Od Narzeczonego :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 21:45   #31
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Yyy... a po cholerę w ogóle wystawiasz zaręczynowy pierścionek na Szafie? Chwalisz się czy żalisz? A może oddasz pierścionek, jeśli większość napisze Ci, że jest brzydki?

Hej, autorka napisala, ze jest szczesliwa i chce sie pochwalic, dlaczego myslisz, ze to cos zlego? Pierscionek zareczynowy czy nie to w koncu pierscionek, ktorzy inni chetnie ogladaja. Poza tym nie sadze, zeby TZ mial cos przeciwko, chyba nie dal go jej po to, zeby ukrywala go przed swiatem a wrecz przeciwnie. Ja zauwazylam, ze na szafie ludzie daja nie tylko rzyczy do oceny, czesto ktos prosi o rade albo pomoc, albo wstawia cos co mu sie podoba i cieszy sie, kiedy spodoba sie komus innemu.
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:49   #32
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Od Narzeczonego :)

Muszę przyznać że nie spodziewałam się takiego zainteresowania i kontrowersji. Szczególnie, ze ostatnio wieszakiem dnia był pierścionek zaręczynowy innej Wizażynki.
Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
pierścionek zaręczynowy DODATKIEM? narzeczony też? nie rozśmieszaj mnie

Tobie Eowino jeszcze raz gratuluję. niestety wystawiając się tutaj trzeba się liczyć z krytyką, czasem niewybredną... a taka nie powinna się odnosić do rzeczy tak symbolicznych jak wasze zaręczyny
Dziękuje Ci bardzo
Rozumiem słowa krytyki, każdy ma prawo do swojej opinii a już szczególnie na forum

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Gratuluję!
czasami człowiek odczuwa taką potrzebę,aby się pochwalić, podzielić jaką ważną wiadomością z innymi (niekoniecznie ze znajomymi)
i nie rozumiem niektórych powyższych wypowiedzi, przeszkadzają Wam te zdjęcia czy co??
Jak dla mnie pierścionek ładniusi ale wiadomo, że to rzecz gustu i najważniejsze, że Tobie Eowinko się podoba i jesteś szczęśliwa
Dziękuje Ci bardzo Bardzo mi miło czytając twoje słowa!

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Pierścionek zaręczynowy ---> biżuteria ----> dodatek

Mam nadzieję, ze pomogłam
Dziekuję za wsparcie i zrozumienie!

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
To wszystko wygląda jak przechwałki który tż ma lepszy gust
trochę mnie to bawi
może dlatego,że ja nie czuje takich zaręczynowych klimatów
dziękuje za opinię Nie wydaje mi się, że muszę poddawać ocenie gust mojego Tż. Dla mnie ma on zdecydowanie najlepszy z możliwych.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:55   #33
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Od Narzeczonego :)

a ja wam powiem szczerze ze wole ogladac pierscionki szczesliwych wizazanek niz czytac kolejne smutne przykre posty o zdradach, smutkach.

zareczyny to piekny moment (mimo ze nie wiem jakie to uczucie, moze bedzie mi kiedys dane) to mysle ze tez bede chciala sie wszystkim chwalic. a co!
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:01   #34
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Od Narzeczonego :)

Gratuluję.
Pierścionek bardzo ładny.
Mam tylko jedno pytanie, nie odbierz tego źle.. ale czy on nie jest ciut za mały? Wydaje mi się, że sama byś to zauważyła..odczuła..więc pewnie nie ale na zdjęciu wygląda jakby Cię cisnął.. robiąc z palca taką "bułeczkę".. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi Być może to efekt zdjęcia..ale wygląda jakby Ci tamował dopływ krwi
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:10   #35
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Od Narzeczonego :)

kamila2006
Podpisuję się pod tym co powiedziałaś całym sercem! za dużo jest smutku i złości w nas. Lepiej patrzeć na jasne strony życia!

