blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 21:50   #1
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26

blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach


Prosze napiszcie, czy waszym zdaniem lepiej wygladam w blondzie, czy w jasnym brązie?

Od zawsze byłam blond, ponieważ mam bardzo bardzo jasną cerę, oczy etc... Obecnie mam ciemniejszy kolor, który jednak nie wyszedł zbyt dobrze, ale mam nadzieję go trochę zmienić... no właśnie tylko nie wiem jak - bardziej iść w popielate odcienie, czy może beżowe, złote???? Może coś podpowiecie? Liczę na Was

Mój tym to chyba lato, ale w różach mi nie do twarzy, więc pewna nie jestem

Z góry dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (10,8 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (26,5 KB, 362 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-12-15 o 14:31 Powód: edytowane przez Moderatora-zdjec nie usowamy/Regulamin
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:56   #2
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Bardzo ładnie ci w tych ciemniejszych włosach a jestem fanką blondów, więc wiem co mówię

Na lato mi nie wyglądasz (na zdjęciach wyglądasz bardzo ciepło i masz rudawe brwi, a u lata są one popielate), napisz jak się opalasz i w jakich kolorach najlepiej się czujesz?
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:06   #3
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

No właśnie - mnie się wydaje, ze jestem mieszanką lata, wiosny i jesieni

Na zdjęciach jestem w makijażu.
Swoje brwi mam raczej szare.. i włosy też mysi blond - chociaż ze złotymi refleksami.
Opalam się na czerwono i bardzo ciężko mi uzyskać nawet bardzo jasny brąz. Poza tym mam piegi na twarzy rękach i ramionach - na szczęście w zimie są mało widoczne A w lecie filtry
Nie lubie pomarańczy i kolorów jesieni, czerni i bieli. W beżach, kremach, różach też źle wygladam... ale już lila jest ok Lubię szarości, granaty, czerwień.


I gdzie tu mnie zaklasyfikować


Jeszcze raz dzięki za rady!
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:15   #4
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Nie chcę krytykować Twojej metamorfozy... no ale muszę
Uważam, że w blondzie wyglądałaś o wiele lepiej. A sam kolor blondu był bardzo ładny - bez żółtych tonów.
Na Twoim miejscu wróciłabym do poprzedniego odcienia i podkreśliła cerę lekko brązerem. A tak btw masz śliczną cerę
Może zamiast zmiany koloru włosów na ciemniejszy spróbowałabyś je troszkę podnieść u nasady? Ja sama jestem na etapie szukania odpowiedniego kosmetyku do do przypushupowania włosów, więc wiem, że łatwo nie jest
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:17   #5
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Załączam jeszcze jedno zdjęcie.
Nie wyszłam na nim dobrze, ale miało pomóc mi w doborze fryzury Mam na nim włosy w odcieniu cieplejszego blondu i skromniejszy makijaż, więc może łatwiej będzie coś mi doradzić... a o to poproszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg be.jpg (8,8 KB, 228 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-12-15 o 15:31 Powód: Nie usuwamy zdjeć. Regulamin.
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:53   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

A mi się bardzo podobasz w tym ciemniejszym odcieniu co byś powiedziała żeby jeszcze bardziej pójść w jego kierunku i dać jakąś czekoladę? Tak wogle to bardzo ładnie masz obcięte włoski na tym drugim zdjęciu z pierwszego postu, może dlatego mi się bardziej podoba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 00:10   #7
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Cytat:
Napisane przez Magdaa_30 Pokaż wiadomość
Prosze napiszcie, czy waszym zdaniem lepiej wygladam w blondzie, czy w jasnym brązie?

Od zawsze byłam blond, ponieważ mam bardzo bardzo jasną cerę, oczy etc... Obecnie mam ciemniejszy kolor, który jednak nie wyszedł zbyt dobrze, ale mam nadzieję go trochę zmienić... no właśnie tylko nie wiem jak - bardziej iść w popielate odcienie, czy może beżowe, złote???? Może coś podpowiecie? Liczę na Was

Mój tym to chyba lato, ale w różach mi nie do twarzy, więc pewna nie jestem

Z góry dziękuję!
A co myslisz o takim blondzie jak tu: KLIK ?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 07:59   #8
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Śliczny ten blondzik Co to za kolor - balejaż na średnim blondzie?

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie sugestie!

