Praca po pedagogice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 18:30   #1
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Arrow

Praca po pedagogice


Hej! zachęcam osoby, które ukończyły pedagogikę, żeby wypowiadały się, jak wygląda kwestia pracy po tych studiach? Czy łatwo/trudno było Wam znaleźć pracę w zawodzie? Jak wygląda kwestia zarobków u nauczycieli, pedagogów. Czy może ktoś postanowił się przekwalifikować.
Chciałabym także, aby w tym wątku znalazły się porady dla osób, które poszukują pracy w zawodzie. Piszcie również o swoich dylematach, w poszukiwaniu pracy.
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 13:31   #2
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Praca po pedagogice

myślę, że wszystko zależy od specjalizacji. jaka jest Twoja?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:58   #3
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Praca po pedagogice

Ja wprawdzie mam zastój z powodu ciąży, ale po moich koleżankach ze studiów powiem że większość znalazła pracę w zawodzie, dlatego też mam nowy zapał żeby jednak kończyć studia.
kończyłyśmy 3 letnią pedagogikę specjalną terapeutyczną z informatyką, a potem albo wczesnoszkolną albo wychowawczą i np jedna pracuje w świetlicy i prowadzi nauczanie indywidualne i zajęcia z informatyki , dwie inne pracują w świetlicach dla młodzieży, jeszcze inna w placówce sanatoryjnej jako wychowawca i nauczyciel klas młodszych... jedna natomiast wyjechała do Londynu i może się pochwalić kwitnącą karierą w placówce Montessori.
Więc jednak można po tym kierunku znaleźć pracę
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:29   #4
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: Praca po pedagogice

Haj, ja skończyłam: przyrodoznawstwo, ped. opiekuńczo-wychowawczą i edukacje europejska. Obecnie szukam pracy w szkołach podstawowych, jako nauczycielka przyrody, w świetlicy- jako wychowawca albo jako pedagog (wymarzona).
Powiem tak, ciężko mi idzie, dyrektorzy kręcą przecząco głowami, trochę zapał mi opadł, ale pocieszam się, że dopiero zaczynam i nie od razu wszystko się udaje.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zachęcam do wypowiadania się
Ja też jeszcze sie odezwe, mam nadzieje, ze niedługo z lepszymi wieściami
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:44   #5
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Dołączam się do wątku, ponieważ mam te same dylematy. W tym roku skończyłam pedagogikę społeczną- specjalizacja praca opiekuńczo-wychowawcza. chce pracować w zawodzie, ale ciężko o pracę, niestety. Mam tytuł licencjata, ale jak widać to trochę za mało. Zamierzam pójść na studia uzupełniające, z tym, że na inną specjalność- ped. przedszkolną i wczesnoszkolną. Od zawsze marzyłam o pracy w przedszkolu, z małymi dziećmi. Zdaję sobie sprawę, że kończąc taki a nie inny kierunek nie mam uprawnień do pracy na stnowisku nauczyciela przedszkola, w związku z tym poszukuję pracy w charakterze opiekunki w żłobku, albo pomocy wychowawcy przedszkola. Głównie chodzi mi o zdobycie większego doświadczenia w pracy z takimi maluchami. Jakiś czas temu złożyłam dokumenty do miejscowego przedszkola i pani dyrektor stwierdziła, że mam za wysokie kwalifikacje do bycia pomocą nauczyciela niestety jak widać ciężko i z takim stanowiskiem. Nie poddaję się jednak, mam nadzieję, że za jakiś czas uda się dostać wymarzoną pracę. Tym bardziej, że zaczyna brakować miejsc dla dzieci w przedszkolach, więc liczę, że otwarte zostaną nowe oddziały, albo nowe placówki
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:13   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Praca po pedagogice

