Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 22:24   #1381
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;58965251]Z której strony Ty masz te niewymiarowe cycki? Bo mi nijak na takowe nie wyglądają

Zgarniają je do środka, bo mają często wyższe, mocniejsze zabudowanie pod pachy, a pośrodku tylko maluni mostek, no to siłą rzeczy biust sobie do środka wpada, ale jak masz biust typu kropla pełna u góry, albo kulka, to może się u Ciebie nie sprawdzić. Możesz też próbować modeli z side-supportem np. Jasmine od Panache.[/QUOTE]

Dzięki
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 16:48   #1382
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fleuri Pokaż wiadomość
Źle napisałam, pod biustem jest 68!! I to na ścisku.
Wydaje mi się, że 65 jest okej, bo na najluźniejszym zapięciu, jest ciasno, tak że na początku moja skóra nie mogła się do tego przyzwyczaić (wcześniej nosiłam staniki baaardzo luźne w obwodzie) i cały czas miałam jakieś odciski i pręgi od stanika. Aż mój facet, widząc to, stwierdził, że noszę chyba za mały stanik... grrr ponoć tak ma być!!
Tak czy siak, boję się, że 60 po prostu by mnie gniótł.

Wgl okazało się, że ten wrzosowy to 65E.... A wydawał mi się najlepszy. Czy to możliwe?
Nie wiem teraz, czy spróbować jednak domówić 65D, czy zostać przy nim. Nie potrafię powiedzieć, czy jest za duży, czy okej.... Miseczki nie odstają, mimo tego, że są miękkie, przy mostku wszystko ładnie przylega, cycek w końcu cały w miseczce, co mnie bardzo cieszy.
Ten czarny 65D jest zdecydowanie za mały, no ale to całkiem inny model...

Nie wiem, nie ogarniam
Według kalkulatora powinnam nosić 65B, ale sobie tego nie wyobrażam.

Dla sprostowania jeszcze, ten cielisty push up 65C kupiłam u jedynych braffiterek w moim mieście, nie pamiętam co to za sklep, ale wyglądało profesjonalnie. Dłuuuugo tam mierzyłam różne modele, aż w końcu wybrałam ten, za ich aprobatą. Mówiły, że jest idealnie, to nosiłam, ale samej coś mi nie grało i teraz widzę, że jest za mały. Także ostatnio dokupiłam dwa modele 65D, żeby zobaczyć, że nie jest lepiej. No i ten co był 65D jest za mały, choć to może być kwestia modelu, a ten który się okazał 65E, pasuje mi najbardziej....

To ja mam podobny problem z rozmiarami


Pod biustem mam 65-66, w biuście 80-81 ( przy pochyleniu czasem dobija do 84 w drugiej połowie cyklu). Z tabelki niby wychodzi mi max 65c ale większość ich mam wrażenie że jest niewystarczająco "szeroka". Wydaje mi się że fiszbiny z boku wchodzą na biust, czasem mi się wydaje ze odciska się ok ale ja po prostu czuje jak z boku mi uwiera w piersi...
65D znowu jest ok jeśli chodzi o miskę (chociaż zdarza się zbyt głęboka), chociaż na mniejszej piersi czasem lekko odstaje. Czasem przy poruszaniu po prostu zaczynają lekko odstawać, ale znowu nie wydają mi się za duże. Jest mi w nich wygodnie. Pytanie czy to jest jeszcze akceptowalne?

Wiem że teoretycznie powinnam nosić obwód 60 ale mam 2 takie staniki i po 30 minutach bolą mnie całe żebra. Próbowałam z przedłużką ale nic to nie daje, ledwo dycham... 60D fiszbiny ma na styk, miska niby też na styk ale czuje jakby mi miał biust zaraz wyskoczyć, niekomfortowo. Na większej piersi lekko bułkuje. 60DD jest prawie idealne, no ale w 60'tkach to ja nie oddycham.


