czarne legginsy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 11:55   #31
gwiazdkadg
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdkadg
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: D&G
Wiadomości: 6 844
Dot.: czarne legginsy

nie ladnie ;]
gwiazdkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:25   #32
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: czarne legginsy

Takie spodnie jak najbardziej ale połączeniu z taką krótka bluzką nie wygląda to dobrze.
Co do Twojego wywyższania się to żal. Ja wiem, że w Anglii jest wolny wybór i się nie krytykuje, ale mimowszysko zachowane jest wyczucie stylu a ty tego w tym stroju nie pokazałaś, niestety. Niestety, bo nawet jak na angielskie warunki wolnego wyboru takie połączenie wieje tandetą. Też tu mieszkam i swego czasu czytałam nawet artykuł po jakim stroju rozpoznać polki---> międzyinnymi po takim jaki teraz zaprezentowałaś.
Tutaj przynajmniej w Londynie można spotkać wielu dziwaków, ludzi którzy zaskakują strojem, po Tobie tego nie widać--->zwykłe ciuchy źle dobrane.
Nie wiem gdzie w Anglii mieszkasz, ale jeśli chcesz zaskoczyć to poszukaj dobrze.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:57   #33
XXczarnulkaXX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: czarne legginsy

Na imprezę super... ale u nas w Polsce niestety tak juz jest że ubierzesz sie inaczej to juz jestes inna...zaraz pokazują na Ciebie palcem nawet nie możesz miec swoiego stylu ehh to sie chyba nigdy nie zmieni


Pozdrawiam
XXczarnulkaXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:49   #34
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
"one"... skoro masz takie zdanie o Polkach to po co korzystasz z POLSKIEGO forum??!!

Jak wyżej...=> po co korzystasz z polskiego forum? Przenieś się na angielskie fora, a nie coś pokazujesz. Żal mi osób, które się wyrwały z wiochy, a teraz mają się za nie wiadmo kogo, bo ich rodzice sprzątają albo pracują na budowie, tyle że w Anglii. I nie przyznają się skąd tak naprawdę pochodzą. Żałosne. Ale cóż... myślę, że jedna osoba o takiej mentalności jak twoja to dla naszego kraju żadna strata
Jeśli uważasz, że ktoś krytykuje twoje stroje, bo ci zazdrości urody, figury itd, to powiedz mi dlaczego zazwyczaj tylko twoje wieszaki są komentowane w taki sposób, skoro na tym forum jest wiele szczupłych i ładnych dziewczyn? Według mnie jesteś całkiem przeciętna.
Poza tym jeśli budujesz swoją wartość i podnosisz samoocenę na swoim wyglądzie, ubierając się w taki sposób to gratuluje wyboru
A po to, bo jestem Polką ale taką niezawistna jak wiekszość naszego społeczeństwa
Pozatym otaczam sie na tym forum ludzmi którzy nie kipią z zazdrości, zawiści i nie obrażają ludzi bezpodstawnie.

Co do dalszej czesci posta, dlaczego obrazasz ludzi pracujacych na budowie? To wstyd? To że kogos rodzice nie sa prezesami to znaczy, że jest sie gorszym człowiekiem? Za kogo ty sie masz? Co to za mentalność bo ja tego nie rozumiem?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-08-22 o 14:12
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:59   #35
poison002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: czarne legginsy

buty i torebka jedynie
poza tym nie podoba mi się
__________________
Najtrudniej podpalić piekło
Stanisław Jerzy Lec
poison002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:31   #36
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: czarne legginsy

wet looki super- takie mi się najbardziej podobają bluzeczka(bolerko) też fajne ale pod spod założyłabym jakaś biały top- odkryte brzuszki są juz nie modne

kamila901 nie obrażaj ludzi których nie znasz- miałaś wyrazić zdanie tylko na temat stroju a nie osób które w nim chodza, żal....
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:26   #37
myszka66
Raczkowanie
 
Avatar myszka66
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 76
Talking Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
"one"... skoro masz takie zdanie o Polkach to po co korzystasz z POLSKIEGO forum??!!