No muszę cię zmartwić, ale obecnie na przykład w Krakowie, jest z pośród absolwentów wyższych uczelni, najwięcej zarejestrowanych jako bezrobotni właśnie pedagogów Łatwo na pewno nie będzie. Ale nie należy tracić nadziei
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:15   #7
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
No muszę cię zmartwić, ale obecnie na przykład w Krakowie, jest z pośród absolwentów wyższych uczelni, najwięcej zarejestrowanych właśnie pedagogów Łatwo na pewno nie będzie. Ale nie należy tracić nadziei
Zdaję sobie sprawę, dlatego poszukuję pracy również w innych branżach
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 15:23   #8
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, dlatego poszukuję pracy również w innych branżach
życzę powodzenia
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:47   #9
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
życzę powodzenia
nie dziękuje tak na wszelki wypadek
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:33   #10
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Praca po pedagogice

w przedszkolach wprost się biją o nauczycieli - może to być dobry wybór
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:40   #11
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
w przedszkolach wprost się biją o nauczycieli - może to być dobry wybór
oby całe szczęście rodzi się coraz więcej dzieci, nie ma dla wielu z nich miejsc w przedszkolach więc liczę na to bardzo, że zaczną otwierać nowe oddziały i nowe placówki, a tym samym zwiększą się szanse na pracę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 18:06   #12
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Praca po pedagogice

w Warszawie - w prasie z ogłoszeniami o pracę - co tydzien pojawia się około 30 ogłoszeń do przedszkoli
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:10   #13
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
w Warszawie - w prasie z ogłoszeniami o pracę - co tydzien pojawia się około 30 ogłoszeń do przedszkoli
żałuje, że tam nie mieszkam
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:36   #14
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
żałuje, że tam nie mieszkam
a do większego miasta masz daleko?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:42   #15
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
a do większego miasta masz daleko?
70 km do Poznania, u mnie w mieście niestety aż tak wielu przedszkolanek nie poszukują, a szkoda
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:15   #16
Adecco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Praca po pedagogice

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, Aktualnie dla norweskiego klienta prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

OFERUJEMY:
§ Stałe, legalne zatrudnienie na umowę o pracę na norweskich warunkach w miastach OSLO, BERGEN i Norwegii Południowej,
§ Stawka podstawowa 115 NOK brutto/godz. a po otrzymaniu norweskiej autoryzacji (max 2 m-ce) stawka 155 NOK brutto / godz.;
§ Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii, uzyskaniem norweskiej autoryzacji i pozwoleniem na wykonywanie zawodu w Norwegii,
§ Intensywny kurs języka norweskiego w Polsce i w Norwegii – w trakcie kursu zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, różnorodne materiały szkoleniowe (możliwość otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia), możliwość kontynuacji nauki języka norweskiego podczas pracy w Norwegii,
§ Pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem karty pobytu, znalezieniem mieszkania blisko miejsca pracy, a także przeniesieniem rodziny do Norwegii,
§ Zapewnienie wszelkich świadczeń socjalnych wynikających z zatrudnienia na norweskich warunkach, m.in. świadczenie rodzinne na każde dziecko do 18 roku życia (dziecko może mieszkać w Polsce; kwota zasiłku jest zwolniona od podatku), 100% płatnego chorobowego; ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków; płatny urlop 5 tygodni (premia urlopowa w wysokości 12% lub 10%rocznego wynagrodzenia brutto wypłacana w czerwcu kolejnego roku - kwota zwolniona od podatku).
WYMAGANIA:
  • chęć udziału w intensywnym kursie języka norweskiego,
  • chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu,
  • wykształcenie wyższe min. licencjat z zakresu pedagogiki przedszkolnej,
  • min. praktyki w wymiarze min. 150 godzin w przedszkolu z dziećmi w wieku 3-6 lat,
  • pasji i motywacji do pracy z dziećmi,
  • osobistego wkładu w pedagogiczny rozwój dzieci,
  • zaangażowania i kreatywności,
  • zdolności organizacyjnych,
  • umiejętności współpracy i dobrej komunikacji,
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • chęci i gotowości podjęcia pracy i osiedlenia się w Norwegii.
  • referencje od min. 2 osób,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • na późniejszym etapie rekrutacji będzie wymóg przedstawienia wyniku badania na obecność gruźlicy oraz wyniku wymazu z gardła MRSA.


SKŁADANIE APLIKACJI:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego NWP/Nor/09 do Konsultanta Adecco Poland na adres: PLAC ORŁA BIAŁEGO 6, 70-562 SZCZECIN
Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny 091 431 42 66
E-MAIL: patrycja.wiek@adecco.com
Wykorzystując swoją wiedzę z poprzednich rekrutacji, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.



