciała, widziałam takie chyba w media markt ale niestety na baterie, a wolałabym z ładowarką

A na allegro widziałam promocję na dzień kobiet mia2 za 299zł

Edytowane przez ratraska
Czas edycji: 2014-02-15 o 09:09
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:14   #17
Lidia2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Na allegro są w cenie 299zł. sprowadzane od producenta. ja wczoraj zakupilam.
Lidia2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:05   #18
pinezka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Czy ta z allegro na 100% jest oryginalna?
pinezka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 12:36   #19
aasia_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Kupiłam w Sephorze tę szczoteczkę. Wahałam się czy nie kupić na allegro, ale cena wydała mi się podejrzana, 400 zł za szczoteczkę z dwoma końcówkami (gdzie jedna kosztuje 105zł) ? do tego roczna gwarancja? W Sephorze cena podstawowa to 639 zł i końcówka jest jedna...trafiłam na -15% rabatu i Mia2 jest moja

Skóra jak nigdy jest czysta, mam wrażenie że wągry mi się zmniejszyły...cera pojaśniała, kremy lepiej się wchłaniają, jestem bardzo zadowolona...bardzo POLECAM
aasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 06:28   #20
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Marża w sklepach to od 10 do nawet 50%. Jak chwile pracowałam w sklepie z drogimi butami to mogłam je kupić 0 40% taniej i jeszcze zarabiali więc nie wiem cena 639zł nie ma w sobie z 200zł marży bo lepiej. Choć wiadomo tym z allegro nie zawsze można na 100% wierzyć. Teraz była oferta mia na gruponie i czytałam opinie ze to podróby były.
A myślicie ze te inne szczoteczki są gorsze?
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 08:43   #21
aasia_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

napewno Sephora ma dużą marżę...jednak mam gwarancję na 2 lata, zapłaciłam 100 zł wiecej niż na allegro...niby sporo ale mam pewność że jak coś się tanie to mi bez problemu wymienią...z allegro..różnie może być, no i rok gwarancji )) hmm..swoją drogą ciekawe dlaczego tylko sephora ma wyłączność na te produkty?
aasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:48   #22
Rerera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Czy u was też Mia2 trzeba ładować po każdym użyciu(2xmin)? Uzywam szczoteczki 4 dzień i zauważyłam ,że po dwukrotnym użyciu(dwuminutowym) szzoteczka się rozładowywuje całkowicie. Kupiłam szzoteczke w Sephorze i nie wiem czy powinnnam to zgłościć zy to normalne ,że bateria starcza na tak bardzo krótko....
Rerera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:46   #23
polnykwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Po przeczytaniu opinii na temat tej szczoteczki bardzo chciałabym ja kupić. Jednak ta cena..... W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma sephory i nie orientuję się zupełnie w promocjach w tej drogerii, a z tego co piszecie bywa-20% od tej kosmicznej ceny to sporo. W związku z tym mam pytanie, czy w sephorze są do przywidzenia jakieś terminy promocji? I czy jeśli są one w sklepach stacjonarnych to zawsze jednocześnie w internetowym? Bo bardzo chciałabym ją kupić
polnykwiatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 20:16   #24
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

http://www.youtube.com/watch?v=VEFRofG9-UQ

po tym filmiku (choc czulam nowego muszmiecia ) chyba sie wyleczylam….
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 13:04   #25
aasia_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Rerera - absolutnie nie trzeba ładować po każdym użyciu, ja swoją kupiłam dwa tyg temu i dziś pierwszy raz podłączyłam do ładowania, dlatego zareklamuj ją, bo coś jest nie tak...ładowałaś ją za pierwszym razem 24 godziny?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez polnykwiatek Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu opinii na temat tej szczoteczki bardzo chciałabym ja kupić. Jednak ta cena..... W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma sephory i nie orientuję się zupełnie w promocjach w tej drogerii, a z tego co piszecie bywa-20% od tej kosmicznej ceny to sporo. W związku z tym mam pytanie, czy w sephorze są do przywidzenia jakieś terminy promocji? I czy jeśli są one w sklepach stacjonarnych to zawsze jednocześnie w internetowym? Bo bardzo chciałabym ją kupić
moim zdaniem rabaty będą w okolicy dnia kobiet..jeśli masz kartę Sephory to powinnaś dostać smsa o takiej promocji z kodem rabatowym, możesz go wpisać robiąc zakupy online

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=VEFRofG9-UQ

po tym filmiku (choc czulam nowego muszmiecia ) chyba sie wyleczylam….
obejrzałam filmik uczciwa ocena ...wiadomo...można inaczej oczyszczać cerę, niekoniecznie za pomocą Clarisonica, ale jednak nie wrócę do poprzednij metody mycia twarzy, mam bardziej oczyszczoną skórę po użyciu szczoteczki nie wiem jak u was ale np. zmywając buzie płynem micelarnym wnerwiało mnie to ze musiałam robić to o wiele dłużej, zużywając przy tym ,tony" wacików a efekt nei był powalający...
aasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:50   #26
Rerera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Właśnie nie ładowałam jej 24 h tylko ok.1,5 h(za pierwszym razem użyłam przez 2 min po ładowaniu 1,5h wystarczyło na kolejne 2 min.) Nie dostałam instrukji obsługi ale doczytałam w internecie ,że trzeba ją za pierwszym razem ładować przez 24h. Mam nadzieje, że teraz już bedzie dobrze bo po dobie ładowania działa mi już dłużej(już teraz przez jakieś 10 min więc myśle, ze będzię wszystko w porządku. Zastanawiam się tylo jeszcze ile teraz mniej więcej mam ją podłączać do ładowania jak mi się będzię rozładowywać bo te 24 godz rozumiem były wskazane tylko za pierwszym razem? Dziękuje za odpowiedz
Rerera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:10   #27
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

A ja tak sobie teraz myslę, czy oby na pewno jest to higieniczne. No bo wiadomo myjemy ją ale zostawiając na wierzchu to się kurzy, wkładając wilgotną do etui to w wilgoci rozmnażają się bakterie. No i dziewczyny piszą ze walczyły z wysypem na twarzy, no bo jak umyjesz buzię, bakterii nie wypłuczesz wszystkich, przez noc się rozmnożą i jak rano myjesz to zainfekujesz całą buzię. Taka mam nową teorie spiskową i już sama nie wiem, bo bardzo byłam napalona na szczoteczkę. Co o tym myślicie?
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 08:25   #28
aasia_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

ja używam swojej szczoteczki tylko wieczorem...dokładnie myje używając mydła...osuszam ręcznikiem delikatnie...następnego wieczora jest już sucha...zamierzam też pryskać co jakiś czas ją skinseptem, właśnie go odnalazłam w domu )

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

mnie nie sypie na buzi od używania szczoteczki...może to kwestia cery..każdy ma inaczej...ale tak sobie myślę, że może wysyp byc na początku, kiedy buzia się oczysza? ja wyraźnie widzę, że moja cera jest bardziej czysta, szczególnie na nosie, bo tam mialam najwiecej wągrów teraz jest o wiele wiele mniej
aasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:51   #29
Niebieski Ptak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Czy używał tej szczoteczki ktoś z problemami naczynkowymi? Nie mogę się zdecydować. Cena w sumie dość wysoka, a opinie skrajne
Niebieski Ptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:52   #30
6330cf3e3c5e0081eea9267a53971db7c435ba8e_5ed58872149c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Zapraszam na allegro, nowa szczoteczka o połowę taniej!

http://allegro.pl/show_item.php?item=4066026100
6330cf3e3c5e0081eea9267a53971db7c435ba8e_5ed58872149c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 03:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.