Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecień 2011 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 11:15   #4771
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki,

ja dopiero poranna kawkę piję
Ostatnio coś mi się zegar biologiczny przestawił, długo nie mogę zasnąć a potem długo śpię

a dzisiaj to w ogóle miałam jakieś koszmary związane z porodami itp
chyba znowu łapię depresję z tego powodu,
ostatnio trwało to z 2 dni
Hej! Mi też si poprzestawiało, tylko ze ja szybko zasypiam i b.wcześnie wstaję A koszmary też mi sie ostatnio śnią, głównie że rodzę 2 m-ce przed terminem Mam nadzieję, że tak nie będzie, ale miewam b.często sny prorocze...
__________________
Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem,
bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje...
Lilianka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51052.png
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:53   #4772
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Hej! Mi też si poprzestawiało, tylko ze ja szybko zasypiam i b.wcześnie wstaję A koszmary też mi sie ostatnio śnią, głównie że rodzę 2 m-ce przed terminem Mam nadzieję, że tak nie będzie, ale miewam b.często sny prorocze...
a ja znowu bardzo źle śpię ostatnio, budze się co kawałek :/ chyba przez to , że denerwuję się pracą mgr, mój promotor 2 tydzień sprawdza i nic....cisza, nie odpowiada na maile....boję się, że jak tak dalej pójdzie to nie zdąże złożyć pracy i będzie kicha na maxa!!!!! :-(
do tego od rana chodze wkurzona jak osa, wszystko w domu na mojej głowie, jak nie powiem to ta moja gapa nic sama nie zrobi....wrrrrr

Edytowane przez iweczka
Czas edycji: 2010-11-28 o 12:00
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:02   #4773
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Dziewczynie nie martwcie się tymi koszmarami. To tylko nasze ukryte obawy, które jakoś się musza wydostaćna zewnątrz. To normalne.
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:05   #4774
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Ja jestem już po kawie u mamy

Co do księdza, to przychodzi owszem, ale kasy nie daję. Zawsze się pyta czy chodzimy do kościoła?? Nie i dalej nie pyta bo ja to mówię takim tonem wskazującym na to, że lepiej dla niego żeby nie wdawał się w dyskusje
Nie cierpię tych oszołomów.

U mnie dziś spaghetti, idę z nim walczyć w kuchni.
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:14   #4775
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ech depresja to chyba normalne w ciąży
ja od środy przez tych moich teściów nie mogę spać wczoraj nie mogłam zasnąć ciśnienie miałam wysokie puls 120 wyobrażacie sobie teściu się obraził i powiedział że na wigilię do nas nie przyjdzie. jej mi to wisi ale to takie przykre jak widzę jak tżta to gnębi - to jego ojciec w końcu jest strasznie zawiedziony. ja mam od kilku dni napięcia brzucha też pewnie ze stresu nie chcę żeby bąbelkowi się coś stało staram się ale mi nie wychodzi nie zamartwianie się ja wiem że to ciemnota i w ogóle mi to naprawdę wisi to tylko dwie osoby i to na dodatek obce dla mnie wszyscy inni są za nami ale jednak to rodzice tżta no i jego mi tak szkoda że masakra. dobra nie smucę już tu wam
u mnie słoneczko śnieg topnieje

oj wierzę, że szkoda ci tż-a

pamiętam jak mi się serce krajało jak teściowa szantażowała nas że na wesele nie przyjdzie tak mi było go szkoda

nie martw się, opamiętają się, chyba nie będą aż tak głupi,

a dzidziusiowi na pewno nic się nie stanie

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Ja jestem już po kawie u mamy

Co do księdza, to przychodzi owszem, ale kasy nie daję. Zawsze się pyta czy chodzimy do kościoła?? Nie i dalej nie pyta bo ja to mówię takim tonem wskazującym na to, że lepiej dla niego żeby nie wdawał się w dyskusje
Nie cierpię tych oszołomów.

U mnie dziś spaghetti, idę z nim walczyć w kuchni.
A mogę się zapytać po co wogóle go przyjmujecie?

