Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 2014 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 20:18   #4111
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Ciuszki slodkie.

A ja myslalam, ze mi sie wydawalo wczoraj, ze mi niwdobrE wieczorem, a tu dzis znowu i skonczylo sie zwroceniem rosołku... Ehhh ma, nadz, ze to jednorazowe.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:25   #4112
sweetdream90
Rozeznanie
 
Avatar sweetdream90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 599
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
Cześć zmobilizowałaś mnie, głupio mi, że tak Was podczytuje a sama nic nie pisze, ale nie mam czasu
To o mnie kilka słów, ciążą druga, rozpoczynam 20 tc, ruchy czuje od 14 tygodnia (a lekarz na to niemożliwe, tiaa wiem co czuje), wiek- przekroczyłam 30stke, obecna latorośl idzie we wrześniu do szkoły. To chyba tyle, trochę chaotycznie mi wyszło... a płci jeszcze nie znam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, że się odezwałaś Witamy! Na kiedy masz termin porodu? Kiedy kolejna wizyta?
__________________
II kreski - 14.02
pierwsze USG - 5.03
Alicja jest już z nami - 17.10.2014 15:30
sweetdream90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:40   #4113
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Hej Dziewczyny,
Melduję się na forum. Dzisiaj u mnie bardzo ciężki dzień: bóle krzyża i brzucha, a dodatkowo jak mi poszła krew z nosa to nie wiedziałam co ratować: siebie czy kanapę. Wzięłam dodatkową luteinę, no-spę i jakoś powoli puściło, bo teraz boli tak, jak zawsze . Ogólnie bacznie się obserwuję i jeśli ból pojawi się znowu i będzie tak silny to pójdę do lekarza. Czytałam, że to mogą być już bóle przepowiadające, ewentualnie po lekach, bo trochę ich biorę: duomox na infekcję i Acard na rozrzedzenie krwi, by wód przybrało, do tego luteina i witaminy. Nie dopisałam wcześniej, że jak byłam na wizycie to dzieć nie życzył sobie by zaglądać mu między nogi i nie dość, że leżał na boku to jeszcze krzyżował nóżki.

Pytałyście dziewczyny, gdzie można oglądać Grę o Tron. Osobiście polecam portal ☠☠☠☠☠☠☠☠☠. Jak poszłam na zwolnienie to wykupiłam tam konto premium i teraz sobie cisnę seriale i filmy .

A co do urlopu: to w lipcu wybieram się z mamą w Karkonosze, a w sierpniu z TŻ nad morze. Może nie będzie tak gorąco u dam radę
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA

Edytowane przez Koralinka86
Czas edycji: 2014-05-06 o 20:50
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:41   #4114
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość

Podnoszone oparcie gondoli to chyba nie jest aż takie konieczne. Przynajmniej ja nigdy z tego nie skorzystałam. Nawet nie wiem czy mój wózek miał taką opcję Jak dziecko już siedzi to przenosi się je do spacerówki, bo gondola jest zbyt płytka, nie ma pasów i to niezbyt bezpieczne wozić dziecko tak na półsiedząco jeśli jest już ruchliwe. Jak ćwiczy podnoszenie się do siadu to może czasem znienacka złapać się brzegów gondoli i podnieść, a z oparciem ma dużo łatwiej, więc sekunda i dziecko może być poza wózkiem
No nie będę spacerować w gondoli z fikającym maluchem może wcześniej tak to zabrzmiało jak napisałam coś w stylu 'jak dziecko będzie zaglądać na zewnątrz gondoli', raczej chcę traktować podnoszoną lekko gondolę jak klin pod główkę do łóżeczka Z resztą nie jest to koniecznością, bo można klin po prostu dokupić w włożyć Najważniejsze żeby był trwały, w miarę lekki, porządne kółka z blokadą i parę innych 'mast hewóf' do wózka marzeń

Byłam w IKEI, zjadłam gofra i kupiłam na przecenie tacę. Nic mi się nie podobało, nawet koło doniczek przeszłam obojętnie :|

