Aranżacja baru kuchennego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 07:24   #1
Naomi88
Raczkowanie
 
Avatar Naomi88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 121

Aranżacja baru kuchennego


Hej Dziewczyny,

Zastanawiałam się, czy któraś z Was zna być może/widziała ciekawe aranżacje baru kuchennego? Nie dawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania, w którym kuchnia połączona jest z salonem i przedpokojem, a pomieszczenia oddziela od siebie 'mini" bar czyli blat na jednej nóżce. Dodam, że blat jest biały - z płyty która średnio mi się podoba i stoi na metalowej nóżce. Mieszkanie jest dosyć wysokie, więc szukam czegoś co wypełni nieco przestrzeń między barem a sufitem. Może macie jakieś ciekawe pomsyły?
__________________
Razem VII 2008
Zaręczeni XII 2012
Ślub XI 2013
Naomi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 09:34   #2
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Zależy czego dokładnie oczekujesz. Bar możesz zaaranżować tak, że będzie... barowy ;-) Zobacz foto - takie meble nie są strasznie drogie, a to raczej zestaw na lata ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm174793825.jpg (12,4 KB, 34 załadowań)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:06   #3
Naomi88
Raczkowanie
 
Avatar Naomi88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 121
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Tintana,
Wielkie dzięki za odpowiedz. Problem jest taki ze za barem jest całe pomieszczenie a na jego końcu - okno więc zabudowanie barku nie wchodzi w grę myślałam o zawieszeniu kwiatow, półek z boku, o jakimś sensownym wypełnieniu bo całe pomieszczenie jest bardzo jasne, sciany białe i w tym miejscu nad barem pustka aż bije po oczach :/
__________________
Razem VII 2008
Zaręczeni XII 2012
Ślub XI 2013
Naomi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:58   #4
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Cytat:
Napisane przez Naomi88 Pokaż wiadomość
Tintana,
Wielkie dzięki za odpowiedz. Problem jest taki ze za barem jest całe pomieszczenie a na jego końcu - okno więc zabudowanie barku nie wchodzi w grę myślałam o zawieszeniu kwiatow, półek z boku, o jakimś sensownym wypełnieniu bo całe pomieszczenie jest bardzo jasne, sciany białe i w tym miejscu nad barem pustka aż bije po oczach :/
mam na to parę pomysłów
ale mogę się za to zabrać dopiero wieczorem, po pracy, bo tutaj nie mam żadnego programu do grafiki żeby ci to chociaż rozrysować, nie mówiąc już o wizualizacjach
jeśli możesz wkleić zdjęcia tek kuchni z salonem, szczególnie intersuje mnie widok z salonu na ten barek i kuchnię to może i jakaś wizualizacja się wieczorem zrobi
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:51   #5
Naomi88
Raczkowanie
 
Avatar Naomi88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 121
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
mam na to parę pomysłów
ale mogę się za to zabrać dopiero wieczorem, po pracy, bo tutaj nie mam żadnego programu do grafiki żeby ci to chociaż rozrysować, nie mówiąc już o wizualizacjach
jeśli możesz wkleić zdjęcia tek kuchni z salonem, szczególnie intersuje mnie widok z salonu na ten barek i kuchnię to może i jakaś wizualizacja się wieczorem zrobi
hej Dirt!

ogromne wielki za odpowiedz. Wroce do domu za max 2 godzinki to wszystko dokladnie obfotografuje
__________________
Razem VII 2008
Zaręczeni XII 2012
Ślub XI 2013
Naomi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:06   #6
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Cytat:
Napisane przez Naomi88 Pokaż wiadomość
hej Dirt!

ogromne wielki za odpowiedz. Wroce do domu za max 2 godzinki to wszystko dokladnie obfotografuje
ja wrócę z pracy po 21 więc cierpliwości, jeśli to nie pojawi się jeszcze dziś. trochę potrwa

EDIT: aaa. i jak możesz przydałby sie rysunek z góry pomieszczenia z wymiarami. głownie jaka jest długość ścian, gdzie jest okno i jaką ma szerokość, jeżeli są szafki to gdzie i jaki maja wymiar.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki

Edytowane przez dirt
Czas edycji: 2013-08-22 o 16:57 Powód: dopisek
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 09:30   #7
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Szkoda, ja bym wprowadziła to co pisałam, ale możesz na spokojnie realizować swój pomysł. Trudno jest proponować konkretne rozwiązanie w momencie kiedy nie widzę tego miejsca ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 07:53   #8
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Szkoda, ja bym wprowadziła to co pisałam, ale możesz na spokojnie realizować swój pomysł. Trudno jest proponować konkretne rozwiązanie w momencie kiedy nie widzę tego miejsca ;-)
Według mnie to kiepski pomysł. Zagraca przestrzeń, wprowadza klimat jak w jakimś podrzędnym barze.

Cytat:
Napisane przez Naomi88 Pokaż wiadomość
hej Dirt!

ogromne wielki za odpowiedz. Wroce do domu za max 2 godzinki to wszystko dokladnie obfotografuje
No i gdzie te zdjęcia?
Na razie tyle, bo w pracy nie mam żadnego programu graficznego na moim komputerze, nie mówiąc już o czymś do 3D
Za to jest przydział długopisów i kartki wyjmowane z drukarki
(no i drugiego nie dokończyłam, bo mi się czas pracy skończył...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9525a.jpg (82,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9528a.jpg (62,9 KB, 26 załadowań)
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 20:46   #9
Renata_U
Raczkowanie
 
Avatar Renata_U
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Taki bar to fajna sprawa, ale mnie by wystarczyła taka wysepka z krzesełkami barowymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jak_zaaranzowac_barek_w_domu_159538.jpg (24,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Renata_U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:27   #10
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Ostatnio w internecie widziałam bar kuchenny obudowany szklaną mozaiką (chyba tak to się nazywa). Gdzieś tam na stronie producenta płytek są szczegóły, na stronie paradyża, dział kuchenne aranżacje. Bardzo mi się takie coś podoba, choć akurat kolorystycznie tam wybrałabym coś innego niż na projekcie. W każdym razie fajnie to musi wyglądać, zwłaszcza jak ktoś ma dużą kuchnię.

Tutaj jest zdjęcie tej kuchni o którą mi chodzi:
http://www.paradyz.com/system/cms/ca...hnia_aranz.jpg
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:39   #11
shpyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Aranżacja baru kuchennego

Jak dla mnie, to obowiązkowa pozycja na LEDy pod szafkami, blatami różnego rodzaju. Są specjalne taśmy z LEDami, które przykleja się do mebla i podłącza do kontaktu. Bardzo fajnie to wygląda wieczorami i przy świetle żarówek (oświetlenie pokojowe).

Przykładowe komponenty: http://dolceluce.pl/pl/c/Tasmy-LED/52
shpyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.