W 65D mi po prostu najwygodniej mimo tego odstawania czasami Może to urok usztywnianych?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:37   #1383
annamaria-dm
Raczkowanie
 
Avatar annamaria-dm
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 74
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witajcie ,proszę o poradę albo tez doradzenie gdzie kupić w sieci stanik dla mnie ( kobieta kolo 40 , biust po dwóch porodach, działa grawitacja) proszę o sprawdzone sklepy, do tej pory mój faworyt to bonprix ale oni nie maja nic usztywnianego tylko miękkie u nich noszę 95 C doradzicie coś?
pod biustem ciasno - 98
pod biustem luźno - 100
w biuście normalnie - 120
w biuście w zwisie-124
annamaria-dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:45   #1384
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To ja mam podobny problem z rozmiarami


Pod biustem mam 65-66, w biuście 80-81 ( przy pochyleniu czasem dobija do 84 w drugiej połowie cyklu). Z tabelki niby wychodzi mi max 65c ale większość ich mam wrażenie że jest niewystarczająco "szeroka". Wydaje mi się że fiszbiny z boku wchodzą na biust, czasem mi się wydaje ze odciska się ok ale ja po prostu czuje jak z boku mi uwiera w piersi...
65D znowu jest ok jeśli chodzi o miskę (chociaż zdarza się zbyt głęboka), chociaż na mniejszej piersi czasem lekko odstaje. Czasem przy poruszaniu po prostu zaczynają lekko odstawać, ale znowu nie wydają mi się za duże. Jest mi w nich wygodnie. Pytanie czy to jest jeszcze akceptowalne?

Wiem że teoretycznie powinnam nosić obwód 60 ale mam 2 takie staniki i po 30 minutach bolą mnie całe żebra. Próbowałam z przedłużką ale nic to nie daje, ledwo dycham... 60D fiszbiny ma na styk, miska niby też na styk ale czuje jakby mi miał biust zaraz wyskoczyć, niekomfortowo. Na większej piersi lekko bułkuje. 60DD jest prawie idealne, no ale w 60'tkach to ja nie oddycham.


W 65D mi po prostu najwygodniej mimo tego odstawania czasami Może to urok usztywnianych?
Absolutnie nie powinno boleć. Jeśli obwód cię uciska, dusi, itp. to znaczy, że jest za ciasny. Wymiary z tabelek to tylko wskazówka, kobiety różnią się budową.

Jeśli stanik jest niby dobry jesli chodzi o iwelkość, ale fiszbina nachodzi na pierś, to znak, że trzeba poszukać modelu o szerszych fiszbinach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 14:06   #1385
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Absolutnie nie powinno boleć. Jeśli obwód cię uciska, dusi, itp. to znaczy, że jest za ciasny. Wymiary z tabelek to tylko wskazówka, kobiety różnią się budową.

Jeśli stanik jest niby dobry jesli chodzi o iwelkość, ale fiszbina nachodzi na pierś, to znak, że trzeba poszukać modelu o szerszych fiszbinach.
Przy szerszych fiszbinach strasznie mnie splaszcza. A i miska wtedy jest jakby za plytka i delikatnie bulkuje. Mialam kiedys jeden taki z szerszymi i nie czulam sie komfortowo. Mialam wrazenie ze wszystko mi sie na boki rozjezdza. Takze wydaje mi sie ze to kwestia rozmiaru i odpowiedniego kroju.

Mam też wklesly mostek wiec moze tu jest przyczyna, bo rozmiar wydaje mi sie dobry ten 65d. Nic mnie nie uwiera, miska jest ok. Wczoraj kilka mierzylam i odstawanie bylo glownie w tych mniej zabudowanych.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2016-05-09 o 14:07
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 16:05   #1386
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przy szerszych fiszbinach strasznie mnie splaszcza. A i miska wtedy jest jakby za plytka i delikatnie bulkuje. Mialam kiedys jeden taki z szerszymi i nie czulam sie komfortowo. Mialam wrazenie ze wszystko mi sie na boki rozjezdza. Takze wydaje mi sie ze to kwestia rozmiaru i odpowiedniego kroju.

Mam też wklesly mostek wiec moze tu jest przyczyna, bo rozmiar wydaje mi sie dobry ten 65d. Nic mnie nie uwiera, miska jest ok. Wczoraj kilka mierzylam i odstawanie bylo glownie w tych mniej zabudowanych.
Ale każdy model jest inny, trzeba szukać! Może po prostu potrzebujesz szerszych fiszbin oraz głębszej miski, a przymierzałaś jakiegoś płytszego?

Poza tym, efekt estetyczny a wygoda to dwie różne rzeczy, niekoniecznie stanik najbardziej wypychający do góry i przodu będzie wygodny. Wklęsły mostek to chyba bardziej skutkuje dyskomfortem przy wyższym mostku w staniku.

