Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 00:02   #511
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to te od helenki tez Ci sie powinny spodobac -> - klik -
mniam

btw. piękne masz kocięta
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 07:53   #512
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez rose2006 Pokaż wiadomość
No właśnie ja niewiele wiem o wysokopółkowej kolorówce, a dotychczas do Sephory chodziłam testować głownie zapachy.
Będę teraz przychodzić do Was po porady i Wam zawracać głowę


No musisz spróbować i daj znać, co powiedziała Pani jest młoda. Myślę, że ok 25lat. Ma blond włosy do ramion. Ok 165cm wzrostu, szczupła i baaardzo delikatny makijaż


Też poszłam do Douglasa po tych nieudanych testach w Sephorze, ale tam nie było Imperiali Za to lepsze testery zwykłych kulek


Mój TŻ stwierdził to samo i generalnie wysnuł teorię, że Pani ma prowizje od sprzedaży minerałów Sepohory
juz Cie lubie [pozdro od mlodej 25 latki ]

u mnie w douglasie mieli imperiale, ale oni jakos tak maja stanowisko guerlainowe scisniete ...

przychodz i zawracaj nam glowe - dzieki wizazowi mozna uniknac wielu wpadek kosmetycznych

ja tez mysle, ze one maja prowizje - tzn jedna panna jest np od shiseido, jedna od mineralow itp i za to ile sprzedadza tego jest prowizja.
latem szukalam brazera. poszlam do sephory i pytam pania czy moze mi jakis polecic. od razu zaciagnela mnie do stanowiska smashboxa. pomacalam pomacalam, tamta pani gdzies zniknela, wiec zlapalam inna, zeby spytac, a ona mi na to, ze lepsze sa diora. nastepnego dnia w ramach testow poszlam znow, do jeszcze innej i teraz z kolei najlepsze mial guerlain
ale douglas nie byl lepszy... po doswiadczeniach w seph obczytalam sie na wizazu, chcialam brazer EL, poszlam do douglasa, a pani mnie zaczela na shiseido namawiac. no i, nieszczesna, zgodzilam sie na wymalowanie tym. pani nalozyla mi to na cala twarz tworzac idealna maske i jeszcze przekonywala mnie, ze sie ladnie stopilo
nastepnym razem poszlam do sephory powiedzialam, ze chce wyprobowac brazer EL, pani mowi, ze moze jakiejs innej firmy, a ja, ze dziekuje, chce EL, po jeszcze kilku wymianach zdan w koncu sie udalo
Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
O matko! One są szkolone w kierunku antyImperiale??? Jak ostatnio, także w sephorze zapytałam: Czy pojemność Imperiali jest taka sama jak linii klasycznej?? A Pani na to, pewnym gestem wskazuje mi opakowanie Pearly Touch Voyage I dopowiada : to jest opakowanie Imperiali Zanim zdołałam z siebie cokolwiek wykrztusić, patrzyłam na nią chyba z pół minuty ...

Dlatego dla mnie także Wizaż jest miejscem zdobywania informacji
To ma dobre i złe strony, te złe doskonale widać na saldzie mojego konta

niekompetencja tych kobiet jest az zdumiewajaca... powinni robic "dzien z ekspertem" i jako gosci specjalnych zapraszac wizazanki

ale dobre strony za to widac na Twojej twarzy

[ja sobie to tlumacze tak, ze wizaz z jednej strony kusi bardzo, czesto nawet rzeczami, o ktorych nie wiedzialysmy, ze nie mozemy bez nich zyc ale za to chroni przed kosmetycznymi wpadkami, przez ktore musialybysmy i tak cos znowu kupic, wiec ostatecznie wydajemy podobnie, ale jestesmy zadowolone z tego, co mamy
jakos trzeba sie pocieszac, nie? ]

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ojojoj, jaki ten nacre matowy... ma on jakieś drobinki w ogóle?
i jak te motylkowe cienie? warto?

edt: a tak w ogóle to nie rozumiem dlaczego nie masz motylkowych kulek
o, dop teraz zauwazylam edit
no ja w sumie tez tego nie rozumiem ale teraz jak juz mam mythic, to motyli nawet nie szukam, bo bylaby to juz kulkowa rozpusta