Jak wyżej...=>
Żal mi osób, które się wyrwały z wiochy, a teraz mają się za nie wiadmo kogo, bo ich rodzice sprzątają albo pracują na budowie, tyle że w Anglii. I nie przyznają się skąd tak naprawdę pochodzą. Żałosne.

Według mnie jesteś całkiem przeciętna.
Poza tym jeśli budujesz swoją wartość i podnosisz samoocenę na swoim wyglądzie, ubierając się w taki sposób to gratuluje wyboru


A co to za najazd na ludzi mieszkajacych na wsi!!!!???? Co ty dziewczynko sobie myslisz???? To ze ktos jest ze wsi nie czyni go tredowatym, albo gorszym. I co ty wogole masz przeciwko komus kogo rodzice pracuja na budowie, albo sprzataja????? Juz ty takiej ksiezniczki z siebie nie rob po tonie wypowiedzi mozna pomyslec ze jestes coka samego Kaczynskiego. Co maja znaczyc te slowa, ze karola2338 jest zalosna???? Juz nie pisz, ze jest Ci jej zal, bo patrzac na jej wieszaki mozna wywnioskowac,ze jej sie powodzi> Chba z zazdrosci, piszesz te chamskie komentarze. Kultury troche pokaz dziewczynko
myszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 15:39   #38
Martyna0666
Raczkowanie
 
Avatar Martyna0666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 265
Dot.: czarne legginsy

Całkiem fajny zestaw. Jeśli na disco czy do klubu to może tak zostać, jak na co dzień to tylko trochę dłuższa góra

I proszę Cię nie mówcie tak o Polkach
Nie są takie

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka66 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

A co to za najazd na ludzi mieszkajacych na wsi!!!!???? Co ty dziewczynko sobie myslisz???? To ze ktos jest ze wsi nie czyni go tredowatym, albo gorszym. I co ty wogole masz przeciwko komus kogo rodzice pracuja na budowie, albo sprzataja????? Juz ty takiej ksiezniczki z siebie nie rob po tonie wypowiedzi mozna pomyslec ze jestes coka samego Kaczynskiego. Co maja znaczyc te slowa, ze karola2338 jest zalosna???? Juz nie pisz, ze jest Ci jej zal, bo patrzac na jej wieszaki mozna wywnioskowac,ze jej sie powodzi> Chba z zazdrosci, piszesz te chamskie komentarze. Kultury troche pokaz dziewczynko
No i to jest właśnie cała prawda... ile razy był wałkowany temat wieś-miasto?
Martyna0666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:54   #39
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: czarne legginsy

Figurę masz bardzo ładną.
Legginsów nie cierpię, zwłaszcza takich.
Widać masz taki styl. Według mnie troszkę wyzywający i odważny, ale ok. Skoro uwielbiasz legginsy to je noś, przecież nikt Ci tego nie zabroni. Nawet opinia 1000 osób tego nie zmieni. Ale skoro zakładasz takie "spodnie" to zmień górę. Bluzeczka może być również obcisła i seksowna, ale nie powinna odsłaniać brzucha (kreujesz się na taką super modną, a nie wiesz, że gołe brzuchy są niemodne od jakiś 8 lat i wieją tandetą?).

Jak chcesz żeby Cię nie obrażano i to nie pisz kometarzy w stylu "Ja raczej do tanich nie naleze"bo to kojarzy się bardzo jednoznacznie.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 16:15   #40
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: czarne legginsy

nie podoba mi sie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:23   #41
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
A po to, bo jestem Polką ale taką niezawistna jak wiekszość naszego społeczeństwa
Pozatym otaczam sie na tym forum ludzmi którzy nie kipią z zazdrości, zawiści i nie obrażają ludzi bezpodstawnie.

