Osoby poszukujące pracy łączmy się! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 21:21   #1231
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
OMG Ja mam 21 lat, tez nie studiuje, tylko staz mialam pol roku. I caly czas mnie sie tata czepia ze mam isc do pracy. A twoi rodzice nic nie mowia?
nic nie mówią,bo widzą,że sie staram,multum razy przeszłam rozmowy i nic,widzą,że nie jest łatwo,chodz by chcieli,żebym już pracowała
nawet rok temu wyjechałam za granicę,ale ja za słaba fizycznie byłam na taką prace to sami mi kazali zjeżdzać jak jest ciezko to mam wracać,a tu sobie z czasem prace znajdę,ale efektów nie widać,bo nadal nie pracuje
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 14:42   #1232
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
dra nie dziękuję, chciałabym żeby poszło wszystko po mojej myśli, ale pożyjemy zobaczymy Ja mieszkam w Chorzowie, czyli spore miasto ale praca wiadomo też zależy od tego jakie się ma wykształcenie, jakie studia i jakie jest akurat zapotrzebowanie na ludzi do pracy...
Nie ukrywam, że bardzo chciałabym pracować w swoim zawodzie, dlatego będę walczyć

Domyślam się co Ty musisz czuć w tym 3 letnim poszukiwaniu i jeszcze w mniejszej miejscowości-ale musimy wierzyć że prędzej czy później znajdziemy coś konkretnego. Trzymam kciuki

Rena ja również życzę powodzenia

kajasia222 witaj wśród poszukujących pracy

isa666 też myślę, że najlepiej osobiście zanieść cv do pracodawcy. Zawsze to inaczej wygląda
Dzięki za przywitanie
Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ja o staż tyle razy się starałam i też zawsze odmowy miałam,nie wiem czemu,ale kurcze w końcu musi się udać,bo ile można szukać,ale ja nie trace nadziei i musze coś znaleść
Ja miałam dwa razy staż, niestety nie wspominam zbyt dobrze, jedno wielkie wykorzystywanie pracownika typu przynies podaj pozamiataj ;/


Ja właśnie wróciłam z rozmowy o pracę i wrrr zaraz ekspoloduje. Facet który ze mną przeprowadzał rozmowe totalny dureń, nie dosc ze na rozmowe jechalam 50km od mojego miejsca zamieszkania bo tam jest główna siedziba firmy to jeszcze mial do mnie pretensje że nie wiedzialam gdzie jest główna siedziba. Nie nie spóxnilam sie a nawet byłam wcześniej. Na dzień dobry pytanie skad wiem ze potrzebuja u nas pracowników skoro dopiero dzis rano był kierownik zgłosic wakaty. O pracy wiem od taty który pracuje tez na kopalnii. To nic, potem pretensje że nie oglądałam ich strony internetowej. Kolejne, nie satysfakcjonowala go moja definicja "lojalności", odpowiedż na pytanie co było by wazne dla mnie jako pracodawcy chyba tez mu sie nie podobała... ogólnie sprawial wrazenie troche wrednego;/
Rozmawiał ze mną podniesionym tonem i w ogóle nie profesjonalnie... Na pytanie czy i kiedy ewentualnie mam sie spodziewac jakiejś odpowiedzi i czy w razie negatywej tez zostane powiadomiona z wrednym uśmieszkiem odpowiedział, że jeżeli on mnie zaaprobuje to jeszcze musi zaakceptować to zarząd i jesli mnie wybiora to kolo kwietnia dostane telefoniczną odpowiedź.

Wrrrr jaka jestem wściekla.

Wczesniejsza rozmowa w ogłoszeniu "praca biurowa" okazała sie telefoniczna sprzedażą produktow odchudzających.