Witam nową mamusię

Oooo a ja Grę o Tron oglądam na anyfiles, wszystkie z napisami, free
__________________
Insta: holistraw

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-05-06 o 20:43
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:43   #4115
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
U mnie już drugi dzień spokój ale byłam na USG i tak wierciła się, że nie wiele dało się zmierzyć a ja nic nie czułam

U nas z chłopca zrobiła się dziewczynka
córeczki
Mam nadzieje że z moją dzidzią tez okej mimo tej ciszy...
Cytat:
Napisane przez sweetdream90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które nas tylko odwiedzają - zapraszamy do udzielania się Im nas więcej, tym raźniej i weselej

Natalyyya nie świruj nie świruj. Ja też nie czuję ruchów codziennie i bardzo nieregularnie Jeszcze będziemy na to narzekać jak dostaniemy kopniaka w żebra :P hihi

A ja dziś miałam okazję zajrzeć do Pepco i oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami

Dzisiejszy brzuchol też w klubie do podpatrzenia
jakie słodkie ubranka piękne)
Co do kopniaka to mógłby kopnąc matke żeby się nie martwiła:P:
Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj rozpisałyście. Ledwie doczytałam

Podnoszone oparcie gondoli to chyba nie jest aż takie konieczne. Przynajmniej ja nigdy z tego nie skorzystałam. Nawet nie wiem czy mój wózek miał taką opcję Jak dziecko już siedzi to przenosi się je do spacerówki, bo gondola jest zbyt płytka, nie ma pasów i to niezbyt bezpieczne wozić dziecko tak na półsiedząco jeśli jest już ruchliwe. Jak ćwiczy podnoszenie się do siadu to może czasem znienacka złapać się brzegów gondoli i podnieść, a z oparciem ma dużo łatwiej, więc sekunda i dziecko może być poza wózkiem

Ja też nadal tak mam. Lekarz mówił, że to normalne na tym etapie. Dzisiaj byłam zmuszona kupić pasztet do chleba zamiast wędliny, bo nie wystałabym w kolejce po nią

A mówią, że małe dzieci go nie lubią. Ulubiona zupa mojej małej (poza rosołkiem, który zjada w każdej ilości ) to właśnie szpinakowa z grzankami

U większości się sprawdzają Niektóre mają jeszcze funkcję wibracji, która o dziwo pomagała synkowi znajomej w wypróżnianiu Ja osobiście mam huśtawkę i też byłam z niej zadowolona O taką: http://www.brightstarts.pl/index.php...t-starts-6909#
właśnie o takiej huśtawce myślałam, jesteś z niej zadowolona? Ma regulacje tempa huśtania?

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
Cześć zmobilizowałaś mnie, głupio mi, że tak Was podczytuje a sama nic nie pisze, ale nie mam czasu
To o mnie kilka słów, ciążą druga, rozpoczynam 20 tc, ruchy czuje od 14 tygodnia (a lekarz na to niemożliwe, tiaa wiem co czuje), wiek- przekroczyłam 30stke, obecna latorośl idzie we wrześniu do szkoły. To chyba tyle, trochę chaotycznie mi wyszło... a płci jeszcze nie znam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy u nas za połówke
Cytat:
Napisane przez koral_owa Pokaż wiadomość
hej

gratuluję synka
na razie większość chłopców, bo łatwiej można rozpoznać ale pewnie niedługo dziewczynki zaczną się ujawniać


