świąd cewki moczowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 16:10   #1
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Question

świąd cewki moczowej


Witam. Od jakis 3-4 dni swedzi mnie cewka moczowa... szukalam w internecie co to moze byc ale nie mam zadnych innych obajwow wiec nie potrafie stwierdzic. Czy moze ktorej z Was sie to kiedys przytrafilo? Nie wiem czy mam z tym isc do lekarza :/ pomozcie... mam nadzieje ze nie przytrafilo mi sie jakies okropne chorobsko...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:27   #2
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: świąd cewki moczowej

oj ja mialam calkiem niedawno potworna infekcje cewki moczowej a zaczelo sie tez od swedzenia. nigdy wczesniej nie mialam takiej infekcji i to zlekcewazylam i skonczylo sie na antybiotykach...zrób sobie nasiadówki z jakichs antyseptycznych ziól. spytaj w aptece sa specjalne mieszanki wiec na pewno cos ci poleca. najlepiej by jednak doradzil lekarz, moze jakas antyseptyczna masc?
bo takie zapalenie to nic przyjemnego
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:27   #3
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: świąd cewki moczowej

To może być zapalenie pęcherza.
Musisz iść na badanie moczu.
Przeważnie musi być podany antybiotyk.
Lekkie przeziębienie pęcherza można wyleczyć Uroseptem (bez recepty) oraz większą ilością wit. C.


O! Goha i ja odpowiedziałyśmy jednocześnie
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:27   #4
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: świąd cewki moczowej

moze dokladniej-swedzi? czy piecze? caly czas czy przy sikaniu?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:09   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: świąd cewki moczowej

to moze byc infekcja drog rodnych, ktora zaatakowala juz cewke moczowa, dlatego marsz do gina! Bez lekow na recepte i tak sie nie obedzie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:17   #6
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: świąd cewki moczowej

Swedzi podczas gdy normlanie funkcjonuje ale nie przez caly czas. Podczas oddawania moczu mnie nie boli nie swedzi ani nie piecze. Kiedy sie tam dotkne to wtedy tak swedzi ze wytrzymac nie moge...hmm poczekam moze jeszcze ze dwa dni moze mi samo przejdzie... wiem wiem ze nie moge tego lekcewazyc ale ja sie boje lekarzy ;P dzieki ze mi podpowiedzialyscie co to moze byc. Jak nie ustapi to bede zmuszona pojsc do lekarza eh...mam nadzieje ze nie bede musiala brac antybiotykow bo jeszcze jednych nie skonczylam... jestem w trakcie leczenia anginy i zapalenia jamy ustnej.
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:26   #7
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: świąd cewki moczowej

Cytat:
..jestem w trakcie leczenia anginy i zapalenia jamy ustnej
sory za off top,ale jeśli pozwolisz zapytam o coś:
zapalenie jamy ustnej jest od anginy?czy to zupelnie inna przyczyna?
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 18:49   #8
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: świąd cewki moczowej

trudno tak cos przewidziec co to moze byc. u mnie bylo podobnie lekkie swedzenie potem nic szczególnego a nagle ni z gruszki ni z pietruszki po 4-5 dniach wstalam i nagle sie zaczelo bieganie na siusiu po pare kropelek co 2 minuty a potem to juz ciagle parcie na mocz i nawet skrzepiki krwi i ból jakbym sikala zyletkami dopiero antybiotyk pomógl! nie lekcewaz tego to jest najgorsza infekcja jaka mialam
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:07   #9
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: świąd cewki moczowej

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Swedzi podczas gdy normlanie funkcjonuje ale nie przez caly czas. Podczas oddawania moczu mnie nie boli nie swedzi ani nie piecze. Kiedy sie tam dotkne to wtedy tak swedzi ze wytrzymac nie moge...hmm poczekam moze jeszcze ze dwa dni moze mi samo przejdzie... wiem wiem ze nie moge tego lekcewazyc ale ja sie boje lekarzy ;P dzieki ze mi podpowiedzialyscie co to moze byc. Jak nie ustapi to bede zmuszona pojsc do lekarza eh...mam nadzieje ze nie bede musiala brac antybiotykow bo jeszcze jednych nie skonczylam... jestem w trakcie leczenia anginy i zapalenia jamy ustnej.
na bank samo ci nie przejdzie a im dluzej bedziesz zwlekac z wizyta tym moze byc coraz gorzej i czesciej bedziesz musiala zagladac do gina. Ja mialma podobnie, tez infekcje, ktora swedziala niemilosiernie i na antybiotyku dopochwowym sie niestety nie obylo. A tego rodzaje antybiotykow dzialaja miejscowo, tak wiec nie beda mialy wplywu na reszte organizmu. im dluzej bedziesz zwwkleac tym infekcja sie bardziej rozwinie i same globulki nie pomoga i bedziesz musiala bbrac leki doustne. A tlumaczenie, ze sie boisz lekarzy to zadne tlumaczenie. Tak sie tylko dzieci tlumacza a nie dorosle kobiety...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 06:47   #10
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: świąd cewki moczowej