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Gratuluję.
Pierścionek bardzo ładny.
Mam tylko jedno pytanie, nie odbierz tego źle.. ale czy on nie jest ciut za mały? Wydaje mi się, że sama byś to zauważyła..odczuła..więc pewnie nie ale na zdjęciu wygląda jakby Cię cisnął.. robiąc z palca taką "bułeczkę".. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi Być może to efekt zdjęcia..ale wygląda jakby Ci tamował dopływ krwi
Dziekuję bardzo

Odpisuję chętnie Pierścionek w dobrym rozmiarze, tylko te zdjęcia głupio wyszły. Rozplaszczyłam dłoń na nodze i wyglądają paluszki jak "baleronki". Ale to już chyba taki urok moich dłoni. ale pierścionek dobry, nie ciśnie.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:11   #36
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
Pani Jesień wyznacza nowe TRENDY
teraz pochwalmy sie obraczkami

ja proponuje inne pamiatki typu podwiązki ze studniówki bo to przeciez tez dodatek
DZIEWCZYNO SMIESZY MNIE TWOJ PRYMITYWNY SPOSOB MYSLENIA!daj juz spokoj i wyjdzpo co zagladasz na szafe i komentujesz skoro nie widzisz w tym sensu.Mozesz swoj cenny czas wolny poswiecic na dowalanie komus innemu i gdzie indziej!!!

Emilko gratulujepiekny pierscionek.Duzo milosci Wam zycze
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:12   #37
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Od Narzeczonego :)

Śliczny, naprawde chcialabym tego typu tez
Gratuluje i zazdroszcze
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 22:16   #38
EwelinaM01
Rozeznanie
 
Avatar EwelinaM01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNO SMIESZY MNIE TWOJ PRYMITYWNY SPOSOB MYSLENIA!daj juz spokoj i wyjdzpo co zagladasz na szafe i komentujesz skoro nie widzisz w tym sensu.Mozesz swoj cenny czas wolny poswiecic na dowalanie komus innemu i gdzie indziej!!!

Emilko gratulujepiekny pierscionek.Duzo milosci Wam zycze
zgadzam się, bo jak nie to zrobimy widocznie jej się nie spodobał, ten który dostała i żal przemawia
EwelinaM01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:23   #39
Marshalucci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
To widocznie jestem jakoś inaczej skonstruowana - bo nie czułam najmniejszej potrzeby chwalenia się na Szafie moim zaręczynowym pierścionkiem
Kogo to w ogóle obchodzi, że ktoś obcy się zaręczył?
Witam, tu narzeczony Eowiny. Nie mam zamiaru za bardzo mieszać się w dyskusję czy bronić mojej Tżki, ale kiedy czytałem Twoje komentarze to uznałem, że muszę sobie przypomnieć swój login, zalogować się i odpisać co nieco od siebie

Droga Pani Jesień, widać nie do końca sama sobie zdajesz sprawę jak jesteś "skonstuowana", ponieważ poprzez swoje wypowiedzi udowadniasz, że to właśnie CIEBIE to obchodzi Myślę tak dlatego, że każda osoba, która rzeczywiście nie interesuje się danym tematem po prostu w nim nie pisze. Dlatego więc jasnym się staje, że coś u Ciebie musi być na rzeczy. Skoro Ty nie czujesz do czegoś tam potrzeby to wspaniale, ale to nie temat Twojego autorstwa, więc z całym szacunkiem, ale kogo to ma z kolei obchodzić? Korzystam z wielu for i na dosłownie każdym z nich spotkać można takie osoby, które starają się za wszelką cenę udowodnić, iż dany temat nikogo nie interesuje, jest bez sensu etc. W swoim amoku jednak nie zauważają, że najczęściej temat, który krytykują znajduje kilka lub więcej osób, które jednak interesuje. Poza tym popisują się naiwnością, ponieważ najwyraźniej sądzą, że są mądrzejsze od innych i mogą łatwo oszukać innych, że temat jest im obojętny, co oczywiście nie jest prawdą- dlaczego? Ponieważ albo jest tak jak opisałem to wyżej albo są cholerykami, bo o czym niby innym świadczy takie zdenerwowanie mało znaczącym tematem na forum?
Niezrozumiałe dla mnie jest to, że tak często tacy jak Ty użytkownicy różnorakich for zdają się ignorować banalnie prostą zasadę, która zakłada, że powinno się pisać w tematach, w których ma się coś sensownego do napisania. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to radzę odpuścić, a gdy uważasz, że coś tam gdzieś tam nie pasuje to z kolei zostaw to moderatorom - im płacą za utrzymanie porządku, więc po co "odwalać" za kogoś robotę?
Dobrze, nie będę się już tu wymądrzał, napiszę rzecz, którą na pewno nawet Ty zrozumiesz. Mianowicie to, że gdy tak bardzo się bulwersujesz tym i owym to jasno oznacza, że coś "jest na rzeczy", w tej konkretnej sytuacji chyba wszyscy domyślą się co mam na myśli. Aha, i Ty i ewentualni następni napinacze niech sobą oszczędzą argumentów typu, że "bronię" mojej Tżki. W sumie sam się przyznam- tak, oczywiście bronię jej, bo moim zdaniem nie powinna być narażona na tak bezsensowną i bezpodstawną krytykę ze strony takich forumowych trolli jak m.in Ty. Sądzę, że nieraz podczas swej obecności na forum Eowina udowodniła, że bardzo dobrze znosi słuszna krytykę, ale w sumie nie dlatego napisałem. Zrobiłem to, bo bardzo denerwują mnie i śmieszą jednocześnie takie osoby jak Ty, które swe frustracje przelewają na forum. Ja swoje przelewam tam, gdzie ich miejsce, Tobie też to polecam. Pomimo, że ich nie widzisz to w internecie też masz do czynienia z "żywymi" ludźmi, a nie z botami, pamiętaj o tym. Mimo wszystko pozdrawiam Cię Pani Jesień, względem reszty Pań robię to samo, tyle że serdecznie.