Co do dalszej czesci posta, dlaczego obrazasz ludzi pracujacych na budowie? To wstyd? To że kogos rodzice nie sa prezesami to znaczy, że jest sie gorszym człowiekiem? Za kogo ty sie masz? Co to za mentalność bo ja tego nie rozumiem?
Skoro jesteś Polką to nie wiem z jakiego powodu najeżdżasz na Polki?? Skoro Polki takie są twoim zdaniem, to ty widocznie też siłą rzeczy => bo przecież jesteś Polką no nie?
Ja osobiście uznałam za obrazę mojej osoby to, że ktoś tu napisał, że Polki są zawistne, zazdrosne itd. A sama się za taką nie uważam. Więc należałoby napisać ewentualnie WIĘKSZOŚĆ POLEK lub POLKI, KTÓRE ZNAM, a nie traktować ludzi jako ogół!!
Nie obrażam ludzi pracujących na budowie, tylko szkoda mi ludzi, którzy się wywyższają a nie mają ku temu powodu! Kolejna osoba, która powinna nauczyć się czytać ze ZROZUMIENIEM!!

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
kamila901 nie obrażaj ludzi których nie znasz- miałaś wyrazić zdanie tylko na temat stroju a nie osób które w nim chodza, żal....
To może ktoś mi odpowie na pytanie dlaczego autorka tego wieszaka ciągle pisze komentarze typu "Polki to, Polki tamto, ja jestem w Anglii i jestem super"??

Cytat:
Napisane przez myszka66 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

A co to za najazd na ludzi mieszkajacych na wsi!!!!???? Co ty dziewczynko sobie myslisz???? To ze ktos jest ze wsi nie czyni go tredowatym, albo gorszym. I co ty wogole masz przeciwko komus kogo rodzice pracuja na budowie, albo sprzataja????? Juz ty takiej ksiezniczki z siebie nie rob po tonie wypowiedzi mozna pomyslec ze jestes coka samego Kaczynskiego. Co maja znaczyc te slowa, ze karola2338 jest zalosna???? Juz nie pisz, ze jest Ci jej zal, bo patrzac na jej wieszaki mozna wywnioskowac,ze jej sie powodzi> Chba z zazdrosci, piszesz te chamskie komentarze. Kultury troche pokaz dziewczynko
To nie jest najazd na ludzi mieszkających na wsi. Sama jestem ze wsi, więc nie wiem po co miałabym najeżdżać. Dla mnie ktoś z wiochy to ktoś kto się zachowuje w taki a nie inny sposób, a nie ktoś kto ze wsi pochodzi. Powodzi jej się... Co mi do tego czy jej się powodzi czy nie! To nie usprawiedliwia braku gustu, ubierania się jak nie wiem kto ani tym bardziej nie usprawiedliwia ciągłego wywyższania się.
Z zazdrości... tak mam naprawdę czego zazdrościć: brak gustu, zbyt wysokie mniemanie o sobie, to że jest w Anglii i już zapomniała skąd pochodzi, kilo tapety na twarzy, zero naturalności.. Tego mam zazdrościć niby?
Mam większe ambicje niż wyjechać do Anglii, świecić gołym tyłkiem i szpanować, że się wyjechało z kraju.
Poza tym skoro tak się jej powodzi to mogłaby kupować ciuchy na trochę wyższym poziomie, chyba, że mają one odzwierciedlić poziom intelektualny, to w tym wypadku pasują idealnie
Pozdrawiam miłej soboty
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 18:07   #42
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Skoro jesteś Polką to nie wiem z jakiego powodu najeżdżasz na Polki?? Skoro Polki takie są twoim zdaniem, to ty widocznie też siłą rzeczy => bo przecież jesteś Polką no nie?
Ja osobiście uznałam za obrazę mojej osoby to, że ktoś tu napisał, że Polki są zawistne, zazdrosne itd. A sama się za taką nie uważam. Więc należałoby napisać ewentualnie WIĘKSZOŚĆ POLEK lub POLKI, KTÓRE ZNAM, a nie traktować ludzi jako ogół!!
Nie obrażam ludzi pracujących na budowie, tylko szkoda mi ludzi, którzy się wywyższają a nie mają ku temu powodu! Kolejna osoba, która powinna nauczyć się czytać ze ZROZUMIENIEM!!



To może ktoś mi odpowie na pytanie dlaczego autorka tego wieszaka ciągle pisze komentarze typu "Polki to, Polki tamto, ja jestem w Anglii i jestem super"??