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

WLASNIE WLASNIE, BO MI SIE PRZYPOMNIALO
Immo, jak tam Twoj motor, ktory mialas dostac od TZa [zamiast meteorytow ]?????????????
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:53   #513
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

o, dop teraz zauwazylam edit
no ja w sumie tez tego nie rozumiem ale teraz jak juz mam mythic, to motyli nawet nie szukam, bo bylaby to juz kulkowa rozpusta
kpisz ze mnie?
ja mam 7 pudełek i 2 w drodze
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:59   #514
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
kpisz ze mnie?
ja mam 7 pudełek i 2 w drodze

ja juz nie kupuje i tak poszlalam z guerlainem i w ogole i nie wystawiaj mej slabej silnej woli na probe .. mi to raczej trzeba mowic w stylu "glupia babo, po co ci tyle tych kosmetykow, opanuj sie!" albo cos a nie zachecac do chocby myslenia o kolejnych, bo sie na mysleniu nie skonczy i co wtedy?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:03   #515
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

ja juz nie kupuje i tak poszlalam z guerlainem i w ogole i nie wystawiaj mej slabej silnej woli na probe .. mi to raczej trzeba mowic w stylu "glupia babo, po co ci tyle tych kosmetykow, opanuj sie!" albo cos a nie zachecac do chocby myslenia o kolejnych, bo sie na mysleniu nie skonczy i co wtedy?
i wtedy będziesz miała więcej kulek
ja idę po podkład clinique dzisiaj, strasznie mi się spodobał, a tańszy niż guerlain, chyba nakrzyczę na panie z drogerii za dawanie mi próbek
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:09   #516
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

aaaa stooooj nie idz!!!!!!! po co Ci kolejny podklad?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:10   #517
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
juz Cie lubie [pozdro od mlodej 25 latki ]
No weź ilios, chyba nie myślisz, żeś już niemłoda ?

A ja wczoraj wdepnęłam do Douglasa po folder z 3 próbasami Sensai Kanebo (dają jak się pokaże taki katalog co to go dodawali do ostatniego Twojego Stylu) i ucięłam sobie pogawędkę z miłym panem konsultantem, który poza tym, że miał wybłyszczykowane usta i był pienkny to dodatkowo zawalił mnie innymi różnymi gratisami (a nie kupiłam nic, absolutnie nic) i udawał Greka jak go zapytałam o kolekcję świąteczną Diora (twierdził, że niby ma jej nie być w Polsce, co jest zdaje się wierutną bzdurą, bo już w babskich pisamach na grudzień widziałam jej zapowiedzi). No i zgodził się ze mną, że nie ma sensu przepłacać w naszych krajowych sieciówkach gdzie ceny są horrendalne a lepiej polować na promocje i okazje np. w internecie. Powiedziałam mu o strawberrynet.com i uwierzyć nie chciał, że tam bywa taka tanizna i przesyłka za darmo - obiecał, że zajrzy...Trzeba nieść w naród kaganek oświaty, co nie ?


Ale też wczoraj wieczorem zrobiłam rzecz straszną. Zapłaciłam kartą węża na stronie, która nie była bezpieczna, tzn. nie miała tej kłódeczki u góry. Całą noc nie spałam i wyobrażałam sobie jak hakerzy czyszczą nasze konto durna sine.ira...oj durna...
Zdarzało Wam się tak nieroztropnie postąpić a sprawa skończyła się happy endem ? Powiedzicie, że tak
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 10:11   #518
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

[Kroliczku to ja - Twoj glos rozsadku ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:13   #519
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
aaaa stooooj nie idz!!!!!!! po co Ci kolejny podklad?
DW jest za ciężki, parure aqua i pearly white nie kryją jak sobie życzę, parure extreme jest za różowy iiiii... nie mam więcej podkładów


mogę iść po nowy teraz?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:18   #520
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No weź ilios, chyba nie myślisz, żeś już niemłoda ?

A ja wczoraj wdepnęłam do Douglasa po folder z 3 próbasami Sensai Kanebo (dają jak się pokaże taki katalog co to go dodawali do ostatniego Twojego Stylu) i ucięłam sobie pogawędkę z miłym panem konsultantem, który poza tym, że miał wybłyszczykowane usta i był pienkny to dodatkowo zawalił mnie innymi różnymi gratisami (a nie kupiłam nic, absolutnie nic) i udawał Greka jak go zapytałam o kolekcję świąteczną Diora (twierdził, że niby ma jej nie być w Polsce, co jest zdaje się wierutną bzdurą, bo już w babskich pisamach na grudzień widziałam jej zapowiedzi). No i zgodził się ze mną, że nie ma sensu przepłacać w naszych krajowych sieciówkach gdzie ceny są horrendalne a lepiej polować na promocje i okazje np. w internecie. Powiedziałam mu o strawberrynet.com i uwierzyć nie chciał, że tam bywa taka tanizna i przesyłka za darmo - obiecał, że zajrzy...Trzeba nieść w naród kaganek oświaty, co nie ?