gratulacje
miałam taką samą sytuację

dziewczyny planujecie urlopy w tym roku? My się chyba wybierzemy nad nasze morze gdzieś w czerwcu, żebym jeszcze nie miała wielkiego brzucha. Chociaż mam wrażenie, że on już jest spory, jak na pierwszą ciążę
my niestety już nigdzie nie pojedziemy w tym roku na urlop ;( nad czym bardzo ubolewam((
Cytat:
Napisane przez covderka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamy
Wypoczeta wrocilam z urlopu nad naszym pieknym Baltykiem. Moze uda sie pojechac jeszcze jakos w sierpniu. Po powrocie zastalam mieszkanie jak po wizycie perfekcyjnej pani domu- tesciowa nawet okna umyla- takiego porzadku chyba nigdy nie mielismy:p dzis mialam badania genetyczne i pan doktor na usg stwierdzil, ze jednak nie chlopak tylko dziewczyna bedzie- wiec prawdopodobnie druga corke bedziemy mieli- maz zwariuje z 3 babami w domu za dwa dni mam wizyte u mojej ginekolog, zobaczymy co ona powie. A tak w ogole to witam nowe mamuski, ktore w miedzyczasie dolaczyly, a z ktorymi nie mialam okazji w ciagu ostatnich 2 tygodni przywitac, gratuluje udanych wizyt, zazdroszcze zakupow wyprawkowych( ja prawie nic nie mam) i obiecuje, ze nadrobie zalegle wpisy
kolejna córa super !! gratulacje!
Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Ciuszki slodkie.

A ja myslalam, ze mi sie wydawalo wczoraj, ze mi niwdobrE wieczorem, a tu dzis znowu i skonczylo sie zwroceniem rosołku... Ehhh ma, nadz, ze to jednorazowe.


Ja własnie zjadłam spaghetti z pesto mogłabym to jeśc na śniadanie obiad i kolacje uwielbiam …
Oglądałam m jak miłośc Kinga urodziła a ja się popłakałam ehh te hormonki
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r

Edytowane przez Natalyyya
Czas edycji: 2014-05-06 o 21:37
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:54   #4116
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Witam mamusie 2014
Dziewczyny z innego wątku pisały abym do Was dołączyła, więc pragnę się przywitać w 21tc
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:59   #4117
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Witam mamusie 2014
Dziewczyny z innego wątku pisały abym do Was dołączyła, więc pragnę się przywitać w 21tc
witaj napisz nam coś o sobie ) Wygląda na to że jesteś u nas z największym "stażem" :P:
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:00   #4118
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Witam mamusie 2014
Dziewczyny z innego wątku pisały abym do Was dołączyła, więc pragnę się przywitać w 21tc
nową mamuske?
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:21   #4119
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

dobry wieczor

ja czuje ruchy jak siedze , rzadziej poki co jak chodze.

Letka gratulacje udanej wizyty))

Kikuska rozumiem Cie , choc ja mam to szczescie, ze narazie w miare ok sie czuje i brzuszek mnie nie boli, ale tez jestem praktycznie sama z synkiem (2 latka) calutki dzien, musze go polulac na drzemke ,pozniej przeniesc do lozeczka, a wazy ponad 15 kg, zawsze jak go dzwigam to sie boje, zeby mi sie cos nie stalo no i taki buntowniczy wiek ma, szybko traci nerwy, na szczescie ja jestem opanowana

dziewczyny ja po wizycie zadowolona jestem jak nigdy no moze poza dwiema stowkami, no ale co zrobic,TZ mowi, ze trzeba plakac i placic))

Mały dalej świecil sisiorem, wazy jakies 370 g, wymiary brzuszka, kosci, udowej, glowki pokrywaja się z data om, wszystko ok poza delikatnym poszerzeniem miedniczek nerkowych, no ale to ponoc zniknie i czeste u chlopcow.Dostalam globulki ,bo mam infekcje jakas znowu i gin powiedzial, ze moge wspolzyc nie wiecej jak 5 razy dziennie, dobrze ze TZ nie slyszal
A i co najlepsze to moze potrzebnie moze nie w sobote ide na jeszcze jedno usg, na nfz , bedzie robil ten sam profesor co pierwsze prenatalne, nie wiedzialam , ze takiego gratisa dostane
I pobral gin material do cytologii, a i widzialam dzidzie w obrazie 4D super widok) zdjecie dostalam buzki No i jeszcze cudowna waga , ktora pokazuje 3 kg mniej niz w domuTak jak Letka jestem zakochana w moim drugim chlopczyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5976.jpg (49,5 KB, 38 załadowań)
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:21   #4120
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
właśnie o takiej huśtawce myślałam, jesteś z niej zadowolona? Ma regulacje tępa huśtania?
Jestem zadowolona Ma regulację tempa huśtania i można je nastawiać na różny, określony czas. Do tego uspokajające melodyjki, dwa poziomy ustawienia siedziska-bardziej poziome i siedzące jak dziecko podrośnie. Materiał taki przyjemny w dotyku, mięciutki. Ogólnie polecam
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:30   #4121
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Witam mamusie 2014
Dziewczyny z innego wątku pisały abym do Was dołączyła, więc pragnę się przywitać w 21tc
Witaj