To nie jest najazd na ludzi mieszkających na wsi. Sama jestem ze wsi, więc nie wiem po co miałabym najeżdżać. Dla mnie ktoś z wiochy to ktoś kto się zachowuje w taki a nie inny sposób, a nie ktoś kto ze wsi pochodzi. Powodzi jej się... Co mi do tego czy jej się powodzi czy nie! To nie usprawiedliwia braku gustu, ubierania się jak nie wiem kto ani tym bardziej nie usprawiedliwia ciągłego wywyższania się.
Z zazdrości... tak mam naprawdę czego zazdrościć: brak gustu, zbyt wysokie mniemanie o sobie, to że jest w Anglii i już zapomniała skąd pochodzi, kilo tapety na twarzy, zero naturalności.. Tego mam zazdrościć niby?
Mam większe ambicje niż wyjechać do Anglii, świecić gołym tyłkiem i szpanować, że się wyjechało z kraju.
Poza tym skoro tak się jej powodzi to mogłaby kupować ciuchy na trochę wyższym poziomie, chyba, że mają one odzwierciedlić poziom intelektualny, to w tym wypadku pasują idealnie
Pozdrawiam miłej soboty
Właśnie wypłyneła z Ciebie ta żółć.
Całe szczęście są jeszcze "normalni ludzie"
Widze, że jakiś ostry kompleks masz
A skad wiesz co ona tam robi w tej Angli, może studiuje na dobrej uczelni, może Tobie wyjazd za granice kojarzy sie z pracą na zmywaku, jesli tak jest to współczuje prostoty myślenia
Ja nie przuważyłam, żeby dziewczyna czymkolwiek "szpanowała", a jak już jest ktos pewny siebie to zakompleksione dziewczynki by juz oczy powydrapywały, i tu własnie wyszła twoja wielka kultura bo nie sztuką jest zmieszać kogoś z błotem ale wyrazić swoją dezaprobate z klasą.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:16   #43
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: czarne legginsy

Ty też pokazałaś klasę najeżdżając na swoje rodaczki. Dlatego może lepiej skupmy się na komentowaniu ubrań?
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:28   #44
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

[QUOTE=Dzindzej;13852881]Ty też pokazałaś klasę najeżdżając na swoje rodaczki. Dlatego może lepiej skupmy się na komentowaniu ubrań?
[/QUOTE

Miedzy słowem zawistne a słowe tanio skierowanym do kogokolwiek istnieje ogromna przepaść.
Wielkie rodaczki jak jedna drugiej chce oczy wydrapać obgadac i obrzucić błotem
Takie samo zdanie maja o nas obcokrajowcy, ze nawet za granica polacy nie potrafia sie ze soba integrowac tylko patrza jakby tu drugiemu szpile wbić. Za granicą polak polakowi najwiekszym wrogiem a w kraju nie lepiej... Oczywiście jak wszedzie sa wyjątki od reguły nie mowie ogólnikowo, ale jak ktos chce zrozumiec ogólnikowo to pewnie zrozumie coby kłótni stała się zadość
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:32   #45
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: czarne legginsy

Ale po co to piszesz? My tu mamy komentować ubrania.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:38   #46
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: czarne legginsy

do klubu jak najbardziej okej.
ladna masz figure
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:39   #47
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Ale po co to piszesz? My tu mamy komentować ubrania.
A ty po co pisałaś ?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:43   #48
myszka66
Raczkowanie
 
Avatar myszka66
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 76
Wink Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Właśnie wypłyneła z Ciebie ta żółć.
Całe szczęście są jeszcze "normalni ludzie"
Widze, że jakiś ostry kompleks masz
A skad wiesz co ona tam robi w tej Angli, może studiuje na dobrej uczelni, może Tobie wyjazd za granice kojarzy sie z pracą na zmywaku, jesli tak jest to współczuje prostoty myślenia
Ja nie przuważyłam, żeby dziewczyna czymkolwiek "szpanowała", a jak już jest ktos pewny siebie to zakompleksione dziewczynki by juz oczy powydrapywały, i tu własnie wyszła twoja wielka kultura bo nie sztuką jest zmieszać kogoś z błotem ale wyrazić swoją dezaprobate z klasą.



