Nie chcę wesela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-28, 12:54   #1
Bezsensownasytuacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1

Nie chcę wesela


Cześć wszystkim😉 wiem temat tak często wałkowany ale muszę się komuś wygadać a nie mam komu 😥 jestem z narzeczonym na etapie rozmów o ślubie no i weselu. Ślub chciałabym bo kocham tego człowieka ale wesela nie chce. Wzięło się to stąd że już kiedyś miałam narzeczonego i jego rodzice tak się mieszali we wszystko że związek się rozpadł pierścionek oddany a ja pozostalam z nerwicą depresją i co było możliwe 😥 TZ chcę wesela nigdy nie ukrywał że go nie chce tak jak ja że wesele jest dla mnie powrotem do traumy jaka nadal we mnie siedzi. Wczoraj stwierdził że chcę wesela i trzeba organizować bo już czas. Wszelkie argumenty nie przemawiają a ja już czuję że czeka mnie wizyta i psychologa bo nie potrafię sobie z tym poradzić 😥
Bezsensownasytuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 04:41   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie chcę wesela

Czyli traumę masz od przygotowań i tej całej otoczki, tak? To może raz przysiadziecie i omowicie, co ma jak wyglądać, a realizacja w 100% będzie spoczywać na narzeczonym lub wedding planerce?
Trochę nie fair jest pozbawiac go wesela, jeśli to jego marzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 09:08   #3
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nie chcę wesela

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Czyli traumę masz od przygotowań i tej całej otoczki, tak? To może raz przysiadziecie i omowicie, co ma jak wyglądać, a realizacja w 100% będzie spoczywać na narzeczonym lub wedding planerce?
Trochę nie fair jest pozbawiac go wesela, jeśli to jego marzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie super impreza jak Panna Młoda będzie niekontaktowa, zestresowana lub obojętna. Pan młody powinien porozmawiać i przekonać a nie potupać że chce i ona musi bo on o weselu marzy. Może niech się spotkają przy małym przyjęciu dla rodziców, rodzeństwa i świadków?
Autorko, pamiętaj że bez Ciebie tego wesela nie będzie.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2022-08-29 o 09:09
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 13:24   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie chcę wesela

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89332126]Będzie super impreza jak Panna Młoda będzie niekontaktowa, zestresowana lub obojętna. Pan młody powinien porozmawiać i przekonać a nie potupać że chce i ona musi bo on o weselu marzy. Może niech się spotkają przy małym przyjęciu dla rodziców, rodzeństwa i świadków?
Autorko, pamiętaj że bez Ciebie tego wesela nie będzie.[/QUOTE]Autorka nie pisała, że nie chce w ogóle brać udziału w weselu. Pisała tylko o problemie z przygotowaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 20:12   #5
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nie chcę wesela

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Autorka nie pisała, że nie chce w ogóle brać udziału w weselu. Pisała tylko o problemie z przygotowaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wprost napisała że wesela nie chce.
To nie w porządku że on ja ciśnie skoro ona nie chce. Powinni spokojnie porozmawiać czego chcą, jak to sobie wyobrażają a nie ze trzeba zacząć organizować bo to już czas. No nie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 09:15   #6
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nie chcę wesela

Cytat:
Napisane przez Bezsensownasytuacja Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim😉 wiem temat tak często wałkowany ale muszę się komuś wygadać a nie mam komu 😥 jestem z narzeczonym na etapie rozmów o ślubie no i weselu. Ślub chciałabym bo kocham tego człowieka ale wesela nie chce. Wzięło się to stąd że już kiedyś miałam narzeczonego i jego rodzice tak się mieszali we wszystko że związek się rozpadł pierścionek oddany a ja pozostalam z nerwicą depresją i co było możliwe 😥 TZ chcę wesela nigdy nie ukrywał że go nie chce tak jak ja że wesele jest dla mnie powrotem do traumy jaka nadal we mnie siedzi. Wczoraj stwierdził że chcę wesela i trzeba organizować bo już czas. Wszelkie argumenty nie przemawiają a ja już czuję że czeka mnie wizyta i psychologa bo nie potrafię sobie z tym poradzić 😥

Wiesz, będąc zupełnie szczerą rodzice mieszali się, bo czuli, że mogą i mieli ku temu Wasze przyzwolenie. Czy finansowo byliście od nich uzależnieni, że rozstawiali Was po kątach?
W tej sytuacji czeka Was kompromis. Może małe przyjęcie? Bez pompy, oczepin? Owszem, nie musisz się zgadzać bo zaburza to Twój komfort ale w związku jesteście oboje i jego samopoczucie jest również ważne. Fochami nic nie ugrasz, albo się dogadacie albo nie.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 00:48   #7
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Nie chcę wesela

Jeśli nie chcesz wesela, tej całej gonitwy, stresu, nagonki i wtracania sie rodziny to nie rob wesela, zrobcie tylko obiad dla najbliższej rodziny - rodzice, rodzeństwo,dziadkowie i tyle.

My tak zrobilismy z TZ i był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu - dzięki wyeliminowaniu do zera dodatkowych spraw typu dekorowanie urzędu czy dodatkowa dekoracja stołu w restauracji itp.
Tego dnia nic innego nas nie dekoncentrowało - byliśmy skupieni na tym co czujemy na naszych emocjach i uczuciach.

Ślub zorganizowany w 1,5 miesiąca bardzo Low Costowo bo stylizację ślubną dostałam od koleżanki, makijaż za symboliczną kwotę zrobiła znajoma która studiuje makeup sceniczny,
fryzure zrobil znajomy fryzjer który wział 1/3 tego co musialabym dac w salonie fryzjerskim.
Fotki robił kumpel z byłej pracy.

Ja polecam takie skromne uroczystości bo wtedy wg mnie jest tak intymnie, rodzinnie i wzruszająco.

Szczerze mówiąc to mogłabym taki ślub brac co miesiąc oczywiście z moim ukochanym tylko i wyłącznie.
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-23 01:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.