Bo ja nie chodzę do kościoła, i nie zgadzam się z kilkom takimi życiowymi postulatami Kościoła (seks,antykoncepcja,aborc ja,invitro)
i stwierdziłam, że to by było bezsensu, przyjmować księdza, który chodzi po kolędzie bo i tak zgodnie z nauka Kościoła żyję w grzechu
I w sumie, to normalne, że taki ksiądz musiałaby mi to uświadamiać podczas takiego spotkania, bo taka jego rola.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:50   #4776
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Ja jestem już po kawie u mamy

Co do księdza, to przychodzi owszem, ale kasy nie daję. Zawsze się pyta czy chodzimy do kościoła?? Nie i dalej nie pyta bo ja to mówię takim tonem wskazującym na to, że lepiej dla niego żeby nie wdawał się w dyskusje
Nie cierpię tych oszołomów.

U mnie dziś spaghetti, idę z nim walczyć w kuchni.
mniam spaghetii a co do księdza to my mieszkamy z rodzicami więc się nie obejdzie bez niego ale nasz akurat w porządku jest więc spoko. ale pozostałych też nie trawię i do kościoła nie chodzę (chyba że na śluby itp)

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
oj wierzę, że szkoda ci tż-a

pamiętam jak mi się serce krajało jak teściowa szantażowała nas że na wesele nie przyjdzie tak mi było go szkoda

nie martw się, opamiętają się, chyba nie będą aż tak głupi,

a dzidziusiowi na pewno nic się nie stanie
no chyba nie będą nie wiem ale skoro potrafili aferę o takie coś zrobić to już sama nie wiem co im strzeli do łba. najwyżej wnuka nie zobaczą - chyba im powinno bardziej zależeć ja tam mam to naprawdę gdzieś ale wiadomo tż... jacy by rodzice nie byli to jednak rodzice... dobra lecę na obiadek - mielone kotleciki
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:57   #4777
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
Montii moj mąż jak przeczytał Twój wpis to powiedział, że Cię popiera
ha! mój tż też był w szoku ciekawe czy będzie następna edycja bo przesadzili ze śpiewakami.


wanilko ale ja kupuje ten proszek z knora, mieszam z wodą dodaje jajko i super trwa to 5 minut, zero brudu i myk na patelnie zawsze wychodzą pyszne


iza mam nadzieję,że nie dopadnie Cię deprecha żadna i jak opowiesz nam jak było na porodówce to będziesz zadowolona,że poszło raz dwa


ja tak na szybko, zaraz zabieram się za robienie pstrąga
tzn filozofii nie ma ale muszę przygotować czosnek cytrynkę i sreberka
miłego dnia
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 13:11   #4778
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

a propo rozmiarów noworodków ...
właśnie na wątku o planowaniu dzidzi, na którym się udzielałam,
urodziła się dziewczynka,

3,3kg i 47 cm
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:25   #4779
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
ha! mój tż też był w szoku ciekawe czy będzie następna edycja bo przesadzili ze śpiewakami.
Będzie, ale pod inną nazwą i zapewne z innymi jurorami - xfactory czy coś tędy

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
a propo rozmiarów noworodków ...
właśnie na wątku o planowaniu dzidzi, na którym się udzielałam,
urodziła się dziewczynka,

3,3kg i 47 cm
Kruszynka
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:04   #4780
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

witam! Pojechałam na weekend do rodziców i teraz was nadgonić nie mogę
jeśli chodzi o liczenie tych tygodni i miesięcy to nie wiadomo na co patrzeć ? (zapodane z innego forum):
1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Dla mnie ten syrop Prenalen jest tak obrzydliwie niedobry i śmierdzący, że za chiny go nie przełknę. A jak już łyknęłam dwa razy to mi się cały dzień czosnek odbijał BLE!
Za to Drosetux jest pyszny i słodziutki ale już wypiłam cały

Tity - ja kupuje z 2 lub 3 komplety pościeli i tak samo prześcieradła.