Swieta racja ja zupelnie nie rozumiem czemu ta dziewczyna ubzdurala sobie, ze kazdy kto jest w Anglii zajmuje sie jakas niewdzieczna praca. Zgadzam sie z Siwa, ze byc moze karola2338 studiuje, albo ma jais dobry zawod. Nie ma wiec powodu ublizac jej zaraz, ze na zmywaku robi i po pracy sie dowartosciowje na wizazu. Ta zawistna dziewczyna powinna otrzezwiec i przestac pisac glupiutkie, niedojrzale komentarze, ktore naotabenne az ,,cuchna,, najzwyklejsza zawiscia
myszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:49   #49
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
"one"... skoro masz takie zdanie o Polkach to po co korzystasz z POLSKIEGO forum??!!

Jak wyżej...=> po co korzystasz z polskiego forum? Przenieś się na angielskie fora, a nie coś pokazujesz.
Po pierwsze to nie ty jesteś właścicielem i administratorem tego serwisu i na szczęście nie ty będziesz decydować o tym kto tu pisze..
A jeśli już wysyłasz dziewczynę na zagraniczne forum dlatego ze jest w Angli, powiedz to tez Wizażankom udzielających się w "wizazowych społecznosciach" w dziale "emigrantki" lub "multicultural zone". im też zabronisz wstępu na wizaz.pl???

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Żal mi osób, które się wyrwały z wiochy, a teraz mają się za nie wiadmo kogo, bo ich rodzice sprzątają albo pracują na budowie, tyle że w Anglii. I nie przyznają się skąd tak naprawdę pochodzą. Żałosne. Ale cóż... myślę, że jedna osoba o takiej mentalności jak twoja to dla naszego kraju żadna strata
ciekawe po czym wnioskujesz kim dziewczyna jest, skąd pochodzi i jaką ma mentalność? domorosła psychologia się w tobie odzywa po zdjęciu potrfisz ocenić mentalność.. dobre!

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Jeśli uważasz, że ktoś krytykuje twoje stroje, bo ci zazdrości urody, figury itd, to powiedz mi dlaczego zazwyczaj tylko twoje wieszaki są komentowane w taki sposób, skoro na tym forum jest wiele szczupłych i ładnych dziewczyn? Według mnie jesteś całkiem przeciętna.
Poza tym jeśli budujesz swoją wartość i podnosisz samoocenę na swoim wyglądzie, ubierając się w taki sposób to gratuluje wyboru
wiesz że jedną z rzeczy na których się buduje własna samoocenę jest wygląd? po co inaczej byłby kobietom te wszystkie make-upy, fryzury, pazury itp...? bo chyba nie po to zeby miały na co pieniadze wydawać tylko po to zeby sobie humor polepszyc i poczuć się dobrze.

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Nie dowartościowujesz się tu tylko takim strojem Szkoda, że nie wiesz o co mi chodzi. O to, że nie trawie pustych dziewczynek, które myślą, że jak są za granicą to są lepsze i po kilku latach zapominają skąd tak naprawdę pochodzą i się mają za wielkie Angielki Poza tym skoro dodajesz swoje zdjęcia, to licz się z krytyką na temat swojego ubioru i wyglądu. I naucz się czytać ze zrozumieniem
ten zarzut akurat nie był na temat wyglądu tylko twoich insynuacji.

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Skoro jesteś Polką to nie wiem z jakiego powodu najeżdżasz na Polki?? Skoro Polki takie są twoim zdaniem, to ty widocznie też siłą rzeczy => bo przecież jesteś Polką no nie?
Ja osobiście uznałam za obrazę mojej osoby to, że ktoś tu napisał, że Polki są zawistne, zazdrosne itd. A sama się za taką nie uważam. Więc należałoby napisać ewentualnie WIĘKSZOŚĆ POLEK lub POLKI, KTÓRE ZNAM, a nie traktować ludzi jako ogół!!
a ty co robisz pisząc o pustych panienkach co wyjechały za granicę? znasz tą dziewzynę czy co, ze tak o niej piszesz jaka to ona jest "lepsiejsza"?
poza tym co to za sztuczna solidarność - jestem Polką to nie wolno krytykować swoich rodaczek i na nie najeżdzać
Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Nie obrażam ludzi pracujących na budowie, tylko szkoda mi ludzi, którzy się wywyższają a nie mają ku temu powodu! Kolejna osoba, która powinna nauczyć się czytać ze ZROZUMIENIEM!!
a mi żal takich ludzi które z powodu swoich kompleksów w główkach potrafią skomentować czyjś wygląd z "rysem domorosło psychologicznym" tylko po to zeby mu przykrośc zrobić zamiast pomóc dziewczynie dobrać coś lepszego do tych lateksowych gatek.