Czy tylko ja mam takiego pecha??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:07   #1233
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

pamiętaj jak nie ta praca to musi się w końcu znaleść inna
ale nie powinien cie tak potraktować,ale cóż tak bywa
sama z tym nie jesteś,bo ja sie tez natykałam na chamskich pracodawców
ja jutro jadę na rozmowę i zobaczymy,tylko coś czuje,że babka nie miła będzie,bo przez tel aż krzykiem mi powiedziała,że mam być punktualna,a ja zawsze bywam przed czasem
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:52   #1234
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

poszukiwanie pracy.... właśnie jestem na tym etapie :/
doświadczenie mam i to niemałe jak na osobę w moim wieku
zaczęłam szukać od początku lutego: rozesłałam ponad 50 cv, byłam na 10 rozmowach i kolejne dwie przede mną :/
ledwo miesiąc szukania a ja już zaczynam być zniechęcona
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 18:28   #1235
KimKolwiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

spam!
KimKolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 18:56   #1236
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Wczorajsza rozmowa skonczyla sie sukcesem. Jednak to wcale nie koniec rekuratacji...

Maja byc jeszcze 2 rozmowy.
niech mnie ktos przytuli.

Bilans lektury maili z tego tygodnia:
1 odmowa
1 zapytanie o pasujacy mi termin spotkania

Wszystko oczywiscie z roznych firm.
Z Warszawy przywiozlam dodatek praca.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:26   #1237
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!



Powodzenia! Trzymam kciuki
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 08:07   #1238
RoseRabiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
GG do RoseRabiaka Send a message via Skype™ to RoseRabiaka
Exclamation Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Dziewczyny, jak to jest? Tyle z Was nie ma pracy, a tak ciężko znaleźć taką, która chciałaby się zaangażować w biznes niekonwencjonalny, ale dający całkowitą swobodę działania, nienormowany czas pracy, brak szefa... i stały dochód pasywny. W dodatku w branży kosmetycznej. Wszystko w Waszych rękach! Z Warszawiankami chętnie pójdę na biznesową kawę i pomogę stawiać pierwsze kroki. Wszystkie inne dziewczyny mogę wspomóc na odległość. Chętne proszę o kontakt! Napiszcie tylko, proszę, skąd jesteście. Pozdrawiam serdecznie
RoseRabiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 08:20   #1239
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Cytat:
Napisane przez RoseRabiaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest? Tyle z Was nie ma pracy, a tak ciężko znaleźć taką, która chciałaby się zaangażować w biznes niekonwencjonalny, ale dający całkowitą swobodę działania, nienormowany czas pracy, brak szefa... i stały dochód pasywny. W dodatku w branży kosmetycznej. Wszystko w Waszych rękach! Z Warszawiankami chętnie pójdę na biznesową kawę i pomogę stawiać pierwsze kroki. Wszystkie inne dziewczyny mogę wspomóc na odległość. Chętne proszę o kontakt! Napiszcie tylko, proszę, skąd jesteście. Pozdrawiam serdecznie
czyżby ta sama osoba, od której dostałam PW tylko pod innym nickiem?
i czyżby to Oriflame?....
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 11:37   #1240
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Rena trzymam kciuki i przytulam

kosmetyki praca,tyle pełno tego to już się nie opłaca

ja dziś byłam na rozmowie,jakaś taka dziwna ta rozmowa,mam czekac 3 dni na odp tak lub nie
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:06   #1241
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
czyżby ta sama osoba, od której dostałam PW tylko pod innym nickiem?
i czyżby to Oriflame?....
Ta.... albo Avon.... OMG! Brak słów na "inteligencję" niektórych, jak można próbować komuś wcisnąć kit, że da się z tego wyżyć!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 13:09   #1242
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Cytat:
Napisane przez RoseRabiaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest? Tyle z Was nie ma pracy, a tak ciężko znaleźć taką, która chciałaby się zaangażować w biznes niekonwencjonalny, ale dający całkowitą swobodę działania, nienormowany czas pracy, brak szefa... i stały dochód pasywny. W dodatku w branży kosmetycznej. Wszystko w Waszych rękach! Z Warszawiankami chętnie pójdę na biznesową kawę i pomogę stawiać pierwsze kroki. Wszystkie inne dziewczyny mogę wspomóc na odległość. Chętne proszę o kontakt! Napiszcie tylko, proszę, skąd jesteście. Pozdrawiam serdecznie
Reklama na wizazu jest platna.
W dodatku wstydzisz sie podac nazwy firmy, a takze charakteru pracy. Nie mowiac juz o wymaganiach.