zrob sobie wyniki z moczu to koszt ok 6 zl-a juz bedziesz wiedziala co moze ci dolegac
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 18:53   #11
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: świąd cewki moczowej

Ja mam z kolei inny problem... Zaczne od tego ze w wieku 9 lat mialam rozszerzaną cewke moczową. Teraz mam 23 lata i mam ''trudnosci przy sikaniu'' to znaczy przewaznie sikam kropelkami ale to nie zawsze. Nie mam zapalenia pecherza bo robilam niedawno badania moczu i byly w porzadku. Czasem mam tak ze w ogole sie nie moge wysikac wtedy mam strasznie napecznialy brzuch. Nieraz sie zdarzylo ze nie moglam sie wysikac przez caly dzien niby czuje ze juz musze isc do toalety a nie moge sie wysikac. Troche boje sie isc do lekarza no ale chyba bede musiala
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 19:29   #12
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: świąd cewki moczowej

No to na bank musisz isc do urologa. zastój moczu to bardzo niebezpieczna sprawa!!nie bagatelizuj tego.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:36   #13
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: świąd cewki moczowej

I Patinka i Edit - tak jak dziewczyny radzą - koniecznie do lekarza.
Miałam kiedyś zapalenie cewki, wiem co to znaczy, nie ma sensu się męczyć i czekać aż samo minie, antybiotyk przyśpieszy zaleczenie stanu zapalnego.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:11   #14
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: świąd cewki moczowej

a czym to moze byc spowodowane??? bo tak sie juz sama zastanawiam... no do urologa na pewno pojde bo nie mam innego wyjscia... myslicie ze to sie skonczy na tabletkach??? bo wszelkie zabiegi mnie przerazają...
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:23   #15
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: świąd cewki moczowej

Dzisiaj tak czytalam w internecie i doszlam do wniosku ze moge miec drozdzyce pochwy... pojawila mi sie grudkowata jak twarog wydzielina... czytalam ze ta choroba moze wystapic po zazywaniu antybiotykow i tabletek antykoncepcyjnych... wszystko by sie zgadzalo... czy ja musze isc do ginekologa czy urologa bo nie mam pojecia??? Pewnie dostane antybiotyki dopochowe ale ja jestem dziewica... w dodadtku musze isc na zabieg naciecia blony ( pisalam w innym watku o tym ) i nie sposob zeby tam wlozyc jakikolwiek proszek...jestem zalamana...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:07   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: świąd cewki moczowej

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Dzisiaj tak czytalam w internecie i doszlam do wniosku ze moge miec drozdzyce pochwy... pojawila mi sie grudkowata jak twarog wydzielina... czytalam ze ta choroba moze wystapic po zazywaniu antybiotykow i tabletek antykoncepcyjnych... wszystko by sie zgadzalo... czy ja musze isc do ginekologa czy urologa bo nie mam pojecia??? Pewnie dostane antybiotyki dopochowe ale ja jestem dziewica... w dodadtku musze isc na zabieg naciecia blony ( pisalam w innym watku o tym ) i nie sposob zeby tam wlozyc jakikolwiek proszek...jestem zalamana...
do ginekologa i to jak najszybciej. Nieleczona drozdzyca, jak i inne stany zapalne maja swoje powazne konsekwencje jak nie teraz to w przyszlosci! Nawet jesli jestes dziewica to bez problemu bedziesz mogla wlozyc globulke dopochwowa, nic blonie dziewiczej nie zrobia. Przy okazji bedziesz mogla powiedziec lekarzowi o nacieciu. A jak lekarz stowierdzi, ze naciecie jest konieczne to przepisze jakis inny srodek lecznicy, niekoniecznie globulki. Ale do ginekologa MUSISZ JAK NAJSZYBCIEJ POJSC!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 18:23   #17
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: świąd cewki moczowej