Ale też wczoraj wieczorem zrobiłam rzecz straszną. Zapłaciłam kartą węża na stronie, która nie była bezpieczna, tzn. nie miała tej kłódeczki u góry. Całą noc nie spałam i wyobrażałam sobie jak hakerzy czyszczą nasze konto durna sine.ira...oj durna...
Zdarzało Wam się tak nieroztropnie postąpić a sprawa skończyła się happy endem ? Powiedzicie, że tak
na pewno nie wyczyszcza Wam.. przeciez Ty przed tymi hakerami sie dorwalas i wyczyscilas na zakupy kosmetyczne

ja jakis czas temu jak bylam z tzem w douglasie to trafilam na pana o ewidentnie odmiennych preferencjach, ktory mego tza podrywal [az tz biedny chcial zwiewac], a my go tylko o zapachy pytalismy... [a ten kolo np psikal czyms tzowi na szyje, a potem go wachal i komplementowal, tz nie wiedzial gdzie sie schowac, a ja umieralam ze smiechu ]

no taka najmlodsza to znowu tez nie jestem

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

[ostatnio mam wkrete, ze jestem stara, zaczynam sie marszczyc, w dodatku problemy z tzem, wiec, ze niechybnie czeka mnie staropanienstwo ]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
DW jest za ciężki, parure aqua i pearly white nie kryją jak sobie życzę, parure extreme jest za różowy iiiii... nie mam więcej podkładów


mogę iść po nowy teraz?
hm hm... no dobrze, ale zeby mi to byl ostatni.. dzisiaj
i nie bierz zadnych probek
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:20   #521
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
na pewno nie wyczyszcza Wam.. przeciez Ty przed tymi hakerami sie dorwalas i wyczyscilas na zakupy kosmetyczne

ja jakis czas temu jak bylam z tzem w douglasie to trafilam na pana o ewidentnie odmiennych preferencjach, ktory mego tza podrywal [az tz biedny chcial zwiewac], a my go tylko o zapachy pytalismy... [a ten kolo np psikal czyms tzowi na szyje, a potem go wachal i komplementowal, tz nie wiedzial gdzie sie schowac, a ja umieralam ze smiechu ]

no taka najmlodsza to znowu tez nie jestem

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

[ostatnio mam wkrete, ze jestem stara, zaczynam sie marszczyc, w dodatku problemy z tzem, wiec, ze niechybnie czeka mnie staropanienstwo ]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------


hm hm... no dobrze, ale zeby mi to byl ostatni.. dzisiaj
i nie bierz zadnych probek
ja zawsze kupuję swojego Diora u pana o odmiennych preferencjach, jestem w nim zakochana zawsze robi mi najpiękniejszy makijaż na świecie, a jak się zachwyca....

no Ilios, ale przecież mówią - jak dają to bierz, a jak biją to .... uciekaj
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 10:22   #522
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
na pewno nie wyczyszcza Wam.. przeciez Ty przed tymi hakerami sie dorwalas i wyczyscilas na zakupy kosmetyczne
Co Ty, zostawiłam coś na karmę dla kota Umiesz człowieka pocieszyć

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja jakis czas temu jak bylam z tzem w douglasie to trafilam na pana o ewidentnie odmiennych preferencjach, ktory mego tza podrywal [az tz biedny chcial zwiewac], a my go tylko o zapachy pytalismy... [a ten kolo np psikal czyms tzowi na szyje, a potem go wachal i komplementowal, tz nie wiedzial gdzie sie schowac, a ja umieralam ze smiechu ]
O matkooo

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no taka najmlodsza to znowu tez nie jestem

[ostatnio mam wkrete, ze jestem stara, zaczynam sie marszczyc, w dodatku problemy z tzem, wiec, ze niechybnie czeka mnie staropanienstwo ]
Uspokój się Młodaś jak jagoda na św. Marcin Moja babcia tak mówi.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:23   #523
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Króliczku a który podkład ci podpasował - pewnie even better 03?
Ja wczoraj testowałam prasowana kolorowa mozaike mythic - ale 585 zł to ooooooo wiele za wiele I wyobrażcie sobie że wkładów nie ma???!!! To na cholere mi takie drogie samo póżniej puzderko?