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
To może ktoś mi odpowie na pytanie dlaczego autorka tego wieszaka ciągle pisze komentarze typu "Polki to, Polki tamto, ja jestem w Anglii i jestem super"??
Bo dziewczyna ma rację. tam nikt nie powie za nią k.wa na ulicy bo ma np. niestandartowy kolor włosów. Spróbuj się w Polsce ubrać inaczej od szarergo ogółu - zobaczysz jak cię zjedzą... i nie trzeba do tego koniecznie ubierać się wyzywająco.

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Z zazdrości... tak mam naprawdę czego zazdrościć: brak gustu, zbyt wysokie mniemanie o sobie, to że jest w Anglii i już zapomniała skąd pochodzi, kilo tapety na twarzy, zero naturalności.. Tego mam zazdrościć niby?
ciekawe jaki ty masz wysublimowany gust?
i gdzie jest nakaz bycia naturalnym?
chce dziewczyna mieć tapetę to niech ma - wiele dziewczyn się mocno maluje i co? podchodzisz do nich na ulicy i mówisz im: zero naturalności? watpię żebys była taka odważna .. a w internecie mozna sobie pozwolić, no nie? mozna kogoś bez powodu zwyzywac od niewiadomo czego?
Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Mam większe ambicje niż wyjechać do Anglii, świecić gołym tyłkiem i szpanować, że się wyjechało z kraju.
Poza tym skoro tak się jej powodzi to mogłaby kupować ciuchy na trochę wyższym poziomie, chyba, że mają one odzwierciedlić poziom intelektualny, to w tym wypadku pasują idealnie
Pozdrawiam miłej soboty
oo poziom inteligencji tez potrafisz ze zdjęcia wyczytać. dobra jesteś.
wiesz co? napiszę podanie do rektora uniwerku na którym studiuje zeby zoorganizował z toba cykl wykładów. może nas tego nauczysz? studenci socjologii byliby wniebowzięci...

tak poza tym patrząc na takie wypowiedzi nie dziwię się komentarzom innych, ze w Polsce by ją za taki ubiór zjedli. swiadczy o tym dobitnie twój agresywny post.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 18:52   #50
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie ty jesteś właścicielem i administratorem tego serwisu i na szczęście nie ty będziesz decydować o tym kto tu pisze..
A jeśli już wysyłasz dziewczynę na zagraniczne forum dlatego ze jest w Angli, powiedz to tez Wizażankom udzielających się w "wizazowych społecznosciach" w dziale "emigrantki" lub "multicultural zone". im też zabronisz wstępu na wizaz.pl???


ciekawe po czym wnioskujesz kim dziewczyna jest, skąd pochodzi i jaką ma mentalność? domorosła psychologia się w tobie odzywa po zdjęciu potrfisz ocenić mentalność.. dobre!


wiesz że jedną z rzeczy na których się buduje własna samoocenę jest wygląd? po co inaczej byłby kobietom te wszystkie make-upy, fryzury, pazury itp...? bo chyba nie po to zeby miały na co pieniadze wydawać tylko po to zeby sobie humor polepszyc i poczuć się dobrze.


ten zarzut akurat nie był na temat wyglądu tylko twoich insynuacji.


a ty co robisz pisząc o pustych panienkach co wyjechały za granicę? znasz tą dziewzynę czy co, ze tak o niej piszesz jaka to ona jest "lepsiejsza"?
poza tym co to za sztuczna solidarność - jestem Polką to nie wolno krytykować swoich rodaczek i na nie najeżdzać

a mi żal takich ludzi które z powodu swoich kompleksów w główkach potrafią skomentować czyjś wygląd z "rysem domorosło psychologicznym" tylko po to zeby mu przykrośc zrobić zamiast pomóc dziewczynie dobrać coś lepszego do tych lateksowych gatek.