Wierz mi ze do mojej pochwy nic sie nie da wlozyc ( maly proszeczek zakonczylby sie gigantycznym bolem i moja histeria... ) lekarz prowadzacy wie o moim problemie, sam mi nawet zaproponowal zabieg naciecia blony. Mama mowi ze ginekolog nie jest potrzebny. Ona tez to miala i sie wyleczyla robiac nasiadowki, biorac witamine C i podmywajac sie nystatyna. Choroba nie powrocila. Eh... mam ostanio pasmo samych nieszczesc... najpierw jeczmien na oku, pozniej angina, zapalenie jamy ustnej i dziasel, cos w rodzaju opryszczki na ustach, pogryzienie przez psa a teraz ta grzybica...wszystko w ciagu 2 tygodni...co jeszcze mnie czeka?
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:38   #18
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: świąd cewki moczowej

ja wiem, że mamy trzeba się słuchać, ale w tym przypadku postawiłabym na swoim, to znaczy poszłabym JAK NAJSZYBCIEJ do lekarza!!! Nie można lekceważyć żadnych, nawet najmniejszych infekcji dróg moczowych, bo my kobiety jesteśmy tak skonstruowane, że mogą się przy tym pojawić również problemy z drogami rodnymi.
Jeżeli jest tylko świąd, bądź pieczenie cewki moczowej, to najprawdopodobniej jest to zapalenie cewki (pęcherza niekoniecznie, ale też może być, wiec warto zrobić rano po przebudzeniu siku i zanieść mocz do analizy, co kosztuje jakieś 5-6zł). lekarz pewnie przepisze antybiotyk, który jest bardzo tani (też jakieś 5zł) i bierze się go około 5, czy 6 dni. Wiem, co mówię, bo znam to z autopsji.
Można sobie dla złagodzenia przykrych objawów kupić w aptece albo w sklepie zielarskim Urosept, takie niebieskie tabletki ziołowe, naprawdę pomagają i przynoszą ulgę.
Edit, jeśli chodzi o Twój problem, to koniecznie powinnaś udać się do urologa, ponieważ możesz mieć gdzieś przewężenie, np. moczowodu albo jakiegoś kanaliku nerkowego (nie znam fachowych nazw), przez co mocz nie spływa tak jak powinien. Mam podobny problem, tyle że u mnie jest problem już w samej nerce. Z tym nie ma żartów. Być może urolog skieruje Cię na urografię, no ale to już inna bajka, na razie marsz do lekarza, dobrze Ci radzę.
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:05   #19
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: świąd cewki moczowej

[quote=stealingbeauty;4620 369]ja wiem, że mamy trzeba się słuchać, ale w tym przypadku postawiłabym na swoim, to znaczy poszłabym JAK NAJSZYBCIEJ do lekarza!!! Nie można lekceważyć żadnych, nawet najmniejszych infekcji dróg moczowych, bo my kobiety jesteśmy tak skonstruowane, że mogą się przy tym pojawić również problemy z drogami rodnymi.
Jeżeli jest tylko świąd, bądź pieczenie cewki moczowej, to najprawdopodobniej jest to zapalenie cewki (pęcherza niekoniecznie, ale też może być, wiec warto zrobić rano po przebudzeniu siku i zanieść mocz do analizy, co kosztuje jakieś 5-6zł). lekarz pewnie przepisze antybiotyk, który jest bardzo tani (też jakieś 5zł) i bierze się go około 5, czy 6 dni. Wiem, co mówię, bo znam to z autopsji.
Można sobie dla złagodzenia przykrych objawów kupić w aptece albo w sklepie zielarskim Urosept, takie niebieskie tabletki ziołowe, naprawdę pomagają i przynoszą ulgę.
Edit, jeśli chodzi o Twój problem, to koniecznie powinnaś udać się do urologa, ponieważ możesz mieć gdzieś przewężenie, np. moczowodu albo jakiegoś kanaliku nerkowego (nie znam fachowych nazw), przez co mocz nie spływa tak jak powinien. Mam podobny problem, tyle że u mnie jest problem już w samej nerce. Z tym nie ma żartów. Być może urolog skieruje Cię na urografię, no ale to już inna bajka, na razie marsz do lekarza, dobrze Ci radzę.[/quopoi

Powiedz mi jak możesz czego mam się spodziwac po wizycie u lekarza... Jak leczenie wyglada u ciebie... na samą mysl o jakichkolwiek zabiegach ciarki mnie przechodza.. strasznie sie boje..
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 13:13   #20
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: świąd cewki moczowej