Nie od rzeczy są staniki z tymi "skrzydełkami" w śroku miski, które zbierają biust do środka, albo bardziej zabudowane po bokach, jak balkonetki. Bo fiszbina na tkance piersi to można ew. na jeden wieczór, nie powinno się tak cały dzień chodzić.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 16:09   #1387
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ale każdy model jest inny, trzeba szukać! Może po prostu potrzebujesz szerszych fiszbin oraz głębszej miski, a przymierzałaś jakiegoś płytszego?

Poza tym, efekt estetyczny a wygoda to dwie różne rzeczy, niekoniecznie stanik najbardziej wypychający do góry i przodu będzie wygodny. Wklęsły mostek to chyba bardziej skutkuje dyskomfortem przy wyższym mostku w staniku.

Nie od rzeczy są staniki z tymi "skrzydełkami" w śroku miski, które zbierają biust do środka, albo bardziej zabudowane po bokach, jak balkonetki. Bo fiszbina na tkance piersi to można ew. na jeden wieczór, nie powinno się tak cały dzień chodzić.
Bede szukac idealu narazie udalo mi sie znalezc 2 idealne. Jeden bodajze plunge a drugi chyba balkonetka właśnie. Nie odstaja i fiszbina tez jest chyba ok. Nie nachodzi na piers na pewno. Takze jest nadzieja tylko musze sie pozbyc fobii ze nosze za duzy stanik skoro to literka D

Dziękuję za wskazowki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 19:04   #1388
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Kiedyś kupowałam głównie w H&M i Tesco - bielizna tania i przyzwoita jakościowo ale zawsze brakowało mi mniejszych obwodów. Kupowałam 75-80 i podjeżdżały do góry. Od kiedy odkryłam bieliznę Curvy Kate, Freya, itp. jestem wierna angielskim markom (już kilka lat). Z polskich najczęściej w moje ręce trafia Gaia i Ava
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 12:52   #1389
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Biustonosze - dla mnie tylko i wyłącznie Esotiq. Kiedyś często kupowałam w H&M, ale ich jakość (nawet tych najdroższych) pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o staniki, nie żałuję pieniędzy, bo wg mnie dobry biustonosz to podstawa. Majtki kupuję w różnych sieciówkach. Zależy, co mi wpadnie w oko

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2016-05-26 o 12:54
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 19:21   #1390
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dziewczyny jeśli ktoras z was ma niepotrzebny kod na -50zl z newslettera z triumpha z okazji dnia matki i nie będzie wykorzystywac to bardzo proszę o pw
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 06:13   #1391
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witam, a ja mam prośbę pytanie, nawet 2
Potrzebuję pięknej bielizny na ten pierwszy raz (z pewnym mężczyzną, jest dojrzały i wymagający ) Lubi czarna koronkę, mam mały biust i jestem szczupłą osobą,z typem figury chłopiecym, kształty na miejscu. Co byście polecili, aha i ta cena, nie moge wydać na bielizne 200-300 zł. Góra to 150 zeta. Podoba mi się :
ELLE MACPHERSON INTIMATES Black Strapless Padded Bra Coranto, tylko że nie wiem gdzie można kupić,cos podobnego?

I drugie pytanie nie moge okreslic sie z rozmiarem:
pod biustem ciasno jest 70 w biusćie 81, co to za rozmiar?
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 18:26   #1392
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Jak wybierzesz się do jakiegoś firmowego sklepu z bielizną to na pewno cie dobrze wymierzą i pomogą wybrać odpowiedni rozmiar. Ja biustonosze zawsze kupuje firmowe, bo lubię się czuć swobodnie.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 08:07   #1393
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez NADIA29
I drugie pytanie nie moge okreslic sie z rozmiarem:
pod biustem ciasno jest 70 w biusćie 81, co to za rozmiar?
próba dobrania rozmiaru na podstawie 2 cyferek na forum internetowym, to jak robienie testu ciążąwego on-line...

nie tylko cm mają znaczenie, również kształt piersi, jej wielkość (ma znaczenie nie tylko dla określenia miseczki, ale choćby "długości" fiszbiny), ułożenie piersi względem siebie, materiał z którego biustonosz jest zrobiony, jego kształt, wreszcie rozmiarówka danej firmy.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 10:00   #1394
kureka
Przyczajenie
 
