Ubiór mamy Pana Młodego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 14:36   #1
mabu401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6

Ubiór mamy Pana Młodego


Mam w lipcu ślub syna i nie mam pojęcia jak mam sie ubrac..nie lubie garsonek..jestem raczej szczupła osoba -prosze o porade
mabu401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:41   #2
mabu401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
mabu401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:12   #3
mimezis
Raczkowanie
 
Avatar mimezis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 174
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Nie lubisz garsonek czy w ogole sukienek??? Ubiór musi być elegancki, najlepiej w jasnych kolorach, na pewno nie czarnym (bo to kolor na pogrzeb) ani białym (ten kolor zarezerwowany jest dla pani mlodej). Radzę wybrać się do kilku sklepów, poinformować, że szuka się ubioru na ślub syna, ale nie garsonki, w większości sprzedawczynie znają się na rzeczy i pomogą coś dobrać odpowiedniego. Powodzenia
__________________
Nasz ślub odbył się 21.06.2008!
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008062100700730.png

Nasza dzidzia
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev299pr___.png
mimezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:49   #4
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Moja mama w zeszlym roku na moim slubie miala dlugą suknie na ramiączkach.Do kosciola zalozyla do niej krotki zakiecik, a juz na sali miala po prostu szal, mysle , ze mozna nawt do kosciola isc w szalu.
Z koleji moja tesciowa wybrala wlasnie garsonke do kosciola, a pozniej na sali przebrala sie w suknie.
Mysle, ze jako mama pana mlodego suknia bedzie odpowiedniejsza, bo garsonka to raczej malo efektowna.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:56   #5
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Uważam,że garsonka to odpada zupełnie
wybrałabym długą suknie,ewentualnie o długości 3/4 w kolorze jasnym,w sumie nic nie wspomniałas o swoim kolorze włosów,karnacji,wiec nie wiem w jakich kolorach byłoby Ci dobrze.Do tego dałabym jakąś ciemniejszą góre(żakiet,bolerko szal do wyboru)
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:02   #6
AneczkaKoziol
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaKoziol
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 213
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Tutaj jest podobny temat (chodzi mi głównie o wypowiedź że nie wolno czarne)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=256741

Ja np na ślubie mojej mamy na czarno byłam (z jasnymi dodatkami) - ale mnie ogólnie ciężko w innym kolorze spotkać i nikt nie miał nic na przeciw mojej kreacji.

Wychodzę z założenia że należy się ubrać elegancko ale tak żeby było wygodnie i w to w czym będziesz się czuła dobrze.

Pamiętam kiedyś na innym forum był taki wątek w którym panna młoda płakała bo teściowa ubierze sukienkę w kolorze ecriu z gorsetem bez ramiączek do kolan a ona będzie miała podobną tyle że do ziemi - dlatego lepiej upewnić się co ma panna młoda (wydawać by się mogło że powinna mieć biały ale coraz modniejszy jest właśnie ecriu)
__________________
Informujemy że powyższy post jest wynikiem przemyśleń i samopoczucia w danym dniu i nie może być brana pod uwagę w innym terminie niż w chwili pisania.

_____________________
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

Moja biżuteria
No i strona

AneczkaKoziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:21   #7
MoniqW
Raczkowanie
 
Avatar MoniqW
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 266
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Witam, moja Mama kupiła sobie ostatnio na moj slub malinowa sukienke wiazana za szyja , z lekkimi falbankami, sukienka jest za kolano do tego czarny szal - musze powiedziec ze bardzo ladnie w tym wyglada jest blondynka
MoniqW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:13   #8
Dominika321_2
Raczkowanie
 
Avatar Dominika321_2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Ubiór mamy Pana Młodego

Na pewno odpadają małe czarne i wszystko co białe i ecru. Do kościoła wypada mimo wszystko ubrać się elegancko. Jak nie garsonka ze spódnicą, to może ze spodniami. A jak żadne takie kostiumy to ładna sukienka z rękawem 3/4 za kolanko czy przed.
Z artykułów w podobnym temacie mogę polecić: http://lifeislife.pl/jak-sie-ubrac-n...i-mlodej-pary/ tam są też pokazane zdjęcia i omówione zwyczaje jak mama i przyszła teściowa powinna się ubrać.
Dominika321_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.