Edytowane przez Marshalucci
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:25
Marshalucci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:26   #40
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Od Narzeczonego :)

Wybacz, ale: pierścionek nieładny i źle wygląda na Twojej dłoni. W ogóle mi się nie podoba.

Cóż, ważne że Ty jesteś zadowolona .
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:27   #41
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Od Narzeczonego :)

Super pierścionek, z apartu chyba Koleżanka ma taki sam nawet widziałam go w gablocie ostatnio.
Ale wygląda na żółte złoto może tylko tak wyszedł na zdjęciu
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:41
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 22:31   #42
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNO SMIESZY MNIE TWOJ PRYMITYWNY SPOSOB MYSLENIA!daj juz spokoj i wyjdzpo co zagladasz na szafe i komentujesz skoro nie widzisz w tym sensu.Mozesz swoj cenny czas wolny poswiecic na dowalanie komus innemu i gdzie indziej!!!

Emilko gratulujepiekny pierscionek.Duzo milosci Wam zycze
Cytat:
Napisane przez EwelinaM01 Pokaż wiadomość
zgadzam się, bo jak nie to zrobimy widocznie jej się nie spodobał, ten który dostała i żal przemawia
ku waszej uciesze nie zareczylam sie jeszcze i nie zamierzam
to od razu wywalcie wszystkich bo po za mna jest mnóstwo osob ktore mysla inaczej naprawde kochane jestescie
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]

Edytowane przez marissima
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:33
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:39   #43
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
ku waszej uciesze nie zareczylam sie jeszcze i nie zamierzam
to od razu wywalcie wszystkich bo po za mna jest mnóstwo osob ktore mysla inaczej naprawde kochane jestescie
nie my tutaj jestesmy od wywalania ale jakies zasady obowiazuja i jak juz madrze wspomniano wyzej "...w internecie też masz do czynienia z "żywymi" ludźmi, a nie z botami..."wiec jesli chcesz krytykowac to rob to na poziomie, bo nikt do Twojego nie bedzie sie tutaj znizal

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Over!!
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:41   #44
EwelinaM01
Rozeznanie
 
Avatar EwelinaM01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
ku waszej uciesze nie zareczylam sie jeszcze i nie zamierzam
to od razu wywalcie wszystkich bo po za mna jest mnóstwo osob ktore mysla inaczej naprawde kochane jestescie
ależ masz rację, każdy myśli po swojemu, tylko jak ktoś pisze, że go to nie interesuje to po co się udziela w dyskusji? tylko robi zamieszanie
EwelinaM01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:43   #45
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Od Narzeczonego :)

I jeszcze pare slowa na zakonczenie, odwolam sie do "swietego" regulaminumam nadzieje,ze za skopiowanie bana nie dostane:
Witam

Oto kilka zasad, którymi się kierujemy komentując wieszaki:

  1. Komentujemy tylko ubrania i wieszak, a nie ich właścicielkę. Wycieczki ad personam będą karane z całą surowością regulaminu.
  2. Krytykę wyraża się u nas TYLKO w stonowany i kulturalny sposób.
  3. Jeśli zaatakowano Ciebie, zamiast skomentować Twój wieszak - nie odpowiadaj na atak. Skorzystaj wtedy z opcji Zły Post (ikonka wykrzyknika) a moderator zajmie się odpowiednio atakiem.
  4. Krytyka, szczególnie konstruktywna, jest u nas pożądana. Jeśli oczekujesz, że Twoje wieszaki będą budziły same ochy i achy, to poszukaj innej szafy w internecie.
  5. Jeśli na spokojną, kulturalną i wyważoną krytykę reagujesz agresją, spodziewaj się reakcji moderatora.
tak wiec od pilnowania porzadku wiadomo kto tutaj jest;D
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:44   #46
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Od Narzeczonego :)

oceniamy pierscionek a nie gusta i gusciki
nie powiedziałam nic złego na jego temat

to niech wszyscy stosuja sie wylacznie do tych zasad a bedzie cacy
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]

Edytowane przez marissima
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:45
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:04   #47
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Od Narzeczonego :)

Krytyka konstruktywna .... mozna ja zaliczyc do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy.....
Co jeszcze dodac???