Avatar kureka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Czy któraś z Pań miała do czynienia z biustonoszem ujędrniającym babra ?
kureka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 16:44   #1395
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Kupiłam w Dalii biustonosz już jakiś czas temu. Rozmiar na pewno jest dobry, nawet pani z salonu się rozpływała, że szyty jak na mnie. Niestety po całym dniu mam czerwone ślady, szczególnie z przodu przy pachach Doszło do tego, że skóra w tych miejscach mi się zrobiła taka brązowa
Macie jakieś sposoby na obcierający biustonosz? Albo usunięcie tych śladów?
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 18:45   #1396
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Kupiłam w Dalii biustonosz już jakiś czas temu. Rozmiar na pewno jest dobry, nawet pani z salonu się rozpływała, że szyty jak na mnie. Niestety po całym dniu mam czerwone ślady, szczególnie z przodu przy pachach Doszło do tego, że skóra w tych miejscach mi się zrobiła taka brązowa
Macie jakieś sposoby na obcierający biustonosz? Albo usunięcie tych śladów?
Dalia chyba ma to do siebie, że lubi czasem gdzieś ucisnąć albo obetrzeć. One są dość skąpo wycięte pod pachami, tzn nachodzą wysoko i dlatego mogą Cię uwierać. Miałam kiedyś tak z modelem Olimpia, po czasie się wyłamał i było ok. Ale do tego stopnia, żeby mieć brązową skórę, to nie...
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:32   #1397
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
Dalia chyba ma to do siebie, że lubi czasem gdzieś ucisnąć albo obetrzeć. One są dość skąpo wycięte pod pachami, tzn nachodzą wysoko i dlatego mogą Cię uwierać. Miałam kiedyś tak z modelem Olimpia, po czasie się wyłamał i było ok. Ale do tego stopnia, żeby mieć brązową skórę, to nie...
Mam dosyć jasną skórę i wszystkie obtarcia od razu widać no cóż, spróbuję jakoś te miejsca urobić palcami, żeby zmiękły, jak nie wyjdzie, to przestanę nosić.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 09:16   #1398
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Mam dosyć jasną skórę i wszystkie obtarcia od razu widać no cóż, spróbuję jakoś te miejsca urobić palcami, żeby zmiękły, jak nie wyjdzie, to przestanę nosić.
Też mam taką skórę, znam ten problem.

Jeśli ogólnie stanik jest wygodny, nie przemieszcza się podczas noszenia, a problem nie leży w ucisku tylko raczej w nieprzyjemnym materiale, ostrym szwie, itp. - (polskie firmy niestety wciąż mają ten problem, od dobrych paru lat nosze brytyjczyki i pamiętam, żeby były jakieś drapiące elementy, a mam wrazliwą skórę) - to można spróbować sobie podszyć jakimśgładkim materiałem, ew. coś wypruć, itp.

Jeśli coś cię obciera tak, że robi się ciemne przebarwienie na skórze, to raczej powinno się takim stanikiem rozstać. Najprawdopodobniej ma zły rozmiar lub fason dla ciebie.

Natomiast takie zwykłe, nawet czerwone, odciśnięte ślady, które nie bolą i znikają po zdjęciu biustonosza, to normalka. Stanik musi być dobrze dopasowany i ścisły, żeby podtrzymywał i nie obcierał, takie ślady nie są groźne. To jest w dużym stopniu kwestia indywidualna, mi np. wszystkie ubrania zostawiają "odciski", szczególnie przed okresem, kiedy puchnę. A są kobiety u których to występuje w bardzo małym stopniu. tak, że akurat po tych śladach nie ma co oceniać.

Ale obtarcia, przebarwienia, miejsca, które bolą w trakcie noszenia lub po zdjęciu stanika - to już jest powód do niepokoju.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 18:11   #1399
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Kobitki pomocy...strasznie podobają mi się te strapsy (?), ale z racji noszenia 80H z nieodpinanymi ramiączkami znalazłam namiastkę: KINGA model BC 451. Teraz pytanie czy trzymają rozmiarówkę?
W mojej szafie króluje Ava z 85G i 80 H
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 19:16   #1400
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Wampierz, dziękuję za odpowiedź i rady
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:43   #1401
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

paulina.t11 próbowałaś założyć ten stanik z przedłużką?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:06   #1402
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
paulina.t11 próbowałaś założyć ten stanik z przedłużką?
Nie, bo sądziłam, że dobrze dobrałam rozmiar. Mam 65F, wszystkie biustonosze kupuję 65 i bez problemu zapinam na ostatnią haftkę. Nawet Shock Absorbera. Z tym, że ja lubię czuć, że biustonosz trzyma. Przy obwodzie 70 przy podniesieniu rąk, piersi zaczynają mi wychodzić dołem spod fiszbin, więc to raczej nie wina obwodu.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:44   #1403
Naleigh
Raczkowanie
 