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-11-17 o 10:26
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:34   #524
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

wiem, ze nie ma wkladow - sephora polska uwaza, ze po co nam cos takiego jak wklady dla obnizenia kosztow...
za granica na szczescie sa

no to ja juz sie uspokajam i nie marudze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:38   #525
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Króliczku a który podkład ci podpasował - pewnie even better 03?
Ja wczoraj testowałam prasowana kolorowa mozaike mythic - ale 585 zł to ooooooo wiele za wiele I wyobrażcie sobie że wkładów nie ma???!!! To na cholere mi takie drogie samo póżniej puzderko?
a na ebayu wkładów nie możesz kupić? bo ja kupiłam puzderko ze starym wkładem z 2002, ale już leci do mnie nowy, w sumie całość kosztowała mnie lekko ponad 60 funtów.

a i owszem, własnie 03 mi przypasował, jest bardzo przyjemny
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:44   #526
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
juz Cie lubie [pozdro od mlodej 25 latki ]
to ciekawe jak ja będę wielbić Guerlain'a w Twoim wieku
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i wtedy będziesz miała więcej kulek
ja idę po podkład clinique dzisiaj, strasznie mi się spodobał, a tańszy niż guerlain, chyba nakrzyczę na panie z drogerii za dawanie mi próbek
kolejny podkład? szalona
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja wczoraj wdepnęłam do Douglasa po folder z 3 próbasami Sensai Kanebo (dają jak się pokaże taki katalog co to go dodawali do ostatniego Twojego Stylu) i ucięłam sobie pogawędkę z miłym panem konsultantem, który poza tym, że miał wybłyszczykowane usta i był pienkny to dodatkowo zawalił mnie innymi różnymi gratisami (a nie kupiłam nic, absolutnie nic) i udawał Greka jak go zapytałam o kolekcję świąteczną Diora (twierdził, że niby ma jej nie być w Polsce, co jest zdaje się wierutną bzdurą, bo już w babskich pisamach na grudzień widziałam jej zapowiedzi). No i zgodził się ze mną, że nie ma sensu przepłacać w naszych krajowych sieciówkach gdzie ceny są horrendalne a lepiej polować na promocje i okazje np. w internecie. Powiedziałam mu o strawberrynet.com i uwierzyć nie chciał, że tam bywa taka tanizna i przesyłka za darmo - obiecał, że zajrzy...Trzeba nieść w naród kaganek oświaty, co nie ?
no pewnie
a TŻ już Ci kupił prasowane Imperiale czy w końcu zrezygnowałaś?

tu to już w ogóle ktoś wykorzystał wizaż do aukcji http://www.allegro.pl/item820925040_...imitowane.html
nie tylko opis ale i zdjęcie
tu z KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ima-200910.htm
edit: chyba że to misiakulec wystawiła pewnie tak bo i zdjęcie większe niż to wizażowe
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-11-17 o 10:46
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:54   #527
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja nie uwazam, ze opis z KWC to cos zlego.

Przynajmniej jest czytelny i dobrze dopracowany
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:00   #528
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja nie uwazam, ze opis z KWC to cos zlego.

Przynajmniej jest czytelny i dobrze dopracowany
ja też tak nie uważam, ale wypada podać źródło
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:02   #529
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No tak, mozna by podac źródlo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 11:14   #530
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też tak nie uważam, ale wypada podać źródło
Misia już do kogoś wysyłała maila na ten temat i opis został zmieniony...
a przecież nie boli podać skąd zaczerpnięto opis...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:18   #531
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

No tak. Ja jesli kiedykolwiek mialabym brac opis z KWC to na pewno podalabym źródło.

A tak to zawsze opisy sama pisze jesli sprzedaje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:25   #532
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No weź ilios, chyba nie myślisz, żeś już niemłoda ?