Oferujemy możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w jednym z 50. biur Adecco Poland na terenie całego kraju.
FINALNA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ: 2-4 LUTY WARSZAWA
TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU JĘZYKOWEGO – 16 LUTY 2009
Dodatkowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej: www.adecco.pl
w zakładce DLA KANDYDATÓW
à REKRUTACJA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLNYCH.
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na
www.adecco.pl

Informacja dotyczy oferty pracy tymczasowej za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej).
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz
Adecco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:54   #17
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Praca po pedagogice

u mnie w mieście jak patrzę na ogłoszenia to pedagogów do nauczania w przedszkolu jeszcze jako tako poszukują, natomiast pedagogów innych specjalizacji niestety nie:/ ogólnie dla pedagoga nie widziałam już dawno żadnego ogłoszenia:/ W tym roku kończę licencjat z pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej z resocjalizacją i zobaczymy co będzie dalej. jest to mój drugi kierunek, wykształcenie mgr już mam, więc z ped nie idę już na studia uzupełniające mgr. pracy póki co nie mam:/
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:47   #18
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Praca po pedagogice

Jakiś czas temu pisałam Wam, że szukam pracy w przedszkolu, no wiec musze powiedziec, że nie warto tracić nadzei udało mi się załapać na stanowisko pomocy nauczyciela Jestem bardzo zadowolona, pomimo tego iż pracuję na stanowisku poniżej moich kwalifikacji. Ta praca naprawdę dużo mi daje, podpatruje wszystko "od kuchni" i jestem pewna, że w przyszłości gdy będę nauczycielem (a mam nadzieję, że tak się stanie) będzie mi o wiele łatwiej niż koleżankom z roku, które nie pracują w placówkach oświatowych.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 14:30   #19
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Praca po pedagogice

W tym roku kończe pedagogikę specjalność : animacja społeczno - kuluralna i nie wiem co dalej mam robić. Kiedyś marzyłam o pracy w przedszkolu ale do tego muszę zrobić podyplomówę ( a to narazie nie wchodzi w grę). Więc sama nie wiem co dalej będzie.
Jak słyszę ile jest bezrobotnych pedagogów i że nie ma dla Nas pracy to mnie przeraża.
Myślałam, żeby może coś swojego otworzyć...prywatne przedszkole albo jakąś restaurację czy pub, ale chyba brakuje mi jeszcze zapału i chęci...choć kto wie co będzie po obronie...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 20:40   #20
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Praca po pedagogice

Aby otworzyć prywatne przedszkole i nim zarządzać, powinnaś również mieć uprawnienia. No i naprawdę morze pieniędzy.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:21   #21
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Praca po pedagogice

Witam! Ja jestem na 3 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. to licencjat. nawet nie wiem czy isc na uzupelniajace bo nie chce pracowac w zawodzie popelnilam wielki blad wybierajac ta specjalizacje. moge komus oddac! ja zaluje ze ni wybralam pracy socjalnej na specjalizacje. chcialam tez terapie pedagogogiczna albo oligofrenopedagogike ale nie bylo chetnych i nie utwotrzyli tych spacjaqlnosci ;/
mam teraz 22 lata i nie wiem co mam robic ;/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:29   #22
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Praca po pedagogice

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10731136]Aby otworzyć prywatne przedszkole i nim zarządzać, powinnaś również mieć uprawnienia. No i naprawdę morze pieniędzy.[/quote]

Uprawienia będą...bo robię kurs pedagogiczny więc wszystkie uprawienia do pracy w oświacie będę miała
Z kasą może być gorzej...:P
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:22   #23
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Praca po pedagogice

Witam, ja skończyłam zintegr.eduk. wczesnoszk i przedszkolną i cudem znalazłam pracę, zaczęłam logistykę podyplomowo, i miałam jeszcze roczne dziecko które wychowuje prawie sama bo mąż co 2 tyg był na chwilę w domu, teraz pracuję już 2 rok w przedszkolu. Na studiach mówiono nam że nie znajdziemy pracy, a tym z pracy socjalnej jakie wspaniałe mają perspektywy, i co się okazało większość socjalnych robi wyśmiewane przez nich studia przedszkolną bo nie chcą w domach opieki nosić ludzi i pracować prawie fiz za śmieszną kasę, część wyjechała do Anglii bo tu sprzątały dziewczyny a jeszcze niektórzy zupełnie pracują w innym zawodzie. Większość moich koleżanek po wczesnoszkolnej pracuje w przedszkolu

