(nie)idealna figura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 19:48   #1
waiwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Post

(nie)idealna figura


Witam!
Pytanie do pana chirurga.
Mam problem, z którym borykam się od ładnych paru lat, przez co nie czuję się atrakcyjna, nie wspomnę o wyjściu na plażę czy basen.
Mam brzydką figurę, bardziej zbliżona do męskiej czyli małe biodra.
Moje pytanie: czy można wymodelować tak biodra aby nabrały ładnego kobiecego wyglądu i były bardziej okrągłe? a przy okazji podnieść i powiększyć odrobinę pośladki oraz zlikwidować bliznę po dwóch "cesarkach", która ciągnie się od pępka w dół, a i nie wspomnę już o rozstępach, czy jest na nie jakieś lekarstwo i czy można usunąć je w jakiś sposób?
Pozdrawiam.
waiwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:28   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: (nie)idealna figura

Biodra - domyslam sie, że należałoby dodać "tkanek", ponieważ dotychczas nie zajmowałem sie tym problemem (nie był zgłaszany przez moje Pacjentki podczas konsultacji) to nie mam wystarczającej wiedzy w tym zakreie; byc moze jest mozliwośc zastosowania odpowiednich implantów,
Pośladki - tutaj rozwiązaniem sa implanty pośladków, w Polsce dostepne są implanty firmy m.in. Eurosilicone,
Blizna - można ja sorygować poprzez wcięcie i plastykę brzegów w celu wyównania powierzchni i zwężenia bizny; nie ma mozliwości całkowitego usunięcia blizny "bez śladu",
Rozstępy - tutaj sytuacja jest najmniej optymistyczna, ponieważ nie ma ewidentnie skutecznej metody ich likwidacji.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 00:02   #3
waiwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: (nie)idealna figura

Bardzo dziękuję za odpowiedź panie doktorze, mam jeszcze jedno pytanie:
czy można byłoby umówić się na konsultacje i rozwiać moje wątpliwości co do takich implantów bioder ? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Zapomniałam dodać, iż w gabinecie na Śląsku proponowano mi uzupełnienie "krągłości" moim tłuszczem, ale wiem, że może to być nietrwałe, a ja wolałabym mieć coś na stałe.
waiwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 19:11   #4
waiwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: (nie)idealna figura

Witam ponownie,
bardzo ciężko jest mi też znaleźć osoby, które pozbyły się tego problemu i czy w ogóle takie są, co jeszcze bardziej mnie przygnębia... bo nie znam opinii czy takie zabiegi są możliwe....

waiwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.