tynka88 gratuluje udanej wizyty
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:40   #4122
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Jeju alw Wam zazdroszcze tych wizyt. Dzieciaczki rakie cudne. Jeszcze 9 dni... Bo juz za dlugo czekam... Chce wiedziec ze wszystko dobrzr.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:40   #4123
Mixi89
Raczkowanie
 
Avatar Mixi89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 324
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Tynka również gratuluje udanej wizyty i tej dodatkowej sobotniej.
Mixi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:53   #4124
sweetdream90
Rozeznanie
 
Avatar sweetdream90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 599
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Tynka super chłopczyk! brawa za udaną wizytę no i bonusowe USG, nieźle. A ja jeszcze 2 tygodnie muszę czekać!
__________________
II kreski - 14.02
pierwsze USG - 5.03
Alicja jest już z nami - 17.10.2014 15:30
sweetdream90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:54   #4125
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dobry wieczor

ja czuje ruchy jak siedze , rzadziej poki co jak chodze.

Letka gratulacje udanej wizyty))

Kikuska rozumiem Cie , choc ja mam to szczescie, ze narazie w miare ok sie czuje i brzuszek mnie nie boli, ale tez jestem praktycznie sama z synkiem (2 latka) calutki dzien, musze go polulac na drzemke ,pozniej przeniesc do lozeczka, a wazy ponad 15 kg, zawsze jak go dzwigam to sie boje, zeby mi sie cos nie stalo no i taki buntowniczy wiek ma, szybko traci nerwy, na szczescie ja jestem opanowana

dziewczyny ja po wizycie zadowolona jestem jak nigdy no moze poza dwiema stowkami, no ale co zrobic,TZ mowi, ze trzeba plakac i placic))

Mały dalej świecil sisiorem, wazy jakies 370 g, wymiary brzuszka, kosci, udowej, glowki pokrywaja się z data om, wszystko ok poza delikatnym poszerzeniem miedniczek nerkowych, no ale to ponoc zniknie i czeste u chlopcow.Dostalam globulki ,bo mam infekcje jakas znowu i gin powiedzial, ze moge wspolzyc nie wiecej jak 5 razy dziennie, dobrze ze TZ nie slyszal
A i co najlepsze to moze potrzebnie moze nie w sobote ide na jeszcze jedno usg, na nfz , bedzie robil ten sam profesor co pierwsze prenatalne, nie wiedzialam , ze takiego gratisa dostane
I pobral gin material do cytologii, a i widzialam dzidzie w obrazie 4D super widok) zdjecie dostalam buzki No i jeszcze cudowna waga , ktora pokazuje 3 kg mniej niz w domuTak jak Letka jestem zakochana w moim drugim chlopczyku
syncio sweetaśny no i fajnie że w sobote znowu go zobaczysz:P:

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona Ma regulację tempa huśtania i można je nastawiać na różny, określony czas. Do tego uspokajające melodyjki, dwa poziomy ustawienia siedziska-bardziej poziome i siedzące jak dziecko podrośnie. Materiał taki przyjemny w dotyku, mięciutki. Ogólnie polecam
dzięki za zachęcającą opinie ,chyba się skusze;P

właśnie wyszłam z psem na spacer przeszłam może z 20m i oberwanie chmury tak leje ze nawet pies nie chce chodzić
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 22:09   #4126
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

