makijaż na ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 18:48   #1
anna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Question

makijaż na ślub


jestem dziś pierwszy raz na forum i proszę o poradę. ze względu na brak zaplecza kosmetycznego w miejscowości gdzie biorę ślub muszę pomalować się sama. jestem blondynką o niebieskich oczach i bardzo cenię sobie naturalność. Dodam że mam przetłuszczającą się cerę która często przysparza mi problemów takich jak krostki czy wypryski. co będzie dla mnie odpowiedniejsze podkłed w krenie czy w kompakcie? czy mogę jako podkładu zastosować krem matujący a potem puder? co zrobić żebym nie miała maski i nie zatkała porów skóry? Proszę też o poradę o kolorystykę i co zrobić by makijaż przetrwał całą noc?
anna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:19   #2
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: makijaż na ślub

Aniu witaj na forum odnośnie ślubu jest osobny dział a makiajżom ślunym poswiecony został osobny watek
zapraszam jest tesmnóstwo zdjęć
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88956
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:39   #3
anna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż na ślub

dziękuję za radę zaraz przenoszę się na forum o ślubie
anna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 20:31   #4
amewa
Przyczajenie
 
Avatar amewa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzozow
Wiadomości: 15
GG do amewa
Dot.: makijaż na ślub

Zaczne od tego ze makijaz slubny jest szczegolnym makijazem laczacym w sobie cechy makijazu dziennego jak i wieczorowego z ta roznica ze ten typ makijazu nienawidzi szalenstw... Ja polecam podklad w kompakcie lepiej kryje niedoskonalosci cery no i dluzej sie trzyma Hmm ja jesli wykonuje makijaz slubny to przede wszystkim dopasowywuje kolory cieni do sukni i dodatkow no i do teczowki panny mlodej... Dlatego Tobie polecilabym zloto, brazy lub roze.. hmm poza tym najleiej przed nalozeneim podkladu uzyc bazy pod makijaz na to podklad rozprowadzany oczywiscie gabeczka a nastepnie rozprowadzam puszkiem puder sypki transparentny delikatnie dla zmatowienia twarzy. Ja rowniez po nalozeniu rozu nakladam rowniez tzn swiatlo - w rzeczywistosci jest to zwykly bialy matowy cien.. Oczywiscie tylko w niektorych partiach twarzy - powyzej kosci policzkowych, delikatnie na czole brodzie i nosie. Dobrym sposobem na przedluzenie trwalosci makijazu jest spryskanie twarzy woda termalna ale oczywiscie trzeba z nia uwazac mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam
__________________
"śpieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą"
Najcięższe chwile to te, w których odchodzi ktoś, kto dla mnie był bliski, wtedy sens tych kilku słów płynie wraz z moimi łzami...
amewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 06:40   #5
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: makijaż na ślub

Cytat:
Napisane przez amewa Pokaż wiadomość
Zaczne od tego ze makijaz slubny jest szczegolnym makijazem laczacym w sobie cechy makijazu dziennego jak i wieczorowego z ta roznica ze ten typ makijazu nienawidzi szalenstw... Ja polecam podklad w kompakcie lepiej kryje niedoskonalosci cery no i dluzej sie trzyma Hmm ja jesli wykonuje makijaz slubny to przede wszystkim dopasowywuje kolory cieni do sukni i dodatkow no i do teczowki panny mlodej... Dlatego Tobie polecilabym zloto, brazy lub roze.. hmm poza tym najleiej przed nalozeneim podkladu uzyc bazy pod makijaz na to podklad rozprowadzany oczywiscie gabeczka a nastepnie rozprowadzam puszkiem puder sypki transparentny delikatnie dla zmatowienia twarzy. Ja rowniez po nalozeniu rozu nakladam rowniez tzn swiatlo - w rzeczywistosci jest to zwykly bialy matowy cien.. Oczywiscie tylko w niektorych partiach twarzy - powyzej kosci policzkowych, delikatnie na czole brodzie i nosie. Dobrym sposobem na przedluzenie trwalosci makijazu jest spryskanie twarzy woda termalna ale oczywiscie trzeba z nia uwazac mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam
bardzo ważna jest trwałosc makijażu (wkoncu masz byc piekna całą noc )użyj bazy lub fixatora
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 16:14   #6
anna_paw
Raczkowanie
 
Avatar anna_paw
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 272
GG do anna_paw
Dot.: makijaż na ślub

Podepnę się po wątek, mam nadzieję, że autorka nie będzie miała mi tego za złe
Pytanie do dziewczyn, które znają się na bazach. Otóż mam próbkę bazy pod makijaż z Sephory i tak się zastanawiam czy mogę jej użyć również do powiek. Czy któraś eksperymentowała w ten sposób??
Idę w sobotę na wesele i nie mam ochoty kupować całego opakowania bazy pod cienie.
__________________
Nothing's impossible...
anna_paw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.