Olusia - wczoraj farbowałam włosy ale szamponem bez amoniaku. Też dobrze trzymają. Ja lubie włosy po malowaniu, bo takie grubsze i błyszczące się robią.

laseczka - kupiłam kocyk z Kubusiem puchatkiem z lida tylko dlatego, ze względu na obrazek Myślałam, że będą dużo grubsze - ale ostatecznie ten może służyć jako cienki a grubszy dokupię. No i malutki jest.

monti - też byłam na glukozie. Nie wiem jak Ci to mogło smakować. Ja na szczęście piłam w domu, ledwo powstrzymywałam i potem mnie mdliło i się odbijało. wynik po 50 - 138. Paskudztwo!
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:35   #4781
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

hej dziewczyny znowu nie było mnie 1,5 dnia a tu już tyle stron ale na szczęście nadrobiłam.

ja nie byłam w Lidlu po ten kocyk . właśnie któraś z was pisała że jest on cienki i mały ,więc zrezygnowałam .
Wczoraj z tż pół dnia spędziliśmy u jego babci . i wróciliśmy wieczorkiem do domku a od rana latałam na zakupach i odkryłam 2 nowe lumpeksy fajne ciuszki maja kilka kupiłam.

Jejku dziś mam typowy dzień lenia . i ogólnie strasznie dokucza mi kręgosłup . Dziś w pogodzie słyszałam że do jutra ma spaść jeszcze 20cm śniegu... dziwne .jak na razie śnieg u mnie nie pada . ale jest biało bo wczoraj dość dużo napadało.
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 14:39   #4782
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

poza Claudią
to wg wszystkich źródeł 6 miesiąc kończy się w 27 tc

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny znowu nie było mnie 1,5 dnia a tu już tyle stron ale na szczęście nadrobiłam.

ja nie byłam w Lidlu po ten kocyk . właśnie któraś z was pisała że jest on cienki i mały ,więc zrezygnowałam .
Wczoraj z tż pół dnia spędziliśmy u jego babci . i wróciliśmy wieczorkiem do domku a od rana latałam na zakupach i odkryłam 2 nowe lumpeksy fajne ciuszki maja kilka kupiłam.

Jejku dziś mam typowy dzień lenia . i ogólnie strasznie dokucza mi kręgosłup . Dziś w pogodzie słyszałam że do jutra ma spaść jeszcze 20cm śniegu... dziwne .jak na razie śnieg u mnie nie pada . ale jest biało bo wczoraj dość dużo napadało.
zobacz, a u mnie jeszcze śniegu nie widać

a słowo babcia ostatnio mi się źle kojarzy, bo moja robi się coraz bardziej złośliwa
a ja w tej ciąży mam mniej cierpliwości
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:50   #4783
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
poza Claudią
to wg wszystkich źródeł 6 miesiąc kończy się w 27 tc
tak
ja na tą Claudie patrze tak sobie - to żadne źródło eksperckie dla mnie

dziś skończylam 26 tydzień
przeczytałam, że w przyszłym tygodniu czyli 27 mój maluszek będzie ważył już kilogram wiecie? spory już będzie

ja kocyk z LIDLa mam - kupiłam i uważam, że jest fajny, milutki,
nie jest wiadomo grubaśny ale uważam, że dobry do leżenia w domku na przykład czy na spacer później wiosną przecież dziecka cały czas takim grubym nie będę przykrywała bo się ugotuje
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:02   #4784
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

taaa wg Claudii każdy miesiąc ma 3 tygodnie a ostatni 5

mordka ano smakowała ;-) wyszło mi ,że mam niski cukier to i smakować miało prawo bo ja mialam jakos 90-95 chyba po 2h

aguś- aaa ale to inny program bo tam chyba tylko śpiewający będą ?


