Wesele bez ślubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-14, 12:09   #1
aniawa884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 48

Wesele bez ślubu


Cześć,
Zawsze marzyłam o ślubie we dwoje. Sama przysięga to dla mnie bardzo intymny moment i chciałabym przeżyć ją we dwoje + dwóch świadków (najlepiej osoby postronne).
Chcielibyśmy jednak zorganizować małe przyjęcie na 30 osób dla najbliższej rodziny i przyjaciół.

Co uważacie o ślubie we dwójkę w terminie X, a potem zaproszeniu rodziny i przyjaciół na mini wesele w terminie Y?
aniawa884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 14:21   #2
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Wesele bez ślubu

Cytat:
Napisane przez aniawa884 Pokaż wiadomość
Cześć,
Zawsze marzyłam o ślubie we dwoje. Sama przysięga to dla mnie bardzo intymny moment i chciałabym przeżyć ją we dwoje + dwóch świadków (najlepiej osoby postronne).
Chcielibyśmy jednak zorganizować małe przyjęcie na 30 osób dla najbliższej rodziny i przyjaciół.

Co uważacie o ślubie we dwójkę w terminie X, a potem zaproszeniu rodziny i przyjaciół na mini wesele w terminie Y?

Uważam tyle, że rób pod siebie. Jedni chcą dwudniowej imprezy, inni po ślubie w USC idą ze świadkami na lody do parku. Róbcie tak jak wam dobrze, co komu do tego. Impreza w innym dniu też jest spoko.

W swoim otoczeniu widzę tendencję do odchodzenia od wesel jako takich i sama pewnie swojego organizować nie będę.

Edytowane przez pixelova
Czas edycji: 2022-09-14 o 14:22
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 14:16   #3
olacracov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele bez ślubu

Każdy ma przecież prawo do zmiany zdania w danym temacie. Definicja wesela zmienia się od zawsze, wystarczy spojrzeć na to jakie możliwości mieli nasi rodzice. W dzisiejszych czasach przy odpowiednim budżecie jesteśmy w stanie zrobić przyjęcie na bardzo wysokim poziomie. Pozostaje pytanie czy nas na to stać? Jeśli nie to nie ma większego sensu pchanie się w niepotrzebne koszta. Musimy zdać sobie sprawę, że nawet w mniejszym gronie możemy się świetnie bawić. Przykładów na to jak zorganizować wesele marzeń, znajdziemy chociażby w tym poradniku - https://bridelle.pl/2021/jak-zorgani...arzone-wesele/ Wszystkie działania muszą być rozłożone odpowiednio w czasie by oszczędzić sobie potencjalnych problemów.

Edytowane przez olacracov
Czas edycji: 2022-09-30 o 14:11
olacracov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 08:35   #4
martuu_my
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele bez ślubu

powiem ci ze sama sie nad tym zastanawiam
nigdy nie bylam z tych dziewczynek ktore marzyly o ksieciu z bajki okropnie duzej bialej pieknej sukni, odkad jestem zareczona wiele sie pozmienialo w mlojej glowie i wesela na 150+ mnie juz nie interesuja . Wiele osob robi wesela zeby na nich zarobic i zadowolic gosci ale zapominaja o sobie ze to jest ich dzien nie ciotki z Gdanska ktora iwdzialo sie dwa razy...moj partner jest tez za taka opcja i mysle ze 2024 tak sie stanie aczkolwiek nie spieszy nam sie wogole patrzac jak wszystko jest drogie ..
martuu_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 09:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.