Z krytyka kazdy wystawiajacy tutaj swoje zdjecia musi sie liczyc ale sek w tym,zeby te krytyke wyrazic zachowujac szacunek do osoby drugiej...a nie jechac jak po "szmacie"(wybaczcie wyrazenie")
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:05   #48
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Od Narzeczonego :)

Do Pana Narzeczonego Eowiny:

Myślę że warto porozmawiać z Narzeczoną o wrzucaniu wręczanych jej prezentów do internetu w celu oceny ich przez obcych ludzi, zamiast rzucać się na osobę, która po prostu zdziwiła się, że można tak robić z pierścionkiem zaręczynowym. Bo to trochę niesprawiedliwe.

Problem jest w tym że niektórzy mylą lub chcieliby zrobić z Wizażowej Szafy (czy Metamorfoz i Moich Makijaży...) Naszą Klasę. A to nie miejsce do wrzucania zdjęć pierścionków zaręczynowych, fotorelacji z otrzymywania bransoletki od chłopaka czy innych prezentów po to by otrzymać setkę komentarzy (nieważne czy szczerych ), o treści w stylu "śliczny", "zazdroszczę Ci" itp.

Wydaje mi się, że pani-jesieni chodziło o to, że wrzucając tu tego typu rzeczy, jako dodatki, trzeba się liczyć z tym że zostaną ocenione, a przynajmniej powinny, jako dodatki. A zapewne przykro jest czytać że pierścionek od ukochanego czy tak pięknie wręczona biżuteria od chłopaka komuś się nie podoba albo ktoś uważa za tandetę. Również komentującym ciężko jest oceniać takie przedmioty ponieważ wiedzą jak ważne są dla właścicielek.
Np ja uważam że ten konkretny pierścionek wygląda trochę jakby został kupiony na odpuście i mogłabym na ten temat szeroko się rozpisać., ale ze względu na uczucia Eowiny nie zrobiłam tego.

Wrzućcie na Naszą Klasę sesyjkę z zaręczyn (wręczenie kwiatów, przyklęk, wręczenie pierścionka, sam pierścionek itp), jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, a dostaniecie swoje słodziutkie komentarze z pieniami na temat pierścionka i Narzeczonych oraz życzenia szczęścia i miłości.

Czego i ja Wam życzę
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:22   #49
rozalinda
Przyczajenie
 
Avatar rozalinda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Od Narzeczonego :)

hehehe Panie Narzeczony - jakby pierścień był bardziej okazały, to może i zdobyłby większe uznanie na forum Pogódź się z tym. Po co w ogóle chłop się wtrąca w kobiece sprawy??
rozalinda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 23:25   #50
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Od Narzeczonego :)

Oj ja tez nie rozumiem wrzucania pierscionkow zareczonym w celu oceny..
Jeszcze ok jak ktos pyta ktory ladniejszy, czy prosi o rade..

Dodam, ze tez od paru tyg jestem zareczona i nie czuje zazdrosci zadnej,

Ogolnie piersicionek mi sie srednio podoba, bo ma za duzo brylancikow (dodaje, ze nie lubie typowych stereotypowych zareczynowych pierscionkow, ale ogolnie stawiam na prostote). Mam z reszta bardzo podobny ale tylko ze srodkowym brylantem (nie zareczynowy). Wazne, ze Wam sie obojgu podoba i ze jestescie szczesliwi, a nie nasze opinie. Z reszta wlasnie co by dala tutaj nasza krytyka?
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:32   #51
Marshalucci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Do Pana Narzeczonego Eowiny:

Myślę że warto porozmawiać z Narzeczoną o wrzucaniu wręczanych jej prezentów do internetu w celu oceny ich przez obcych ludzi, zamiast rzucać się na osobę, która po prostu zdziwiła się, że można tak robić z pierścionkiem zaręczynowym. Bo to trochę niesprawiedliwe.