ło jezus jak się najadłam...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:12   #4785
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
poza Claudią
to wg wszystkich źródeł 6 miesiąc kończy się w 27 tc

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------



zobacz, a u mnie jeszcze śniegu nie widać

a słowo babcia ostatnio mi się źle kojarzy, bo moja robi się coraz bardziej złośliwa
a ja w tej ciąży mam mniej cierpliwości
ja w ciąży też mam bardzo mało cierpliwości
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:13   #4786
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość

aguś- aaa ale to inny program bo tam chyba tylko śpiewający będą ?
to nie wiedziałam, siostra mnie wprowadziła w błąd w takim razie bo mówiła, że będą wszystkie talenty a nie znów sam śpiew
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:21   #4787
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

pewna nie jestem może sis ma rację
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:28   #4788
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
jak u Was jest z produkcją siary? Mnie męczy nadal. Raz cisza a raz przez cały dzień co jakiś czas "moczy" mi bluzkę
mnie sie zdarza od czasu do czasu obudzic z plamkami na piżamie głównie po seksie.

Edytowane przez Olusiaa_
Czas edycji: 2010-11-28 o 15:31
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:40   #4789
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

mordka_1985 bo to dlatego że ciąża nie trwa równo 9 miesięcy tylko 40tygodni nie wiem jak oni to liczą ja tam patrzę tak jak w książce "w oczekiwaniu na dziecko.
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 16:00   #4790
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

z tym talentem to faktycznie głupio trochę no ale cóż zrobimy? A faktycznie ma być nowy program z osobami śpiewającymi, bo w tej edycji to trochę przesadzili.

Eirene współczuję, nie wiem co powiedzieć, brak mi słów na takie zachowanie

mordka to jesteś wg tych list co wkleiłaś w 6stym miesiącu tak jak ja

to ja nie wiem co mam z tymi cycuchami że tak mi się moczą pytałam raz lekarza i powiedział że im bliżej porodu tym to się może zdarzać
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 16:32   #4791
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

ale z drugiej strony to telewidzowie decydują kto wchodzi do półfinału, myślę że śpiew to jest talent, albo potrafisz albo nie, w te wszytskie inne talenty są do wyuczenia np tańce, czy gimnastyka. aczkolwiek za dużo było śpiewu no i mój faworyt nie wygrał...
Blackrose na szczęście nie znoszę i nigdy nie lubiłam drożdżówek
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:16   #4792
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

hey dziewczyny!

nadrobiłam - byłam dziś w Agorze w Bytomiu - I raz. I wcale nie jestem zachwycona. dla mnie to taki większy sklep - ale to nie moje klimaty. Za to jak weszłam do H & M to kupiłam dla małego taki komplecik spodnie i bluzę z welurku granatowa w popielate paseczki, bo była przecena z 59,90 na 40,-.
ogólnie to jutro mają być jakieś zawieje śnieżne i burze śnieżne. także w sumie chyba nawet nie mam gdzie iść więc posiedzę w domu.

Blackrose ja nie mam siary. nic mi nie leci.
Eirene do wigilii jeszcze trochę czasu to może im przejdzie - nie stresuj się bo nie ma sensu.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:48   #4793
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Dobry wieczór dziewczyny
jeden dzień mnie nie było a tu tyle stron...oj wy gaduły..niedobre...zaległ ości nadrabiać nie będę
co do nowego tytułu wątku to właśnie coś mi przyszło do głowy:
W nic się już nie mieścimy, bo kruszynki pod sercem nosimy

kurcze bylismy wczoraj u znajomych na ostatkach i chyba za długo siedziałam, bo tak około północy zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu i dziś też od czasu do czasu odczuwam taki ból...dlatego cały dzień leżę
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:43   #4794
Ewelqa1985
Zadomowienie
 
Avatar Ewelqa1985
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

tak KOLBA jestem z Krakowa i mysle o porodzie w zeromskim zapisalam sie do szkoly rodzenia na 31.01.11 pierwsze zajecia ale lepszy rydz niz nic mam nadzieje ze skorzystamy z tych zajec u nas tez coreczka

Edytowane przez Ewelqa1985
Czas edycji: 2010-11-28 o 18:44
Ewelqa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:50   #4795
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

No i pojechał TŻ
jeszcze 3 tygodnie męczarni ...