Edytowane przez justinak25
Czas edycji: 2009-01-30 o 09:24
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:35   #24
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Praca po pedagogice

Ja skończyłam pedagogike wczesnoszkolną i przedszkolną problemu ze znalezieniem pracy w moim wypadku nie było żadnych. Pracuje w przeszkolu. Pierwszy rok pracowałam jako pomoc nauczyciela, później z braku perspektyw zmieniłam przeszkole, gdzie stałam się już nauczycielem, niestety tylko na zastępstwo na rok, ale przynajmniej zrobiłam staż. Teraz pracuje trzeci rok i już w trzecim przedszkolu!! Tu jestem na stałe i jestem zadowolona. Wiec dziewczyny głowa do góry praca jest, a za ile każda z nas wie idąc na ten kierunek studiów.
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:10   #25
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Praca po pedagogice

Wydaje mi się że jak się jest dobrym w tym co się robi to zawsze ktoś szepnie słówko za tobą, moja dyr mówi że wyczuwa czy dana osoba oprócz kwalifikacji się nadaje do pracy bo przyjdzie taka paniusia co się jej nic nie chce, dzieci swoje ona sobie siedzi i nawet dzwoni przed zamknięciem 20 min po rodziców żeby wzięli dziecko bo ona nie może siedzieć
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:33   #26
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Praca po pedagogice

Ja jestem po licencjacie z pracy socjalnej, ale również ciężko jest ze zdobyciem pracy w tym kierunku. Podobno jest to bardzo pożądany kierunek , ale jak sie nie ma doświadczenia i znajomości to naprawdę nie jest łatwo.
W stolicy mają dobrze osoby po wczesnoszkolnej - naprawdę bardzo jest zdobyć taką pracę w przedszkolu, jest duże zapotrzebowanie , zwłaszcza przed rozpoczęciem roku szkolnego. Niestety ja po swoich studiach nie mam takich kwalifikacji, więc pozostaje mi nic innego jak tylko szukać dalej w swojej dziedzinie.

A jest ktoś tu może po APS ?
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:39   #27
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez margolciak Pokaż wiadomość
Ja jestem po licencjacie z pracy socjalnej, ale również ciężko jest ze zdobyciem pracy w tym kierunku. Podobno jest to bardzo pożądany kierunek , ale jak sie nie ma doświadczenia i znajomości to naprawdę nie jest łatwo.
W stolicy mają dobrze osoby po wczesnoszkolnej - naprawdę bardzo jest zdobyć taką pracę w przedszkolu, jest duże zapotrzebowanie , zwłaszcza przed rozpoczęciem roku szkolnego. Niestety ja po swoich studiach nie mam takich kwalifikacji, więc pozostaje mi nic innego jak tylko szukać dalej w swojej dziedzinie.

A jest ktoś tu może po APS ?
To polecam podyplomowe 2 lub 3 semestry i chodzić opowiadać ile to cię nie nauczono i ze chyba te po dziennych przedszkolnych powinny jeszcze raz iść na studia oczywiście podyplomowe (tak chodzą u nas młode dziewczyny) - tak to u nas wygląda
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:57   #28
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Praca po pedagogice

Tak myślałam o tych podyplomowych, ale nie wiem czy się zdecyduje. W sumie mam już wyuczony zawód pracownika socjalnego, więc może akurat uda mi się jakoś przebić w tym zawodzie. Jeśli nie to będzie się dalej kombinować co robić w przyszłości.
__________________
" Siedziałem cicho i próbowałem się z nim porozumieć telepatycznie. Wyjaśnić mu jak mi przykro z tym co się stało. Pomyślałem o całym żalu i smutku na tym świecie. Chciałem z całego serca po prostu zostawić ten świat. I móc tak jak dwa anioły w nocy magicznie...zniknąć." Neil McCormick >
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:05   #29
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Praca po pedagogice

Ja jestem po specjalności oświata dorosłych z animacją kultury, i po dwóch latach poszukiwania pracy (nie tylko w zawodzie) postanowiłam się przekwalifikować. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:48   #30
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Praca po pedagogice

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Ja jestem po specjalności oświata dorosłych z animacją kultury, i po dwóch latach poszukiwania pracy (nie tylko w zawodzie) postanowiłam się przekwalifikować. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej
Ciekawie brzmiąca specjalizacja...A na co postanowiłaś się przekwalifikować?
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-25 00:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.