Bo dziewczyna ma rację. tam nikt nie powie za nią k.wa na ulicy bo ma np. niestandartowy kolor włosów. Spróbuj się w Polsce ubrać inaczej od szarergo ogółu - zobaczysz jak cię zjedzą... i nie trzeba do tego koniecznie ubierać się wyzywająco.


ciekawe jaki ty masz wysublimowany gust?
i gdzie jest nakaz bycia naturalnym?
chce dziewczyna mieć tapetę to niech ma - wiele dziewczyn się mocno maluje i co? podchodzisz do nich na ulicy i mówisz im: zero naturalności? watpię żebys była taka odważna .. a w internecie mozna sobie pozwolić, no nie? mozna kogoś bez powodu zwyzywac od niewiadomo czego?

oo poziom inteligencji tez potrafisz ze zdjęcia wyczytać. dobra jesteś.
wiesz co? napiszę podanie do rektora uniwerku na którym studiuje zeby zoorganizował z toba cykl wykładów. może nas tego nauczysz? studenci socjologii byliby wniebowzięci...

tak poza tym patrząc na takie wypowiedzi nie dziwię się komentarzom innych, ze w Polsce by ją za taki ubiór zjedli. swiadczy o tym dobitnie twój agresywny post.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:01   #51
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: czarne legginsy

Dziewczyny przestańcie. Ta wymiana zdań nie ma sensu. Nie powinno nas interesować czym się zajmuje autorka wątku, czy jest biedna czy też bogata. Dziewczyna ubiera się tak jak chce i nie każdemu musi się to podobać. Mnie osobiście jej wyczucie smaku nie przypadło do gustu, ale to nie powód żeby ją obrażać. Wydaję mi się, że te negatywne nastawienie do karola2338 wynika z tego, że w pierwszych swoich wieszakach, wyrażała się źle o Polkach. Pewnie większość wiżanek pomyślała, że uważa się ona za lepszą, ale to naprawdę nie jest powód żeby kogoś obrażać. Dlatego zakończymy te głupie dyskusje raz na zawsze. Nie znamy dziewczyny i nie powinnyśmy jej oceniać.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg

Edytowane przez Dzindzej
Czas edycji: 2009-08-22 o 19:02
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:02   #52
karola2338
Raczkowanie
 
Avatar karola2338
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 116
Wink Dot.: czarne legginsy

Nareszczie widze, ze na tym portalu sa nie tylko zawistne dzieczyny jak Kamila901A tak na marginesie Kamilo, musze przyznac, ze dobra jestes Nigdy nie spotkalam, kogos kto jest w stanie, patrzac jedynie na zdjecia, tak wnikliwie poznac i opisac druga osobe Chyle czola, twojemu ,,talentowi,, Moze powinnas sprobowac swojego szczescia w telewizjii???? Juz widze tytul Pani Kamila jasnowidz
karola2338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:04   #53
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: czarne legginsy

I tak w "koło macieju"... juz mowilam ze chodzi mi o to ze chodzi mi tylko i wylacznie o to ze wywyzszanie sie ze wzgledu na miejsce zamieszkania i obrazanie Polek!! Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem a pozniej piszcie litanie o milion innych rzeczy
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:07   #54
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
I tak w "koło macieju"... juz mowilam ze chodzi mi o to ze chodzi mi tylko i wylacznie o to ze wywyzszanie sie ze wzgledu na miejsce zamieszkania i obrazanie Polek!! Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem a pozniej piszcie litanie o milion innych rzeczy
Oczywiscie, z wszystkich zgromadzinych tu osób tylko Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, my sie musimy tego ciezkiego aczkolwiek przydatnego fachu nauczyć
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:09   #55
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: czarne legginsy

1985SiWA
swoją drogą widzisz różnicę między: powiedzieć do kogoś "jesteś tania"
a "te ubrania wyglądają tanio"??
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:09   #56
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: czarne legginsy

Ja uwielbiam te legginsy i nosze je nie tylko do klubu Tez mieszkam w UK i tu sa te legginsy "na porzadku dziennym"Fajnie wygladasz i gratuluje odwagi z pokazaniem brzuszka


Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Super sexy
Ale nie na polskie realia, one by Cie dziewczyno zjadły, takie są Polki
Jak na "Nie-Polke" to bardzo dobrze znasz nasz jezyk...
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:15   #57
karola2338
Raczkowanie
 
Avatar karola2338
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 116
Wink Dot.: czarne legginsy

Tak my wszystkie ,,musimy,, uczyc sie od Kamili.
Moze dasz nam kilka lekcji???