dziś w nocy ma strasznie sypać śniegiem
aż się boję wyjrzeć jutro za okno, nienawidzę jeździć autem w taką pogodę
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:13   #4796
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Montii ja też, a czeka mnie jutro wyjazd...samochód zasypany, bo stoi pod blokiem od dwóch...co prawda mąż obiecał, że rano go odśnieży...ale czy coś to da skoro ma cały dzień sypać
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:14   #4797
Ewelqa1985
Zadomowienie
 
Avatar Ewelqa1985
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

nom wczoraj uczelnia do wieczora dzis spanie do 12;30 a pozniej goscie z 1,5 synkiem wlasnie wyszli padam na twarz ledwo Was nadrobilam my piewrszy raz bedziemy miec kolede w tym roku bo mieszkamy wreszcie sami i nie weim jak to bedzie bo my generalnie nie jstesmy jakos specjalnie praktykujacy nie lubie hipokryzji ale mamy jeszcze troche czasu na przemyslenie przyjecia ksiedza
Ewelqa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:22   #4798
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
a ja znowu bardzo źle śpię ostatnio, budze się co kawałek :/
oj ja też bardzo źle sypiam, budzę się w środku nocy i z godzinę nie mogę zasnąć..., wczoraj za to spałam w sumie ze 4 h.

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Co do księdza, to przychodzi owszem, ale kasy nie daję. Zawsze się pyta czy chodzimy do kościoła?? Nie i dalej nie pyta bo ja to mówię takim tonem wskazującym na to, że lepiej dla niego żeby nie wdawał się w dyskusje
Nie cierpię tych oszołomów.
.
My postanowiliśmy, że jak się przeprowadzimy nie będziemy przyjmować księdza. I tak do kościoła nie chodzimy, a ja jestem nie wierząca To po co robić dobrą minę do złej gry i jeszcze bulić nie wiadomo za co...

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o liczenie tych tygodni i miesięcy to nie wiadomo na co patrzeć ? (zapodane z innego forum):
!
Ja sobie liczę kalendarzem, jak miałam ostatnią @ 25 to każdego 25 następnego miesiąca, zmienia się ciążowy Także niby jestem niby w 7 miesiącu, a oficjalnie wg niektórych źródeł od najbliższego wtorku

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
jak u Was jest z produkcją siary? Mnie męczy nadal. Raz cisza a raz przez cały dzień co jakiś czas "moczy" mi bluzkę
A u mnie na razie się uspokoiło. Bardzo rzadko po nocy tylko są jakieś mini kropeczki.

Cytat:
Napisane przez Ewelqa1985 Pokaż wiadomość
nom wczoraj uczelnia do wieczora dzis spanie do 12;30
Ooo...ja dwa dni 8-19 prawie...padam. Jutro może pośpię, chociaż jak znam życie to się obudzę jak mąż do pracy będzie szedł, czyli o 6....
Ta moja zgaga mnie dobije, od miesiąca non stop, chyba, że łyknę tablety i jest coraz gorzej, co dziwne bo brzuch nie jest jakiś wielki...nie mogę zjeść za dużo śledzika, bo wtedy tabletka już nie pomaga nawet, a tu jeszcze 3 miesiące....A nawet jak jestem na diecie "niezgagowej" to i tak nie wiele daje.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J

Edytowane przez Tity
Czas edycji: 2010-11-28 o 19:24
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:28   #4799
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

a ja sobie liczę miesiące wg tp
termin porodu mam na 7 marca więc 7mego dnia każdego miesiąca zaczyna mi się nowy miesiąc ciążowy
7 grudnia - 7
7 stycznia - 8
7 lutego - 9
7 marca - 9 skonczony....10... czas rodzić
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:30   #4800
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kopniaczki już pierwsze czujemy, wyprawkę powoli kompletujemy. Marzec - kwiecie

Ja coś czuję, że nie dotrwam do terminu. Może uda się urodzić w urodziny męża To 2 dni przed terminem, który ostatnio z usg ciągle wychodzi 28 lutego. Także na marcówkę to ja się chyba nie załapię
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.