Problem jest w tym że niektórzy mylą lub chcieliby zrobić z Wizażowej Szafy (czy Metamorfoz i Moich Makijaży...) Naszą Klasę. A to nie miejsce do wrzucania zdjęć pierścionków zaręczynowych, fotorelacji z otrzymywania bransoletki od chłopaka czy innych prezentów po to by otrzymać setkę komentarzy (nieważne czy szczerych ), o treści w stylu "śliczny", "zazdroszczę Ci" itp.

Wydaje mi się, że pani-jesieni chodziło o to, że wrzucając tu tego typu rzeczy, jako dodatki, trzeba się liczyć z tym że zostaną ocenione, a przynajmniej powinny, jako dodatki. A zapewne przykro jest czytać że pierścionek od ukochanego czy tak pięknie wręczona biżuteria od chłopaka komuś się nie podoba albo ktoś uważa za tandetę. Również komentującym ciężko jest oceniać takie przedmioty ponieważ wiedzą jak ważne są dla właścicielek.
Np ja uważam że ten konkretny pierścionek wygląda trochę jakby został kupiony na odpuście i mogłabym na ten temat szeroko się rozpisać., ale ze względu na uczucia Eowiny nie zrobiłam tego.

Wrzućcie na Naszą Klasę sesyjkę z zaręczyn (wręczenie kwiatów, przyklęk, wręczenie pierścionka, sam pierścionek itp), jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, a dostaniecie swoje słodziutkie komentarze z pieniami na temat pierścionka i Narzeczonych oraz życzenia szczęścia i miłości.

Czego i ja Wam życzę
Nie, nie chodzi o robienie tutaj drugiej NK. I wierz lub nie, ale nie mam jakiejś dzikiej przyjemności z udzielania się w taki sposób w tym temacie, mam już swoje lata, takie rzeczy nawet jakby miały mi się zdarzyć to już dawno temu. Przepraszam, ale mam wrażenie, że nie doczytałaś, co pisała pani-jesień. Nie będę się rozpisywał, bo po prostu wystarczy przeczytać co ona pisała. Nikt nie oczekiwał "milusich" komentarzy, a skoro bawisz się w takie "wycieczki osobiste" to nie było takiej "imprezy" jaką opisujesz. Chodzi tylko o prostą rzecz, proszę (błagam!) zrozum to: oceniaj "dodatek", w tym wypadku pierścionek, a nie jej właścicielkę. Eowina jest szczęśliwa, co w oczywisty sposób cieszy i mnie i chciała się pochwalić, nie miałem w tym udziału jeśli o to Ci chodzi- nie mamy dziecinnych ambicji bycia "zachwalonymi na śmierć" na forum. Ja tu jestem jedynie gościem, ale już widzę, że pewne osoby mają naprawdę dziwne spojrzenie na to, jak forum powinno wyglądać, a do tego cholernie dużo jadu w sobie, Ty Moja Droga też. Jeśli ktoś nie potrafi korzystać z forum to niech tego nie robi, wszystkim będzie lepiej. Jeśli ktoś nie potrafi przeczytać regulaminu przed udzielaniem się na forum jedynie sam świadczy o swej głupocie. Jeżeli się mylę i Ty i Pani-Jesień znacie regulamin i staracie się do niego stosować to powiedz mi Droga Pani, co piękno/brzydota, jakość/jej brak tego pierścionka ma do tego, co pisałaś? Abstrahując w cholerę od tego pierścionka, chyba was coś Panie napinaczki kłuje gdzieś, skoro macie tyle jadu w sobie i nie potraficie bezinteresownie wbrew swej żałosnej (jak się okazuje) naturze albo: (przede wszystkim!) zamilknąć (w temacie, który rzekomo Was nie interesuje) albo powiedzieć coś miłego czy krytycznego, ale jeśli krytycznego to do cholery w granicach kultury! Jeśli sądzisz, że pierścionek jest ze straganu- ok! Bawi mnie to, bo wiem, że tak nie jest, widać masz słabe oko. A do Pani, która uważa, że nie powinienem się mieszać, nieokazały pierścionek etc - widać w ogóle nie wiesz czego dotyczy dyskusja albo nie potrafisz czytać, nie chce Cię obrażać,ale innych alternatyw nie widzę. Jeśli Ci się ta biżuteria wydaje nieokazała to trudno, to jakich argumentów używasz świadczy tylko o Tobie, ja tu nie mam zamiaru rzucać pereł przed świnie i próbować w sposób cywilizowany dyskutować z kimś, kto od początku używa tak niskiego lotu argumentów. Pozdrawiam.
Marshalucci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:32   #52
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Od Narzeczonego :)

Pierścionek mi się nie podoba, ale z tego względu, że nie podobają mi się te wszystkie maluśkie pierścionki zaręczynowe, czy jakiekolwiek zresztą.
Ja lubię wielką biżu, niekoniecznie z prawdziwych metali, a już te brylanciki mnie rozwalają.