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Nie chcę krytykować Twojej metamorfozy... no ale muszę
Uważam, że w blondzie wyglądałaś o wiele lepiej. A sam kolor blondu był bardzo ładny - bez żółtych tonów.
Na Twoim miejscu wróciłabym do poprzedniego odcienia i podkreśliła cerę lekko brązerem. A tak btw masz śliczną cerę
Może zamiast zmiany koloru włosów na ciemniejszy spróbowałabyś je troszkę podnieść u nasady? Ja sama jestem na etapie szukania odpowiedniego kosmetyku do do przypushupowania włosów, więc wiem, że łatwo nie jest
Mój mąż też namawia mnie do blondu. No, ale ja potrzebowałam zmiany Tylko nie wiem, czy aż tak radykalnej?
Dzięki za komplement, ale cera nie jest idealna, no ale mało która jest..... wiec kłade podkład i puder i jest lepiej.
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:03   #9
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Ojj uważam, że zdecydowanie lepiej w ciemniejszych włosach . I masz bardzo fajną fryzurkę na tym drugim zdjęciu
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:08   #10
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Jak dla mnie blond. Wyglądasz młodo i dziewczęco, a w wersji ciemniejszej... tak trochę hm, jak to napisać, żeby nie urazić... No tak bardzo dorośle i jak groźna Pani nauczycielka :P
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 14:46   #11
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Dziewczyny, dzięki za Wasze oceny!!!!!!!!!

Dzisiaj byłam u znajomej fryzjerki, bo ten "brąz" po myciu rano zrobił się jeszcze bardziej bury/popielaty i zrobiłam na nim delikatnie jaśniejsze pasemka i delikatnie je podciełam.
Całość niestety popielatowa pozostała..... poczekam jakiś tydzień, dwa i nałoże jakiś średni blond chyba na całości - mam nadzieję, ze złapie

Do takiego super jasnego na razie nie bardzo chce wracać. A ciemny hmmm....

Załączam zdjęcie po zmianie Kolor blee, ale fryz z grzywką mam nadzieję jest na plus. Co myślicie?

No to jeszcze prośba jakie odcienie Waszym zdaniem do mnie pasują - ciepłe czy zimne? A może pośrednie?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090013.jpg (17,1 KB, 206 załadowań)
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 15:08   #12
natajla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Magda najlepiej wygladasz na ostatnim zdjeciu Przy tych wlosach bym pozostala.

P.S Bardzo Piekna Kobieta z Ciebie :P
natajla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 16:03   #13
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Bardzo Ci ładnie tak i kolor i (a może w szczególności) ścięcie wstawisz jeszcze zdjęcie tyłu fryurki?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:37   #14
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Dzięki za komplementy dziewczyny!!!

Taką fryzurkę, jak teraz już miałam kilka razy i dobrze się w niej czuję
Czasem próbuję zapuścić włosy, ale zawsze gdzieś w okolicach ramion ścinam...

W załączeniu zdjęcie z boku i z tyłu. To taki delikatny bob z lekko dłuższym przodem.
Gdyby tylko ten mój obecny kolor był inny ... Dzięki Sweetish za ten wstawiony kolorek - jest super i byłby chyba idealny, ale czy uda się go zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090047.jpg (36,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090059.jpg (42,4 KB, 121 załadowań)
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:38   #15
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Cytat:
Napisane przez natajla86 Pokaż wiadomość
Magda najlepiej wygladasz na ostatnim zdjeciu Przy tych wlosach bym pozostala.

P.S Bardzo Piekna Kobieta z Ciebie :P

Cytat:
Napisane przez Magdaa_30 Pokaż wiadomość
No to jeszcze prośba jakie odcienie Waszym zdaniem do mnie pasują - ciepłe czy zimne? A może pośrednie?????
jeżeli chodzi o odcień włosów to uważam, że w chłodnych tonach Ci lepiej. Obecna fryzura i kolor bardzo ładne
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:48   #16
LegalnaBlondii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 268
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Ja zostałabym przy brązie
Ciemniejszy kolor , przynajmniej moim zdaniem , lepiej podkreśla Twoją urodę
LegalnaBlondii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:29   #17
maaziula
Raczkowanie
 
Avatar maaziula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
GG do maaziula
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Śliczna fryzurka, sama się nad taką zastanawiam
__________________
[aniolek3]503497[/aniolek3]

Proszę o głosy
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-503497
maaziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:39   #18
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Taka fryzura jest stosunkowo prosta w "użyciu" Dlatego ją lubię.