Avatar Naleigh
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 36
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

byłoby cudnie, gdyby ktoś i mnie wskazał odpowiednią drogę
do tej pory nosiłam 70C, bo bardzo ciężko jest znaleźć jakiekolwiek 6xC, aczkolwiek sprawa ma się tak:

70 cm pod biustem
87 w biuście

po przeczytaniu wątku mam jednak pewne wątpliwości co do aktualnego rozmiaru...
Naleigh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:24   #1404
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Naleigh Pokaż wiadomość
byłoby cudnie, gdyby ktoś i mnie wskazał odpowiednią drogę
do tej pory nosiłam 70C, bo bardzo ciężko jest znaleźć jakiekolwiek 6xC, aczkolwiek sprawa ma się tak:

70 cm pod biustem
87 w biuście

po przeczytaniu wątku mam jednak pewne wątpliwości co do aktualnego rozmiaru...
Mam centymetr więcej w biuście i noszę 65F (w Esotiq 65G), ale rozmiar zależy w dużej mierze nie od wymiarów, ale od kształtu biustu. Według tabelek powinnaś nosić jakieś 65E, ale może się okazać jak w moim przypadku, że miska jest za mała.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:17   #1405
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny! Kilka stron temu jedna z Was poleciła Vanilla Shop w M1 Krk, w związku z czym pojechałam tam na zakupy. Szukałam stanika w kolorze cielistym/jasnoróżowym i Pani zaproponowała mi plunge marki Freya. Rozmiar EU 75G, ponoć pod biustem mam 81 cm, sęk w tym, że dziś pierwszy raz go nosiłam i jestem totalnie obolała. Muszę przyznać, że stanik robi świetną robotę, jednak trudno w nim wytrzymać Czy któraś z Was posiada ten model i może mi powiedzieć czy już zawsze będę cierpiała, czy może z czasem stanik się rozciągnie?
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:22   #1406
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

A słyszałyście może coś o marce Corin?

Edytowane przez mardy bum
Czas edycji: 2016-06-07 o 22:12
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:53   #1407
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ennyo, dokup przedłużkę. Na przyszłość się przyda
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:41   #1408
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kilka stron temu jedna z Was poleciła Vanilla Shop w M1 Krk, w związku z czym pojechałam tam na zakupy. Szukałam stanika w kolorze cielistym/jasnoróżowym i Pani zaproponowała mi plunge marki Freya. Rozmiar EU 75G, ponoć pod biustem mam 81 cm, sęk w tym, że dziś pierwszy raz go nosiłam i jestem totalnie obolała. Muszę przyznać, że stanik robi świetną robotę, jednak trudno w nim wytrzymać Czy któraś z Was posiada ten model i może mi powiedzieć czy już zawsze będę cierpiała, czy może z czasem stanik się rozciągnie?
Hm, ale gdzie cię boli? I jaki to model?

Obwody freyi zwykle wypadają większe, niż by się zdawało, więc 75 przy wymiarach 81 dla większości osób powinna byćdobra, chociaż istnieją wyjątki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 19:27   #1409
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Glodomorek dzięki! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje
Wampierz ten stanik to model Deco Vibe Freya blush 75G. Wczoraj znów nosiłam Freyę cały dzień i o dziwo było lepiej. A gniecie mnie głównie pod piersiami i te druty od miseczek ustawione pionowo w okolicy pach.
Btw przeglądnęłam allegro i widzę, że biustonosze tej marki można dostać o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych i w związku z tym mam pytanie - czy modele plunge tej marki mają identyczne wymiary (mam na myśli miseczki i obwód)?
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:14   #1410
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Glodomorek dzięki! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje
Wampierz ten stanik to model Deco Vibe Freya blush 75G. Wczoraj znów nosiłam Freyę cały dzień i o dziwo było lepiej. A gniecie mnie głównie pod piersiami i te druty od miseczek ustawione pionowo w okolicy pach.
Btw przeglądnęłam allegro i widzę, że biustonosze tej marki można dostać o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych i w związku z tym mam pytanie - czy modele plunge tej marki mają identyczne wymiary (mam na myśli miseczki i obwód)?
z moich doświadczeń wynika, że każdy kolor deco wypada nieco inaczej ale warto próbować
nie garbisz się czasem? takie gniecenie może wynikać ze złej postawy. druty pod pachą możesz spróbować odgiąć w ręku trochę na zewnątrz jeśli nie przejdzie to gniecenie
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.