Wyniki matur 2016 - problem z logowaniem do OKE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 21:57   #1
TiDzej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Lightbulb

Wyniki matur 2016 - problem z logowaniem do OKE


Cześć,
niedługo wyniki matur, dlatego próbuję zarejestrować się☠na stronę OKE, żeby móc zobaczyć wyniki jak najszybciej po ich publikacji.
No i mam problem wyskakuje mi komunikat "Uczeń o podanych parametrach nie występuje w bazie. Zapytaj w swojej szkole jakie dane osobowe podała w zgłoszeniu do OKE."
W szkole nie dostałem kodów do zalogowania się, ale można założyć konto bez tego, ale tutaj wyskakuje mi taki komunikat. Co zrobić

A poza tym jakie plany na studia i gdzie składacie?
Albo może przede wszystkim powinienem zapytać co chcecie robić w życiu?
TiDzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:28   #2
lepetitmondedenixie
Przyczajenie
 
Avatar lepetitmondedenixie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Wyniki matur 2016 / Plany na studia 2016

Hej, ale tylko Ty nie dostałeś tych kodów? Bo z tego co wiem to w każdej szkole powinni dawać. Jak nie to zapytaj w sekretariacie szkoły czy coś. A jak nie to dowiesz sie o wynikach przy odbiorze świadectwa, ale to raczej zawał na miejscu
Ja sie wybieram na położnictwo na UMed w Łodzi, a jak sie nie dostane to biologia/mikrobiologia/ biotechnologia na UŁ. Zobaczymy jakie wyniki będę miała, a teraz z niecierpliwością czekam...
A Ty? Co planujesz?
lepetitmondedenixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 16:40   #3
hemligheter
Raczkowanie
 
Avatar hemligheter
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wyniki matur 2016 / Plany na studia 2016

Hej Jesteś pewna że nie dostałaś tej karteczki? U mnie w szkole mówili, że KAŻDY uczeń w KAŻDEJ szkole powinien coś takiego dostać. Rozdawali to jakoś na przełomie marca i kwietnia, przynajmniej tak mi się wydaje. Szkoła ma obowiązek rozdać te karteczki bo uczeń musi sprawdzić czy na stronie OKE na jego koncie widnieją wszystkie egzaminy, które będzie zdawać i, w razie gdyby coś było nie tak, powiadomić dyrekcję szkoły.

Jeśli jednak jesteś pewna, że czegoś takiego nie dostałaś (raczej niemożliwe...) to może zadzwoń do szkoły albo się tam przejdź i dopytaj bo rzeczywiście dowiedzieć się o wynikach dopiero w szkole to trochę kiepsko i może się skończyć zawałem
__________________
“Summer will end soon enough, and childhood as well.”
hemligheter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 20:45   #4
Koczek_2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16
Dot.: Wyniki matur 2016 / Plany na studia 2016

Hej, mam ten sam problem chciałam się zalogować wcześniej, sprawdzić jak to wygląda, a kiedy wpisuję Hasło i Login, które dostałam w szkole to wyskakuje mi komunikat: "Nieprawidłowy login lub hasło." I zastanawiam się czy po prostu przed 5 lipca nikt nie może się zalogować i dopiero po północy będzie do tego dostęp, czy to ja po prostu dostałam złe Hasło lub Login?
Koczek_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:36   #5
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Wyniki matur 2016 / Plany na studia 2016

Wątek maturzystów 2016: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795790
Wątek dla rozpoczynających studia 2016/2017: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=879431
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 22:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.