Mój Tż będzie miał nie lada problem;]
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:32   #53
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Od Narzeczonego :)

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, jednak sposób w jaki się to robi świadczy już o nas samych.
Nie sadziłam, że pierścionek może wywołać takie kontrowersje.
Nie będę brała udziału w dalszej dyskusji.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy wszystkim!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 00:44   #54
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale mam wrażenie, że nie doczytałaś, co pisała pani-jesień.
Rzeczywiście - masz wrażenie.

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Nie będę się rozpisywał, bo po prostu wystarczy przeczytać co ona pisała.
Nie będziesz..? Wydaje mi się że już się rozpisałeś, i to dwa razy. Nie mówiąc że bez ładu i składu i że trzeba kilkakrotnie przeczytać Twoja wypowiedź by załapać jej sens - taki z nich bulwers bije .

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Chodzi tylko o prostą rzecz, proszę (błagam!) zrozum to: oceniaj "dodatek", w tym wypadku pierścionek, a nie jej właścicielkę.
A gdzie ja oceniłam właścicielkę pierścionka? W którym miejscu zrobiła to inna Wizażanka? Coś Ci się chyba miesza.

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Ja tu jestem jedynie gościem, ale już widzę, że pewne osoby mają naprawdę dziwne spojrzenie na to, jak forum powinno wyglądać, a do tego cholernie dużo jadu w sobie, Ty Moja Droga też.
Chwileczkę, jaki jad? Na podstawie Twojej wypowiedzi wnioskuję że "pełną jadu napinaczką" jest każda osoba, której nie poda się pierścionek i śmie tą opinię wyrazić, choćby delikatnie . Ja próbowałam tylko cos wyjaśnić, ale jak widzę Ty bezmyślnie rzucasz się na każdego kto Ci nie pasuje .

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
A do Pani, która uważa, że nie powinienem się mieszać, nieokazały pierścionek etc - widać w ogóle nie wiesz czego dotyczy dyskusja albo nie potrafisz czytać, nie chce Cię obrażać,ale innych alternatyw nie widzę. Jeśli Ci się ta biżuteria wydaje nieokazała to trudno, to jakich argumentów używasz świadczy tylko o Tobie, ja tu nie mam zamiaru rzucać pereł przed świnie i próbować w sposób cywilizowany dyskutować z kimś, kto od początku używa tak niskiego lotu argumentów.

Gdybym napisała co w takim razie Twoje argumenty świadczą o Tobie zapewne dostałabym sporo punktów.

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie potrafi przeczytać regulaminu przed udzielaniem się na forum jedynie sam świadczy o swej głupocie.
Wiec trzeba było od tego zacząć zamiast bezmyślnie bić pianę.

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Jeśli sądzisz, że pierścionek jest ze straganu- ok! Bawi mnie to, bo wiem, że tak nie jest, widać masz słabe oko.
Nie nadymaj się tak panie specjalisto - napisałam "że wygląda jak" a nie "jest" . Poza tym to ani cena ani sklep nie stanowią o urodzie pierścionka.

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Jeżeli się mylę i Ty i Pani-Jesień znacie regulamin i staracie się do niego stosować to powiedz mi Droga Pani, co piękno/brzydota, jakość/jej brak tego pierścionka ma do tego, co pisałaś? Abstrahując w cholerę od tego pierścionka, chyba was coś Panie napinaczki kłuje gdzieś, skoro macie tyle jadu w sobie i nie potraficie bezinteresownie wbrew swej żałosnej (jak się okazuje) naturze albo: (przede wszystkim!) zamilknąć (w temacie, który rzekomo Was nie interesuje) albo powiedzieć coś miłego czy krytycznego, ale jeśli krytycznego to do cholery w granicach kultury!
Jad bije przede wszystkim z Twoich wypowiedzi, nie mówiąc o niespotykanym chamstwie i buractwie. Żadna z wypowiedz tutaj nie dorównuje w braku kultury chociażby w jednej setnej Twoim wypowiedziom. To nie jest tylko jad, bezpośrednio atakujesz i obrażasz każdą Wizażankę, której nie spodobał się pierścionek bądź zdziwiło wrzucenie tu pierścionka. Normalny facet, trzeźwo patrzący na świat i siebie, z poczuciem humoru w ogóle nie przejąłby się czymś takim.
A Ty musisz mieć bardzo niską samoocenę i zero pewności siebie skoro aż tak poniżasz się i ośmieszasz na forum swojej Narzeczonej. I jeśli mnie coś kłuje to tylko współczucie dla Eowiny. Bo takie prostactwo połączone z zadziwiającą agresją (w tym przypadku słowną, z braku innych możliwości) i to w stosunku do kobiet nie wróży dobrze.