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

[QUOTE=Dzindzej;13853550][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Purple] Mnie osobiście jej wyczucie smaku nie przypadło do gustu, ale to nie powód żeby ją obrażać.

Trafilas w sedno Dindzej


Wydaję mi się, że te negatywne nastawienie do karola2338 wynika z tego, że w pierwszych swoich wieszakach, wyrażała się źle o Polkach. Pewnie większość wiżanek pomyślała, że uważa się ona za lepszą, ale to naprawdę nie jest powód żeby kogoś obrażać.

Ja wcale nie uwazam sie za lepsza od moich rodaczek Nigdy nie chcialam abyscie tak o mnie pomyslaly. Jesli jednak moje slowa Was urazily to przepraszam. Zakonczmy ta nagonke. Ja nie jestem wcale lepsza od Was. Nie wiem czy zauwazylyscie, ale kiedy ja komentuje wasze wieszaki, staram sie nie obrazac nikogo, i pisze na temat. Wiec przestancie dodawac dziecinne komentarze, bo nie oto tutaj chodzi
karola2338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:16   #58
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
I tak w "koło macieju"... juz mowilam ze chodzi mi o to ze chodzi mi tylko i wylacznie o to ze wywyzszanie sie ze wzgledu na miejsce zamieszkania i obrazanie Polek!! Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem a pozniej piszcie litanie o milion innych rzeczy
naprawdę "chodzi ci tylko o to, ze ci chodzi"?
a tutaj napisałaś ze chodzi ci o Ambicje i Poziom Intelektualny.
Poczytaj sobie z 15 razy co napisałas i się dobrze nad sobą zastanów dziewczyno jaki ty reprezentujesz soba poziom ze potrafisz tak obrazić osobę która nic ci nie zrobiła.

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Mam większe ambicje niż wyjechać do Anglii, świecić gołym tyłkiem i szpanować, że się wyjechało z kraju.
Poza tym skoro tak się jej powodzi to mogłaby kupować ciuchy na trochę wyższym poziomie, chyba, że mają one odzwierciedlić poziom intelektualny, to w tym wypadku pasują idealnie
Pozdrawiam miłej soboty
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:32   #59
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
1985SiWA
swoją drogą widzisz różnicę między: powiedzieć do kogoś "jesteś tania"
a "te ubrania wyglądają tanio"??
Ja widze, a ty????
Do czego zmierzasz?

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam te legginsy i nosze je nie tylko do klubu Tez mieszkam w UK i tu sa te legginsy "na porzadku dziennym"Fajnie wygladasz i gratuluje odwagi z pokazaniem brzuszka




Jak na "Nie-Polke" to bardzo dobrze znasz nasz jezyk...
Gdzieś pisze, że ja nie polka?
Czy jak mówisz "facet to świnia" to masz na mysli swojego tate, dziadka, brata, wujka ... ?? Bo chyba chodzi Ci o to, że skoro tak napisałam to nie polka niby jestem
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:04   #60
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: czarne legginsy

Dyskusja zażarta się toczy
Karola świetna figura ale nie podoba mi się strój, osobno byłoby świetnie razem jakoś nie gra. To moja ocena a Ty chodź sobie w czym chcesz i najważniejsze zebyś dobrze sie w tym czuła. Twój strój nie obraża nikogo nie wiem skąd tyle złości.

Dziewczyny bronicie praw wsi i miast ale szkalujecie pracę na zmywaku. Żadna praca nie hańbi a i tą ktoś musi wykonywać.

Ja myślałam, że szafa to miejsce w którym wyrażamy opinie ewentualnie dzieląc się poradami. Nie róbmy w wizażu kafeterii.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.