Mnie również bardzo podobają się długie włosy - za łopatki - marzenie..., ale jestem za mało wytrwała i niestety od czasów podstawówki nie udało mi się zapuścić... może kiedyś
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:08   #19
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Śliczna fryzura, obecny kolor wg mnie jest super (zdradź proszę co to za farba ) ale skoro lepiej czujesz się w jaśniejszych, to nie będę doradzać na siłę. Myj włosy szamponem przeciwłupieżowym to ta ciemniejsza farba szybciej ci się zmyje (szczególnie, że wcześniej miałaś rozjaśnione włosy)

Na podstawie kolorów, które preferujesz powiedziałabym, że jesteś latem. Na zdjęciach wyglądasz dość ciepło, ale to pewnie wina żółtawego sztucznego oświetlenia. Do lata pasują zimne odcienie farb (popiele i opalizujące), jednak jeśli popielaty jest dla ciebie zbyt bury, może wypróbuj coś neutralnego albo mix ciepło zimny czyli beż. Jeśli chodzi o kolory w ubiorze i makijażu to załączam paletę kolorów lata (trochę niekompletną - brakuje szarości, granatu itp. )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f5fde_m_640_480_0_0_0_0_0_0_0_759ce69621de6b0a3226cbfce1fc3854.jpg (35,5 KB, 21 załadowań)
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 14:55   #20
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Dzięki za miłe słowa!

Mnie akurat ten kolor się nie podoba, ale tylko ze względu na mocno szary odcień.
Teraz mam w planie nałożyć 8,13 z majirela. Pewnie wyjdzie na podobnym do obecnego poziomie, ale mam nadzieję z fajniejszym odcieniem.

Długo farbowałam farbą Loreal Majirel nr. 10,13 z 9% polecam, jak ktoś chce mieć ładny jasny blond.

Znudziło mi się, więc pod wpływem impulsu nałożyłam rozgrzewający imbir z palette, który zmyłam po 10 min, bo był już strasznie ciemny. Nie byłam jednak z niego zadowolona, bo był właśnie bury. Widać go na drugim moim zdjęciu, ale zdjęcie z lampą, więc wyglada na nim cieplej.
Na drugi dzień okropnie się spłukał do ciemnego szarego, więc celem poprawy zrobiłam pasemka właśnie Majirelem 10,13, bo miałam ją jeszcze w zapasie

Tak więc poszukiwania odpowiedniego koloru trwają... na razie do bardzo jasnego nie planuję wrócić... Jakiś fajny wyraźny, ale nie za ciemny chciałąbym uzyskać
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:34   #21
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Powiedz jak uzyskalas ten kolorek?
Slicznie Ci w nim Nie zmieniaj
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 22:54   #22
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Śliczna fryzura, obecny kolor wg mnie jest super (zdradź proszę co to za farba ) ale skoro lepiej czujesz się w jaśniejszych, to nie będę doradzać na siłę. Myj włosy szamponem przeciwłupieżowym to ta ciemniejsza farba szybciej ci się zmyje (szczególnie, że wcześniej miałaś rozjaśnione włosy)

Na podstawie kolorów, które preferujesz powiedziałabym, że jesteś latem. Na zdjęciach wyglądasz dość ciepło, ale to pewnie wina żółtawego sztucznego oświetlenia. Do lata pasują zimne odcienie farb (popiele i opalizujące), jednak jeśli popielaty jest dla ciebie zbyt bury, może wypróbuj coś neutralnego albo mix ciepło zimny czyli beż. Jeśli chodzi o kolory w ubiorze i makijażu to załączam paletę kolorów lata (trochę niekompletną - brakuje szarości, granatu itp. )
Kreolkaa dziekuje za rady i palete. Czy zdjecie w swietle dziennym i bez lampy mogłoby jeszcze coś pomóc?
Wiem, że sa typy mieszane i pewnie takowym jestem, bo kolory wiosny tez mi sie podobaja :P

Sesja - w poście powyżej Twojego opisałam moje perypetie z kolorem
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 07:41   #23
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Fryzurka jest bardzo ładna,do twarzy Ci w niej.Co do koloru (to mimo mojej niechęci do blondów) -Ty z blond włosami wyglądasz świeżo,dziewczęco...młodz iej!!!!