Jak napisała Twoja narzeczona : "każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, jednak sposób w jaki się to robi świadczy już o nas samych". Gratuluję sposobu w jaki uczciłeś Wasze zaręczyny .

Kończ Waść, wstydu oszczędź

(Dzięki Wizażowi z każdym dniem bardziej doceniam swojego TŻ )

Edytowane przez gramwzielone
Czas edycji: 2011-01-12 o 09:41 Powód: czerwień.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:25   #55
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: Od Narzeczonego :)

Pierścionek śliczny bo dany z miłości!!! Mój TŻ wczoraj coś rozmawialiśmy i mówi, że ma nadzieje,ze nie w tym roku ale na nastepny bedzie trzeba coś myslec hii o ślubie i dużej sali bo mamy wielka rodzine
NO i mówi,że ma problem bo nie wie jaki pierscionek;p to mu powiedziałam,że dla mnie moze byc taki nawet odpustowy... Ma byc podarowany z miłosci i tylko dla mnie! Ot własnie to!
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:52   #56
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez chiccoo Pokaż wiadomość
chyba ktoś tu ma ze sobą problem
wyczuwam zazdrość. tak. to na pewno zazdrość.
Pudło, pani "psycholog"
Tak się składa, że w tym roku biorę ślub
Więc mam pierścionek zaręczynowy

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Mianowicie to, że gdy tak bardzo się bulwersujesz tym i owym to jasno oznacza, że coś "jest na rzeczy", w tej konkretnej sytuacji chyba wszyscy domyślą się co mam na myśli.
Oj, nie trafiłeś, drogi chłopcze
Jestem zaręczona i to nie od wczoraj, tylko że jakoś nigdy nie czułam potrzeby dzielenia się tym faktem z obcymi ludźmi na forum

Gdzie Ty widzisz chamstwo, chłopcze, to ja nie wiem, doprawdy - chyba że chamstwa od sarkazmu nie odróżniasz
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2011-01-12 o 09:09
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:02   #57
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Od Narzeczonego :)

ladniutki ja tez czekam na swoj
a nie jest za ciasny? bo na pierwszym zdjeciu takie sprawia wrazenie..
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:09   #58
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Od Narzeczonego :)

Pierścionek nie w moim stylu
Gratuluję zaręczyn i życzę szczęścia



Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Nie będziesz..? Wydaje mi się że już się rozpisałeś, i to dwa razy. Nie mówiąc że bez ładu i składu i że trzeba kilkakrotnie przeczytać Twoja wypowiedź by załapać jej sens - taki z nich bulwers bije .

A gdzie ja oceniłam właścicielkę pierścionka? W którym miejscu zrobiła to inna Wizażanka? Coś Ci się chyba miesza.

Chwileczkę, jaki jad? Na podstawie Twojej wypowiedzi wnioskuję że "pełną jadu napinaczką" jest każda osoba, której nie poda się pierścionek i śmie tą opinię wyrazić, choćby delikatnie . Ja próbowałam tylko cos wyjaśnić, ale jak widzę Ty bezmyślnie rzucasz się na każdego kto Ci nie pasuje .


Gdybym napisała co w takim razie Twoje argumenty świadczą o Tobie zapewne dostałabym sporo punktów.

Wiec trzeba było od tego zacząć zamiast bezmyślnie bić pianę.

Nie nadymaj się tak panie specjalisto
- napisałam "że wygląda jak" a nie "jest" . Poza tym to ani cena ani sklep nie stanowią o urodzie pierścionka.