Watpie, by ta swobodna oferta, dawala mozliwosc brania jakichkolwiek kredytow w banku
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:23   #1243
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Oraz by dawała ubezpieczenie i opłacała składki emerytalne.

Rena - jak tam ?

Dziewczyny co słychać, jak idzie?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:54   #1244
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

do mnie cisza tel nadal nie ma,mam czekać 3 dni,do jutra mają czas,ale jak są zaintereswoani to zawsze daja znać dzień później,ewentualnie 2 dni później,więc lipa znów
ale teraz wuja mi powiedział,zebym mu pomogła i bede jezdzic na takie targowiska,zawsze pare groszy sie przyda
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:29   #1245
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Dziewczyny czy któras z Was zajmowała sie chałupnictwem?? Szukam jakiejs pracy dodatkowej na zabicie czasu i dorobienia jakiegos grosza.
Bede wdzieczna za pomoc

Pozdrawiam
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 17:40   #1246
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

U mnie cisza na razie. DOstalam jedna odmowe z rozmow, na ktore bylam w zeszlym tygodniu. Przegladam niemrawo ogloszenia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 19:02   #1247
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

wiecie może coś o pracy jako przedstawiciel bankowy ds small business? albo znacie kogos kto pracuje w tym charakterze?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:31   #1248
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Hej, przyłączam się do Was. Właśnie skończyłam studia i zaczynam moje poszukiwania pracy. Na razie zaczynam dosłownie- tzn. dopiero co napisałam CV. Zobaczymy jak mi pójdzie mieszkam w 70-tys mieście w Wlkp. Skończyłam pedgogike i będe poszukiwać pracy jako nauczyciel przyrody w SP, wychowawca świetlicy i pedagog- takie możliwości daje mi moje wykształcenie (jestem jeszcze edukatorem europejskim- ale póki co w tym kierunku nic nie szukam).

W związku z tym, mam pytanie, jeszcze jako osoba zielona:
1. Cv będę roznosić osobiście, czy do każdego powinien być dołączony list motywacyjny?
(wydaje mi się, że tak- ale chciałabym się upewnić...)
2. Co jeśli w jednym miejscu pracy staram sie o kilka stanowisk- gdzie powinnam to uwzględnić- czy CV jedno, a w liście motywacyjnym zawrzeć szczegółowo co mnie interesuje?

Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Ja jestem pozytywnie nastawiona i wierze, że sie uda. Co prawda, jak dla mnie to nie najlepszy okres na szukanie pracy- środek roku szkolnego, ale zobaczymy... Jak dostane kopa od życia to możliwe, że zaczne szukać innej pracy ... Okaże się i czas to zweryfikuje.

Pozdrawiam
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:03   #1249
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Dzisiaj zadzwonili do mnie z firmy, w ktorej bylam tydzien temu. Jutro mam kolejna rozmowe, tym razem przez telefon. Niestety calkowicie po angielsku, bo ta osoba nie zna w ogole polskiego. Denerwuje sie i prosze o trzymanie kciukow.

Cytat:
Napisane przez Rusi Pokaż wiadomość
Hej, przyłączam się do Was. Właśnie skończyłam studia i zaczynam moje poszukiwania pracy. Na razie zaczynam dosłownie- tzn. dopiero co napisałam CV. Zobaczymy jak mi pójdzie mieszkam w 70-tys mieście w Wlkp. Skończyłam pedgogike i będe poszukiwać pracy jako nauczyciel przyrody w SP, wychowawca świetlicy i pedagog- takie możliwości daje mi moje wykształcenie (jestem jeszcze edukatorem europejskim- ale póki co w tym kierunku nic nie szukam).