A ja wczoraj wdepnęłam do Douglasa po folder z 3 próbasami Sensai Kanebo (dają jak się pokaże taki katalog co to go dodawali do ostatniego Twojego Stylu) i ucięłam sobie pogawędkę z miłym panem konsultantem, który poza tym, że miał wybłyszczykowane usta i był pienkny to dodatkowo zawalił mnie innymi różnymi gratisami (a nie kupiłam nic, absolutnie nic) i udawał Greka jak go zapytałam o kolekcję świąteczną Diora (twierdził, że niby ma jej nie być w Polsce, co jest zdaje się wierutną bzdurą, bo już w babskich pisamach na grudzień widziałam jej zapowiedzi). No i zgodził się ze mną, że nie ma sensu przepłacać w naszych krajowych sieciówkach gdzie ceny są horrendalne a lepiej polować na promocje i okazje np. w internecie. Powiedziałam mu o strawberrynet.com i uwierzyć nie chciał, że tam bywa taka tanizna i przesyłka za darmo - obiecał, że zajrzy...Trzeba nieść w naród kaganek oświaty, co nie ?


Ale też wczoraj wieczorem zrobiłam rzecz straszną. Zapłaciłam kartą węża na stronie, która nie była bezpieczna, tzn. nie miała tej kłódeczki u góry. Całą noc nie spałam i wyobrażałam sobie jak hakerzy czyszczą nasze konto durna sine.ira...oj durna...
Zdarzało Wam się tak nieroztropnie postąpić a sprawa skończyła się happy endem ? Powiedzicie, że tak
Jeżeli masz możliwość zlikwidowania debetu na koncie przypisanym do karty oraz przeniesienia pieniążków na inne konto to nie masz się o co martwić. Zmień pin do karty, hasło i obserwuj przez jakiś czas aktywność na koncie przez internet jeżeli masz taką możliwość, pieniądze przelewaj też gdzie indziej. Teoretycznie powinno wystarczyć jak masz wątpliwości zgłoś się do banku o poradę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to ciekawe jak ja będę wielbić Guerlain'a w Twoim wieku
kolejny podkład? szalona
no pewnie
a TŻ już Ci kupił prasowane Imperiale czy w końcu zrezygnowałaś?

tu to już w ogóle ktoś wykorzystał wizaż do aukcji http://www.allegro.pl/item820925040_...imitowane.html
nie tylko opis ale i zdjęcie
tu z KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ima-200910.htm
edit: chyba że to misiakulec wystawiła pewnie tak bo i zdjęcie większe niż to wizażowe
Misiakasiulec a nie misiakulec Ja na allegro i innych ebayach nic nie wystawiam i raczej wystawiać nie będę, należę do grupy kupujących a nie wystawiających na sprzedaż.
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:29   #533
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Misiakasiulec a nie misiakulec Ja na allegro i innych ebayach nic nie wystawiam i raczej wystawiać nie będę, należę do grupy kupujących a nie wystawiających na sprzedaż.
wybacz, Misiakasiulcu
więc tym bardziej ktoś naruszył normy przyzwoitości wystawiając te kulki
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:31   #534
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Jeżeli masz możliwość zlikwidowania debetu na koncie przypisanym do karty oraz przeniesienia pieniążków na inne konto to nie masz się o co martwić. Zmień pin do karty, hasło i obserwuj przez jakiś czas aktywność na koncie przez internet jeżeli masz taką możliwość, pieniądze przelewaj też gdzie indziej. Teoretycznie powinno wystarczyć jak masz wątpliwości zgłoś się do banku o poradę
Jezu...to myślisz, że zagrożenie jest naprawdę realne ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:37   #535
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też tak nie uważam, ale wypada podać źródło
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Misia już do kogoś wysyłała maila na ten temat i opis został zmieniony...
a przecież nie boli podać skąd zaczerpnięto opis...
Szybka interwencja i podali źródło opisu ehh, jak ja bym chciała żeby też inne dziewczyny których zdjęcia lub opisy z KWC zostały skopiowane na allegro reagowały (może reagują a ja nie wiem ) wtedy ludzie by się może w końcu nauczyli że jak kopiujesz to podajesz źródło

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wybacz, Misiakasiulcu
więc tym bardziej ktoś naruszył normy przyzwoitości wystawiając te kulki
Nie ma problemu sprawa załatwiona, pani która kulki wystawiła podaje teraz linka do wizażu ale niesmak jest