Jad bije przede wszystkim z Twoich wypowiedz
i,
nie mówiąc o niespotykanym chamstwie i buractwie. Żadna z wypowiedz tutaj nie dorównuje w braku kultury chociażby w jednej setnej Twoim wypowiedziom. To nie jest tylko jad, bezpośrednio atakujesz i obrażasz każdą Wizażankę, której nie spodobał się pierścionek bądź zdziwiło wrzucenie tu pierścionka. Normalny facet, trzeźwo patrzący na świat i siebie, z poczuciem humoru w ogóle nie przejąłby się czymś takim.
A Ty musisz mieć bardzo niską samoocenę i zero pewności siebie skoro aż tak poniżasz się i ośmieszasz na forum swojej Narzeczonej. I jeśli mnie coś kłuje to tylko współczucie dla Eowiny. Bo takie prostactwo połączone z zadziwiającą agresją (w tym przypadku słowną, z braku innych możliwości) i to w stosunku do kobiet nie wróży dobrze.

Kończ Waść, wstydu oszczędź
Ileż tu ładunku emocjonalnego
Zabawne, jak niektórzy nie widzą swojej hipokryzji i zawziętości
Gramwzielone, zaparz sobie melisę, a później przeczytaj swoje wypowiedzi i narzeczonego Eowiny. Z jego strony widzę wyrażoną w sposób stonowany i kulturalny krytykę Twojego i Pani Jesień zachowania. Z Twojej strony natomiast widzę napinkę, zawziętość i nieuzasadniony jad (dla ułatwienia pogrubiłam stosowne epitety ).
Nie będę wskazywać palcem, kto tutaj prezentuje jaki poziom. Każdy sam dostrzeże
Poza tym widać, że nie popuścisz i będziesz udowadniać swoje racje, więc narzeczonemu proponuję nie wdawać się dłużej w dyskusję, bo to nie ma najmniejszego sensu. Trzeba pogodzić się z tym, że niektórzy już tak mają

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Oj, pudło pudło, drogi chłopcze
Jestem zaręczona i to nie od wczoraj, tylko że jakoś nigdy nie czułam potrzeby dzielenia się tym faktem z obcymi ludźmi na forum

Gdzie Ty widzisz chamstwo, chłopcze, to ja nie wiem, doprawdy - chyba że chamstwa od sarkazmu nie odróżniasz
Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że chamstwo zobaczył w kolejnych postach, które nastąpiły po Twoim pierwszym. Co innego wyrazić swoją opinię, a co innego dalej dowalać i dyskutować zupełnie niepotrzebnie.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.


Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2011-01-12 o 09:07
Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:16   #59
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Od Narzeczonego :)

Cytat:
Napisane przez Marshalucci Pokaż wiadomość
Chodzi tylko o prostą rzecz, proszę (błagam!) zrozum to: oceniaj "dodatek", w tym wypadku pierścionek, a nie jej właścicielkę.
nie sprowadzajmy zaręczynowego pierścionka do dodatku, który podlega ocenie, ludzie! włąśnie dlatego, że --->

Cytat:
Eowina jest szczęśliwa
po co burzyć tę radość subiektywnymi opiniami? jedyne co, to można pogratulować narzeczonym

Cytat:
Abstrahując w cholerę od tego pierścionka, chyba was coś Panie napinaczki kłuje gdzieś, skoro macie tyle jadu w sobie i nie potraficie bezinteresownie wbrew swej żałosnej (jak się okazuje) naturze albo: (przede wszystkim!) zamilknąć (w temacie, który rzekomo Was nie interesuje) albo powiedzieć coś miłego czy krytycznego, ale jeśli krytycznego to do cholery w granicach kultury!
jak widać kultura jest pojęciem względnym. jak do tej pory nikt chyba nie wyrazł się w sposób obcesowy. na tym przykładzie widać jak delikatną sprawą jest poddanie pod ocenę pierścionka, który ma wymiar symboliczny. każda krytyka zaboli zarówno Ciebie jak i Eowinę. nie tylko niekonstruktywna, ale i szczera, prosta krytyka. zaboli.

Cytat:
w ogóle nie wiesz czego dotyczy dyskusja
a czego dotyczy dyskusja, jak nie pierścionka wystawionego na szafie?

o tototo:
Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
Pierścionek śliczny bo dany z miłości!!! Mój TŻ wczoraj coś rozmawialiśmy i mówi, że ma nadzieje,ze nie w tym roku ale na nastepny bedzie trzeba coś myslec hii o ślubie i dużej sali bo mamy wielka rodzine
NO i mówi,że ma problem bo nie wie jaki pierscionek;p to mu powiedziałam,że dla mnie moze byc taki nawet odpustowy... Ma byc podarowany z miłosci i tylko dla mnie! Ot własnie to!
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:21   #60
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Od Narzeczonego :)

Ładniutki i gratuluję.
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.