witam.
mozna dolaczyc? 15 tydzien ciazy, ciaza wyczekana i wymarzona z IVF, ja 29 lat. termin porodu koniec pazdziernika, mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przenosic na mamy listopadowe. :P
pozdrawiam!
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 22:12   #4127
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Witam mamusie 2014
Dziewczyny z innego wątku pisały abym do Was dołączyła, więc pragnę się przywitać w 21tc
Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
witam.
mozna dolaczyc? 15 tydzien ciazy, ciaza wyczekana i wymarzona z IVF, ja 29 lat. termin porodu koniec pazdziernika, mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przenosic na mamy listopadowe. :P
pozdrawiam!
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 22:17   #4128
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
witam.
mozna dolaczyc? 15 tydzien ciazy, ciaza wyczekana i wymarzona z IVF, ja 29 lat. termin porodu koniec pazdziernika, mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przenosic na mamy listopadowe. :P
pozdrawiam!
witaj i gratulacje

ale nam mamusiek dzisiaj przybyło)

Ja jestem ciekawa co u naszej mamusi trojaczków Roślin
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 23:05   #4129
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
witaj i gratulacje



ale nam mamusiek dzisiaj przybyło)



Ja jestem ciekawa co u naszej mamusi trojaczków Roślin

Rownież witam nowe mamuśki, tez sie zastanawiałam co u niej.

W końcu udo mi sie nadrobić wszystkie posty, bo tak leci ie ze masakra. Padam, bo cały ścienne we Wrocławiu na zakupach. Obiecuje ze jutro sie odniosę do waszych wątków i trochę podpisze. Muszę obejrzeć wasze brzuchy w klubie, bo moj jest dzisiaj ogromny :-(

Dobranoc
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 06:37   #4130
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Witam nowe mamuśki
za udane wizyty ja mam za 2 2tyg już nie mogę się doczekać.
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:36   #4131
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
Gratuluje synka



Oszczędzaj się jak tylko możesz. Ten ból to takie kłucie u dołu brzucha? Jeśli tak to mam to samo - lekarka kazała mi nospe brać i nie chodzić.. Doskonale Cię rozumiem z tym podnoszeniem, ja też mam zakaz ale niesty nie da się wcale dziecka nie podnosić, zwłaszcza takiego małego jak Twoja córcia. Ile waży? Gratuluje ruchów
Mała waży 12kg, ogólnie wysoka jest . Nie da się dziecka małego nie podnosić jak jeszcze mało kumate i nie można wytłumaczyć że dzidzia w brzuszku. Moja nic nie jarzy, koleżanka urodziła teraz maluszka. Ma 6 tygodni i próbowaliśmy wytłumaczyć że to dzidzia, lala a w brzuszku u mamy też jest dzidzia....nic...nic nie rozumie. Nie jest nawet tym dzieckiem zainteresowana, bardziej traktuje jako zabawkę którą można na podłogę zrzucić

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
No to lepiej będzie jak powiesz o tym gince lepiej żeby wiedziała. No i tak jak mówisz stres mógł też na ten ból wpłynąc. No to teraz jak malutka usnęła to wypoczywaj ile się da
Na budowie? budujecie dom? jak daleko jesteście?
Mała usnęła, ale ją obudziłam bo było trzeba nakarmić żeby o 1 w nocy sobie o jedzeniu nie przypomniała i nie biegała do 3 :P Tak oto miałam do 21 szkraba w euforii bo w międzyczasie tata przyszedł i było to takie fajne że nie zatrzymywała się tylko biegała hehehehe ona ma mnie już dość po całym dniu, tata jest mega atrakcją
Tak, powiem dla gina o tych bólach. Głównie dlatego się z nim umówiłam bo miałam iść za tydzień.
Tak, budujemy dom bo mieszkamy w 2 pokojowym mieszkaniu urządzonym pod ludzi młodych, bez dzieci hehe. Tak oto mała zajmuje naszą sypialnię i całe wielkie łóżko stoi puste a my śpimy na materacu piankowym w salonie bo nasza kanapa się nie rozkłada...kupiliśmy taką specjalnie bo była wygodniejsza w siedzeniu heheheheheheh
Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Jak miałam już skurcze, ale nie byłam na porodówce bo leżałam na patologii ( przenoszona ciąża ) to mąż przyszedł do mnie czy może być taka dachówka hehehe jest wesoło ale dużo nerwów też to kosztuje. Teraz są elektrycy, hydraulicy, szambo itp...
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:45   #4132
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Witam wszystkie nowe mamy! Cieszę się dziewczyny, że z Waszymi wizytami wszystko okJa muszę jeszcze czekać do kolejnej wizyty - mam 19.05
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:46   #4133
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Natalyyya nie bój się że nie czujesz dzidziusia. W pierwszej ciąży kobiety wyczuwają ruchy później niedługo będziesz marzyła żeby nie biło w żebra i dało Ci się wyspać
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:47   #4134
Dimaa
Raczkowanie
 