W związku z tym, mam pytanie, jeszcze jako osoba zielona:
1. Cv będę roznosić osobiście, czy do każdego powinien być dołączony list motywacyjny?
(wydaje mi się, że tak- ale chciałabym się upewnić...)
2. Co jeśli w jednym miejscu pracy staram sie o kilka stanowisk- gdzie powinnam to uwzględnić- czy CV jedno, a w liście motywacyjnym zawrzeć szczegółowo co mnie interesuje?

Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Ja jestem pozytywnie nastawiona i wierze, że sie uda. Co prawda, jak dla mnie to nie najlepszy okres na szukanie pracy- środek roku szkolnego, ale zobaczymy... Jak dostane kopa od życia to możliwe, że zaczne szukać innej pracy ... Okaże się i czas to zweryfikuje.

Pozdrawiam
Wzory cv, a takze jak sie je pisze znajdziesz na portalu www.pracuj.pl, mozesz w google wpisac w zaawansowanej wyszukiwarce cv i format pliku *.doc lub *.pdf. Bedziesz miala wiecej przykladow.

Nie znam Twojej branzy i nie wiem jak to u Was wyglada. Ja nigdzie nie drukowalam cv, wszystko elektronicznie idzie. Jak bym sie starala na kilka stanowisk w jednym miejscu pracy (masz az takie spektrum zainteresowan czy tez az tak niewiele sie roznia?), to bym napisala jeden list za to bardzo ogolny. Chyba, ze cv szlo by do roznych osob, wtedy dla kazdej osoby lm zgodnie ze stanowiskiem.

Zycze powodzenia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 18:08   #1250
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

rena to trzymam kciuki
rusi ja jak zanosiłam podanie to list motywacyjny i cv,chociaz nie które firmy tylko móją ,żeby cv dac tylko,ale na wszelki wypadek miec list motywacyjny,tylko list motywacyjny zgodny ze stanowiskiem

a u mnie cisza
ale jutro ide pomóc wujowi na targu i może bede z nimi jezdzic przez jakis czas,zawsze pare groszy sie przyda a w miedzy czasie i tak bede szukac pracy
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 22:56   #1251
RoseRabiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
GG do RoseRabiaka Send a message via Skype™ to RoseRabiaka
Talking Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

/reklama/

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2008-03-04 o 09:13
RoseRabiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 07:13   #1252
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

reklama, reklama, pranie mózgów już od rana!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:54   #1253
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Smile Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Hej Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Cały czas przeglądam różne strony, portale dotyczące pracy i czytam, czytam, czytam. Dziękuję za wszystkie rady.

Przy okazji znalazłam ciekawą informacje. Jeśli odpowiadamy na jakąś ofertę pracy to do CV załączamy list motywacyjny. Jeśli natomiast staramy się o prace i składamy CV w różnych miejscach to do CV dołączamy prośbę o przyjęcie do pracy czyli PODANIE O PRACE (a nie list motywacyjny).


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak bym sie starala na kilka stanowisk w jednym miejscu pracy (masz az takie spektrum zainteresowan czy tez az tak niewiele sie roznia?), to bym napisala jeden list za to bardzo ogolny. Chyba, ze cv szlo by do roznych osob, wtedy dla kazdej osoby lm zgodnie ze stanowiskiem.
Co do Twojego pytania, to skończyłam różne, zupełnie inne specjalizacje na pedagogice (przyrodoznawstwo, pedag. opiekuńczo-wychowawczą i edukacje europejską) i stąd taka rozbieżność w stanowiskach pracy, którymi się interesuję
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:34   #1254
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

jestem w szoku

poszłam dzis pierwszy raz zarejestrowac sie w urzedzie pracy i wiecie co mi zaproponowano...... albo ciaganie okien w jakiejs fabryce, albo prace magazyniera, albo jakis sklepik spozywczy, gdzie rowniez trzeba rozładowac towar itd...... Czy ja wygladam na pudziana....