Cytat:
Napisane przez stealingbeauty Pokaż wiadomość
ja wiem, że mamy trzeba się słuchać, ale w tym przypadku postawiłabym na swoim, to znaczy poszłabym JAK NAJSZYBCIEJ do lekarza!!! Nie można lekceważyć żadnych, nawet najmniejszych infekcji dróg moczowych, bo my kobiety jesteśmy tak skonstruowane, że mogą się przy tym pojawić również problemy z drogami rodnymi.
Jeżeli jest tylko świąd, bądź pieczenie cewki moczowej, to najprawdopodobniej jest to zapalenie cewki (pęcherza niekoniecznie, ale też może być, wiec warto zrobić rano po przebudzeniu siku i zanieść mocz do analizy, co kosztuje jakieś 5-6zł). lekarz pewnie przepisze antybiotyk, który jest bardzo tani (też jakieś 5zł) i bierze się go około 5, czy 6 dni. Wiem, co mówię, bo znam to z autopsji.
Można sobie dla złagodzenia przykrych objawów kupić w aptece albo w sklepie zielarskim Urosept, takie niebieskie tabletki ziołowe, naprawdę pomagają i przynoszą ulgę.
Edit, jeśli chodzi o Twój problem, to koniecznie powinnaś udać się do urologa, ponieważ możesz mieć gdzieś przewężenie, np. moczowodu albo jakiegoś kanaliku nerkowego (nie znam fachowych nazw), przez co mocz nie spływa tak jak powinien. Mam podobny problem, tyle że u mnie jest problem już w samej nerce. Z tym nie ma żartów. Być może urolog skieruje Cię na urografię, no ale to już inna bajka, na razie marsz do lekarza, dobrze Ci radzę.
Na jakiej podstawie stawiasz taka diagnoze? To moze potwierdzic jedynie lekarz! Jesli lekarz rodzinny po badaniach ogolnych moczu (lub nawet ginekolog!) stwierdzi jakies nieprawidlowosci to wysyla od razu do urologa. Nie strasz dziewczyny, bo to nie jest dla niej dobre! Przestraszy sie i jeszcze wogole do lekarza nie pojdzie. Do takich rzeczy trzeba podchodzic ostroznie. Jedyna rade, ktora kazda z nas moze dac patince to to, ze powinna w jak najszybszym czasie udac sie do ginekologa. To wszystko! A nie wymyslanie diagnoz i straszenie.

Faktem jest, ze kazda z nas jest tak delikatnie zbudowana, ze jesli jakas przypadlosc jest nieleczona lub zle doleczona (szczegolnie tyczy sie to drog moczowo-plciowych) to ta infekcja lubi isc wyzej i atakowac coraz to wiecej, dlatego w takich wypadkach tak wazne jest aby od razu zglaszac sie do lekarza, gdy zaobseruje sie jakies niepokojace objawy, typu swedzenie lub pieczenie w okolicach sromu. Takie swedzenie moze pozniej zaowocowac niemoznoscia oddawania moczu (czyli zapaleniem pecherza, a pozniej - w ostatecznosci chorobami nerek, a to juz sa powanze dolegliwosci, ktore czesto trzeba leczyc szpitalnie). DLatego patinko, nie ociagaj sie tylko MARSZ DO LEKARZA i to jak najszybciej! Samo na pewno Ci nie przejdzie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:30   #21
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: świąd cewki moczowej

Pojechalam dziisaj do przychodni ale byla zamknieta... coz sobota :/ biore Urosept juz od wczoraj, a dziisaj sobie kupilam jakas masc na grzybice pochwy za 3,40 i sie smaruje. Przynajmniej swedzenie nie jest juz tak uciazliwe. Do poniedzialku musze wytrzymac...dzieki dziewczyny za porady !!!!
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:06   #22
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: świąd cewki moczowej

To dobrze, że maść łagodzi. Oby do poniedziałku! Potem już tylko wskazówki lekarza i będzie dobrze
pzdr
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:38   #23
Asiuula
Przyczajenie
 
Avatar Asiuula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. Pomorskie
Wiadomości: 25
Dot.: świąd cewki moczowej

Witam wszystkich !
Mój problem polega na tym ,ze ok 4 dni temu wyskoczyła mi niedaleko cewki moczowej taka jakas "gula" jakby z ropą... Smaruję to od 2 dni tormentiolem .CO to moze być?
Dodam ,że mam 17 lat i jestem dziewicąi łykam tetralysal antubiotyk na trądzik.
Asiuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 20:44   #24
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: świąd cewki moczowej

Wygląda podobnie tak, jak pryszcz i boli? Jeśli tak, to powinno samo przejść. Może takie coś występować po depicalji, albo po niewygodnej bieliźnie
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.