Avatar Dimaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 282
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Dzien dobry!
Witam sie tak szybko z rana w drodze do pracy. Witam tez nowe mamusie, gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne, w tym swoja
Chyba Was juz nie nadrobie, ogarnelam tylko klub a tutaj po prostu lece dalej, za duzo tych postow
u mnie pogoda sie poprawia, odrazu lepiej sie czlowiek czuje milego dnia wszystkim!

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
__________________
40/40
Aleksander
Dimaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:47   #4135
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Dzieńdoberek Znowu pochmurny i wietrzny dzień przed nami
Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
witam.
mozna dolaczyc? 15 tydzien ciazy, ciaza wyczekana i wymarzona z IVF, ja 29 lat. termin porodu koniec pazdziernika, mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przenosic na mamy listopadowe. :P
pozdrawiam!
witaj
Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość

Ja jestem ciekawa co u naszej mamusi trojaczków Roślin
Ja też. Ciekawe czy się jeszcze odezwie
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:58   #4136
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
witam.
mozna dolaczyc? 15 tydzien ciazy, ciaza wyczekana i wymarzona z IVF, ja 29 lat. termin porodu koniec pazdziernika, mam nadzieje, ze nie bede musiala sie przenosic na mamy listopadowe. :P
pozdrawiam!
Witam kolejną mamusie!

Cytat:
Napisane przez kikuska Pokaż wiadomość
Mała waży 12kg, ogólnie wysoka jest . Nie da się dziecka małego nie podnosić jak jeszcze mało kumate i nie można wytłumaczyć że dzidzia w brzuszku. Moja nic nie jarzy, koleżanka urodziła teraz maluszka. Ma 6 tygodni i próbowaliśmy wytłumaczyć że to dzidzia, lala a w brzuszku u mamy też jest dzidzia....nic...nic nie rozumie. Nie jest nawet tym dzieckiem zainteresowana, bardziej traktuje jako zabawkę którą można na podłogę zrzucić

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------



Mała usnęła, ale ją obudziłam bo było trzeba nakarmić żeby o 1 w nocy sobie o jedzeniu nie przypomniała i nie biegała do 3 :P Tak oto miałam do 21 szkraba w euforii bo w międzyczasie tata przyszedł i było to takie fajne że nie zatrzymywała się tylko biegała hehehehe ona ma mnie już dość po całym dniu, tata jest mega atrakcją
Tak, powiem dla gina o tych bólach. Głównie dlatego się z nim umówiłam bo miałam iść za tydzień.
Tak, budujemy dom bo mieszkamy w 2 pokojowym mieszkaniu urządzonym pod ludzi młodych, bez dzieci hehe. Tak oto mała zajmuje naszą sypialnię i całe wielkie łóżko stoi puste a my śpimy na materacu piankowym w salonie bo nasza kanapa się nie rozkłada...kupiliśmy taką specjalnie bo była wygodniejsza w siedzeniu heheheheheheh
Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Jak miałam już skurcze, ale nie byłam na porodówce bo leżałam na patologii ( przenoszona ciąża ) to mąż przyszedł do mnie czy może być taka dachówka hehehe jest wesoło ale dużo nerwów też to kosztuje. Teraz są elektrycy, hydraulicy, szambo itp...
Moja córka ma prawie 4 lata i waży 18 kilo. Niby wie, że mama ma dzidzie w brzuchu, gada do niego, głaszcze. Normalnie rozumie, że nie mogę jej nosić itp ale są takie sytuacje, że chce do mamy na rączki, jak się np przewróci czy coś sobie zrobi. Więc niby kumata ale i tak potrzebuje czasem rączek mamy
Budowy zazdroszcze, my też chcieliśmy ale ostatecznie się nie zdecydowaliśmy - uznaliśmy, że za dużo stresu
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:02   #4137
sweetdream90
Rozeznanie
 