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jezu...to myślisz, że zagrożenie jest naprawdę realne ?
Poważnie mówiąc jest, pytałam się swojego Tżta i powiedział mi o tym co Ci napisałam powyżej, on mówi że on by tak zrobił jeżeli nie miałby pewności co do stronki (bez zabezpieczenia). Zagrożenie jakieś jest ale tak naprawdę równie dobrze nic się może nie wydarzyć. Jak możesz to dmuchaj na zimne
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:39   #536
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Poważnie mówiąc jest, pytałam się swojego Tżta i powiedział mi o tym co Ci napisałam powyżej, on mówi że on by tak zrobił jeżeli nie miałby pewności co do stronki (bez zabezpieczenia). Zagrożenie jakieś jest ale tak naprawdę równie dobrze nic się może nie wydarzyć. Jak możesz to dmuchaj na zimne
O matko...to dzwonię do węża niech skontaktuje się ze swoim bankiem.
Dzięki. Boże...człowiek stary, a głupi...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:43   #537
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O matko...to dzwonię do węża niech skontaktuje się ze swoim bankiem.
Dzięki. Boże...człowiek stary, a głupi...
Kurczę nie chciałam Cię wystraszyć. Na razie nie panikuj, zmiana hasła, pinu i zlikwidowanie debetu na razie wystarczy, później tylko obserwuj konto a w razie podejrzanych aktywności kontaktuj się z bankiem. Mam wyrzuty sumienia że Ci dzień zepsułam ale chciałam dobrze poradzić, tak jak ja bym zrobiła żeby się mniej martwić.
A można się zapytać co kupowałaś?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 12:02   #538
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Kurczę nie chciałam Cię wystraszyć. Na razie nie panikuj, zmiana hasła, pinu i zlikwidowanie debetu na razie wystarczy, później tylko obserwuj konto a w razie podejrzanych aktywności kontaktuj się z bankiem. Mam wyrzuty sumienia że Ci dzień zepsułam ale chciałam dobrze poradzić, tak jak ja bym zrobiła żeby się mniej martwić.
A można się zapytać co kupowałaś?
No co Ty, niczego mi nie popsułaś Spoko. Dzięki za rady. Konkretne i rzeczowe. Nie ma co kusić licha, trzeba do banku przekręcić Zresztą rozmawiałam przed chwilą z mężem nieco zdenerwowana, a ten mi odpalił, że odkąd jesteśmy razem, to pech go opuścił i on się nie boi I gadaj tu z takim...


Kilka testerów cieni i pomadek Dość fajnie mi dolca przeliczyło, bo 2,80 zł. Tylko tej cholernej kłódki nie było przy płatności kartą co zauważyłam po fakcie.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-11-17 o 13:15
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 12:07   #539
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No co Ty, niczego mi nie popsułaś Spoko. Dzięki za rady. Konkretne i rzeczowe. Nie ma co kusić licha, trzeba do banku przekręcić Zresztą rozmawiałam przed chwilą z mężem nieco zdenerwowana, a ten mi odpalił, że odkąd jesteśmy razem, to pech go opuścił i on się nie boi I gadaj tu z takim...

Kupowałam w tym sklepie:
http://www.izzysbeautyshoppe.com/cosmetics.html
Kilka testerów cieni i pomadek Dość fajnie mi dolca przeliczyło, bo 2,80 zł. Tylko tej cholernej kłódki nie było przy płatności kartą co zauważyłam po fakcie.
Nie ma za co zmartwiłam się bo paniki siać niepotrzebnie nie chciałam
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 12:14   #540
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Nie ma za co zmartwiłam się bo paniki siać niepotrzebnie nie chciałam
Luzik

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

a TŻ już Ci kupił prasowane Imperiale czy w końcu zrezygnowałaś?
Oj przepraszam, dopiero doczytałam, że pytałaś o Imperiale. Otóż nie, nie udało mu się zdobyć tych prasowanych kulek (bo na nie się czaiłam) jak był swego czasu w Poznaniu (po drodze z Berlina), u nas w mieście w ogóle nie ma Guerlaina, a w internecie były dostępne tylko w tym nieszczęsnym lumiere.pl - zabrniłam mu tak kupować, bo szczerze nie cierpię tego sklepu i nie dam już patałachom zarabić na mnie ani grosza Koniec końców wytrzasnął jakimś cudem moje ulubione perfumy, które są już wycofane z rynku od paru lat i też było cudnie
A te prasowańce to może uda mi się jeszcze gdzieś okazyjnie czapnąć Mam je w czułej pamięci.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.