powiedzialam tej pani, ze to chyba kpina jakas i ze dziekuje

widze, ze tam nie pomoga mi w znalezieniu pracy... jedyne dobro, ze ubezpieczenie jest

koszmar
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 23:50   #1255
abram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Mnie nie chcieli zarejestrowac bo pracowalem na umowie zleceniu i musiaem miec jakis papier , a przeciez na umowy cywilne nic takiego nie ma, jak sie juz zarejestrowalem to okazalo sie , ze na szkolenie zasluguja osoby bez pracy od conajmniej 3 miesiecy a ja pracowalem przez miesiac na umowe zlecenie.

Powodzenia w wyjezdzie do Irlandii.
abram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:15   #1256
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Cytat:
Napisane przez abram Pokaż wiadomość
Mnie nie chcieli zarejestrowac bo pracowalem na umowie zleceniu i musiaem miec jakis papier , a przeciez na umowy cywilne nic takiego nie ma, jak sie juz zarejestrowalem to okazalo sie , ze na szkolenie zasluguja osoby bez pracy od conajmniej 3 miesiecy a ja pracowalem przez miesiac na umowe zlecenie.

Powodzenia w wyjezdzie do Irlandii.
Na wszystko sa umowy. Nawt na zlecenia. A skoro pracwoałeś choćby przez miesiąc, to dla nich znak, że potrafisz sobie radzić i nie potrzeba Ci szkoleń itd.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 09:42   #1257
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Was Powodzenia!!!

Ja od jutro zaczynam przygotowanie zawodowe, mam do września podpisaną umowę, ale kasa...szkoda gadać
Mam nadzieję, że w międzyczasie coś się jeszcze wyklaruje
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 14:27   #1258
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

ja pracuje w agecji reklamowej,ale chcialabym pojsc na staz do jakiegos urzedu co by nabyc jakichs nowych umejetnosci i dzis zaczelam walczyc z urzedem pracy i jaki skutek,dwie godz stania w kolejce i nie zalatwienie niczego z powodu braku jednego swistka...;/
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:07   #1259
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

i jak tam z pracą??
ja byłam odhaczyć się w up i chciałam,żeby dali mi jakiś staż albo pracę,bop teraz każdemu pferują,a mi nie chcieli,bo w mojej miejscowości nie pracy i mam czekać,ale wiadomo,ze u mnie nie dostane pracy,bo tu nic nie ma i mówiłam im,że tu w tej miejscowości chce pracować,a oni nie cos burkneła jeszcze pod nosem i kłóciłam sie o staż to prosto z mostu wywaliła mi,ze za dojazd ,że idę na staż nie chca zapłacić,bo juz za dużo wydatków mają,nie wiedziałam,że tacy bezczelni mogą sie okazać ,ale niestety
a może tylko ja mam takiego pecha,ah sama już nie wiem
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:24   #1260
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Osoby poszukujące pracy łączmy się!

Ja sie nie meldowalam dawno. W zeszlym tygodniu telefony sie jakos urywaly. Mialam dwa spotkania, dwie dluzsze rozmowy telefoniczne (takie godzinne) w sprawie rekrutacji. I kilka innych telefonow. Jedna z firm mialam ze mna juz az 4 rozmowy i wciaz nie podjela decyzji. Inna to prawie, ze mowili, ze w ten poniedzialek/wtorek zadzwonia w sprawie podpisania z nimi umowy (ale nie wiem czy to juz dla nich znaczy, ze chca mnie zatrudnic ), a i jeszcze we wtorek po swietach czekam na kolejna rozmowe.

Takze znowu czekanie, znow prawie, prawie widac finalizacje rozmow i ... zobaczymy jak to sie tym razem skonczy. Jestem juz zmeczona psychicznie.

Od 2,5 miesiaca nie pracuje i bylam w tym czasie na 27 rozmowach.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.