Avatar sweetdream90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 599
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Dzień dobry dziewczyny U mnie dziś dzień zakupów od rana. Buszuję w internecie i kupuję! Na razie kupiłam kostium kąpielowy na basen, nic szczególnego


A teraz kompletuję zamówienie na gemini. Miałam czekać do wypadu do Gdańska, ale co tam :P Pewnie zajmie mi to cały dzień, bo lista potrzeb jest długa, a tam praktycznie wszystko można kupić.

Pytanie dnia : butelka plastikowa czy szklana?
__________________
II kreski - 14.02
pierwsze USG - 5.03
Alicja jest już z nami - 17.10.2014 15:30
sweetdream90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:12   #4138
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Właśnie zdałam sobie sprawę, że od dziś jestem na półmetku ciąży
sweetdream nigdy nie próbowałam szklanych butelek. Wiem, że za czasów jak ja piłam z butli to były takie, a teraz raczej wszyscy używają plastików. Wydaje mi się, że szklane na pewno będą cięższe (a czasem zabiera się ze sobą do torby na dłuższy spacer itp.) i mniej bezpieczne, bo tłukące, ale to już raczej jak dziecko będzie z niej samo piło to ma znaczenie. Poza tym nie wiem

Pozwoliłam sobie dodać do listy płeć u tych dziewczyn, u których odnalazłam, a od reszty ciągle czekam na odzew, a tu nic...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:18   #4139
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
Cześć zmobilizowałaś mnie, głupio mi, że tak Was podczytuje a sama nic nie pisze, ale nie mam czasu
To o mnie kilka słów, ciążą druga, rozpoczynam 20 tc, ruchy czuje od 14 tygodnia (a lekarz na to niemożliwe, tiaa wiem co czuje), wiek- przekroczyłam 30stke, obecna latorośl idzie we wrześniu do szkoły. To chyba tyle, trochę chaotycznie mi wyszło... a płci jeszcze nie znam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Im nas więcej tym lepiej. Fajnie, że się odezwałaś.

dzaszna oczywiście zapraszamy nie musisz nigdzie przechodzić!! Każda nowa mamusia cieszy nas swoją obecnością

madziulka_ super, że zdecydowałaś dołączyc do nas

Napiszcie cos więcej o sobie.



Dziewczyny napiszcie do farminki na pw, żeby dopisała was do listy.
__________________
Victor 

Paulina

Edytowane przez Lilotka
Czas edycji: 2014-05-07 o 08:28
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:19   #4140
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Brzuchy rosną, w nich maluchy, już jesienią będą zuchy. Mamy październikowe 201

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Właśnie zdałam sobie sprawę, że od dziś jestem na półmetku ciąży
sweetdream nigdy nie próbowałam szklanych butelek. Wiem, że za czasów jak ja piłam z butli to były takie, a teraz raczej wszyscy używają plastików. Wydaje mi się, że szklane na pewno będą cięższe (a czasem zabiera się ze sobą do torby na dłuższy spacer itp.) i mniej bezpieczne, bo tłukące, ale to już raczej jak dziecko będzie z niej samo piło to ma znaczenie. Poza tym nie wiem

Pozwoliłam sobie dodać do listy płeć u tych dziewczyn, u których odnalazłam, a od reszty ciągle czekam na odzew, a tu nic...
teraz to już chyba zleci
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 08:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.