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

...i na miłość boską czemu się wszyscy uparli na tą czekoladę na głowie...?
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:18   #24
zanderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 169
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

hmmm.... ten nowy kolor jest bardzo ładny,wylko wyglądasz w nim tak troche nijako, ładnie,ale nie jakoś tak seksownie, na pewno zauważysz spadek zainteresowania zee strony płci przeciwnej,bo jesteś teraz mniej zauważalna,ja bym wróciła na Twoim miejscu chyba do blondu,bo w blondzie wyglądasz jak taka słodka Szwedka,jeszcze albo w niebieskich albo w czerwonych rzeczach to już ogólnie bomba,no ale domyslam sie ,ze zmieniłas kolor z powodu męczących odrostów,hmmm a jakbyś się pobawiła z jakimis rudosciami??
zanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:27   #25
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Cytat:
Napisane przez zanderka Pokaż wiadomość
hmmm.... ten nowy kolor jest bardzo ładny,wylko wyglądasz w nim tak troche nijako, ładnie,ale nie jakoś tak seksownie, na pewno zauważysz spadek zainteresowania zee strony płci przeciwnej,bo jesteś teraz mniej zauważalna,ja bym wróciła na Twoim miejscu chyba do blondu,bo w blondzie wyglądasz jak taka słodka Szwedka,jeszcze albo w niebieskich albo w czerwonych rzeczach to już ogólnie bomba,no ale domyslam sie ,ze zmieniłas kolor z powodu męczących odrostów,hmmm a jakbyś się pobawiła z jakimis rudosciami??
Zainteresowanie płci przeciwnej mozę być podbudowujący , więc ten argument do mnie przemawia
Odrost mnie raczej nie męczył, bo raz na miesiąc farbowałam i było ok.
Zastanawialam sie nad rudościami, ale jeszcze sie nie odważyłam. Wiem, ze trudno potem z nich zejść, więc na razie nie zaryzukuje.
Dzięki za opinie!
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:05   #26
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

blond
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:15   #27
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Cytat:
Napisane przez Magdaa_30 Pokaż wiadomość
Kreolkaa dziekuje za rady i palete. Czy zdjecie w swietle dziennym i bez lampy mogłoby jeszcze coś pomóc?
Wiem, że sa typy mieszane i pewnie takowym jestem, bo kolory wiosny tez mi sie podobaja :P

Sesja - w poście powyżej Twojego opisałam moje perypetie z kolorem
Dzięki za podanie nazwy farby na pewno przetestuje, kiedy znudzi mi się bycie jasną blondi dziwne tylko, że ten kolor wyszedł ci taki bury, z numerka wynika, że jest neutralny ale palette ma swoje oznaczenia, które tylko sami rozumieją

Zdjęcie bez lampy w świetle dziennym mogłoby pomóc, ale niekoniecznie bo aparat i tak trochę przekłamie kolory Typy mieszane są albo zimne albo ciepłe, nie ma typów mieszanych typu wiosna-lato Pisałaś, że nie lubisz zarówno pomarańczu jak i różu, ale gdybyś musiała wybierać to w jakim kolorze przy twarzy będzie ci lepiej?

Kolor którym zamierzasz ufarbować (8.13) to beżowy półton (zimno-ciepły), więc teoretycznie będzie pasował ciepłym i zimnym typom
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:53   #28
Magdaa_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Kreolkaa ten palette jest strasznie ciemny - ja trzymałam tylko 10min, a wyszedł b.ciemny. Ja już raczej na palete sie nie skusze i go nie polecam.

Wybrałabym zdecydowanie różowy kolor, więc chyba zimny typ ze mnie
Pozdrawiam!
Magdaa_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:59   #29
Sylwia_eR
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Szczerze jeśli mam wybrać między tymi dwoma zdjęciami to zdecydowanie stawiam na ten delikatny brąz Bardzo twarzowo Ożywił Cię ten kolor, oczy stały się wyraźniejsze, usta i ogólnie całe rysy twarzy. Blond zlał się z twoją cerą, tak bez wyrazu. Moim zdaniem brąz
Sylwia_eR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:42   #30
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: blond, czy braz - moja metamorfoaza po latach

Cytat:
Napisane przez Magdaa_30 Pokaż wiadomość
Kreolkaa ten palette jest strasznie ciemny - ja trzymałam tylko 10min, a wyszedł b.ciemny. Ja już raczej na palete sie nie skusze i go nie polecam.

Wybrałabym zdecydowanie różowy kolor, więc chyba zimny typ ze mnie
Pozdrawiam!
Może ci się jeszcze wypłucze mnie się podoba, a z tymi pasemkami to już w ogóle miodzio. Mojej koleżance ciemny blond na takim kolorze jak miałaś wcześniej wyszedł zielony

Skoro wybrałabyś róż to pewnie zimny typ
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.